Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. március 24., szombat 22:27

Tádám írta:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaja a képi világ nekem is tetszett, moziban, nagy teremben, nagy vásznon kíváncsi lettem volna rá még. :)
A végéből nekem az jött le, hogy lezárult a folyamat a pszichológus nőnél, tulajdonképpen megsemmisült, ami a film címe is, majd Lane egy kis dns-ével egyesült, így aztán láthattuk, hogy mi történik, hogyan lesz ez a földönkívüli "faj", hogy tud érvényesülni a földön... Kane és Lane is a végén már csak önmaguk "másolatai" voltak. Nekem valami ilyesmi jött le. :D[/spoiler

De itt amúgy elég jól leírja és megmagyarázza a végét:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://nerdist.com/annihilation-shimme ... 0Explained
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én teljesen másra gondoltam. :mrgreen: Amikor Kane rosszul lett arra tippeltem, hogy ez amiatt lehetett, hogy elhagyta a buborékot. Hogy a megváltozott dns miatt csak a buborékban képes élni. Így amikor a Lena másolata elpusztult és magával vitte az egész buborékot és a benne található új "dolgokat" is azt vártam, hogy Kane egyből meghal, erre jobban lett.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. március 24., szombat 22:20

Remy írta:TOMB RAIDER: Imádtam a játékot (2013), és szerettem ezt a filmet. Látványban és hangulatban kiváló. Vikander, mint Lara 10/10. A sztori? Nem sokat vállalt, mondhatni közepes és sablonos, de kiindulási alapnak bőven jó lehet. Jöhet a folytatás!
Vikandernek nincsenek emlői... Kevés Lara Croftnak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. március 24., szombat 22:07

P. Krisz írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A képi világ nekem nagyon bejött. A cgi az egy kicsit elavult volt, de az épített díszlet viszont nagyon jó,
a "növényemberek" pl. A krokodilkönnyeket hullajtó medve elég para. A lezárást mondjuk nem tudom hova tenni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaja a képi világ nekem is tetszett, moziban, nagy teremben, nagy vásznon kíváncsi lettem volna rá még. :)
A végéből nekem az jött le, hogy lezárult a folyamat a pszichológus nőnél, tulajdonképpen megsemmisült, ami a film címe is, majd Lane egy kis dns-ével egyesült, így aztán láthattuk, hogy mi történik, hogyan lesz ez a földönkívüli "faj", hogy tud érvényesülni a földön... Kane és Lane is a végén már csak önmaguk "másolatai" voltak. Nekem valami ilyesmi jött le. :D[/spoiler

De itt amúgy elég jól leírja és megmagyarázza a végét:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://nerdist.com/annihilation-shimme ... 0Explained
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. március 24., szombat 22:00

Tádám írta:Annihilation

Ez nekem nagyon bejött. Nem szoktam egyetérteni jó nagy százalékban a kritikákkal, de én ezt teljesen adom:
http://player.hu/kult/kritika-annihilation-expedicio/

Ugyanígy voltam szinte végig, meglepő, de közben mégis ismert dolgok is, azonban ott van benne valahogy végig az újdonság ereje. Remek hangulat, a zenék is hozzátettek, és elgondolkodtató.
Végig egyfajta félelem, és szépség, ennek az ötvözete pedig valami nagyon új élmény.

Érdemes figyelni Alex Garlandot, már az Ex Machina sem volt semmi. :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A képi világ nekem nagyon bejött. A cgi az egy kicsit elavult volt, de az épített díszlet viszont nagyon jó,
a "növényemberek" pl. A krokodilkönnyeket hullajtó medve elég para. A lezárást mondjuk nem tudom hova tenni.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. március 24., szombat 21:43

Annihilation

Ez nekem nagyon bejött. Nem szoktam egyetérteni jó nagy százalékban a kritikákkal, de én ezt teljesen adom:
http://player.hu/kult/kritika-annihilation-expedicio/

Ugyanígy voltam szinte végig, meglepő, de közben mégis ismert dolgok is, azonban ott van benne valahogy végig az újdonság ereje. Remek hangulat, a zenék is hozzátettek, és elgondolkodtató.
Végig egyfajta félelem, és szépség, ennek az ötvözete pedig valami nagyon új élmény.

Érdemes figyelni Alex Garlandot, már az Ex Machina sem volt semmi. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. március 23., péntek 6:30

kelemen.istvan írta:Nekem van, és nagyon szeretem. Angol (és román) felirat mindenhez van, az nekem bőven elég. Egy jó ideje lehet olvasni, hogy robbanásszerűen emelkedni fog a magyar feliratok száma is. :ike:
Televízión sokkal kényelmesebb, nem kell a pendrive/hdmi kábellel szórakozni, simán netflix app, és mehet a dara. :mrgreen:
szerintem a napokban kiprobalom. igy legalabb ra leszek kenyszeritve, hogy angolul nezzek mindent. :lol:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. március 22., csütörtök 14:12

Deadpool 2 | The Trailer
Kép

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. március 22., csütörtök 7:58

hala real írta:netflixen gondolkozom, hogy erdemes-e elofizetni ra. van itt valaki, akinek esetleg van tapasztalata?
Nekem van, és nagyon szeretem. Angol (és román) felirat mindenhez van, az nekem bőven elég. Egy jó ideje lehet olvasni, hogy robbanásszerűen emelkedni fog a magyar feliratok száma is. :ike:
Televízión sokkal kényelmesebb, nem kell a pendrive/hdmi kábellel szórakozni, simán netflix app, és mehet a dara. :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. március 21., szerda 23:56

pheco írta:
hala real írta:netflixen gondolkozom, hogy erdemes-e elofizetni ra. van itt valaki, akinek esetleg van tapasztalata?
Regisztracio utan 1 honap ingyenes. Az alapjan nekem tetszett. Csak ugye nincs magyar szinkron es felirat vagy max elvetve. De angol felirat mindenre van es azzal azert mar el lehet boldogulni.
igen, ahogy olvasgattam, nem mindenhez van magyar felirat, szinkron meg szinte egyaltalan nincs. de ha van angol felirat, ugy nem lenne gond. szerintem megnezem az ingyen honapot, aztan kiderul.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 21., szerda 23:50

hala real írta:netflixen gondolkozom, hogy erdemes-e elofizetni ra. van itt valaki, akinek esetleg van tapasztalata?
Regisztracio utan 1 honap ingyenes. Az alapjan nekem tetszett. Csak ugye nincs magyar szinkron es felirat vagy max elvetve. De angol felirat mindenre van es azzal azert mar el lehet boldogulni.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. március 21., szerda 23:25

netflixen gondolkozom, hogy erdemes-e elofizetni ra. van itt valaki, akinek esetleg van tapasztalata?
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3402
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. március 19., hétfő 7:30

mi a jó ebben a csontkollekció vikanderben? a film se lehet nagy durranás, biztos kihagyom.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. március 19., hétfő 0:26

Ha mar a "szomszed" topikban szoba kerult Puzser, par hete a 10 legjobb filmrendezorol is csinalt egy toplistat: youtube link

Itt pedig maga a lista:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!10. Clint Eastwood
9. Francis Ford Coppola
8. Akira Kurosawa
7. Ingmar Bergman
6. Roman Polanski
5. Sidney Lumet
4. Orson Welles
3. Stanley Kubrick
2. Sergio Leone
1. Martin Scorsese

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. március 18., vasárnap 20:56

Lara autentikus mellekkel. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 18., vasárnap 20:10

Mert, ha a szereznek egy normális írót, akkor egy kurvajó filmet fogunk kapni. Minden más adott a sikerhez. Az alapokat lefektette, ez pedig nekem elég volt ahhoz, hogy várjam a 2. részt (már, ha lesz).

Anno Jolie-n kívül semmi nem indokolta a folytatást, mégis jött.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. március 18., vasárnap 20:06

Ezt imadom, “mondhatni kozepes film”, de jojjon a folytatas. :lol: minek...

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. március 18., vasárnap 19:20

Nekem fogalmam sincsen miről szóltak a tomb raider filmek, de 12-13évesen kb. szerelmes voltam Jolie kisasszonyba. ez volt az ágyammal szemben évekig :loveyou:
Szóval jöhet itt akárki, akármilyen sztorival nekem ő marad a némberone.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 18., vasárnap 18:59

Csabi írta:
Remy írta:TOMB RAIDER: Imádtam a játékot (2013), és szerettem ezt a filmet. Látványban és hangulatban kiváló. Vikander, mint Lara 10/10. A sztori? Nem sokat vállalt, mondhatni közepes és sablonos, de kiindulási alapnak bőven jó lehet. Jöhet a folytatás!
soadroli írta:Tomb Raider egynek elment, semmi extra, de Aliciát szeressük :sziv:

ez az Annihilation meg nekem óriási csalódás, sokkal jobbat vártam :/
ok...ok but where dem titties at???? :lol:
ők mások, ennyi. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. március 18., vasárnap 18:09

Remy írta:TOMB RAIDER: Imádtam a játékot (2013), és szerettem ezt a filmet. Látványban és hangulatban kiváló. Vikander, mint Lara 10/10. A sztori? Nem sokat vállalt, mondhatni közepes és sablonos, de kiindulási alapnak bőven jó lehet. Jöhet a folytatás!
soadroli írta:Tomb Raider egynek elment, semmi extra, de Aliciát szeressük :sziv:

ez az Annihilation meg nekem óriási csalódás, sokkal jobbat vártam :/
ok...ok but where dem titties at???? :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 18., vasárnap 17:50

TOMB RAIDER: Imádtam a játékot (2013), és szerettem ezt a filmet. Látványban és hangulatban kiváló. Vikander, mint Lara 10/10. A sztori? Nem sokat vállalt, mondhatni közepes és sablonos, de kiindulási alapnak bőven jó lehet. Jöhet a folytatás!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég