Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 11., vasárnap 19:28

Kerlon írta:Én se értem mit akartok bazmeg. Évekig hozta magát CR mögött, máshol is fenáll egy ilyen felállás csak ott az echte csatár szerez több gólt. A BL legjobb 5 góllövőjébe is véletlen került oda, nem? Tavaly kellett volna megoldani a pótlását és nem őt fikázni, mint egy világi senkit.
Te casemirot nem úgy szoktad fikázni? :D
Nem illik.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 11., vasárnap 18:50

Mintha évekig nem néztetek volna meccset, csak az eredmények.com-ot meccs után.
Szerintem elég egyértelmű mi volt Benzema szerepe Ronaldo mellett, főleg Higuaín távozása és Bale érkezése után. Cristiano volt nálunk a fő gólveszély mindig is, Benzema hozta helyette a plusz mezőnymunkát, volt idoszak amikor Bale sem volt hajlandó kivenni a részét a piszkosból, Benzema fegyelmezettségére soha sem volt panasz. Háttérbe szorult, végezte a dolgát. Sose volt a fő erénye ez a pöcsöm hegyével is gólt szerzek téma, de a játék minden más elemében ott volt és tökéletesen passzolt a működő rendszerünkben. Egy egy gála után, vagy Ronaldo mesterhármasa mellett senki se vette elő ha elpuskázott egy egy ziccert. Az egyszerű szurkoló se ekézte 'mer nyertünk, meg jók vagyunk'. Szerintem jelentősen megviselte a szemelyet erinto problemak, botrany, eb mellozes, de mindezek ellenére is még mindig itt van és csinalja a dolgat. Legfokepp az az ő látványos visszaesésének oka, hogy Cr megöregedett és már nem működik az a rendszer amiben ő legjobban tudja kamatoztatni a tehetségét. Ő nem fogja átvenni a stafétát Ronaldotol a góllövésben, mint ahogy kellett volna valakinek ősszel, ő mindig inkább egy egy szép mozdulattal emelkedett ki a mezonybol, gyors kényszeritovel ahol átjátszák 2 érintésből a védelmet az erre kompatibilis társakkal. Olyan dolgokkal amikre a helyére szóba hozott csatárok 90%-a a korlatai miatt nem képes. De persze ők kellenek 'mer sok golt rugnak'.
Nem Benzema hibája, hogy két alternatíváját is eladták, akik amugy tökéletesek voltak mögé, mert ha nem ment a szokásos játék, akkor bele lehetett nyúlni és új elemekkel tudtunk próbálkozni. Nem az ő hibája hogy valszeg évekre elvesztettük Mbappe-t aztán most kapálózhatunk valami B megoldás után kb annyiért mint amenyibe ő fájt volna. De persze fütyülni kell főleg egy csapat számára is kritikus időszakban, meg kifeszíteni a molinót. Kibasznám a stadionból aki azért feszít ki molinót, meg fütyül, hogy még nagyobb szarba hozza a csapatot, mikor buzdítani is lehetne.
Nem várom el hogy akik itt folyamatosan ekézik, meg ilyeneket írnak hogy hogy lehet 10 éve már itt megértsék, mert úgylátszik nem igen látták az évek során szerepét a csapatban.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 11., vasárnap 18:33

Kerlon írta:Én se értem mit akartok bazmeg. Évekig hozta magát CR mögött, máshol is fenáll egy ilyen felállás csak ott az echte csatár szerez több gólt. A BL legjobb 5 góllövőjébe is véletlen került oda, nem? Tavaly kellett volna megoldani a pótlását és nem őt fikázni, mint egy világi senkit.
Nem hittem volna, hogy a közeljövőben bármikor egyet tudunk érteni :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 11., vasárnap 18:30

ericco írta:
Ki lehet feszíteni molinót is, mint a Bundesligában, de az sem elegánsabb.
Plusz egy lepedő méretű molinoval nem foglalkozik senki.
Nyilván nem elegáns, én sem tartom annak, se igazolhatónak, viszont értem hogy miért történik. Elég határozottan csak ez az egy módja van a vélemény kinyilvánításának, nem csak itt, máshol is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 11., vasárnap 18:10

Én se értem mit akartok bazmeg. Évekig hozta magát CR mögött, máshol is fenáll egy ilyen felállás csak ott az echte csatár szerez több gólt. A BL legjobb 5 góllövőjébe is véletlen került oda, nem? Tavaly kellett volna megoldani a pótlását és nem őt fikázni, mint egy világi senkit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 11., vasárnap 18:05

Lényegében akkor tíz emberrel nyertünk harom BL-t. Lassan itt tartunk. Mondjuk nem lepődik meg az ember ahol képesek kifutyulni bárkit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. február 11., vasárnap 17:43

dzsi91 írta:ami azért eléggé demoralizáló szerintem egy 10 éve itt játszó játékosnak,hogy kb ugyanúgy van kezelve mint egy piké.
Már 10 éve? Kisebb csoda hogy itt van még ennyi idő után is!

Szegény Benzema lelkét már mindenki pátyolgatta az évek alatt, Mourinhotól kezdve Zidane-on át Ancelotti-ig, és még ki tudja hány ember "foglalkozott vele". Évek óta nem tud konstans jó teljesítményt nyújtani, az meg egyenes gáz, amit az elmúlt 2 évben művel.

Tényleg ritka az ilyen, amikor egy ennyire gyenge produkció után is betonkezdő legyen valaki, akármelyik csapatról van szó. De az is érdekes, hogy ennyi szar szezon után még mindig itt focizik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 11., vasárnap 17:39

Lenyomtam a 60-70ezer embert egyedül. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. február 11., vasárnap 17:20

Realista24 írta:
dzsi91 írta:Bemondják a hangosba kezdőt,benzemához érve nem tapsolnak,bemondják a cseréket ha benzema van becserélve vagy lecserélve nem tapsolnak,érzi azt is a játékos mégsem füttykoncertet kap,ami azért eléggé demoralizáló szerintem egy 10 éve itt játszó játékosnak,hogy kb ugyanúgy van kezelve mint egy piké.
Tegnap a masodik legnagyobb tapsot ő kapta Ce utan.
Tőled? :mrgreen:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 11., vasárnap 17:18

dzsi91 írta:Bemondják a hangosba kezdőt,benzemához érve nem tapsolnak,bemondják a cseréket ha benzema van becserélve vagy lecserélve nem tapsolnak,érzi azt is a játékos mégsem füttykoncertet kap,ami azért eléggé demoralizáló szerintem egy 10 éve itt játszó játékosnak,hogy kb ugyanúgy van kezelve mint egy piké.
Tegnap a masodik legnagyobb tapsot ő kapta Ce utan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 11., vasárnap 16:46

torjack írta:Mivel ugye a folyamatos kifütyülés hatására nem kezdte el hirtelen hármasával szórni a gólokat
Ezért mondom, hogy nem feltétlen neki szól. Vagy nem csak neki. Inkább a helyzetnek, hogy nincs igazi cseréje. Mert oké, tegnap belefért, de ha a PSG ellen a továbbjutás fog múlni egy ilyen helyzeten... na az necces lesz.
Merci Zizou!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: torjack » 2018. február 11., vasárnap 16:41

Mivel ugye a folyamatos kifütyülés hatására nem kezdte el hirtelen hármasával szórni a gólokat, talán meg lehetne próbálni egyesek szemében talán eretnek módszert: elkezdeni biztatni. Ki tudja, ha érzi a támogatást talán összejön neki ismét valami. Egy próbát megérne szerintem. Egy Liverpool a 2005-ös BL döntő első félidejében valósággal megsemmisült. Mit csináltak a szünetben? Hallgatták, ahogy a szurkolóik tele torokból éneklik a You'll never walk alone-t. Majd kimentek a második félidőre és f*szra húzták a Milant.

Nem állítom, hogy Benzemánál használni fog, de nincs vesztenivaló.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 11., vasárnap 16:41

Bemondják a hangosba kezdőt,benzemához érve nem tapsolnak,bemondják a cseréket ha benzema van becserélve vagy lecserélve nem tapsolnak,érzi azt is a játékos mégsem füttykoncertet kap,ami azért eléggé demoralizáló szerintem egy 10 éve itt játszó játékosnak,hogy kb ugyanúgy van kezelve mint egy piké.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. február 11., vasárnap 16:37

Biztos úgy veszi észre majd az edző hogy baj van a játékossal hogy fütyülik... Mert ilyen vakegér edzőnk van aki fele annyit se ért a focihoz mint az egyszeri juanita a közönségben...wow

És dzsi +1, ez a helyzet Ronaldoval is
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 11., vasárnap 16:32

Süti írta:Egyik oldalról jogos az észrevétel, pláne a fontos meccs előtti része, másrészt viszont hogyan tudná a közönség jelezni hogy nem elégedett valaki teljesítményével, ha nem így? Nyilván ettől nem tanul meg majd focizni (átvitt értelemben, formára gondolok) viszont az edző elgondolkodhat(na) hogy probléma van. Nem tudok más módszert a vélemény kinyilvánítására ilyen téren.
Ki lehet feszíteni molinót is, mint a Bundesligában, de az sem elegánsabb.
Merci Zizou!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 11., vasárnap 16:31

Egyik oldalról jogos az észrevétel, pláne a fontos meccs előtti része, másrészt viszont hogyan tudná a közönség jelezni hogy nem elégedett valaki teljesítményével, ha nem így? Nyilván ettől nem tanul meg majd focizni (átvitt értelemben, formára gondolok) viszont az edző elgondolkodhat(na) hogy probléma van. Nem tudok más módszert a vélemény kinyilvánítására ilyen téren.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 11., vasárnap 16:20

ericco írta:Nem biztos, hogy a fűttyszó Benzemának szólt. Lehet csak rajta keresztül üzennek a szurkolók a vezetőségnek. Milyen más módja van a szurkóknak kinyilvánítani a nemtetszésüket? Lehet azért fütyültek, mert Pereznek nem sikerült elhoznia Mbappét sem :D
Neki szólt, egyértelműen. De tudod te is.
Adom amit írsz dzsi annyi különbséggel hogy nálam legenda
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 11., vasárnap 16:18

És még annyit,hogy Benzema búcsúmeccse is gyönyörű lesz majd.Gondolom ott is fütyűlve lesz.Nem lett kegenda de csak lenyomott 10 évet a klubnál és eltett azért 150-200 gólt.De rohadt büszke leszek amikor majd fütty koncertet kap az utolsó meccsén is...

És tényleg nem akarom védeni,vannak szép és rossz emlékeim róla,de a minimális tisztelet kijár neki is,játszottak ott nála sokkal rosszabbak is, és nem voltak ennyire ekézve a szurkolók részéről.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 11., vasárnap 16:17

Nem biztos, hogy a fűttyszó Benzemának szólt. Lehet csak rajta keresztül üzennek a szurkolók a vezetőségnek. Milyen más módja van a szurkóknak kinyilvánítani a nemtetszésüket? Lehet azért fütyültek, mert Pereznek nem sikerült elhoznia Mbappét sem :D
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 11., vasárnap 16:12

BBeno írta:
Igen, Benzema gyenge. Mégsem sikerül leírni sem egy olyan alternatívát, aki elég lehetne egy Realba, osztatlan lelkesedéssel övezve az érkezését.
Hogy miért? Mert nincs.
napestig lehetne sorolni az embereket de minek mikor ZZ hallani sem akar róla. osztatlan lelkesedés még Ronaldo érkezésekor sem volt a madridistáknál de amikor egy 5-2-es megnyert meccsen a kihagyott ziccer után több ezer ember egyszerre fütyül ki az jelent valamit.
Max annyit jelent,hogy a világ tele van értelmi fogyatékos idiótákkal.Vagy volt már olyan,hogy valamelyik játèkosnak jót tett ha a saját szurkolói fütyülték? Fütyüljék az elnököt vagy az edzőt akik játszatják

Alapjáraton hánynom kell tőle ha valakit fütyülnek a szurkolói,de amikor kihagyott helyzetek miatt az szerintem szánalmas.De kapott itt már füttyött Zidane-tól Cr-ig mindenki az “igényesség” nevében...

És nem benzemát akarom védeni,de ez a hozzá állás nagyon elbaszott a szurkolók részéről,jön egy olyan meccs ahol az összefogásra van szükség meg a szurkolásra ezek meg jól demoralizálják az amúgy is béka segge alatt lévő játékosunkat.Ez aztán okos dolog.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég