Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 7., hétfő 13:20

ha szembeállítjuk a dolgokat akkor kb így nézne ki:

rakitic 15. mp sárga.

alba fojtogatja lukitát - van akinél piros, itt írjunk egy sárgát
gareth talpalás - van akinél piros, de inkább sárga
roberto ütött- egyértelmű jogos piros
ramos 2. félidőben sárgával egy buktatás, lehetett volna 2. sárga belőle
suárez megrúgja varane-t. -1 gól nekik.
alba szétrúgja marcit. tizi és ha még mindig pályán van akkor most jön a 2. sárga neki.

mi 10 emberrel fejeztük volna be ők 9-en. gólokat tekintve 1-3.
kb ennyire emlékszem elsőre.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. május 7., hétfő 13:04

A meccs után szerintem senki nem csodálkozik, hogy miért nem lehetett őket ebben a szezonban megverni.
A jogos kiállítás után ez a játékvezetőnek nevezett valaki nem győzte kompenzálni a nagy semmit, és elképesztő dolgokat nem "vett észre" a kárunkra. (Igaz, Béla is megúszott egy teljesen jogos sárgát, és amilyen agyament módon játszott, lehet, hogy ő sem fejezte volna be) Jogosan egy 3:1el elrontottuk volna az ünnepüket, de erre nem kerülhetett sor.
Suázer nagyon jó csatár, elképesztő érzéke van a góllövéshez, mégis minden meccs után hálát adok a sorsnak, Pereznek, vagy bárkinek, hogy ez az okádék nem a mi mezünket hordja. Nagyon jó helyen van, ahol most van. Oda való. alba, buszkecc, piké és társai közé. De a távozott nejmárt is mondhatom, remélem, nem köt ki nálunk.
Ez az odarendelt sorfal meg amellett,hogy röhejes volt, több volt, mint gáz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. május 7., hétfő 12:18

pheco írta:Az a kemeny, hogy ennyire frusztralt Barcat nem tudom mikor lattam utoljara. Pont a "legjelentektelenebb" Clasicon. Vagy tenyleg azt hittek, hogy agyonvernek minket es amikor rajottek, hogy az elso felidoben inkabb mi focizunk, akkor felkaptak a vizet. De ami sanszosabb, hogy ezek a tavalyi meg idei szezonban jobban izgulnak a Real BL meccsein, mint mi :lol:
Meccs elott alairtam volna a 2-2-t, de most csalodott vagyok. Elso felidoben a helyzeteink is megvoltak, hogy megverjuk oket, mondjuk masodikban meg is vertuk volna oket, ha nem ilyen gyoker a biro.
Csak a Poolt verjuk meg, mas nem szamit igazabol.
Mondjuk szerintem pont azért voltak frusztráltak mert jelentéktelennek lett beharangozva. Nekünk van még egy sokkal komolyabb meccsünk, nekik meg idén kb ez az utolsó. Nyilván fájt a kicsi szívüknek hogy ezt nem vettük mi is halálosan komolyan.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 7., hétfő 12:09

kuszkusz írta:
Toti írta:meg emberek, tudtommal lesz még hazai bajnokijuk idén, nem ez volt az utolsó meccsük a campban. mire fel volt ez a "party"? :lol: :lol:
az első meccs volt hazai közönség előtt mióta biztossá vált a bajnoki cím, ilyenkor előfordul, hogy ünnepelnek egy kicsit a szurkolókkal, tényleg ezen vergődsz?
Itt maximum te vergődsz. Meg pont le tudod állítani magad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. május 7., hétfő 11:35

Az a kemeny, hogy ennyire frusztralt Barcat nem tudom mikor lattam utoljara. Pont a "legjelentektelenebb" Clasicon. Vagy tenyleg azt hittek, hogy agyonvernek minket es amikor rajottek, hogy az elso felidoben inkabb mi focizunk, akkor felkaptak a vizet. De ami sanszosabb, hogy ezek a tavalyi meg idei szezonban jobban izgulnak a Real BL meccsein, mint mi :lol:
Meccs elott alairtam volna a 2-2-t, de most csalodott vagyok. Elso felidoben a helyzeteink is megvoltak, hogy megverjuk oket, mondjuk masodikban meg is vertuk volna oket, ha nem ilyen gyoker a biro.
Csak a Poolt verjuk meg, mas nem szamit igazabol.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2018. május 7., hétfő 11:32

kuszkusz írta:
Toti írta:meg emberek, tudtommal lesz még hazai bajnokijuk idén, nem ez volt az utolsó meccsük a campban. mire fel volt ez a "party"? :lol: :lol:
az első meccs volt hazai közönség előtt mióta biztossá vált a bajnoki cím, ilyenkor előfordul, hogy ünnepelnek egy kicsit a szurkolókkal, tényleg ezen vergődsz?
én nem vergődöm, azt inkább a piqué vezette csapat csinálta, mintsem én. én csak jót nevetek rajta, hogy a szurkolók felét hidegenhagyta.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. május 7., hétfő 11:22

Toti írta:meg emberek, tudtommal lesz még hazai bajnokijuk idén, nem ez volt az utolsó meccsük a campban. mire fel volt ez a "party"? :lol: :lol:
az első meccs volt hazai közönség előtt mióta biztossá vált a bajnoki cím, ilyenkor előfordul, hogy ünnepelnek egy kicsit a szurkolókkal, tényleg ezen vergődsz?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. május 7., hétfő 11:00

Ez nálam a csúcs, sorfalat szervez a dolgozókból. :lol: :lol:

ZZ ahogy megvárta Iniestát, sokkal több gesztus és intelligencia, nem ez a nyilvános majomkodás, amit ezek csinálnak.
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 7., hétfő 10:53

Eleg szanalmas szerintem, amit Pique szervezett, sorfalat. Jol mutatja, mekkora kisebbsegi komplexusuk van. Mint a sertodott kisgyerekek, neha ugy viselkednek. Pedig olykor olykor tudnak korrekten is viselkedni, nyilatkozni.
:goat:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. május 7., hétfő 10:29

Nacho reakciojat olvasva Pique valoszinuleg valami olyasmit mondhatott neki oda, hogy "titeket mar megint tolnak a birok". Igazi katalan viselkedes, sugdolozva, sunyin szajat eltakarva, hatulrol a fulbe, a folyoson. Es ez az ember lefogadom akkora ferfinak es harcosnak tartja magat, hogy kuzd a szeretett klubja elnyomasa ellen. :lol: Kislany.

Egyebkent nem tudom itt irtatok-de, de tenyleg a Bayern ehhez a Barcelonahoz kepest mennyire urfocit tolt es brutalis tempot diktaltak, most latszott igazan. Nagyon megerdemeltek volna a dontot ok is, es sajnalom oket. Most latszott igazan, hogy a Real es a Bayern Europa ket legjobb csapata.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 7., hétfő 10:28

Valverde
„Szerencsére még nem vezették be a videobírót, különben még mindig játszanánk… A piros lap? A televízióban mindent láthattak. Ismerve Sergi Robertót, meglepődtem rajta, hogy megütötte Marcelót.”
Amennyit fetrengenek valóban minden 3-ik percben meg kell állítani a meccset :coffee:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. május 7., hétfő 10:04

én azt olvastam hogy piqué a stábot állította fel sorfalként iniestának :lol: :lol: persze neten azt hozták le hogy ezzel mekkorát trollkodott a realon de szerintem még cikibb hogy külön a stábot kell megkérni hogy ugyanmár légyszi álljatok oda tapsolni :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. május 7., hétfő 10:00

Toti írta:meg emberek, tudtommal lesz még hazai bajnokijuk idén, nem ez volt az utolsó meccsük a campban. mire fel volt ez a "party"? :lol: :lol:

Azt hiszik, hogy ezzel milyen kis cselesen jól megalázzák a csúnyamadridot. Birkák. :fpalm:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2018. május 7., hétfő 9:59

bocs a dupláért, valaki rakja össze, de ezt még nem bírtam kihagyni.

szóval a saját dolgozóikkal állíttattak sorfalat, hogy megtapsoltathassák magukat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2018. május 7., hétfő 9:53

gyerekek, azt az "ünneplést" ha nevezhetjük annak, láttátok? óriási volt :mrgreen:
a fél stadion már rég úton volt haza, egy másik negyede épp szedelőzködött piquéék meg valami random mini ünneplést akartak tartani, de annyira nem is tudták, h mit kezdjenek, h a mikrofont adogatták ide-oda. mikor alba tolta volna iniestahoz a mikrofont ő meg szó szerint arrébbaszta, h menj már a fenébe a szaroddal :lol: :lol: :lol: aztán elkezdtek sétálni ide-oda de nem is tudták, hogy mit mondjanak, de ami a legnagyobb, h kinek mondják a semmit? nem is volt már szinte ember :lol: :lol: :lol: igazi neszesemmifogdmegjól , villantani akartak de nem jött össze.


meg emberek, tudtommal lesz még hazai bajnokijuk idén, nem ez volt az utolsó meccsük a campban. mire fel volt ez a "party"? :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 7., hétfő 9:36

Piqué odaszólására rohadtul kíváncsi lennék. Nacho enyhén égett ki tőle.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. május 7., hétfő 9:23

Iniesta elmegy, a maradék kis szimpátia is elszáll vele.

Messi még egy dolog, neki is megvannak a dolgai, de legalább ott a teljesítmény. De ez az Alba, Piqué, Rakitic, Umtiti vonal... és a fő patkány, Suarez. Ezekben az emberekben akkora kisebbségi komplexus dolgozik, hogy már fáj. Nagyon meg akarták mutatni tegnap, kicsit elcsesztük hogy nem vertük el őket, de majd a bl lesz nekik az igazi fájdalom úgyis.
Nem illik.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2018. május 7., hétfő 9:03

RealAsensio írta:Messi torleszteserol miert nem esik szo? Siman kaphatott volna pirosat is. Nyujtott labbal, erobol odacsuszott Ramosra, nem is a labdat nezte, egyertelmu, hogy torleszteni akart...

Ha ez fordítva történik, és mondjuk Ronaldo sprintel rá valakire dühböl, nyáladzva csak azért hogy megmutassa ki a fasza gyerek a városban és törlesszen... Vajon milyen lap villant volna? :hmmm:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 7., hétfő 8:58

Messi torleszteserol miert nem esik szo? Siman kaphatott volna pirosat is. Nyujtott labbal, erobol odacsuszott Ramosra, nem is a labdat nezte, egyertelmu, hogy torleszteni akart...
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 7., hétfő 7:49

Szerintem Ramos a közel jövőben bedarálja majd. A "könyökös" :lol: műesésnél kár, hogy összehozott egy lapott, de ennek a szánalomkupacnak a homorításai meg minden kis kontakt után meghal annyira fáj meg csapkod. Szégyelném a pofám, ha ilyet csinálna valamelyik játékosunk meccsről meccsre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég