Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 12:40

Ilyenkor jön Jim és megírja, hogy Theo francia (bár szeretne spanyol válogatott lenni csak tudnám mire?!) :mrgreen: Egyébként én ideig-óráig próbáltam pozitívan vélekedni, kitartani mellette de abszolút elvesztem. Rá kell sózni az angolokra, de felőlem viheti a Fradi vagy a Vidi is. Keresni kell igazi opciót.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 25., csütörtök 12:37

BBeno írta:
ez így nem feltétlen igaz. max sokan. én pl azt írtam hogy egy sotonos/spurs első éves balet látok benne, fejet lehajt és fut balbunkóként. a videók alapján nem tűnt persze fel hogy mellé totál ügyetlen de én nem is néztem alaves meccset hogy feltűnjön. de ezekszerint a scoutok sem.
Nem fórumozókra gondolok, hanem sportújságokra, bármelyiket megnézed, mindenhol azt írták mekkora fogás volt, és pozitívan értékelték, hogy spanyolosítunk, fiatalítunk, hát lófaxt :D

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 25., csütörtök 12:20

Ilyen jatekkal es eredmenyekkel biztos nem huzza ki nyarig egyszeruen azert mert szetszedi a media azt meg nem engedheti a klub masreszt a szurkolok sem fogjak elviselni ha igy megy tovabb. Mi nem az Arsenal es MU vagyunk itt sose volt es sose lesz sajnos tul nagy turelem az edzok fele. Lehet az Zizu, Mou vagy akarki ha nem tetszetos es/vagy sikeres a jatek akkor repul.

Az meg hogy majd tanul a hibakbol es jo lesz jovore megint csak onamitas szerintem. Hat volt ideje, alkalma es lehetosege hogy valtoztasson. Megtette? Nem. Sot mar tavaly is a szelrol iveleseket eroltettuk. Zizutol valami madridi tiki-taka jatekot varni eleg naivitas szerintem. Egyszeruen annyira benne van hogy mar elvesztette az objektivitasat, en ennek na meg a rutintalansagnak es taktikai hianyossagoknak a szamlajara irom hogy nem kepes kivezeti a godorbol a csapatot.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 25., csütörtök 12:19

Remy írta:A sok pofon, a teljes esélytelenség még akár jól is jöhet. A BL az BL. Más kávéház.

De én idén nem kérek már más, mint azt, hogy a BL-ben legalább tegyük oda magunkat. Függetlenül attól, hogy kiesünk, vagy sem. Mert nem az a szomorú, hogy rosszak vagyunk, hanem a lélektelenség. Kikapni ki lehet. Szarul játszani is lehet. Sőt, hullámvölgybe kerülni is. DE lélektelenül, főleg hazai pályán. Azt nem lehet.

Illetve nyerjünk má' a Malaga ellen pls. :lol: :D

Így van. Nem értem miért nem lehet a meccs elejét úgy megnyomni mint az utolsó 10 percet. Lőni kettőt és utána lődörögni.
A másik amit nem értek az az, hogy Balet legalább a padra le lehetett volna tenni. Értem, hogy bízunk a cserékben, és hogy egy xet nekik is le kellet volna tudni hozni. De, hogy a talán legjobb formában lévő támadónkat (igen Baleről beszélek) még a padra sem tesszük le az hiba.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 25., csütörtök 11:49

A sok pofon, a teljes esélytelenség még akár jól is jöhet. A BL az BL. Más kávéház.

De én idén nem kérek már más, mint azt, hogy a BL-ben legalább tegyük oda magunkat. Függetlenül attól, hogy kiesünk, vagy sem. Mert nem az a szomorú, hogy rosszak vagyunk, hanem a lélektelenség. Kikapni ki lehet. Szarul játszani is lehet. Sőt, hullámvölgybe kerülni is. DE lélektelenül, főleg hazai pályán. Azt nem lehet.

Illetve nyerjünk má' a Malaga ellen pls. :lol: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 25., csütörtök 11:48

ezt a Theót amikor leigazoltuk mindenki azt írta, hogy mekkora fogás volt
ez így nem feltétlen igaz. max sokan. én pl azt írtam hogy egy sotonos/spurs első éves balet látok benne, fejet lehajt és fut balbunkóként. a videók alapján nem tűnt persze fel hogy mellé totál ügyetlen de én nem is néztem alaves meccset hogy feltűnjön. de ezekszerint a scoutok sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 25., csütörtök 11:37

M1Ö írta:Az a baj, hogy a Ferguson idők elmúltak. Tökéletes példa az Arsenal.
Uhh ez mondjuk ijesztő kilátás :'( :ozil:

Én nem tudom mit mondjak, komolyan. A nyár nagyon el lett baszva, ezt már akkor mondogattuk egy páran. Ebben hibás Perez + Zidane is. Meg balszerencsénk volt a sérülésekkel, eltiltásokkal, bírói ítéletekkel is, ez nyilvánvaló. De ettől függetlenül az ilyen csapatokat, mint a Leganes, stb. csuklóból verni kéne, főleg hogy a kupa most prioritás kellett volna hogy legyen.

Zidane annyira bízik a játékosaiban, hogy bedönti az egész csapatot, lehet majd jönni az okoskodásokkal, de a bajnokságban a 4-ik hely az már nagyon nem vicc kategória.

Ha nem akar változtatni a kereten, és taktikán, stb. akkor menjen, még egy ilyen évet nem engedhetünk meg magunknak. Hogy ki jöhetne a helyére? Egy Real Madrid számára a világ edzőinek 98%-a elérhető, mindig lehet találni jó alternatívát.

Még az igazolásokra visszatérve: ezt a Theót amikor leigazoltuk mindenki azt írta, hogy mekkora fogás volt. Ezt nem tudom felfogni, hogy az egész világ vakon volt, vagy ő esett össze közben, vagy mi van? De legalább azon az oldalon próbálkoztak, Carvajal mögé/mellé mért nem hoztak valakit?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. január 25., csütörtök 11:35

gazából ez a nagyon nagy kérdés, hogy ha ZZ-t elküldik, akkor ki fog érkezni a helyére?
Pochettinot én továbbra is szívesen látnám egyszer. Persze én továbbra is ZZ mellett vagyok, és 1 évet még minimum adnék neki, a trágya játék ellenére.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 25., csütörtök 11:33

___Samy___ írta:Igazából ez a nagyon nagy kérdés, hogy ha ZZ-t elküldik, akkor ki fog érkezni a helyére? Ezen a poszton is akkora pangas van, mint csatár poszton. Plusz ugye a játékosok sem fogadnak be akárkit, ezt már megmutatták. Gutit a későbbiekben el tudnám képzelni.

Lehet az lenne a legesszerubb jelen helyzetben, hogy hagyni dolgozni a franciát, és "hordja ki" a csapat jelenlegi magját (Ronaldo, Ramos, Modric, Marcelo, Benzema), aztán majd meglátjuk. Ugyis a bizalom volt a legnagyobb hiány az elmúlt években. De addig is komoly változtatások szükségesek, mert a tavalyi történelmi év után mára már lassan egy spanyol középcsapat leszünk.

Én úgy gondolom, hogy a motivációval továbbra sem lesz probléma, csak egyszerűen az elmúlt másfél-2 évben a srácok annyira ki lettek zsigerelve fejben, hogy most ez ütközik vissza. Erőnlét ugye adott. A kereten sem kell sokat változtatni, mert alapvetően jó, de most mindenki maga alatt teljesít, ami csalóka képet ad. A hangulat továbbra is kiváló, ebben nagyon jó a francia.

Igazából amiben fejlődni kell, az a taktikai rész, de abban valami kegyetlenül. Nagyon kevés az ötlet jelenleg. Továbbá többet kell használni a perem embereket (Ceballos), és nem sorcserevel, meg kupameccseken. Benzemat elfelejteni, CR-t padra vágni, venni valami értelmes csatárt (én Marianot hoznam vissza), Isco, Asensio, Kovacic pedig kerüljön be stabilan a kezdőbe.

ZZ elküldése mellett itt egyedül a gödör mélysége szól.
+1

Szépen összefoglaltad.

Ez a kihordás részhez csak annyit hogy 1-2 embertől el kell köszönni amelyik idősebb meg birja a padot és azt hogy egyre inkább csak beugróként számitunk rá maradhat, gondolok itt Modricra vagy Benzemára. És akkor fordulna a kocka. Nem fiatal sikerre éhes de rutintalanok lennének a B csapatunk hanem olyanok akik rutinosak és eléggé top játékosok hogy még igyis pluszt tudjanak adni 30-20 percekre vagy pl mint tegnap is kellett volna a kupaban 90percre.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. január 25., csütörtök 11:13

Igazából ez a nagyon nagy kérdés, hogy ha ZZ-t elküldik, akkor ki fog érkezni a helyére? Ezen a poszton is akkora pangas van, mint csatár poszton. Plusz ugye a játékosok sem fogadnak be akárkit, ezt már megmutatták. Gutit a későbbiekben el tudnám képzelni.

Lehet az lenne a legesszerubb jelen helyzetben, hogy hagyni dolgozni a franciát, és "hordja ki" a csapat jelenlegi magját (Ronaldo, Ramos, Modric, Marcelo, Benzema), aztán majd meglátjuk. Ugyis a bizalom volt a legnagyobb hiány az elmúlt években. De addig is komoly változtatások szükségesek, mert a tavalyi történelmi év után mára már lassan egy spanyol középcsapat leszünk.

Én úgy gondolom, hogy a motivációval továbbra sem lesz probléma, csak egyszerűen az elmúlt másfél-2 évben a srácok annyira ki lettek zsigerelve fejben, hogy most ez ütközik vissza. Erőnlét ugye adott. A kereten sem kell sokat változtatni, mert alapvetően jó, de most mindenki maga alatt teljesít, ami csalóka képet ad. A hangulat továbbra is kiváló, ebben nagyon jó a francia.

Igazából amiben fejlődni kell, az a taktikai rész, de abban valami kegyetlenül. Nagyon kevés az ötlet jelenleg. Továbbá többet kell használni a perem embereket (Ceballos), és nem sorcserevel, meg kupameccseken. Benzemat elfelejteni, CR-t padra vágni, venni valami értelmes csatárt (én Marianot hoznam vissza), Isco, Asensio, Kovacic pedig kerüljön be stabilan a kezdőbe.

ZZ elküldése mellett itt egyedül a gödör mélysége szól.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 25., csütörtök 11:05

Az a baj, hogy a Ferguson idők elmúltak. Tökéletes példa az Arsenal. Lehet még egy esélyt adni Zidane-nak, csak én nem azt látom benne, hogy lenne bármilyen ötlete, hogy mégis milyen legyen a Real arca. Mert ha ez a foci marad jövőre és elcseszi az igazolásokat, akkor utána rohadt nehéz lesz visszajönni, mert még egy rossz év után, még nehezebb lesz Madridba csábítani a játékosokat és addigra már tényleg aktuális lesz a csapat gerincének cseréje.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

oldmeesee
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 20:23
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: oldmeesee » 2018. január 25., csütörtök 11:00

donor írta:Egyetlen egy nagyon fontos igazolás kellene a maradék pár napban. Egy igazi taktikai szakember. Nem ZZ helyére, hanem mellé. Ha felismerné, hogy ehhez egyelőre hülye, mint a tök, akkor még lehetne a szarból valami ólféleséget összehozni.
Egyébként Modricon már látszott némi változás, többször is középen kereste volna a társakat, mint hogy kitegye szélre, de a 2 "csatárunk" otthon nézte a meccset TV-n, Karim meg bejárta a támadóharmad minden szegletét, de egy fecske nem csinál nyarat.

Ui: Asensiot meg úgy vágnám le a Castillába, mint a huzat. Gyakorlatilag végig állta flegmán a meccset. Én ZZ mellett rá haragszom legjobban a tegnapi produktumért.
Az utóiratoddal tökéletesen egyet lehet érteni. Érdekes, hogy ezt kevesen látták meg.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. január 25., csütörtök 10:58

Csak azt nem értem, hogy a duplázás után sokan azt szerettétek volna a fórumról, hogy Ferguson féle korszakos edző legyen Zidane. Akkor most mi a tököm a baj? Szerintetek Ferguson minden szezonját 2-4 kupával zárta? Vagy minden szezonjában fantasztikusan játszott a csapata? És tudom, hogy ez még mindig a Real Madrid, kupákat kell nyerni, történelmet írni, de akkor sem szeretem ezt a hozzáállást, hogy tavaszi kupa nélkül el kell küldeni minden edzőt.
A Bajnokok Ligájában még állunk, az a mi terepünk. :rock:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. január 25., csütörtök 10:57

jó nyilván már november elején tudta hogy el van kúrva az egész, csak nem mondta ki. de most mit csináljon. télen nem lehet úgy erősíteni ahogy nekünk kellene már. meg kell várni a nyáron mi lesz, ha ott is balfaszkodunk, esetleg jövőre is csak ez lesz, akkor el kell engedni még 2019 előtt.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mexes » 2018. január 25., csütörtök 10:47

Ki jönne a helyére? Számításba véve a Perez-aktualis edző (báb) legendát...

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 10:32

MorataMartin írta:Tudom, hogy katasztrófális a szezon, tudom, hogy pocsék és nézhetetlen, ahogy játszunk. Tudom, hogy Zidane nyakig benne van ebben, de nem tudok ráharagudni. Mert játékosként és edzőként is annyi szép pillanatot köszönhetek neki, hogy még azt is megbocsájtom neki, ha nem indulunk jövőre a Bl-ben. 8 trófeát nyert 2 év alatt. Előtte 10 év alatt nyertünk ennyi kupát kis túlzással. Én már csak abban bízom, hogy Zidane szépen tud távozni.
Hát... ahogy érzed. Ha mindent megpróbált volna (igazolás, más szisztéma) és úgyse ment volna, egy kicsit se tudnék rá haragudni. De így hogy semmi változtatás nincs, így eléggé.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2018. január 25., csütörtök 10:30

Tudom, hogy katasztrófális a szezon, tudom, hogy pocsék és nézhetetlen, ahogy játszunk. Tudom, hogy Zidane nyakig benne van ebben, de nem tudok ráharagudni. Mert játékosként és edzőként is annyi szép pillanatot köszönhetek neki, hogy még azt is megbocsájtom neki, ha nem indulunk jövőre a Bl-ben. 8 trófeát nyert 2 év alatt. Előtte 10 év alatt nyertünk ennyi kupát kis túlzással. Én már csak abban bízom, hogy Zidane szépen tud távozni.

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 25., csütörtök 10:12

Egyetlen egy nagyon fontos igazolás kellene a maradék pár napban. Egy igazi taktikai szakember. Nem ZZ helyére, hanem mellé. Ha felismerné, hogy ehhez egyelőre hülye, mint a tök, akkor még lehetne a szarból valami ólféleséget összehozni.
Egyébként Modricon már látszott némi változás, többször is középen kereste volna a társakat, mint hogy kitegye szélre, de a 2 "csatárunk" otthon nézte a meccset TV-n, Karim meg bejárta a támadóharmad minden szegletét, de egy fecske nem csinál nyarat.

Ui: Asensiot meg úgy vágnám le a Castillába, mint a huzat. Gyakorlatilag végig állta flegmán a meccset. Én ZZ mellett rá haragszom legjobban a tegnapi produktumért.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 25., csütörtök 9:55

Mariano mindenre támad. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 25., csütörtök 9:48

Nekunk fixen az volt tanitva h a labdat tamadjuk es ne varjuk meg h odahulljon elenk.
De eddig ezt is lattam kb minden ivelos csapattól.
meg kell nézni mariano hogy támadja a labdát a lyonban a fejeseknél. úgy jön mint egy bika.
a tv előtt hátrálok csak nehogy fellökjön engem is. na nálunk ilyet egyáltalán nem látni. de az sem látni, hogy lenne koncepció a beadásokban, teszem azt jon marcelo és ha eljut az alapvonalig akkor az 5-ös szélére érkezzen asension a hosszú 5-ön várja bale amúgy meg középben ronaldo fut üresbe, semmi. totál homály. random, céltalan beadások tömkelege.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég