Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 25., csütörtök 15:31

Nyilatkozatai alapján utóbbi.
Pedig már nem az van, hogy apróbb problémák vannak, hanem konkrétan nyakig van a szarban és még hullámzik is.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 25., csütörtök 15:28

Itt mar csak az a kerdes hogy ZZ hajlando e fejlodni, kb mindenben, vagy ragaszkodik az eddigiekhez

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 25., csütörtök 15:05

Culé1899 írta:
dzsi91 írta:Gyakorlatilag oda toltunk nekik 2 kupát, meg se kell erőltessék magukat ettől még nem sok minden változottt nyár óta.
Amelett, hogy egyetértek a hozzászólás mondanivalójával ezt a kiemelt részt nem értem. Ha nem a Real, hanem a Barca nyeri az aktuális sorozatot az mitől “oda ajandékozás”? Ugyanúgy meg kell nyernie a Barcának is minden aktuális meccsét. Még tovább se mentünk hátrányból az Espanyol ellen, de a Real azáltal, hogy tegnap kiesett már is odaadta a kupát. Ugyanez a bajnokságban is.. azért tartunk ott ahol, mert szinte kivétel nélkül hoztuk a meccseket hétről hétre. A két nagy közötti különbség nyilván nem tükrözi a két csapat erejét, de ettől még a Barcát is súlytották bírói ítéletek iden már nem egyszer (meg nem adott gólok Valencia és Celta ellen), szerencsétlenség ugyanúgy nálunk is megvan (ennyi kapufát évek óta nem lőttünk fél év alatt, már 30 körül járunk.)

Tegnapi meccset néztem egyébként, és én továbbra is tartom, hogy nem kell a Realnak megvenni fél Európát nyáron, hanem egy normális taktikát kell kitalálni a csapatnak, mert még mindig a világ egyik legjobbjai játszanak nálatok.
Én nem azt mondtam,hogy érdemtelenül lesz bajnok a barca de az,hogy már most eldőlt abban jóval több részünk van nekünk mint nektek szerintem.Amikor egy csapat ősszel összeszed 10+ pontos hátrányt olyanok ellen akiket egyébként rongyosra szoktak verni én azt ajándéknak gondolom a riválisoknak.A kupát meg rendre elszórakozzuk az utolsó 4 kupa clasico ha nézzük az 3-1 nekünk ebből 2 döntő volt.Még is zsinórban nyertetek vagy 3at 4-et úgy ,hogy nem is találkoztatok velünk én ezt az én csapatom részéről ajándéknak tekintem.Persze ettől még megérdemelt kupák,csak hát meg sem kellett izzadni szinte mert a legnagyobb rivális kivonja magát a forgalomból idő előtt. Fordítva én is leszarnám,hogy ti kiestek de az enyéimnek joggal mondom ,hogy ajándékoznak itt össze vissza mint a jézuska.Az elmúlt években ez a 3ik olyan szezon amikor ősszel 10+ pontos hátrányt kukázunk össze és a barca ellen csak 1 meccs van, és isten tudja hanyadik kupaszezon ahol kiesünk azelőtt,hogy egyáltalán találkoznánk a barszával.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 25., csütörtök 14:41

az az odaajándékozás, hogy megsem nehezítjük a dolgotokat akkora szerencsétlenek lettünk azután, hogy gyakorlatilag feltöröltük veletek még féléve a padlót
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 25., csütörtök 14:28

Ha nem a Real, hanem a Barca nyeri az aktuális sorozatot az mitől “oda ajandékozás”?

Szerintem ezt nem bántó szándékkal írta dzsi és nem a Barcelona érdemeit akarta elsősorban csorbítani. Egyszerűen akkora a különbség a Real-Barca duó és a többi csapat között, hogy ha mi megtesszük azt a szívességet, hogy ilyen botrányosan szereplünk, azzal kvázi tálcán kínáljuk a bajnoki címet, mert más csapat nem nagyon képes megfogni a Barcelonát.

Ettől még ugyanolyan dicsőség nektek megnyerni, a saját meccseiteket ugyanolyan szépen hozzátok, felesleges ezt elvitatni. Nincs Hegyi féle "a Bárszát csak a Bárszá verheti meg" madridi megfelelője szerintem a sorok között.

Annyira szerintem sem erős a Barca, mint amit a bajnokság mutat és úgy gondolom a BL-ben látszódni is fog, hogy csalóka ez a kép. Ennek ellenére megsüvegelendő az eddigi teljesítmény.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 25., csütörtök 14:27

Culé1899 írta:A két nagy közötti különbség nyilván nem tükrözi a két csapat erejét, de ettől még a Barcát is súlytották bírói ítéletek iden már nem egyszer (meg nem adott gólok Valencia és Celta ellen), szerencsétlenség ugyanúgy nálunk is megvan (ennyi kapufát évek óta nem lőttünk fél év alatt, már 30 körül járunk.)
Ezt már annyiszor kiveséztük. Lehet hogy titeket is sújtanak ítéletek, meg sok a kapufa... aztán mégis behúzzátok a meccsek 80%-át. Inkább érezzétek magatokat szerencsésnek hogy megy a csapatnak.

Culé1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018. január 25., csütörtök 13:59
Kedvenc csapatod: Fc Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Culé1899 » 2018. január 25., csütörtök 14:12

dzsi91 írta:Gyakorlatilag oda toltunk nekik 2 kupát, meg se kell erőltessék magukat ettől még nem sok minden változottt nyár óta.
Amelett, hogy egyetértek a hozzászólás mondanivalójával ezt a kiemelt részt nem értem. Ha nem a Real, hanem a Barca nyeri az aktuális sorozatot az mitől “oda ajandékozás”? Ugyanúgy meg kell nyernie a Barcának is minden aktuális meccsét. Még tovább se mentünk hátrányból az Espanyol ellen, de a Real azáltal, hogy tegnap kiesett már is odaadta a kupát. Ugyanez a bajnokságban is.. azért tartunk ott ahol, mert szinte kivétel nélkül hoztuk a meccseket hétről hétre. A két nagy közötti különbség nyilván nem tükrözi a két csapat erejét, de ettől még a Barcát is súlytották bírói ítéletek iden már nem egyszer (meg nem adott gólok Valencia és Celta ellen), szerencsétlenség ugyanúgy nálunk is megvan (ennyi kapufát évek óta nem lőttünk fél év alatt, már 30 körül járunk.)

Tegnapi meccset néztem egyébként, és én továbbra is tartom, hogy nem kell a Realnak megvenni fél Európát nyáron, hanem egy normális taktikát kell kitalálni a csapatnak, mert még mindig a világ egyik legjobbjai játszanak nálatok.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 25., csütörtök 13:16

Én inkább kisiklásnak gondolom ezt az évet, valami elindult rossz irányba és nem tudta ZZ (eddig) megfogni. Azért itt sokan úgy beszélnek mintha az egész keretet kéne cserélni.Egyszerűen néhány legendánk kezd kifingani és nincs mögöttük minőség, akik meg vannak nem képesek teljesíteni. Ez a Theo például nagyon bénának tűnik,de azért jóval könnyebb úgy teljesíteni ha a gépezet működik..Asensio is mekkora király volt amikor be kellett állni a fasza világverő csapatba megalázni a bayernt vagy a juvét, azért amikor nem megy a szekér és a cseréknek villantani is kell mindjárt ki jönnek a hiányosságok (meg lehet nézni morata mekkora "kedvenc" lett londonban)és ilyenkor jön az ,hogy mindenki szar ez hogy került ide stb stb... danilo tavaly pl teljesen korrekt teljesítményt hozott(leszámítva pár öngólt :mrgreen: ) pedig tudjuk mennyire ellensége a labda.barszáék is most mindenki szerint hú de jól építkeznek, megnézném mi lenne a fórum véleménye ha csak a minimálisat hozzuk amit szoktunk és ütjük a kiscsapatokat mennyire lenne kolbászból a kerítés.Gyakorlatilag oda toltunk nekik 2 kupát, meg se kell erőltessék magukat ettől még nem sok minden változottt nyár óta.Elbaszták majdnem egy stadion árát 2 játékosra abból az egyik játszott vagy 2 meccset.De így hogy mi nemet mondtunk a ligára meg a kupára már ők építkeznek :roll:

A lényeg,hogy nem sok minden változott nyár óta, 1-2 igazolás(főként a támadó sorba,meg marcelonak valami alternatíva) kéne egyszerűen most így minden összejött, szerencse-bírók-rossz teljesítmények-edzői hibák.De az irány szerintem jó.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 25., csütörtök 12:41

Anthony írta: Nem fórumozókra gondolok, hanem sportújságokra, bármelyiket megnézed, mindenhol azt írták mekkora fogás volt, és pozitívan értékelték, hogy spanyolosítunk, fiatalítunk, hát lófaxt :D
Spanyolosítottunk, fiatalítottunk, csak nem erősítettünk

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 12:40

Ilyenkor jön Jim és megírja, hogy Theo francia (bár szeretne spanyol válogatott lenni csak tudnám mire?!) :mrgreen: Egyébként én ideig-óráig próbáltam pozitívan vélekedni, kitartani mellette de abszolút elvesztem. Rá kell sózni az angolokra, de felőlem viheti a Fradi vagy a Vidi is. Keresni kell igazi opciót.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 25., csütörtök 12:37

BBeno írta:
ez így nem feltétlen igaz. max sokan. én pl azt írtam hogy egy sotonos/spurs első éves balet látok benne, fejet lehajt és fut balbunkóként. a videók alapján nem tűnt persze fel hogy mellé totál ügyetlen de én nem is néztem alaves meccset hogy feltűnjön. de ezekszerint a scoutok sem.
Nem fórumozókra gondolok, hanem sportújságokra, bármelyiket megnézed, mindenhol azt írták mekkora fogás volt, és pozitívan értékelték, hogy spanyolosítunk, fiatalítunk, hát lófaxt :D

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 25., csütörtök 12:20

Ilyen jatekkal es eredmenyekkel biztos nem huzza ki nyarig egyszeruen azert mert szetszedi a media azt meg nem engedheti a klub masreszt a szurkolok sem fogjak elviselni ha igy megy tovabb. Mi nem az Arsenal es MU vagyunk itt sose volt es sose lesz sajnos tul nagy turelem az edzok fele. Lehet az Zizu, Mou vagy akarki ha nem tetszetos es/vagy sikeres a jatek akkor repul.

Az meg hogy majd tanul a hibakbol es jo lesz jovore megint csak onamitas szerintem. Hat volt ideje, alkalma es lehetosege hogy valtoztasson. Megtette? Nem. Sot mar tavaly is a szelrol iveleseket eroltettuk. Zizutol valami madridi tiki-taka jatekot varni eleg naivitas szerintem. Egyszeruen annyira benne van hogy mar elvesztette az objektivitasat, en ennek na meg a rutintalansagnak es taktikai hianyossagoknak a szamlajara irom hogy nem kepes kivezeti a godorbol a csapatot.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. január 25., csütörtök 12:19

Remy írta:A sok pofon, a teljes esélytelenség még akár jól is jöhet. A BL az BL. Más kávéház.

De én idén nem kérek már más, mint azt, hogy a BL-ben legalább tegyük oda magunkat. Függetlenül attól, hogy kiesünk, vagy sem. Mert nem az a szomorú, hogy rosszak vagyunk, hanem a lélektelenség. Kikapni ki lehet. Szarul játszani is lehet. Sőt, hullámvölgybe kerülni is. DE lélektelenül, főleg hazai pályán. Azt nem lehet.

Illetve nyerjünk má' a Malaga ellen pls. :lol: :D

Így van. Nem értem miért nem lehet a meccs elejét úgy megnyomni mint az utolsó 10 percet. Lőni kettőt és utána lődörögni.
A másik amit nem értek az az, hogy Balet legalább a padra le lehetett volna tenni. Értem, hogy bízunk a cserékben, és hogy egy xet nekik is le kellet volna tudni hozni. De, hogy a talán legjobb formában lévő támadónkat (igen Baleről beszélek) még a padra sem tesszük le az hiba.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 25., csütörtök 11:49

A sok pofon, a teljes esélytelenség még akár jól is jöhet. A BL az BL. Más kávéház.

De én idén nem kérek már más, mint azt, hogy a BL-ben legalább tegyük oda magunkat. Függetlenül attól, hogy kiesünk, vagy sem. Mert nem az a szomorú, hogy rosszak vagyunk, hanem a lélektelenség. Kikapni ki lehet. Szarul játszani is lehet. Sőt, hullámvölgybe kerülni is. DE lélektelenül, főleg hazai pályán. Azt nem lehet.

Illetve nyerjünk má' a Malaga ellen pls. :lol: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 25., csütörtök 11:48

ezt a Theót amikor leigazoltuk mindenki azt írta, hogy mekkora fogás volt
ez így nem feltétlen igaz. max sokan. én pl azt írtam hogy egy sotonos/spurs első éves balet látok benne, fejet lehajt és fut balbunkóként. a videók alapján nem tűnt persze fel hogy mellé totál ügyetlen de én nem is néztem alaves meccset hogy feltűnjön. de ezekszerint a scoutok sem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. január 25., csütörtök 11:37

M1Ö írta:Az a baj, hogy a Ferguson idők elmúltak. Tökéletes példa az Arsenal.
Uhh ez mondjuk ijesztő kilátás :'( :ozil:

Én nem tudom mit mondjak, komolyan. A nyár nagyon el lett baszva, ezt már akkor mondogattuk egy páran. Ebben hibás Perez + Zidane is. Meg balszerencsénk volt a sérülésekkel, eltiltásokkal, bírói ítéletekkel is, ez nyilvánvaló. De ettől függetlenül az ilyen csapatokat, mint a Leganes, stb. csuklóból verni kéne, főleg hogy a kupa most prioritás kellett volna hogy legyen.

Zidane annyira bízik a játékosaiban, hogy bedönti az egész csapatot, lehet majd jönni az okoskodásokkal, de a bajnokságban a 4-ik hely az már nagyon nem vicc kategória.

Ha nem akar változtatni a kereten, és taktikán, stb. akkor menjen, még egy ilyen évet nem engedhetünk meg magunknak. Hogy ki jöhetne a helyére? Egy Real Madrid számára a világ edzőinek 98%-a elérhető, mindig lehet találni jó alternatívát.

Még az igazolásokra visszatérve: ezt a Theót amikor leigazoltuk mindenki azt írta, hogy mekkora fogás volt. Ezt nem tudom felfogni, hogy az egész világ vakon volt, vagy ő esett össze közben, vagy mi van? De legalább azon az oldalon próbálkoztak, Carvajal mögé/mellé mért nem hoztak valakit?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. január 25., csütörtök 11:35

gazából ez a nagyon nagy kérdés, hogy ha ZZ-t elküldik, akkor ki fog érkezni a helyére?
Pochettinot én továbbra is szívesen látnám egyszer. Persze én továbbra is ZZ mellett vagyok, és 1 évet még minimum adnék neki, a trágya játék ellenére.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. január 25., csütörtök 11:33

___Samy___ írta:Igazából ez a nagyon nagy kérdés, hogy ha ZZ-t elküldik, akkor ki fog érkezni a helyére? Ezen a poszton is akkora pangas van, mint csatár poszton. Plusz ugye a játékosok sem fogadnak be akárkit, ezt már megmutatták. Gutit a későbbiekben el tudnám képzelni.

Lehet az lenne a legesszerubb jelen helyzetben, hogy hagyni dolgozni a franciát, és "hordja ki" a csapat jelenlegi magját (Ronaldo, Ramos, Modric, Marcelo, Benzema), aztán majd meglátjuk. Ugyis a bizalom volt a legnagyobb hiány az elmúlt években. De addig is komoly változtatások szükségesek, mert a tavalyi történelmi év után mára már lassan egy spanyol középcsapat leszünk.

Én úgy gondolom, hogy a motivációval továbbra sem lesz probléma, csak egyszerűen az elmúlt másfél-2 évben a srácok annyira ki lettek zsigerelve fejben, hogy most ez ütközik vissza. Erőnlét ugye adott. A kereten sem kell sokat változtatni, mert alapvetően jó, de most mindenki maga alatt teljesít, ami csalóka képet ad. A hangulat továbbra is kiváló, ebben nagyon jó a francia.

Igazából amiben fejlődni kell, az a taktikai rész, de abban valami kegyetlenül. Nagyon kevés az ötlet jelenleg. Továbbá többet kell használni a perem embereket (Ceballos), és nem sorcserevel, meg kupameccseken. Benzemat elfelejteni, CR-t padra vágni, venni valami értelmes csatárt (én Marianot hoznam vissza), Isco, Asensio, Kovacic pedig kerüljön be stabilan a kezdőbe.

ZZ elküldése mellett itt egyedül a gödör mélysége szól.
+1

Szépen összefoglaltad.

Ez a kihordás részhez csak annyit hogy 1-2 embertől el kell köszönni amelyik idősebb meg birja a padot és azt hogy egyre inkább csak beugróként számitunk rá maradhat, gondolok itt Modricra vagy Benzemára. És akkor fordulna a kocka. Nem fiatal sikerre éhes de rutintalanok lennének a B csapatunk hanem olyanok akik rutinosak és eléggé top játékosok hogy még igyis pluszt tudjanak adni 30-20 percekre vagy pl mint tegnap is kellett volna a kupaban 90percre.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. január 25., csütörtök 11:13

Igazából ez a nagyon nagy kérdés, hogy ha ZZ-t elküldik, akkor ki fog érkezni a helyére? Ezen a poszton is akkora pangas van, mint csatár poszton. Plusz ugye a játékosok sem fogadnak be akárkit, ezt már megmutatták. Gutit a későbbiekben el tudnám képzelni.

Lehet az lenne a legesszerubb jelen helyzetben, hogy hagyni dolgozni a franciát, és "hordja ki" a csapat jelenlegi magját (Ronaldo, Ramos, Modric, Marcelo, Benzema), aztán majd meglátjuk. Ugyis a bizalom volt a legnagyobb hiány az elmúlt években. De addig is komoly változtatások szükségesek, mert a tavalyi történelmi év után mára már lassan egy spanyol középcsapat leszünk.

Én úgy gondolom, hogy a motivációval továbbra sem lesz probléma, csak egyszerűen az elmúlt másfél-2 évben a srácok annyira ki lettek zsigerelve fejben, hogy most ez ütközik vissza. Erőnlét ugye adott. A kereten sem kell sokat változtatni, mert alapvetően jó, de most mindenki maga alatt teljesít, ami csalóka képet ad. A hangulat továbbra is kiváló, ebben nagyon jó a francia.

Igazából amiben fejlődni kell, az a taktikai rész, de abban valami kegyetlenül. Nagyon kevés az ötlet jelenleg. Továbbá többet kell használni a perem embereket (Ceballos), és nem sorcserevel, meg kupameccseken. Benzemat elfelejteni, CR-t padra vágni, venni valami értelmes csatárt (én Marianot hoznam vissza), Isco, Asensio, Kovacic pedig kerüljön be stabilan a kezdőbe.

ZZ elküldése mellett itt egyedül a gödör mélysége szól.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 25., csütörtök 11:05

Az a baj, hogy a Ferguson idők elmúltak. Tökéletes példa az Arsenal. Lehet még egy esélyt adni Zidane-nak, csak én nem azt látom benne, hogy lenne bármilyen ötlete, hogy mégis milyen legyen a Real arca. Mert ha ez a foci marad jövőre és elcseszi az igazolásokat, akkor utána rohadt nehéz lesz visszajönni, mert még egy rossz év után, még nehezebb lesz Madridba csábítani a játékosokat és addigra már tényleg aktuális lesz a csapat gerincének cseréje.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég