Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. február 15., csütörtök 22:42

Tegnap kicsit többet vártam tőle. Bemehetett volna az a lövése. :-(

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 15., csütörtök 22:06

követi, mint kovacsics a barca ellen :mrgreen:



jó trollexit gombot megnyomtam :smile:

remélem azért idén még lő gólt a béellben.....
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 15., csütörtök 18:14

H.E.H.E. írta:az a baj ezzel, hogy mint higuájn, csak zakatol egy sebességi fokozatban, fut fut fut, de semmi előny nem származik belőle.

jobb szeretem, amikor marceloval meg céronaldoval csinálja a kényszerítőket.

na nembaj, majd jövőre bappéval.
Az egyik ész nélküli futással kompenzál. A masik követi a taktikai utasítást. Pont neked kell magyarázni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 15., csütörtök 17:50

az a baj ezzel, hogy mint higuájn, csak zakatol egy sebességi fokozatban, fut fut fut, de semmi előny nem származik belőle.

jobb szeretem, amikor marceloval meg céronaldoval csinálja a kényszerítőket.

na nembaj, majd jövőre bappéval.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 15., csütörtök 16:16

9,4 km 68 perc alatt. Nem rossz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 14., szerda 0:14

Beújítottam egy avát a mesterről, ma jönni fog a gól érzem. :D

Hatalmasat nyerhetne vele a csapat, mert játékban igen penge mióta visszatért a sérülésből, csak az a gól hiányzik.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 13., kedd 10:50

M1Ö írta: Nem érthető, mert úgy sarkítottad ki, hogy abból Benzema jöjjön ki szarul. :) Persze lehet így is nézni. De már az csoda volt, hogy bele tudott piszkálni, mert amúgy szar labdát kapott és a kapus is kijött rá, akin meg is pattant. Onnan már csak a szerencsén múlott, hogy nem befele pattant. Nem akarom védeni, mert már én is kivagyok tőle, de ne legyen már mindenért elő véve. Bőven benne van a szerencse faktor, hogy csak 2 gólja van még. Ettől függetlenül borzasztó szezonja van, ezt szerintem senki nem vitatja.
Félreértés ne essék, nem Benzemára hegyezném ki, mindenkire, akinél "kapufák" jönnek csak. Lásd CR az idény első felében. És nem is erre az egy helyzetre, abban igaza van R24-nek, hogy "veszett" helyzet volt önmagában.
Amire gondolok, hogy én nem hiszek a "kifele pattan" meg "befele pattan" időszakban. Mert ha elindulsz ezen az úton, lehet mondani az utolsó ajtó ablak helyzetnél hogy felpattant előtte a labda, pont beleléptek a lövésébe, stb. Ha 1-2 meccsen előfordul, rendben van, de ha tendencia, az nem szerencse kérdése.
És ezt továbbra se csak Benzemára hegyezném ki, mindenkire igaz, aki ilyen helyzetbe kerül.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 13., kedd 10:18

Süti írta:Most kisarkítottam, de talán érthető, hogy mire gondolok
Nem érthető, mert úgy sarkítottad ki, hogy abból Benzema jöjjön ki szarul. :) Persze lehet így is nézni. De már az csoda volt, hogy bele tudott piszkálni, mert amúgy szar labdát kapott és a kapus is kijött rá, akin meg is pattant. Onnan már csak a szerencsén múlott, hogy nem befele pattant. Nem akarom védeni, mert már én is kivagyok tőle, de ne legyen már mindenért elő véve. Bőven benne van a szerencse faktor, hogy csak 2 gólja van még. Ettől függetlenül borzasztó szezonja van, ezt szerintem senki nem vitatja.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 13., kedd 10:17

Süti írta:
M1Ö írta:
A kapufája akkor mégis mi? Ugyanúgy pattanhatott volna befele is. Akkor nem lehet azt mondani, hogy balszerencsés? A blokkolt lövését még meg lehet magyarázni, de alapból azt se lehetett volna ennél sokkal jobban megoldani.
Pattanhatott volna befelé, ha úgy rúgja meg. Vagy nem is kellett volna a kapufa segítsége ha jobban céloz. Nyilván mindenki rúg kapufát, nem is szerencsés dolog, de mindenre ne húzzuk már rá, hogy balszerencse, nem úgy alakult. Ő a csatár, az a dolga, hogy megoldja, ne a szerencsén múljon.
Most kisarkítottam, de talán érthető, hogy mire gondolok.
Lehet rosszul emlékszem, de ott Marcelo akciója után, amit végül sajnos elrontott, mentette meg a lecsorgó labdát és próbált gólt szerezni belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 13., kedd 10:02

M1Ö írta:
A kapufája akkor mégis mi? Ugyanúgy pattanhatott volna befele is. Akkor nem lehet azt mondani, hogy balszerencsés? A blokkolt lövését még meg lehet magyarázni, de alapból azt se lehetett volna ennél sokkal jobban megoldani.
Pattanhatott volna befelé, ha úgy rúgja meg. Vagy nem is kellett volna a kapufa segítsége ha jobban céloz. Nyilván mindenki rúg kapufát, nem is szerencsés dolog, de mindenre ne húzzuk már rá, hogy balszerencse, nem úgy alakult. Ő a csatár, az a dolga, hogy megoldja, ne a szerencsén múljon.
Most kisarkítottam, de talán érthető, hogy mire gondolok.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 13., kedd 9:16

Navamiro írta:Ez nem szerencse kérdése.
A kapufája akkor mégis mi? Ugyanúgy pattanhatott volna befele is. Akkor nem lehet azt mondani, hogy balszerencsés? A blokkolt lövését még meg lehet magyarázni, de alapból azt se lehetett volna ennél sokkal jobban megoldani.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. február 13., kedd 8:57

Az a baj, hogy Zidane focijaban egy Benzema majdhogynem hasznavehetetlen. Legalábbis az erősségei biztos nincsenek kihasználva.

Most arról szól az egész focink, hogy lefutunk szélén, azt beadjuk, aki meg előbb ér a kapuhoz, ill. jól helyezkedik, annak nagy esélye van a gólszerzésre. Nincs már itt arra szükség, hogy CR alá dolgozzon, vagy hogy a fellott labdákat megtartsa, és leossza, mert a pálya közepe egyszerűen kiesik a kepletbol. Max védekezni ha visszajön, az nem hátrány.

Neki a fejjateka és az érkezése sosem volt elit, nem is lesz, ő más dolgokban emelkedett ki mindig is. Neki kell az, hogy sokszor legyen játékban, dedelgethesse egy kicsit a játékszert. Most ezek nincsenek meg.

Persze korábban is sokszor bevette a leszarom tablettát, sokszor kapcsolt ki a kapu előtt ziccerben, akárcsak most. De régebben azért nem véletlenül rúgott több gólt.
És nincs mentség arra, hogy idén még 10 gól közelében sem jár, ez egyszerűen nevetséges.

Kövi idénytől minimum padon szeretném látni, elé kell hozni egy embert. Azért eladni meg sztem nem kell, mert bőven hasznát tudjuk meg venni, ha okosan használjuk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 13., kedd 7:04

Navamiro írta:Ez nem szerencse kérdése.
Senki nem írta hogy csak szerencse.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2018. február 13., kedd 1:07

Kerlon írta:Én se értem mit akartok bazmeg. Évekig hozta magát CR mögött, máshol is fenáll egy ilyen felállás csak ott az echte csatár szerez több gólt. A BL legjobb 5 góllövőjébe is véletlen került oda, nem? Tavaly kellett volna megoldani a pótlását és nem őt fikázni, mint egy világi senkit.
az Istenért sem akarná senki ennyire megalázni a világi senkinet

:( :mrgreen:

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. február 13., kedd 0:10

Ez nem szerencse kérdése.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 11., vasárnap 20:13

kodo írta:
besteve7 írta:Azert durva ami itt megy, lassan CR nek le kellene mondania az Aranylabdairol Benzema javara, mert mindent neki es fegyelmezettsegenek koszonhet :lol:
Meg lassan a szurkolok lesznek a hibasak, mert Benzema keptelen 4 m rol eltalani kaput, volt itt mar minden eso, napsutes, CR es sorolhatnam meg, amik gatoltak Karimot a kibontakozasbab, ugy latom most a szurkolok kovetkeznek.
Mondtam nem fogja mindenki megérteni. :roll:

Benzema megítélésében sem kell átesni a túloldalra, talán ma már ezt valahova írtam. Úgy néz ki sokan hajlamosak rá főleg ha szorult a helyzet. :)

Túl sok összetett mondatot írtál, ráadásul nem szidtad. Ebből van a baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 11., vasárnap 19:42

besteve7 írta:Azert durva ami itt megy, lassan CR nek le kellene mondania az Aranylabdairol Benzema javara, mert mindent neki es fegyelmezettsegenek koszonhet :lol:
Meg lassan a szurkolok lesznek a hibasak, mert Benzema keptelen 4 m rol eltalani kaput, volt itt mar minden eso, napsutes, CR es sorolhatnam meg, amik gatoltak Karimot a kibontakozasbab, ugy latom most a szurkolok kovetkeznek.
Mondtam nem fogja mindenki megérteni. :roll:

Benzema megítélésében sem kell átesni a túloldalra, talán ma már ezt valahova írtam. Úgy néz ki sokan hajlamosak rá főleg ha szorult a helyzet. :)

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2018. február 11., vasárnap 19:39

Azert durva ami itt megy, lassan CR nek le kellene mondania az Aranylabdairol Benzema javara, mert mindent neki es fegyelmezettsegenek koszonhet :lol:
Meg lassan a szurkolok lesznek a hibasak, mert Benzema keptelen 4 m rol eltalani kaput, volt itt mar minden eso, napsutes, CR es sorolhatnam meg, amik gatoltak Karimot a kibontakozasbab, ugy latom most a szurkolok kovetkeznek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 11., vasárnap 19:30

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Én se értem mit akartok bazmeg. Évekig hozta magát CR mögött, máshol is fenáll egy ilyen felállás csak ott az echte csatár szerez több gólt. A BL legjobb 5 góllövőjébe is véletlen került oda, nem? Tavaly kellett volna megoldani a pótlását és nem őt fikázni, mint egy világi senkit.
Te casemirot nem úgy szoktad fikázni? :D
De. na menjél visssza a kézi topikba. :mrgreen:

Mondjuk fele annyit sem rakott le az asztalra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 11., vasárnap 19:28

Kerlon írta:Én se értem mit akartok bazmeg. Évekig hozta magát CR mögött, máshol is fenáll egy ilyen felállás csak ott az echte csatár szerez több gólt. A BL legjobb 5 góllövőjébe is véletlen került oda, nem? Tavaly kellett volna megoldani a pótlását és nem őt fikázni, mint egy világi senkit.
Te casemirot nem úgy szoktad fikázni? :D
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég