Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 17., vasárnap 23:23

iOS felhasznalokhoz lenne egy kerdesem. iPad Pro-n mostanaban eleg gyakran elkezd ugralni az akku jel mellet a kis villam, mintha folyamatosan csatlakoztatnam a toltokabelt es azonnal ki is huznam. Par masodpercig csinalja, de kb 10-szer felvillan azalatt. Valakinek volt hasonlo problemaja? iOS 11.3 van rajta, majd frissitem a 11.4-re, de nem hinnem, hogy ez lenne a problema.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. június 13., szerda 22:26

h3x0r írta:
hala real írta:Teljesen rendben bekapcsol a laptop, de aztan barmit akarok inditani, firefox, vagy barmi, egyszeruen lefagy, es hasznalhatatlan. Nagyon sokaig vartam, de semmi. Reggel semmi baja nem volt, este meg mar igy kapcsolt be. Azota se jo. Valami tipp?
Régebben az asztali gépemnek volt hasonló baja, a procin a hűtőpaszta elszáradt, elég volt csak újat tenni rá.
nem segitett rajta az sem, ujra lett rakva, aztan most jo. de meg mindig nem ertem, hogy mi tortent.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2018. június 11., hétfő 21:04

Sziasztok, SOS-be kellene segítség!
Xiaomi Redmi 4x készüléket szeretnék párosítani bluetooth-al egy másik olyan eszközhöz, amely csak egy meghatározott kódhoz tud csatlakozni, viszont a telefonom mindig magától generálja a csatlakozó kódokat. Valami app, beállítás vagy bármi hasznos ötlet valakinek? :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. június 11., hétfő 5:36

hala real írta:Teljesen rendben bekapcsol a laptop, de aztan barmit akarok inditani, firefox, vagy barmi, egyszeruen lefagy, es hasznalhatatlan. Nagyon sokaig vartam, de semmi. Reggel semmi baja nem volt, este meg mar igy kapcsolt be. Azota se jo. Valami tipp?
Régebben az asztali gépemnek volt hasonló baja, a procin a hűtőpaszta elszáradt, elég volt csak újat tenni rá.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. június 11., hétfő 1:46

Teljesen rendben bekapcsol a laptop, de aztan barmit akarok inditani, firefox, vagy barmi, egyszeruen lefagy, es hasznalhatatlan. Nagyon sokaig vartam, de semmi. Reggel semmi baja nem volt, este meg mar igy kapcsolt be. Azota se jo. Valami tipp?
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 6., szerda 21:45

cart írta:Mondjuk annak a hátulja sima üveg. A legkisebb érintkezéstől is karcolódik. Nekem egy hónap után úgy nézett ki mint az S7-nek 1 év után.

Érdekes.
Nekem S6 meg S8 is patyolat így bő 1 év használat után is.
Pedig nem vigyázok rá, átlagosan használom és párszor már esett nagyobbat a kezemből mind2.
ZIDANE

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2018. június 6., szerda 21:35

Mondjuk annak a hátulja sima üveg. A legkisebb érintkezéstől is karcolódik. Nekem egy hónap után úgy nézett ki mint az S7-nek 1 év után.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 6., szerda 17:53

___Samy___ írta:Honor 9 lesz ebből. Köszi srácok!
Szivi, sok szerencsét hozzá
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. június 6., szerda 17:14

kodo írta:Éjjel száradt, most rendben van. Talán így is marad. :ike:
Mint ahogy az elazott telefont, ezt is erdemes rizs koze rakni. En mar ontottem le kolaval, amit sikeresen tul is elt, bezzeg mikor csak egy kis sima viz kerult ra, cserelni kellett.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 6., szerda 17:09

Süti írta:
kodo írta:Laptop billentyűzet leontve egy deci sevenuppal. Otletek?

Valakivel tortent mar hasonlo? :mrgreen:
Ugyanez kólával megtörtént.

Vettem egy új billentyűzetet. Szívesen. :mrgreen:

Éjjel száradt, most rendben van. Talán így is marad. :ike:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 15:01

Honor 9 lesz ebből. Köszi srácok!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 6., szerda 14:27

___Samy___ írta:Egyébként ezeken a telefonokon mennyire szoktak frissíteni az Androidot?

Huawei,Oneplus,Xiaomi szokta rendesen.
kisebb márkákkal van para inkább.

Tényleg azt vedd, ami számodra a legszimpatikusabb
Mind1ik egy elég jó készülék azok közül, amik lent futottak.
ZIDANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 14:23

Egyébként ezeken a telefonokon mennyire szoktak frissíteni az Androidot?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 13:35

UPC-s vagyok, és nem Pesten lakom. Más probléma nincs ezzel :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 6., szerda 13:27

Kerlon írta:Én nem, de ha garit is adnak pluszba, akkor nagy kóklerek nem lehetnek. De szerintem menj be, nézz körül, kérdezd meg, hogy van-e még rajta gari, mennyire látszódnak használati nyomok a telón stb.

Amúgy, ha telekomos vagy, akkor gondolkozz el azon is, mivel már egy 4-5ezres csomag mellé odaadják 85-100ért újonnan.
És listaáron is kijön 100ezerből, ráadásul dual simes, szóval mindenképpen független telefont kapsz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 6., szerda 13:26

Ha nem zavar a notch, az az idei Honor is jo valasztas lehet. Foleg egy-ket honap mulva, mikor esik az ara.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 6., szerda 13:17

Én nem, de ha garit is adnak pluszba, akkor nagy kóklerek nem lehetnek. De szerintem menj be, nézz körül, kérdezd meg, hogy van-e még rajta gari, mennyire látszódnak használati nyomok a telón stb.

Amúgy, ha telekomos vagy, akkor gondolkozz el azon is, mivel már egy 4-5ezres csomag mellé odaadják 85-100ért újonnan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 12:30

Most már nagyon efelé hajlok.

http://www.mobiladasvetel.hu/telefon/Gy ... ot/Újszeru
Erről a boltrol valakinek valamilyen tapasztalata?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 6., szerda 12:26

___Samy___ írta:Ez a Honor nem rossz. Az ára is elfogadható használtan. :hmmm:
Gyakorlatilag árérték bajnok tavalyi csúcskategóriás telefon. Amúgy, ha nagyon vacilálsz rajtuk, akkor próbáld megnyomkodni őket élőben, aztán amelyik jobban tetszik. Mellé egyikkel sem nyúlsz szerintem, mert ezek már bőven használható kategóriájuak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 6., szerda 12:07

Ez a Honor nem rossz. Az ára is elfogadható használtan. :hmmm:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég