OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 17., kedd 22:34

egy strómannal kevesebb
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. április 17., kedd 22:23

https://index.hu/belfold/2016/01/28/gya ... ka_fidesz/

Nem tudom, hogy ezt olvastatok-e mar de jo kis cikk a temaban. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy ilyen magassagokba csak akkor juthat el valaki ha kepes egy igazi g.cikent gondolkodni.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 17., kedd 22:13

sebydani írta:
Anthony írta:Na de most sokkal érdekesebb, Gyárfást kihallgatták a Fenyő ügyben, és lehet vádat is emelnek ellene!
Egyébként annak idején, 2(?) éve nyáron talán bukkantam rá az akkor még nem kormány oldalról pénzelt PestiSrácok oldalára és teljesen letaglózott ez az egész ügy, nagyon fiatal voltam még ugye amikor történtek aztán csak félinformációm voltak ezekről a dolgokról. Ott volt millió meg egy cikk a 90-es évek maffia ügyeiről meg mindenkiről aki akkor nagyban nyomta az alvilágban, képekkel, vallomásokkal, bizonyítékokkal, tényleg profi munka volt, végigkövetve az eseményeket az elejétől a végéig, tele mellékszálak cikkeivel. Emlékszem 4-5 órán át folyamatosan olvastam az összes cikket amit írtak a témában, akit érdekel a téma, annak merem ajánlani, akkor még nem egy köpedelem szintjén dolgoztak. Bár sanszos, hogy nincsenek már fent mert ha nem is közvetlen azokban a cikkekben de a kapcsolódókban Rogántóni is elég rendesen elő volt véve, meg írtak a piszkos ügyeiről.
ott is mindenki benne volt, maffia, média , politika tövig benne volt mindenki.
úgy látszik gyárfásnak itt a vége, már tavaly-tavalyelőtt is kapta folyamatosan az úszásban betöltött dolgai miatt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 17., kedd 21:45

Anthony írta:Na de most sokkal érdekesebb, Gyárfást kihallgatták a Fenyő ügyben, és lehet vádat is emelnek ellene!
Egyébként annak idején, 2(?) éve nyáron talán bukkantam rá az akkor még nem kormány oldalról pénzelt PestiSrácok oldalára és teljesen letaglózott ez az egész ügy, nagyon fiatal voltam még ugye amikor történtek aztán csak félinformációm voltak ezekről a dolgokról. Ott volt millió meg egy cikk a 90-es évek maffia ügyeiről meg mindenkiről aki akkor nagyban nyomta az alvilágban, képekkel, vallomásokkal, bizonyítékokkal, tényleg profi munka volt, végigkövetve az eseményeket az elejétől a végéig, tele mellékszálak cikkeivel. Emlékszem 4-5 órán át folyamatosan olvastam az összes cikket amit írtak a témában, akit érdekel a téma, annak merem ajánlani, akkor még nem egy köpedelem szintjén dolgoztak. Bár sanszos, hogy nincsenek már fent mert ha nem is közvetlen azokban a cikkekben de a kapcsolódókban Rogántóni is elég rendesen elő volt véve, meg írtak a piszkos ügyeiről.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 17., kedd 21:03

és nagy a nevetés és felháborodás ha a vona 8 általánoshoz kötné a szavazást.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. április 17., kedd 19:25

H.E.H.E. írta:tessék bazmeg csak kellett róla beszélni, íme:
https://index.hu/kulfold/2018/04/17/pol ... ilt_level/
végre valami pozitívum orbánról.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 17., kedd 19:10

H.E.H.E. írta: nyilván arról elfelejtkeztek a nagy bánat közepette, hogy nem csak őket vitte el a vagon anno.
Nemrér olvastam egy ilyen cikket: https://www.nytimes.com/2018/04/12/us/h ... &smtyp=cur

Szóval a cikk arról szól, hogy az amerikaiak 40%-a nem tudja mi az hogy Auschwitz, a fiatalok között még annyian sem. Nem tudom ezen mit csodálkoznak, Amerika eléggé messze volt a háborútól, nem volt akkora hatással az egész az emberekre. Hiába szólt erről minden ott is, de mivel kevesen voltak közvetlenül érintettek pár év alatt elkopott az egész.

Oda is írtam, hogy nem kell csodálkozni, 70 éve történt, lassan nem is él senki sem azokból az évekből.

És igen, volt néhány ettől jóval nagyobb népírtás azóta.


Na de most sokkal érdekesebb, Gyárfást kihallgatták a Fenyő ügyben, és lehet vádat is emelnek ellene!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 17., kedd 18:56

színjáték, de pont ez a bajom, hogy ezt kell olvasni nap mint nap, újra és újra és újra, hát hány ember van megvezetve ezzel?
hány embert érdekel a téma igazán ennyi ilyen témájú cikk után?
ha már ugye ez is fel lett hozva a fidesz ellen - hozzáteszem jogosan.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. április 17., kedd 18:08

Orbán cimborája, a terrorista Netanjahu mást mond erről.
Zoltai munkásőr Gusztáv is, Németh hitgyülis Sándor is stb-stb. :)

Színjáték.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 17., kedd 16:02

tessék bazmeg csak kellett róla beszélni, íme:

https://index.hu/kulfold/2018/04/17/pol ... ilt_level/

ez a szar is mire van kihegyezve?

szánalmas bazmeg, mintha csak zsidók léteznének a világon, csak az ő kedvükre kell tenni, annyit szenvedtek.
más nem szenvedett még soha semennyit.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 17., kedd 10:50

Akkor miért lenne bűntudatod? Engem sosem zavart semmilyen holokauszt témájú dolog, hergelésnek végképp nem éreztem, de nem is volt bűntudatom sem, miért lett volna?
engem is hidegen hagy a téma, de itt nem rólad meg rólam van szó. hanem hogy ez rengeteg embert felbaszott, hogy ezt kell hallgatni éjjel nappal, hogy a zsidóknak milyen kurva rossz és mennyire kell sajnálni őket.

nyilván arról elfelejtkeztek a nagy bánat közepette, hogy nem csak őket vitte el a vagon anno.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. április 17., kedd 10:38

Csoki: gazdaságilag faszántosak vagyunk, csak közben ismét kezd eladósodni a lakosság nagy része, mint a gazdasági válság előtt.
Ez nem a fidesz hibája. Hanem a társadalomé. Mert kell a nagy ház, az új kocsi, meg az iphone. Meg hitelből nyaralni. Az MNB sok olyan lépést tett, ami az okosabb hitelezés felé viszi a népet, JTM, minősített lakáshitelek, kamat maximum csökkentése, stb. Ha ennél jobban befolyásolnák erről az oldalról, az már bőven támadható lenne, az embereknek joguk van hülyének lenni, és eladósítani magukat, az MNB sokat tett ez ügyben, hogy elkerüljék ezt. Ugyanakkor ami nagyon hiányzik, és erős hibája a fidesznek, hogy oktatás oldalról nincs megtámogatva ez az egész. A sulikban lehet magolni az 1000 éve történt dolgokhoz kapcsolódó évszámokat, de a pénzügyi tudás az sehol. Pedig az általános jóléthez sokkal fontosabb lenne, ha legalább a következő nemzetek tudatosabbak lennének a pénzügyi területen.
hogy egy időben minden csapból ez folyt, a folyamatos bűntudatkeltés meg sajnálkozás, holott pl én és még egy halom ember az égvilágon semmit nem tett.
Akkor miért lenne bűntudatod? Engem sosem zavart semmilyen holokauszt témájú dolog, hergelésnek végképp nem éreztem, de nem is volt bűntudatom sem, miért lett volna?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 17., kedd 10:05

kiserik írta:
Realista24 írta:
Kezdem a végén. Nem kell ez a stílus. Olvastam a programjukat még a választások előtt, amikor ide betolta valaki. Ki is fejtettem a véleményem. Mint egy érettségire kidolgozott verselemzés. Hangzatos szavak, tartalom nélkül.

Jobbik és egyenlőtlen feltételek.
Van egy régi mondás, hogy a negatív reklám a legjobb reklám. Ezt a Fidesz ki tudta használni, az ellenzék nem. Nagyjából ebből merült ki a 2018-as választás.

A Taktabaszoda FC nem úgy áll bele a meccsbe, hogy agyonverik a Real Madridom, hanem úgy, hogy kimegyünk oszt jó lesz.
Stílus kérdésben nem vitázom, max bocsánatot kérek :D

Mégis egy program mitől lesz több, mint hangzatos szavak? Ahhoz nyerni kell és meg kell valósítani. Minden esetre, azért hoztam fel, mert valótlan az az állítás, miszerint a Jobbiknak az volt az egyetlen mondókája, hogy "elszámoltatás". Volt ott más is bőven.

A régi mondás igaz, de én kiegészítem egy újjal: a legjobb reklám az, ha ellehetetlenítjük a konkurenciát a reklámtól. Azt viszont el kell fogadni, hogy egy választásnak nem lehet úgy nekimenni, hogy úgy se nyerünk, max jól érezzük magunkat :D Attól az erőfölények még hasonlóak voltak, mint a példában.

Természetesen nem fogunk egyet érteni, mert én itt vidéken (az igazi vidéken) teljesen másik felét látom az országnak, mint sokan mások. Panaszra nincs okom, nekem személy szerint nem rossz ez a rendszer (egyedül a közmunka készít ki), de vannak aggályaim és látni vélek másik utat is.
A hangzatos szavakkal nincs gond, csak a bővebb tartalom volt olyan, hogy mire az ötödik sornál jártam, elfelejtettem, hogy mivel kezdődött.

Aggályaim nekem is vannak, sok is, ezért is nem szavaztam rájuk. De amíg nincs kézzel fogható, értelmes alternatíva, addig csak azért nem dobom oda a szavazatom a Jobbiknak vagy másik szerencsétlen ellenzékinek, mert mindegy ki csak ne a Fidesz. Kapja be mindegyik, a Fidesz is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 17., kedd 10:00

géza írta:
H.E.H.E. írta: Pont hogy akik most palfordulassal mondjak hogy osszefogas meg bekeben egyutteles meg ne legyen uszítás, pont ezek hergeltek eveken at a masik oldalt a holocaust, pride, es megannyi mas rengeteg dologgal
Kifejtenéd kérlek, hogy hogy lehet hergelni a holokauszttal?
hogy egy időben minden csapból ez folyt, a folyamatos bűntudatkeltés meg sajnálkozás, holott pl én és még egy halom ember az égvilágon semmit nem tett.
ha már vki megemlítette az egyenlőtlen feltételeket bizonyos területeken, akkor már egyből elásták, hogy antiszemita és mit zsidózol itt, nevetséges.
gábor volt az egyik a felszólalt ezen dolgok ellen, aztán ugye amikor szemléletet váltott a jobbik és balrább húzódott, hogy több szavazójuk legyen, akkor már eltűntek ezek - az amúgy teljesen jogos - felszólalások.

most meg ugyanez az oldal akarja, hogy csak az szavazzon, akinek van egy bizonyos iq-szintje :lol:

zseniális :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: géza » 2018. április 17., kedd 9:53

H.E.H.E. írta: Pont hogy akik most palfordulassal mondjak hogy osszefogas meg bekeben egyutteles meg ne legyen uszítás, pont ezek hergeltek eveken at a masik oldalt a holocaust, pride, es megannyi mas rengeteg dologgal
Kifejtenéd kérlek, hogy hogy lehet hergelni a holokauszttal?

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 17., kedd 9:52

Realista24 írta:
Kezdem a végén. Nem kell ez a stílus. Olvastam a programjukat még a választások előtt, amikor ide betolta valaki. Ki is fejtettem a véleményem. Mint egy érettségire kidolgozott verselemzés. Hangzatos szavak, tartalom nélkül.

Jobbik és egyenlőtlen feltételek.
Van egy régi mondás, hogy a negatív reklám a legjobb reklám. Ezt a Fidesz ki tudta használni, az ellenzék nem. Nagyjából ebből merült ki a 2018-as választás.

A Taktabaszoda FC nem úgy áll bele a meccsbe, hogy agyonverik a Real Madridom, hanem úgy, hogy kimegyünk oszt jó lesz.
Stílus kérdésben nem vitázom, max bocsánatot kérek :D

Mégis egy program mitől lesz több, mint hangzatos szavak? Ahhoz nyerni kell és meg kell valósítani. Minden esetre, azért hoztam fel, mert valótlan az az állítás, miszerint a Jobbiknak az volt az egyetlen mondókája, hogy "elszámoltatás". Volt ott más is bőven.

A régi mondás igaz, de én kiegészítem egy újjal: a legjobb reklám az, ha ellehetetlenítjük a konkurenciát a reklámtól. Azt viszont el kell fogadni, hogy egy választásnak nem lehet úgy nekimenni, hogy úgy se nyerünk, max jól érezzük magunkat :D Attól az erőfölények még hasonlóak voltak, mint a példában.

Természetesen nem fogunk egyet érteni, mert én itt vidéken (az igazi vidéken) teljesen másik felét látom az országnak, mint sokan mások. Panaszra nincs okom, nekem személy szerint nem rossz ez a rendszer (egyedül a közmunka készít ki), de vannak aggályaim és látni vélek másik utat is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 17., kedd 9:36

kiserik írta:
Realista24 írta: Ez szar példa, már bocsánat, mert a Realnak ellenszélben megy a legjobban.

Minél kell egyenrangúbb verseny, mint az országos választások?
Most nem kell jönni a felvásárolt médiával, meg egyiknek ennyi pénze van, a másiknak meg annyi. Ha már a focinál vagyunk, nagyon jól tudja a világ, hogy ha a Real játszik, mindegy ki az ellenfél, csak kapjanak ki. Legyen az egy 1 millió eurós költségvetésű csapat vagy a Barcelona. Ezt kellett volna kihasználnia Vonáéknak, de nem tudták megugrani a lécet.

Mi az egyenrangúbb? Ahol csak azok szavazhatnak, akik Viktor ellenesek?
Pont, mint a bajnokságban. Olyan jól megy, hogy elég volt egy kis gyengélkedés itt, egy kis bírói segédlet ott és máris baszhatjuk tél óta :p

Most Te értettél félre engem. Egyenrangú, ahol a feleknek ugyan olyan feltételek mellett kell megmérettetni. Nem a szavazókon van a hangsúly, hanem a körülményeken. Persze, ha előre kizárod, hogy "nem kell jönni ezzel meg azzal" (a problémával) akkor nincs értelme beszélgetni. Az, hogy a választások előtt 600.000.000 Ft-ra büntették a Jobbikot mondvacsinált ürüggyel csak a jéghegy csúcsa, mindamellett, hogy a Fidesz korlátlan közpénzt használt fel a kampányához. Az, hogy meg kell említeni a médiát sajnálatos, de eredményt befolyásoló tény (még a hőn emlegetett EBESZ is kiemeli). Mégis hogy kellett volna eljutni a vidéki egyszerű emberekhez, ha a helyi lapok mind Fideszesek, ha a rádióban 100% ellened beszélnek, a TV 90%-ában ellened beszélnek, a plakátok 95%-ban ellened beszélnek, neked meg egy kanyi garasod sincs, hogy tegyél ellene. Vona igen is elment vidékre a kisebb-nagyobb városokba, beszélgetett az emberekkel, de a vidék nagy részét nem ezek az emberek teszik ki, márpedig egy kis településre nem tudsz eljutni szinte csak a közmédiával. Persze, ott az RTL, de ha 4-ből 3 forrás egy valamit állít, akkor azt fogja elfogadni a nép.

Az utolsó példához: ha a tanyasi huszadosztályú Taktabaszoda FC megmérkőzik a Real Madriddal és alulmarad, akkor el lehet ítélni őket, mert "nem tudták megugrani a lécet"? Jogos a vezető gyökerezése? Kb ilyen szintű egyenlőtlenség volt a hazai választáson.

Jobbik program: https://www.jobbik.hu/magyar-szivvel-jo ... zta-kezzel Jó olvasgatást és utólagos tájékozódást!
Kezdem a végén. Nem kell ez a stílus. Olvastam a programjukat még a választások előtt, amikor ide betolta valaki. Ki is fejtettem a véleményem. Mint egy érettségire kidolgozott verselemzés. Hangzatos szavak, tartalom nélkül.

Jobbik és egyenlőtlen feltételek.
Van egy régi mondás, hogy a negatív reklám a legjobb reklám. Ezt a Fidesz ki tudta használni, az ellenzék nem. Nagyjából ebből merült ki a 2018-as választás.

A Taktabaszoda FC nem úgy áll bele a meccsbe, hogy agyonverik a Real Madridom, hanem úgy, hogy kimegyünk oszt jó lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 17., kedd 9:36

kiserik írta:
sebydani írta: Abszolút, nagyon jó kis cikk :agree: Tegnap linkelni is akartam, csak kimaradt végül.
Remek cikk, csak nem objektív. Egy Fidesz szavazó magyarázata. Állandó múltba mutogatással, a szokásos mindenki lop, így az mára már legális tézissel. Az igazi vidéket meg letudja 2 sorban, bár elismeri ,hogy nagyban befolyásolta a választási eredményeket, de inkább hagyjuk is :lol:

Ha már magyarázat kell, akkor itt van pár:
- egyértelműen fejétől bűzlik a bal oldal. Kevés bal oldali politikus akart ténylegesen kormányt váltani, teljesen jó nekik, hogy odaengedik őket a húsosfazék szélére (már tettlegességig fajult ennek a fazéknak a megvédése :lol: )
- vidéki média egyeduraloma, lejárató kampány, félelemkeltés
- boldog boldogtalannak állampolgárság adás, irányított "betelepítés" és ellátás adóforintokból (1 millió új magyar állampolgár, szavazó)
- közpénz saját célú felhasználása
- ellenfelek jogszerűtlen gyengítése
- élni hagyás (A Fidesz ezt is jól csinálja, ha nem baszakodsz vele, akkor hagy boldogulni, legyen az melóhely, vagy mutyi)
- a problémák elbagatelizálása, párbeszédek, konfrontálódások, viták kerülése (még fény derült volna pár dologra)
- választási rendszer átírása
...

Megérdemli a Fidesz? Meg. Egyenlőtlen feltételekkel, ergó csalással vitte végig? Igen. Ezt akarta a többség? Nem. Jó ez az országnak? Majd kiderül...
Azt kihagytad, hogy csak a bal oldalt húzta le, a Jobbikról egy szót sem ejtett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 17., kedd 9:33

sebydani írta:
Abszolút, nagyon jó kis cikk :agree: Tegnap linkelni is akartam, csak kimaradt végül.
Remek cikk, csak nem objektív. Egy Fidesz szavazó magyarázata. Állandó múltba mutogatással, a szokásos mindenki lop, így az mára már legális tézissel. Az igazi vidéket meg letudja 2 sorban, bár elismeri ,hogy nagyban befolyásolta a választási eredményeket, de inkább hagyjuk is :lol:

Ha már magyarázat kell, akkor itt van pár:
- egyértelműen fejétől bűzlik a bal oldal. Kevés bal oldali politikus akart ténylegesen kormányt váltani, teljesen jó nekik, hogy odaengedik őket a húsosfazék szélére (már tettlegességig fajult ennek a fazéknak a megvédése :lol: )
- vidéki média egyeduraloma, lejárató kampány, félelemkeltés
- boldog boldogtalannak állampolgárság adás, irányított "betelepítés" és ellátás adóforintokból (1 millió új magyar állampolgár, szavazó)
- közpénz saját célú felhasználása
- ellenfelek jogszerűtlen gyengítése
- élni hagyás (A Fidesz ezt is jól csinálja, ha nem baszakodsz vele, akkor hagy boldogulni, legyen az melóhely, vagy mutyi)
- a problémák elbagatelizálása, párbeszédek, konfrontálódások, viták kerülése (még fény derült volna pár dologra)
- választási rendszer átírása
...

Megérdemli a Fidesz? Meg. Egyenlőtlen feltételekkel, ergó csalással vitte végig? Igen. Ezt akarta a többség? Nem. Jó ez az országnak? Majd kiderül...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 17., kedd 9:19

Realista24 írta:
Kerlon írta: Most nem azért, de egy értelmes cáfolatokkal alátámasztott hozzászólást bullshiteztél telibe. Ki veszi akkor semmibe a másik véleményét? Ki írta a tiédre, hogy bullshit?
Olvasd vissza néhány okos reagálását, és megérted.
Nem olvastam a fórum legjavát, a kommentedre egy gúnyós röhögés érkezett, de az sem tele bullshitelt. A fórum nagyját nem olvasom, csak az érdekesebbnek tűnő hszeket. Ennek leginkább az az oka, hogy a többség szélsőséges és vagy csalózik a fideszre vagy a Fidesz a megváltó párt neki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég