Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 23., péntek 17:23

Én konkrétan nem emlékszem Zidane mennyire kezeskedett az igazolásában, de ettől még lehet igazad.
Abba a csapatba nem volt egy rossz ötlet, Cristiano is elég gyors volt még akkoriban, egyáltalán nem volt rossz elgondolás a két vadló. Viszont most már talán Zidane látja legjobban ki passzolna a csapatba, az elképzeléseibe és ki nem. Jamest már kikukázta, most Bale-en a sor. Egy Kane szintű igazolással, megint gondban lennénk, brit, nyelv, beilleszkedés, társak, és akkor még a foci szóba se került. Épp azért bízok abban hogy nem lesz elcseszett érkező, mert a vezetőség és Zidane is tanult a saját és a klub korábbi hibáiból.
R. Carlos írta:Ha annyira ő rajta múlnának az igazolások, akkor kiegyenlítettebbek lennének a lejátszott játékpercek minden játékos tekintetében, főleg a bajnokság ezen állásában.
Szerintem ez teljes mértékben Zidane kerete jelenleg, és úgy ossza be a játékperceket ahogy jónak látja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kodo 2018. február 23., péntek 17:25-kor.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. február 23., péntek 17:17

kodo írta:Nem lesz itt se Kane, se Icardi, se Lewandowski ebben biztos vagyok. Majd pont, hogy megszabadul nagy nehezen Zidane Baletől nyáron hozat egy ujabbat? Ennél bőven intelligensebb. Nyilvánvalóan látszik mióta megérkezett, hogy ki igazol.
Mindkét megoldás akit eltudok képzelni, már többször is írtam, francia ligában játszik és M-mel kezdődik a nevük. Nem, Bbeno, nem Memphis fiad. :mrgreen:
Egyik jöhet '18ban, másik '19ben.

Lewandowski-t akkor látnám szívesen ha lejárna jövőre a szerződése, és Kroos árban meg lehetne szerezni. Ez viszont soha nem fog bekövetkezni, mert mire kifut a kontraktusa már öreg lesz.


ps. aki csatárgondokat érez, vessen egy pillantást az aláírásomra. :mrgreen:
Bale-t is Zidane szorgalmazta a legjobban.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 23., péntek 16:08

kodo írta:Mindkét megoldás akit eltudok képzelni, már többször is írtam, francia ligában játszik és M-mel kezdődik a nevük. Nem, Bbeno, nem Memphis fiad.
Egyik jöhet '18ban, másik '19ben.
Motta megunta a padot és nálunk fog levezetni, meg jön vissza Mariano padra? :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 23., péntek 16:02

Nem lesz itt se Kane, se Icardi, se Lewandowski ebben biztos vagyok. Majd pont, hogy megszabadul nagy nehezen Zidane Baletől nyáron hozat egy ujabbat? Ennél bőven intelligensebb. Nyilvánvalóan látszik mióta megérkezett, hogy ki igazol.
Mindkét megoldás akit eltudok képzelni, már többször is írtam, francia ligában játszik és M-mel kezdődik a nevük. Nem, Bbeno, nem Memphis fiad. :mrgreen:
Egyik jöhet '18ban, másik '19ben.

Lewandowski-t akkor látnám szívesen ha lejárna jövőre a szerződése, és Kroos árban meg lehetne szerezni. Ez viszont soha nem fog bekövetkezni, mert mire kifut a kontraktusa már öreg lesz.


ps. aki csatárgondokat érez, vessen egy pillantást az aláírásomra. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 23., péntek 15:20

H.E.H.E. írta:Levandovszki herold csatarduo ketszazert, az lenne igazan fajin.

Agyon is basznek valakit
200? 350 :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 23., péntek 15:18

Levandovszki herold csatarduo ketszazert, az lenne igazan fajin.

Agyon is basznek valakit
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. február 23., péntek 15:16

Lewandovski 30 éves...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. február 23., péntek 13:41

Realista24 írta:Lewa ügynököt váltott es mar tárgyalt is velünk. Nyáron jon 150ert.
Inkabb o mint Kane, ennyiert.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 23., péntek 13:36

Realista24 írta:
Vinicius jobb mutatókkal (bizonyos mutatók...) rendelkezik, mint Neymar, Coutinho vagy Gabriel Jesus ugyanennyi idősen.
Biztos megnézték azt a két mutatót, amiben jobb és lehozták hírnek. :lol:

Asensio "sérülései" meg zseniálisak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 23., péntek 13:14

Az egyik hír arról szól, hogy 100 millióért vihető De Gea, a másik szerint új szerződést kínálnak neki, évi 13 millás fizuval.
Közben Pogbát csúnyán lealázta Mou, aki emiatt távozna.

Asensio holnap nem lesz ott a meccsen, mert kihúzták a bölcsességfogát. Vallejo még mindig sérült.

Ha nem jön De Gea, akkor Courtois vagy Alison lehet a befutó.

Vinicius jobb mutatókkal (bizonyos mutatók...) rendelkezik, mint Neymar, Coutinho vagy Gabriel Jesus ugyanennyi idősen.


R24 híreket olvashatták.
#KAK
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. február 22., csütörtök 22:23

A legfrissebb hírek szerint Zidane elmondta Ceballosnak, hogy ne haragudjon rá, de a meccs alatt elveszítette az időérzékét, és már a harmadik gól előtt pályára akarta küldeni, nem vette észre, hogy már csak pillanatok vannak vissza.
:lol: :lol:
amúgy én kajak ezt látnám az egyetlen magyarázható opciónak, hogy miért nem cserél 10ből 9x a 70. elött... cserébe a 70. mindig óramű pontosságú szóval :roll:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. február 22., csütörtök 21:20

Yazid írta:Én el nem bírom képzelni, hogy a vezetôség, miként fog igazolni, eladni. vagy zidane ha feltéve itt lesz még. meg mennyi beleszólása lesz ha az elmúlt éveket nézzük. Egy biztos a szemünk az felfog akadni, nem biztos az örömtôl
Én JELENLEG a "biztos nem az örömtől" sorrendet tippelném.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. február 22., csütörtök 18:58

Én el nem bírom képzelni, hogy a vezetôség, miként fog igazolni, eladni. vagy zidane ha feltéve itt lesz még. meg mennyi beleszólása lesz ha az elmúlt éveket nézzük. Egy biztos a szemünk az felfog akadni, nem biztos az örömtôl

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. február 22., csütörtök 18:52

besteve7 írta:2-3 evre tokeletes lenne, addigra Mbappe is megunja Parizst, sok penzbe kerulne, de inkabb erte 150, mint Kane rt 200 at vagy h meg egy szezonnak nekimenjunk Benzemaval.
Már sok embertől kérdeztem aki egy csatár érkezését várja, hogy azt higy képzelik el? Nem kötekedésből, de szerintem az nem fog bele férni, hogy egy 33/34 éves CR mellé beteszel még egy Kane, Lewa féle csatárt. Egy ilyen duó mellé a fél k.pályát kukázni kéne, mert nem bírná el őket. Én úgy számolok, hogy CR jövőre is egész biztosan kulcsjátékos lesz, akkor mellé valami szélső vagy tkp kéne, nem egy "egydimenziós" 9es.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. február 22., csütörtök 18:47

Nistelrooy effektus. 30évesen jött ô is bizonyított gólvágóként. Nagyon is reális, de 150ért atyám

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2018. február 22., csütörtök 18:28

Kerlon írta:hát azért a 30 ées Lewa 150 ért megint egy hatalmas nagy vicc lenne. Idős is, csak a Bundesben bizonyított.. Még, ha tényleg a feléért jönne, de 150 ért?
Azert a BL ben is eltett egy par golt, meg VB EB selejtezokon is szepen termelte a golokat. 2-3 evre tokeletes lenne, addigra Mbappe is megunja Parizst, sok penzbe kerulne, de inkabb erte 150, mint Kane rt 200 at vagy h meg egy szezonnak nekimenjunk Benzemaval.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 22., csütörtök 18:18

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta:Cr is ekezve volt, aztán hol tartunk...

Ööö...ez Hazard-ra? Az irónia akart lenni, a megmondóemberek vélekednek így róla, szerintem a belga egy nagyon jó kis játékos, még simán léphet feljebb is, és illene a spanyol fociba. Én támogatom, az Ő hozatalának lehetne is realitása Neymarral vagy Mbappéval ellentétben.

Nem. Pogbara. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 22., csütörtök 18:00

hát azért a 30 ées Lewa 150 ért megint egy hatalmas nagy vicc lenne. Idős is, csak a Bundesben bizonyított.. Még, ha tényleg a feléért jönne, de 150 ért?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. február 22., csütörtök 17:45

ha így folytatja Guti, lesz még ő az edzőnk a jövőben :salute:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. február 22., csütörtök 17:24

Süti írta:Én adom Lewát, de max a feléért.
Se. Max 50-60-ért. Augusztusban 30 éves, fizuja 10 milla körül lehet (majd valamelyik bayernes kijavít :mrgreen: ). Ez nálam sehol se ér 75 millát, nemhogy 150-et.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég