Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 29., vasárnap 14:22

Ez egy annyira fos palya...mindig ez van, izgalmas versenyt akarnak de ez szart sem er, koroznek mert nem fernek el es lezuzzak csak egymast, rohadtul nem f1 nek valo palya ez

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 29., vasárnap 14:20

megint a szimulátorbajnokokat miért kell odaengedni vezetni, hogy tönkretegyék más versenyét?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 28., szombat 16:06

nem hiszem el, igazából ha első lett volna sem nyerhetne így hogy Vettel is ott van, de ez így akkor sem túl jó, nem fog tudni feljönni, akkora különbségek nincsenek az autók között, az utolsó részén dobta el a pole-t...

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. április 28., szombat 16:04

Vettel :salute:

Kimiert kár. Nagyon nagyot ment egeszen a vegeig :kivagyhe:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. április 28., szombat 16:03

Idei menetelesert azert megtapsolom Vettelt. Kemenyen odarakja magat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 24., kedd 15:15

Kimi oneletrajzi konyvet magyarul is kiadjak majd

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 15., vasárnap 12:53

Hogy beszéljünk a győztesről is, aki tegnap a Q3-ban még éppen továbbjutott a Q2-be ma meg simán nyert.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 15., vasárnap 12:29

Santi írta:Egyből jött a következő körben. (egyébként ezen az is látszik, hogy Bottas csapata volt a leggyorsabb, az ő boxban töltött ideje a legrövidebb az egész mezőnyben, 1mp-vel jobb Vettelénél is, ez döntő volt)

Csak a kommentátorok hülyeséget beszéltek, az zavarhatott össze.
Kimi taktikája jól nézett ki, sztem a 3. hely meglett volna neki SC nélkül is, ő nemhiszem, hogy bármit nyert vagy vesztett most ezen.
Igen igen, meg amit hexor is ir, Hamiltont neztem vegig, nekem valahogy ez a Bottas annyira nem adja hogy en egybol Hamiltonra reagalnek.
Legalabb villant egyet a red bull, nem nyert meg a merci, es ami ma nagyon erdekes volt, Hamiltonnak semmi versenytempoja nem volt

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. április 15., vasárnap 12:10

wZoLee7 írta:Nem hoztak egybol a kovetkezo korben. Legalabb is en ugy emlekszem h nem, de ha tevedek akkor bocsanat.
18. korben jott a ket Red Bull, 19.-ben Hamilton, 20.-ban Bottas, 21.-ben Vettel. A Ferrari valoban azonnal reagalt, csak Bottasra es nem Hamiltonra. Szerintem attol feltek, ha kihozzak Vettelt a 20.-ban, akkor Bottas megprobalkozik az 1 kiallassal. Valoszinuleg ok is figyeltek Verstappen azonnali lila szektorait, es ugy szamoltak, hogy a 3 masodperc eleg kell legyen. Hat nem volt eleg.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. április 15., vasárnap 12:09

Egyből jött a következő körben. (egyébként ezen az is látszik, hogy Bottas csapata volt a leggyorsabb, az ő boxban töltött ideje a legrövidebb az egész mezőnyben, 1mp-vel jobb Vettelénél is, ez döntő volt)

Csak a kommentátorok hülyeséget beszéltek, az zavarhatott össze.
Kimi taktikája jól nézett ki, sztem a 3. hely meglett volna neki SC nélkül is, ő nemhiszem, hogy bármit nyert vagy vesztett most ezen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2018. április 15., vasárnap 12:13-kor.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 15., vasárnap 11:30

Nem hoztak egybol a kovetkezo korben. Legalabb is en ugy emlekszem h nem, de ha tevedek akkor bocsanat.

Kimi esetet meg ugy ertettem hogy ha nincs sc akkor a tobbieknek meg jonni kellett volna, 12 mprol kezdte a felzarkozast Ricciardohoz kepest, es fokozatosan dolgozta le, par kor.ment le, a red bullon is abszolut jo volt mrg az a gumi de az alatt a par kor alatt hozott kb ket mp t, figyeltem szoval ebben biztos vagyok

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. április 15., vasárnap 11:23

wZoLee7 írta:Mercedes peches, az sc masodszor vett el toluk egy gyozelmet valszeg, elso helyrol csak a ferrari nem tud box taktikakat menedzselni
A többivel egyet értek, erre reagálnék csak és most lehet jönni azzal, hogy én Ferraris vagyok, de mit kellett volna csinálniuk Vettellel? Vezető helyről miért állna ki elsőnek? Bottas jött, majd a Ferrari reagált és a következő körben rögtön hozták Vettelt, egyszerűen nem volt elég a 3mp előny, mert hatalmas kivezető kört ment a finn és a kerékcseréje is gyorsabb volt valamivel. Ezt nemhiszem, hogy a Ferrari nyakába kellene varrni, maximum a boxmunkájuk vehető elő, ahol maradt 1mp.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 15., vasárnap 11:21

wZoLee7 írta:Ricciardo is egeszen varatlan szitukban teszi be az autot, balesetek nelkul.

Hirtelen nem tudom ki irta hogy sc nelkul Kimi nem jutott volna feljebb, ez nem igaz. Sc nelkul valoszinuleg mindenki kiallt volna elole mrg egyszer, a red bullok kozel sem lettek volna ilyen gyorsak, nekik mindenkepp jonni kellett volna, sc nelkul egesz komoly verseny lett volna a vegere, mert vagy kockaztatnak es elmennek vegig, vagy valaki bevallalja es az a vegen repult volna a tobbiek totyogasahoz kepest. Mercedes peches, az sc masodszor vett el toluk egy gyozelmet valszeg, elso helyrol csak a ferrari nem tud box taktikakat menedzselni
Kimit nem a safety hozta fel, hanem Verstappen. Vagy hát vegyük úgy, hogy együtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 15., vasárnap 11:15

Ricciardo is egeszen varatlan szitukban teszi be az autot, balesetek nelkul.

Hirtelen nem tudom ki irta hogy sc nelkul Kimi nem jutott volna feljebb, ez nem igaz. Sc nelkul valoszinuleg mindenki kiallt volna elole mrg egyszer, a red bullok kozel sem lettek volna ilyen gyorsak, nekik mindenkepp jonni kellett volna, sc nelkul egesz komoly verseny lett volna a vegere, mert vagy kockaztatnak es elmennek vegig, vagy valaki bevallalja es az a vegen repult volna a tobbiek totyogasahoz kepest. Mercedes peches, az sc masodszor vett el toluk egy gyozelmet valszeg, elso helyrol csak a ferrari nem tud box taktikakat menedzselni

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. április 15., vasárnap 10:58

Mindenkinél előfordulhat egy ilyen hiba, hogy benézi, nem jól méri fel a helyzetet, túlvállalja magát, nevezzük bárhogy. Itt az embereknek azzal van a baja, hogy Verstappennél ez egyértelműen nem az első és nem is a második, nagyon izgalmas pilóta, de már sok, amit csinál és mostmár nem zöldfülű, 4. éve az F1-ben van. Nézd meg Ricciardot, kurva látványosakat előz és pontosan tudja, hogy mennyire mélyen fékezhet, ahol még megtud állni a kocsi. Húzza a váratlant, a beugrásokat, a kockázatos manővereket, mégsem okoz balhét és nem teszi tönkre más versenyét.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 15., vasárnap 10:52

Hát pl. tényleg elszámolta magát Verstappen, de megint megy itt a nagy kifakadás belőle. Meg el kéne tiltani stb, mintha csak Vettelre utazna a gyerek. Én sem csípem, de jó, hogy versenyez, mert amúgy még ennyit se látnánk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. április 15., vasárnap 10:46

Kerlon írta:mindig élmény olvasni a Vettel drukkerek véleményét
Anthonyt nemtudom milyen szurkoló, de ha rám gondoltál, én nem Vettel drukker vagyok. Én Ferrari szurkoló voltam/vagyok/leszek, akkoris ha egy Karthikeyan-Chandhok párossal versenyezne a csapat. Viszont ha mégis rám/ránk gondoltál, esetleg kifejthetnéd bővebben, hogy mért élmény számodra olvasni, mi a problémád a leírtakkal, mert akkor még talán meg is lehetne vitatni a dolgokat, mint egy fórumon. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 15., vasárnap 10:36

mindig élmény olvasni a Vettel drukkerek véleményét
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. április 15., vasárnap 10:22

Igazából, amit nyert a Ferrari a szezonnyitón a biztonsági autóval, azt itt most kamatosan bukta, a sors általában idővel igazságot szolgáltat és igazságos is lett volna, ha a ric-bot-vet sorrendben célbaérnek, de Remy kiskedvence úgy gondolta, hogy sehogy... megint nem gondolkodott...

Valahogy így tudom elképzelni most Remy-t, miután Vettel csak 8. lett. Egyébként szerintem Alonsot még meg kellene büntetni, amiért levezette Vettelt a pályáról.

A Ferrari SC-s gondolkodása nem volt jó, de még egyébként védhető, hogy Kimi előtte volt kinn nemrég és Vettel sem jött a 2. helyről, mert Bottassal maradt, de a Merci idén taktikailag eddig nulla, Bottast nem volt értelme az 1. helyről, de Hamiltont hozniuk kellett volna.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 15., vasárnap 10:12

Egy utolsó kretén ez a Verstappen, tavaly is megmondtam...
Remélem gyűlnek a pontok, és valamikor eltiltják egy egész versenyre...mert ez a mai bünti a is lófasz volt, 10mp time bónusz, közbe a másik vesztett 6 helyet miatta.
Teljesen kretén, hát honnan akart előzni?? Köze nem volt hozzá! Előtte meg Hamiltont is külső íven akarta megelőzni, ott is mit akart? Idióta!

A Ferrari megint gyenge taktikailag, nincs mit ezen szépíteni. Ha nincs a Safety Car, akkor Raikkönen is maradt volna a gyászos 6-ik helyen.
A SC-nál is csak a RedBull jött ki, a másik 2 csapat mit csinált? Bár a SC-nál nem értem hogy milyen szabályok szerint lehet visszajönni, az teljes homály.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég