Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. február 5., hétfő 15:20

Telltale jellegű még a Life is Strange.
Vagy a Quantic Dream játékai, Heavy Rain, Beyond Two Souls.
Horror beütéssel pedig az Until Dawn.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. február 5., hétfő 15:15

Ja, a Stick of Trutht végigtoltam laptopon, imádtam minden miomentumát, a Fractured but Whole is megvan gépen, de azt még nem kezdtem el :( :D Szóval az egyelőre felesleges kiadás lenne, én meg haszonmaximalizálok. :lol: de azért köszönöm a tippet, jöhet még :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 5., hétfő 15:10

En is ilyen 2-3k korul vettem meg a Xenot es nem igazan jott be, szerintem egy orat, ha beleraktam sokat mondok.

A Back to the Futuret meg gepen nyomtam regebben, az sem valtotta meg a vilagot :D

Ha jol remlik Pipita te szereted a South Parkot, azokat a jatekokat ajanlom. A masodik reszt, a The fractured but wholet nem reg vittem vegig es rohadt jo volt :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. február 5., hétfő 15:06

Xeno-ból nekem az maradt meg, hogy borzasztó lassú maga a játék.
Ha ez zavar, akkor lehet a 3k is sok érte.
ZIDANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. február 5., hétfő 14:52

nzooli93 írta:Dragon Ball xenoverse az nagyon jo jatek, foleg 3 ezerert. Ha rajongo az ember akkor nagyon elvezetes a jatek, foleg hogy nem a sorozat sablonos sztorijat kell vegig vinni,hanem sajat karaktert letrehozni, es a jatek sztorijat vele lejatszani(utazgatni kell a db idovonalan es a foellenseg altal letrohozott hibakat kijavitani). Sajat karakteredet folyamatosan fejlesztheted, vehetsz ruhakat neki, tamadas skilleket is te valasztod meg milyeneket veszel, es hasznalsz, szoval erdemes ranezni. A 2.resze meg megjobb, nemtudom az milyen aron lehet jelenleg.
Ez nagyon jól hangzik, háromezret megér. Köszi szépen! :mrgreen:
A második részt tíz alatt nem nagyon találom, annyit most nem adnék ki érte, mert más játék is a listán van. :)

kodo te meg ne bánts :( :lol: valahogy le kell vezetni az egyetemi lét feszültségeit. :mrgreen:

A Back to the Future játékot próbálta valaki? :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 5., hétfő 14:41

Én fizetnék is érte,hogy egy db játékba újra belerakják a sablonos eredeti storyt :D burst limit óta ami 2007 egy db jatekba se rakták bele :( pedig nincs is jobb annál,mikor ujraélem az epicus harcokat :D

Amúgy inkább a Xenoverse 2re mennék rá ha nem sokkal drágább.Komplettebb játék.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. február 5., hétfő 14:32

Dragon Ball xenoverse az nagyon jo jatek, foleg 3 ezerert. Ha rajongo az ember akkor nagyon elvezetes a jatek, foleg hogy nem a sorozat sablonos sztorijat kell vegig vinni,hanem sajat karaktert letrehozni, es a jatek sztorijat vele lejatszani(utazgatni kell a db idovonalan es a foellenseg altal letrohozott hibakat kijavitani). Sajat karakteredet folyamatosan fejlesztheted, vehetsz ruhakat neki, tamadas skilleket is te valasztod meg milyeneket veszel, es hasznalsz, szoval erdemes ranezni. A 2.resze meg megjobb, nemtudom az milyen aron lehet jelenleg.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 5., hétfő 14:31

Pipita írta:Jaja, fogok majd, de csak akkor, amikor rendesen belejöttem a fifába (már profi szinten elég jól megy, de azért az még nem színvonal, még nagyon béna vagyok) :lol:

A Dragon Ball Xenoverse megvan valakinek? 3,090 Forintot megér? Február 8-ig akciós a storeban és tök jó ajánlatnak hangzik, de ha tudtok hasonló áron jobbat, szívesen hallgatom az ajánlatokat. :mrgreen:

Ill. a GoT Season pass is 3,090, tudtok még ilyesmi játékokat mondani? Történetmeséls, változó kimenetelűs, ilyen Telltale jellegűt, amik igazán jók? Hálásan köszönném előre is. :mrgreen:
Tanulnál inkább. :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. február 5., hétfő 14:27

Jaja, fogok majd, de csak akkor, amikor rendesen belejöttem a fifába (már profi szinten elég jól megy, de azért az még nem színvonal, még nagyon béna vagyok) :lol:

A Dragon Ball Xenoverse megvan valakinek? 3,090 Forintot megér? Február 8-ig akciós a storeban és tök jó ajánlatnak hangzik, de ha tudtok hasonló áron jobbat, szívesen hallgatom az ajánlatokat. :mrgreen:

Ill. a GoT Season pass is 3,090, tudtok még ilyesmi játékokat mondani? Történetmeséls, változó kimenetelűs, ilyen Telltale jellegűt, amik igazán jók? Hálásan köszönném előre is. :mrgreen:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. január 27., szombat 19:21

ps plusra is erdemes elofizetni, szoktak lenni jo jatekok.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. január 27., szombat 18:33

Köszi neked is, ezeket is elmentem magamnak a későbbiekre.

Most boldogság van, harderapróról van 11-ért használt fifám. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 27., szombat 15:09

Pipita írta:Sziasztok :D

Úgy tűnik, lesz ma este egy PS4-em. Tudtok segíteni, hogy honnan tudnék viszonylag olcsón játékokat beszerezni? Nem kell cd meg semmi extra, a letöltő kódos megoldás is bőven megteszi, csak tudjam veretni a gólokat Benzemával minél előbb, ha már élőben nem megy neki. :mrgreen: (mondjuk úgyis padra dobom :( ) Légyszi segítsetek ha tudtok, előre is köszönöm :mrgreen:
Legolcsobb megoldas a Fb-on a Ps4 jatekok eladasa-csereje csoport. Konzol uzletek kozul meg szerintem a Gamecity a legkorrektebb.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. január 27., szombat 14:34

Köszönöm a válaszokt (meg a jelentéseket :lol: :lol: ), úgy tűnik van egy kis sikerélményem és lehet este már megcsapom a Valenciát a Mestallában. :mrgreen: Köszi köszi!

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 27., szombat 11:53

nzooli93 írta:En jobb szeretem,ha kezben van a jatek :mrgreen:
Én is így vagyok vele. De egyszerűen szinte minden héten akkora leárazások vannak a storeba, hogy pár ezer forintért lehet megvenni TOP játékokat. Pedig mindig megfogadom, hogy jó akkor innentől kezdve csak dobozos és ki is tudom szépen rakni a polcra. :D

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 27., szombat 11:48

Hardverapro hirdeteseket ajanlom. Uj jatekokat lehet annyiert rendelni , mint pl a konzolvilagon a hasznaltat. Komzolvilag a netes boltok kozul,talan a legdragabb. Meg fbn keresni a adok-veszek csoportokat. Igaz nekem xbox onem van, de en igy veszem oket. Igaz lehet digitalisan is akciosan venni, de azt utana nem tudod eladni, ha megse tetszik vagy meguntad teljesen. En jobb szeretem,ha kezben van a jatek :mrgreen:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2018. január 27., szombat 11:39

Pipita írta:Sziasztok :D

Úgy tűnik, lesz ma este egy PS4-em. Tudtok segíteni, hogy honnan tudnék viszonylag olcsón játékokat beszerezni? Nem kell cd meg semmi extra, a letöltő kódos megoldás is bőven megteszi, csak tudjam veretni a gólokat Benzemával minél előbb, ha már élőben nem megy neki. :mrgreen: (mondjuk úgyis padra dobom :( ) Légyszi segítsetek ha tudtok, előre is köszönöm :mrgreen:
konzolvilág használt ps4 játékoknál jók szoktak lenni. Illetve a psstoreon most hatalmas akciók vannak. 0 és 10 ezer forint között nagyon jó játékokat lehet most beszerezni.

amúgy véletlenül jelentettem a hozzászólásod félrenyomtam. bocsi. :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 27., szombat 11:34

Pipita írta:Sziasztok :D

Úgy tűnik, lesz ma este egy PS4-em. Tudtok segíteni, hogy honnan tudnék viszonylag olcsón játékokat beszerezni? Nem kell cd meg semmi extra, a letöltő kódos megoldás is bőven megteszi, csak tudjam veretni a gólokat Benzemával minél előbb, ha már élőben nem megy neki. :mrgreen: (mondjuk úgyis padra dobom :( ) Légyszi segítsetek ha tudtok, előre is köszönöm :mrgreen:
Allkeyshop.com

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. január 27., szombat 10:48

Sziasztok :D

Úgy tűnik, lesz ma este egy PS4-em. Tudtok segíteni, hogy honnan tudnék viszonylag olcsón játékokat beszerezni? Nem kell cd meg semmi extra, a letöltő kódos megoldás is bőven megteszi, csak tudjam veretni a gólokat Benzemával minél előbb, ha már élőben nem megy neki. :mrgreen: (mondjuk úgyis padra dobom :( ) Légyszi segítsetek ha tudtok, előre is köszönöm :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. január 23., kedd 22:04

Fene se tudja mi lelte a Sony-t.
Korábban volt a Hidden Agenda, az nem csak magyar feliratot, hanem szinkront is kapott.
Ha már így belejöttek akkor a Spider Man és a Day's Gone is jöhetne honosítva. :shifty:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. január 23., kedd 21:49

lesz hozza magyar felirat!
plusz a detroit become humanhoz is lesz.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég