Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 24., kedd 14:36

Biztos vagyok benne, hogy egy ev kihagyas utan nem dobjak be Neuert.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. április 24., kedd 14:35

mia san mia írta:Alaba nem edzett ma. Kérdése a holnapi játéka.
Jól láttam Neuer játszhat? Franc, reménykedtem, hogy nem fog. :mrgreen: Miket fogott tavaly is... :vivo:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018. április 24., kedd 14:33

Alaba nem edzett ma. Kérdése a holnapi játéka.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 23., hétfő 21:06

wZoLee7 írta:Miert ne itelnenek? A juves biro seaszurkoloktol kapja a fizetest,jol fujt, gondolom a szovetseg meg is dicserte
Csak a Bayern es a haterek 1 eve hadjaratot folytatnak ellenunk. Ezt mutatja a Juve elleni eset is, amikor egy jogos tizit full komolyan magyaraznak meg, hogy mekkora rablas. Remelhetoleg ezek nem lesznem benne a biroban egy-egy dontesnel.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. április 23., hétfő 20:44

Miert ne itelnenek? A juves biro seaszurkoloktol kapja a fizetest,jol fujt, gondolom a szovetseg meg is dicserte

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. április 23., hétfő 14:49

Kíváncsi leszek a sporikra,szerintem ennek a nyáladzásnak annyi lesz a vége,hogy a bírók majd semmit nem mernek befújni senkinek és kiállítani sem fognak senkit
Ezért kéne az, hogy a bíró csak rendet tart a pályán és az ítéleteket hajtja végre, amit a monitor előtt ülő 5-10 fős független csoport mond neki.
Egyszerűbb lenne minden és a technika is adott hozzá pár 10 éve, dehát mégsem. :roll:

soros :-@ :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 23., hétfő 14:47

Kíváncsi leszek a sporikra,szerintem ennek a nyáladzásnak annyi lesz a vége,hogy a bírók majd semmit nem mernek befújni senkinek és kiállítani sem fognak senkit :D Ez jó hír Case hentelhet kedvére,Vidal megy ugyse lesz :D

Én nem látok rá esélyt,hogy ne legyen bírózás, 2 szoros meccs után mindig előlehet szedni valamilyen esetet ami megváltoztathatta volna a végkimenetelt.

Szóval akármit művel majd a spori engem nem izgat,ha minket súlyt ez van,persze nyilván lesz 1-2 szava hozzá mindenkinek,de én olyan moslékot nem éltem meg tőlünk mint amit 1-2 szurkoló tábor leművelt mostanában,pedig fújtak el nekünk nem egy clasico-t,a bl-ben is...De remélem juppal a bayern vezetősége és játékosai is átmentek egy mentális fejlődésen és ha ők maradnának alul idén nem a a szurkolóikat akarnák hülyére venni hanem korrektek lesznek.

Jóskapista az nsorol meg az eurobarszáról felőlem annyit bírózik amennyit akar,de azért az öltönyösök a vip-ből viselkedjenek tisztelettudóan.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. április 23., hétfő 13:44

TheBull6 írta:
mia san mia írta:Martinez olyan mint egy pók.
Már fekszik de akkor is oda tud kotorni még a negyedik lábával. Kulcs lesz középen.
Főleg hogy Martinez a legjobb spanyol VKP a mostani szezonban kb. A VB-re meg kb nem is fog utazni. :lol: :lol:
De világ szinten is benne van a legjobb 5-ben idén szerintem, tegnapi kupameccsen is tanári teljesítményt nyújtott végig.
Martínez mindig k*rva jó vkp volt. Még mindig szívesen látnám nálunk. El kellett volna hozni anno a Bilbaoból. Nagyon nagy hiba Lopeteguitól, hogy kihagyja a keretből, ha kihagyja...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. április 23., hétfő 12:45

Azért a semmirevaló enesónál profik a hangulatkeltésben.

Minek ilyen címet adni? Előre lehet magyarázni a bizonyítványt remélem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. április 23., hétfő 12:20

A holland Björn Kuipers fújja a sípot szerda este az Allianz Arénában. A 45 éves játékvezető ebben a szezonban négy meccset vezetett a BL-ben.

Még a playoffban a Hoffenheim–Liverpool (1–2), majd a csoportkörben a Borussia Dortmund–Real Madrid (1–3), a CSZKA Moszkva–Basel (0–2) és az Atlético Madrid–AS Roma (2–0) összecsapáson dirigált.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. április 18., szerda 20:06

Jo lenne,ha kovara vagy modricra jonnenek ki a párharcok javival szemben.
Robbanasokbol,roviden megennék
ZIDANE

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 18., szerda 20:05

Szerintem a borosta miatt megtévesztő az életkora, korábban olyan kisfiús ábrázata volt :mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. április 18., szerda 19:44

mia san mia írta:Martinez olyan mint egy pók.
Már fekszik de akkor is oda tud kotorni még a negyedik lábával. Kulcs lesz középen.
Főleg hogy Martinez a legjobb spanyol VKP a mostani szezonban kb. A VB-re meg kb nem is fog utazni. :lol: :lol:
De világ szinten is benne van a legjobb 5-ben idén szerintem, tegnapi kupameccsen is tanári teljesítményt nyújtott végig.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2018. április 18., szerda 19:33

Martinez olyan mint egy pók.
Már fekszik de akkor is oda tud kotorni még a negyedik lábával. Kulcs lesz középen.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 18., szerda 19:19

illgner írta:
dzsi91 írta:Nem tudom eldönteni,hogy ez jó vagy rossz hír.Elég fgy ember,viszont tud robotolni sokat,javi kartinez meg már öreg.
Egy 29 éves védekező középpályás mitől lenne öreg? A legjobb korban van, és jelenleg is a Bayern egyik legjobbja. Vidal meg elég régóta sérült volt, hol játszott, hol nem.
ja minimum 33nak gondoltam :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 18., szerda 18:22

pheco írta:
illgner írta: Egy 29 éves védekező középpályás mitől lenne öreg? A legjobb korban van, és jelenleg is a Bayern egyik legjobbja. Vidal meg elég régóta sérült volt, hol játszott, hol nem.
Mondjuk én is azt hittem, hogy 32-33 környékén van. :mrgreen: De elég öreguras a mozgása, szóval remélhetőleg Iscoék meg tudják forgatni.
Lassan fordul, de míg lép kettőt addig Isco pl 5-t.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 18., szerda 16:47

illgner írta:
dzsi91 írta:Nem tudom eldönteni,hogy ez jó vagy rossz hír.Elég fgy ember,viszont tud robotolni sokat,javi kartinez meg már öreg.
Egy 29 éves védekező középpályás mitől lenne öreg? A legjobb korban van, és jelenleg is a Bayern egyik legjobbja. Vidal meg elég régóta sérült volt, hol játszott, hol nem.
Mondjuk én is azt hittem, hogy 32-33 környékén van. :mrgreen: De elég öreguras a mozgása, szóval remélhetőleg Iscoék meg tudják forgatni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 18., szerda 15:15

illgner írta:
dzsi91 írta:Nem tudom eldönteni,hogy ez jó vagy rossz hír.Elég fgy ember,viszont tud robotolni sokat,javi kartinez meg már öreg.
Egy 29 éves védekező középpályás mitől lenne öreg? A legjobb korban van, és jelenleg is a Bayern egyik legjobbja. Vidal meg elég régóta sérült volt, hol játszott, hol nem.
dzsi eposz író másodállásban
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. április 18., szerda 15:11

dzsi91 írta:Nem tudom eldönteni,hogy ez jó vagy rossz hír.Elég fgy ember,viszont tud robotolni sokat,javi kartinez meg már öreg.
Egy 29 éves védekező középpályás mitől lenne öreg? A legjobb korban van, és jelenleg is a Bayern egyik legjobbja. Vidal meg elég régóta sérült volt, hol játszott, hol nem.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. április 18., szerda 13:37

úgy játszaná végig a 180 percet...
...mint ahogy tavaly. :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég