Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. május 27., vasárnap 10:09

cének gondolom az a baja, hogy perec nem hajlandó kivágni helyette a 14 milliót az adóhatóságnak.
Tegnap este nekem is ez ugrott be.Ugye voltak már hírek hogy elvárná hogy a klubb is fizessen bele a büntetésbe.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 27., vasárnap 9:57

iscora én is kíváncsi leszek. olyan david silva utód lehetne a cityben mint senki más itt meg stabil kezdő sem tud maradni. azon se lehet csodálkozni ha új szelekre hajózna de ha marad akkor sem lesz probléma de stabil kezdő szerintem sosem lesz már.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 27., vasárnap 9:52

szép gondolatok Csabikám.

asensionak több percet adnék, ha szintet tudna lépni (amit én nem várok amúgy), akkor jól járunk.
ha nem, akkor nála is el lehet gondolkozni, hogy 12. embernek marad-e egész pályafutása alatt vagy eladjuk 150ért az angoloknak.

kpra kovacsics - ha nem telik be nála a pohár nyáron - tökéletes modrics helyére, oda nem kell senki sztem.

(btw örülök hogy modricsot csak minimál mértékben baszta fejbe a 10-es mez súlya)

2 szélsővédő nem feltétlen lesz, mert hakimi nem balfasz, csak játék kell neki, teót meg most vettük, nem hiszem hogy máris kimondjuk, hogy szar vagy öcsém takarodj (még ha az is).

carvajalnak masszív szopás, hogy 2 éve a béelldöntő sérülése miatt hagyta ki az ebét, most ugyanez a vébével...

iscoval egyetértek, nem tudja meglépni az utolsó lépcsőfokot. egyszerűen nem megy, nyögvenyelős, nyilván fizikumbéli korlátai vannak főképp, de ez kevés ezen a szinten. 12. embernek ő is maradhat, ha ez kell neki, ha többre vágyik, itt nem fogja megkapni, ahhoz kevés.

neymar, bappe. nincs más út.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. május 27., vasárnap 9:46

cének gondolom az a baja, hogy perec nem hajlandó kivágni helyette a 14 milliót az adóhatóságnak. de mindegy is. ha menni akar, mehet. augusztusban is akart már, nincs új a nap alatt. még 3 évig tart a szerződése, nincs miről beszélni. odaadni senkinek nem fogják csak úgy. vagy elmegy kínába, vagy marad. esetleg olyat el tudok képzelni, hogy a psg-be cserélünk egyet neymarért meg ráfizetünk. ez az egyetlen reális verzió. 34 lesz, nem fog senki adni érte 100-at sem.

béla meg lehet marad, ha cé elmegy.

akit viszont tuti eladnék ha lenne jó ajánlat, az isco. ez tegnap megint mi volt? lassú, körülményes, labdákat ront. abban a pillanatban, hogy lejött lettünk a meccs esélyesei. 120 körül mehet a citybe. most lett elegem belőle.

a kp-n az a baj, hogy modric volt a legjobb, megint, ő se fiatal már, kroos visszaesett, casemiro meg csinálta azt amit tud.

hátul kellenek szélsővédők, coentrao jó lenne továbbra is balra, de valószínűleg nem vállalja mert fáradt lesz.

barátok közt legalább 5 igazolás kell nyáron, a kezdőbe mondjuk csak vagy 2.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 27., vasárnap 9:25

most akkor jöhetne 3-4 bajnoki cím zsinórban. vamos zz

tehermentesítő bal és jobbhátvéd is kell.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 27., vasárnap 9:21

sztem a legfontosabb, hogy új elemeket, új variációkat, posztokat felállásokat rakjunk be a repertoárba, mert ha maradunk ezen a vonalon, ez kevés lesz, mert kiismerhető, megvan az ellenszer, ráadásul mindenki öregebb is lesz meg fáradtabb.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. május 27., vasárnap 9:06

Itt az ideje új célokat felállítani. Már dinasztiát alakítottunk, az 5 év alatt 4 BL-lel. Viszont ez 5 év alatt 1 bajnokságot nyertünk, a bajnoki meccsek pedig nézhetetlen időpocsékolás voltak idén. jövőre rá kell feküdni a bajnokságra. A kihívás a csapatot ott motiválni, hiszen látszik, h a csapatot hidegen hagyja ez a sorozat.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 22., kedd 11:27

Realista24 írta:Zidane: I’m not the best tactical manager, I said it but I have something else.
:salute:
hát fejben erős az biztos :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 22., kedd 11:24

Zidane: I’m not the best tactical manager, I said it but I have something else.
:salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. május 18., péntek 16:07

Újra es újra radobbenek hogy milyen baromi jol nyilatkozik zidane, es minden helyzetre jol reagál.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. május 7., hétfő 8:14

Utoljara Mourinho allt bele a sporikba meg a barcasokba. Szerintem jobb jgy hogy ők nyugidtan probaljak kezelni ezt. Anno sem volt valtozas most sem lesz. Barmit mondunk.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. május 7., hétfő 0:06

flori írta:Nem is fordítom le, nehogy a elferdítsem a szavait.

Zidane: "We both went out to play. We both played a great game and football is always the most important thing, more so than the controversies. It was a difficult match for the referee, but I'm not going to get involved, it's tough. There's been a bit of everything but that isn't going to change anything at the end. It is done. We needed to have a little more patience, but that doesn't change anything. We must congratulate Barcelona."


MESTER.

Szerk.: Lehet tanulni tőle.
Az a baj, hogy ezen a példamutató hozzáállásán pontok, meccsek mehetnek el, kiesések lehetnek a mai világban. Sajnos lassan a pszichológiai hadviselés, főleg a bírók felé, is óriási részese a focinak.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2018. május 6., vasárnap 23:56

Nem is fordítom le, nehogy a elferdítsem a szavait.

Zidane: "We both went out to play. We both played a great game and football is always the most important thing, more so than the controversies. It was a difficult match for the referee, but I'm not going to get involved, it's tough. There's been a bit of everything but that isn't going to change anything at the end. It is done. We needed to have a little more patience, but that doesn't change anything. We must congratulate Barcelona."


MESTER.

Szerk.: Lehet tanulni tőle.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 2., szerda 19:57

Realista24 írta:
Kerlon írta:Achrafnak lejár a szerződése a jövő hónap végén. Theot meg kölcsön adnám valami angolnak vagy németnek.
Eladni opcióval. Úgysem jon vissza sosem.
Jó hát, gyakorlatilag így kéne, de inkább Ceballost söprik majd ki valamiért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 19:55

Kerlon írta:Achrafnak lejár a szerződése a jövő hónap végén. Theot meg kölcsön adnám valami angolnak vagy németnek.
Eladni opcióval. Úgysem jon vissza sosem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 2., szerda 19:52

Kerlon írta:Achrafnak lejár a szerződése a jövő hónap végén.
Viszont elengedni így nagy felelőtlenség lenne.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 2., szerda 19:20

Achrafnak lejár a szerződése a jövő hónap végén. Theot meg kölcsön adnám valami angolnak vagy németnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. május 2., szerda 19:05

Achraf srác szerintem is bőven jó lehet, 19 évesen ez a teljesítmény abszolút korrekt tőle. Kölcsön kell adni, mint anno Carvajalt, és bőven lehet, hogy ő is beválik.

Theoról én lemondtam, pedig a fizikuma meg a gyorsasága elég korrekt, de nagyon buta sajnos szerencsétlen.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 2., szerda 19:01

Theot hova adnátok kölcsönben? Tavaly az Alavesben korrekt szezont hozott, idén Madridban közel sem. Nekem gyanús, hogy neki itt már a léc magas és nem tudja mentálisan megugrani.

Achraf bíztató nekem, nem tudom mit vártatok tőle nulla felnőttmeccs tapasztalattal amikor ősszel a kezdőbe került. Neki inkább elkéne egy kölcsön, nem voltak fgy momentumai, inkább csak rutintalanság látszott a játékán. Spanyolon belül passzolnám kölcsön.
Theoból meg ki kell szállni viszonylag kevés bukóval, mint anno Danilobol. Egy szezont még úgyis kap, ha nem sikerül szintet lépnie akkor senki se fogja hiányolni.

Tejerot játszatnám jobboson ha Nacho nem elérhető különböző okokból. Theo gyanítom marad a balon egy évet még. Középen meg megvagyunk, ha Vallejo jövőre is porcelán lesz akkor el kell felejteni, nagyon sajnalnam mert ot is komalom. Védelembe nem igazolnék.

Coentrao jöhet vissza felőlem, gondolom most is mi fizetjük szóval bukni nem bukunk rajta.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 2., szerda 18:07

R. Carlos írta:
pheco írta:Azert ne felejtsuk el Coentrao tavalyi evet, konkretan meglepodtem a Duodecima videoban, amikor feltunt 2 mp-re a portugal, annyira nulla szerepe volt a sok serulese miatt.
A tavalyi évben valóban végig sérült volt, de az idei évet a Sportingban már végig játszotta. 1 év még van a szerződéséből itt. Nyugodtan vissza lehetne hozni, egy ingyenes megoldás lenne és abba is biztos vagyok, hogy Theonál többet tudna mutatni. A franciának kell egy év kölcsönben. Achraf helyére sajnos nem tudok semmi említhetőt mondani. Emlegettek itt páran valakit, aki egy kisebb spanyol csapatban játszik, sajnos a játékát nem követtem és még a nevét se tudom hirtelen.
Odrizola lesz az, tán.
22 éves forma a fiú.

Coentraot én is hoznám, HA tudja vállalni a játékot, Theo meg mehet rendszeresre máshova.

Elöl Bélát kellene lecserélni egy az egyben valaki életképesebbre, meglátjuk lesz e belőle valami :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég