Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 14., csütörtök 19:25

Lopi arca basszus totál reccsent :'(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 14., csütörtök 19:15

Kezdődik Lopi bemutatása. Szinkrontolmács Gergő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 14., csütörtök 17:17

Edzőbának bár nem ismerem a pályafutását,gondoltam majd a vb-n jobban figyelem a spanyolokat.De ez a szánalmas vergődés szimpatikusabbá tette.Így szorítani fogok neki,hogy húzzon faszra mindenkit mint tette azt Zz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 14., csütörtök 12:49

Kerlon írta:Na ne basszatok. Florentino feje elmondott mindent arról, hogy mennyire váratlanul érte ZZ lemondása. Lehet voltak más elképzeléseik, dehogy semmi komoly vitatéma az fix.
Persze, hogy nem volt komoly vitatéma. Az elnök úr nem nagyon szokott vitázni :mrgreen: Egyébként előbb utóbb minden kiderül, de az újabb és újabb kapus hírek is árulkodóak...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 14., csütörtök 12:36

Realista24 írta:
Kerlon írta:Este 7-kor lesz Lopetegui bemutatása a Bernabeuban.
Már tegnap megírtam. :-(
cheater
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 14., csütörtök 12:20

Kerlon írta:Este 7-kor lesz Lopetegui bemutatása a Bernabeuban.
Már tegnap megírtam. :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 14., csütörtök 12:19

Este 7-kor lesz Lopetegui bemutatása a Bernabeuban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 14., csütörtök 12:11

Na ne basszatok. Florentino feje elmondott mindent arról, hogy mennyire váratlanul érte ZZ lemondása. Lehet voltak más elképzeléseik, dehogy semmi komoly vitatéma az fix.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 14., csütörtök 12:05

Süti írta:
kiserik írta: Ez ott kezd sántítani (és érdekes lenni), hogy akkor miért ilyen hirtelen, váratlanul, egyik napról a másikra (szó szerint), hogy még Perez is seggre ült? :hmmm:
BL előtt nem akarta bejelenteni, utána pedig minél előbb, hogy találjanak a helyére. Egyébként benne volt a levegőben, már télen is.
Sot, a forumon is voltak, akik elkuldtek volna :|
Merci Zizou!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 14., csütörtök 12:03

kiserik írta: Ez ott kezd sántítani (és érdekes lenni), hogy akkor miért ilyen hirtelen, váratlanul, egyik napról a másikra (szó szerint), hogy még Perez is seggre ült? :hmmm:
BL előtt nem akarta bejelenteni, utána pedig minél előbb, hogy találjanak a helyére. Egyébként benne volt a levegőben, már télen is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 14., csütörtök 11:57

Nem július 31én kezdődik az előszezon amcsiban, hanem Mexikóban, július 28-án fogunk először játszani...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marky » 2018. június 14., csütörtök 11:53

kiserik írta: Ez ott kezd sántítani (és érdekes lenni), hogy akkor miért ilyen hirtelen, váratlanul, egyik napról a másikra (szó szerint), hogy még Perez is seggre ült? :hmmm:
Véget ért az eufória, átgondolta a helyzetet, rájött, hogy ilyen 2 év után, ami mögötte van kell egy kis pihenő. Megteheti. Mással is előfordult már, hogy hirtelen besokallt és lelépett a munkahelyéről, vagy netán a partnerétől.... Ha elveszti a motivációját az ember, akkor nagyon nehéz jól teljesíteni és mivel a kupán kívül mindent megnyert rendkívül rövid idő alatt, így teljesen megértem, ha újra meg akarja találni a számára motiváló tényezőket.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 14., csütörtök 11:47

Süti írta:
Gaborone1 írta:Az, Hogy Zizu elment annak oka Perez bácsi. Nyilván összekülönböztek az igazolásokon mint ahogy előbb le lett írva. Ezt nyíltan nem fogják kimondani soha, max ha Zizu-nak kijön 20 év múlva az önéletrajzi könyve akkor pedig már Pereznek és Zizu-nak is tök mind1 lesz. szerintem nincs más értelmes magyarázat a történtekre.
Nem elég értelmes hogy tényleg csapágyasra járatta magát szerencsétlen hogy sorozatban 3 BL-t hozzon? Szerintem hihető. A palinak eddig nem volt felnőtt edzői munkája, jó hogy megterhelte...
Ez ott kezd sántítani (és érdekes lenni), hogy akkor miért ilyen hirtelen, váratlanul, egyik napról a másikra (szó szerint), hogy még Perez is seggre ült? :hmmm:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 14., csütörtök 11:42

Gaborone1 írta:Az, Hogy Zizu elment annak oka Perez bácsi. Nyilván összekülönböztek az igazolásokon mint ahogy előbb le lett írva. Ezt nyíltan nem fogják kimondani soha, max ha Zizu-nak kijön 20 év múlva az önéletrajzi könyve akkor pedig már Pereznek és Zizu-nak is tök mind1 lesz. szerintem nincs más értelmes magyarázat a történtekre.
Nem elég értelmes hogy tényleg csapágyasra járatta magát szerencsétlen hogy sorozatban 3 BL-t hozzon? Szerintem hihető. A palinak eddig nem volt felnőtt edzői munkája, jó hogy megterhelte...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. június 14., csütörtök 11:37

Az, Hogy Zizu elment annak oka Perez bácsi. Nyilván összekülönböztek az igazolásokon mint ahogy előbb le lett írva. Ezt nyíltan nem fogják kimondani soha, max ha Zizu-nak kijön 20 év múlva az önéletrajzi könyve akkor pedig már Pereznek és Zizu-nak is tök mind1 lesz. szerintem nincs más értelmes magyarázat a történtekre.

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Impostor » 2018. június 14., csütörtök 10:52

Realista24 írta:
Impostor írta:
De én nem vagyok meggyőzve arról, hogy most Zidane nem miatta állt fel a padról...új (éhes) csapat építés, miért nem vezényelhette le ezt Zidane? -egy picit több türelemmel?
Lehet az öreg Bale-t szánná az új Ronaldonak?-Zidane meg nem?
Lehet az öreg Neymart hozná új Ronaldonak marketing célokból (is) Zidane meg nem?
Zidane még épített volna új csapatot és folytatta volna, de tudta, hogy ha itt egy sikertelen szezon beesik, akkor Perez kíméletlenül elküldi...
Az igazolásoknál se vagyok meggyőződve hogy az edző kérése érvényesül, inkább amit Perez kigondol...
Zidane eddig tudta tartani kézben a dolgokat és Perezt, talán most érezte azt, hogy sok lenne neki egy új csapatépítés és egy türelmetlen, szakmai dolgokba belekotnyeleskedő elnök..
Így emelt fővel távozott....
De ezek csak az én gondolataim, ezt igazán csak az érintettek tudhatják biztosan.
Értem, tehát csak feltételezésre alapozod a korábbi állításod.
Nyílván, mint mindenki aki a fociról beszél, te sem tudhatsz semmit bizonyosan, csak amit a tényekből vagy az újságokból leolvasol...ami lehet ferde sztori is... mint írtam biztosan csak az elnök és az érintettek tudhatják...
De árulkodó jelek vannak, pl majdnem megtörtént Navas-Gea kapuscsere.. Kepa majdnem leigazolása, Zizou folyton ismételgette hogy nem kell neki új kapus, sem új játékos, mégis erőltetve volt hogy új kapus jöjjön, ez is véleményem szerint Pereztől indul...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 14., csütörtök 10:38

Impostor írta:
De én nem vagyok meggyőzve arról, hogy most Zidane nem miatta állt fel a padról...új (éhes) csapat építés, miért nem vezényelhette le ezt Zidane? -egy picit több türelemmel?
Lehet az öreg Bale-t szánná az új Ronaldonak?-Zidane meg nem?
Lehet az öreg Neymart hozná új Ronaldonak marketing célokból (is) Zidane meg nem?
Zidane még épített volna új csapatot és folytatta volna, de tudta, hogy ha itt egy sikertelen szezon beesik, akkor Perez kíméletlenül elküldi...
Az igazolásoknál se vagyok meggyőződve hogy az edző kérése érvényesül, inkább amit Perez kigondol...
Zidane eddig tudta tartani kézben a dolgokat és Perezt, talán most érezte azt, hogy sok lenne neki egy új csapatépítés és egy türelmetlen, szakmai dolgokba belekotnyeleskedő elnök..
Így emelt fővel távozott....
De ezek csak az én gondolataim, ezt igazán csak az érintettek tudhatják biztosan.
Értem, tehát csak feltételezésre alapozod a korábbi állításod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Impostor » 2018. június 14., csütörtök 10:33

Realista24 írta:
Nagy stratéga Perez ezt meg kell hagyni, legendás elnök és korszakos zseni...csak kár hogy a szakmai munkába is belekotnyeleskedik...ez miatt nem tökéletes...
Mibe szólt bele az elmúlt 5 évben?
Lehet Zidane-nál visszafogta magát, mert már akkor neki is rezgett a léc(Ancelotti-Benitez csere), így az ujját harapdálva de csendben maradt. +látta, hogy a csapat tűzbe megy Zidane-ért és az eredmények is jönnek.

De én nem vagyok meggyőzve arról, hogy most Zidane nem miatta állt fel a padról...új (éhes) csapat építés, miért nem vezényelhette le ezt Zidane? -egy picit több türelemmel?
Lehet az öreg Bale-t szánná az új Ronaldonak?-Zidane meg nem?
Lehet az öreg Neymart hozná új Ronaldonak marketing célokból (is) Zidane meg nem?
Zidane még épített volna új csapatot és folytatta volna, de tudta, hogy ha itt egy sikertelen szezon beesik, akkor Perez kíméletlenül elküldi...
Az igazolásoknál se vagyok meggyőződve hogy az edző kérése érvényesül, inkább amit Perez kigondol...
Zidane eddig tudta tartani kézben a dolgokat és Perezt, talán most érezte azt, hogy sok lenne neki egy új csapatépítés és egy türelmetlen, szakmai dolgokba belekotnyeleskedő elnök..
Így emelt fővel távozott....
De ezek csak az én gondolataim, ezt igazán csak az érintettek tudhatják biztosan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 14., csütörtök 10:10

Nagy stratéga Perez ezt meg kell hagyni, legendás elnök és korszakos zseni...csak kár hogy a szakmai munkába is belekotnyeleskedik...ez miatt nem tökéletes...
Mibe szólt bele az elmúlt 5 évben?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Impostor » 2018. június 14., csütörtök 10:07

Impostor írta: Egy miatt aggódom, azt hiszem még nem volt téma, ha igen, akkor bocsi.
-Mi van ha a spanyolok csúfosan leszerepelnek a vb-n?-Akár az edző taktikája akár más miatt... Perez és a csapat ugyanolyan bizalommal fog rá tekinteni?
Nem törik meg a tekintélye Ramosék szemében? Perez papa nem fog belekotnyeleskedni vérszemmel a keretbe, összeállításba mert én jobban tudom?

Ez miatt érzem csak kockázatosnak a kinevezését így a VB előtt, én lehet utána csaptam volna a tenyerébe, de nyilván akkor bonyolultabb lett volna...vagy drágább.
Azt gondolom Jose Maria Garcia megválaszolta az én aggályomra is a választ, Perez is be volt ezen tojva, és ezért ez a korai bejelentés, az öreg mindvégig tudta hogy ez fog történni, de bevállalta a rosszarc szerepét:

Jose Maria Garcia:
“Florenitno Pérez úgy döntött, hogy Lopetegui lesz az új edzője. A Real Madridnak arra volt szüksége, hogy ne legyen ott a Világbajnokságon. Ha kiestek volna az első körben, akkor Pérez hogyan mutatta volna be a szurkolóknak? Ez volt a lehető legjobb forgatókönyv számukra, hogy a Szövetség kirúgja, így pedig sértetlenül érkezhet Madridba” – zárta mondandóját Garcia.


Nagy stratéga Perez ezt meg kell hagyni, legendás elnök és korszakos zseni...csak kár hogy a szakmai munkába is belekotnyeleskedik...ez miatt nem tökéletes...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég