Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. június 16., szombat 10:09

Mara ki mit?
Tegnap marokko nagyon sokat elvitt ugyhogy a portugal slanyol mindket csapat lo golt 2es oddson visszahozott.
Ma horvatok nalam tuti mennek illetve szerintem a ket korai papiron sima meccsen egyik tuti h megfog szemvedni. Es szerintem argentina lesz mert izland baromi kellemetlen ellenfel.
Dan peru?

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. június 16., szombat 9:41

Portugalokra 1.6 van marokko ellen :ozil:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 15., péntek 22:18

RealAsensio írta:R24, pereld be oket a csaba, miattuk nem tudtal penzt feltolteni es nyerni a kicsi tippjeivel. :lol: legkozelebb sughatna nekem is :shifty: ha belegondolok, hogy ha csak egy ezrest feltolsz a 3-3-ra... :ozil:
100ftot akartam neki minden tippje tenni, de felkurt agyilag. Csoportkör 4800 lett volna, ebből meg duplája meglett volna :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 15., péntek 22:14

be kell őket perelni 1 milliárd eurora, hogy mekkora lelki törést okozott az egész családban, mint ramos az egyiptomi népnek.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 15., péntek 22:13

R24, pereld be oket a csaba, miattuk nem tudtal penzt feltolteni es nyerni a kicsi tippjeivel. :lol: legkozelebb sughatna nekem is :shifty: ha belegondolok, hogy ha csak egy ezrest feltolsz a 3-3-ra... :ozil:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 15., péntek 21:47

Realista24 írta:
Galacticos írta:Szinte az osszes kulfoldi sportfogado oldalt kiprobaltam annak idejen most gondoltam regisztralok a tippmixprora hogy ne legyen problema.
De hogy ez az oldal meg az egesz mennyire amator az hihetetlen. Betre regisztralsz korulbelul 2perc alatt es fel perc mulva fent van a penzed (abba mar nem megyek bele hogy semmifele kezdobonusz nincs a tippmixpron)es csak a kifizetes van lekorlatozva hogy amig okmany masolattal nem erosited meg a regisztraciodat addig nem engedi.
Mondom ki volt a tippmixel ma:
Regisztralnek kitoltom azt is amit sehol mashol nem kernek majd visszadob hogy nem jo a szemelyim mert ilyen sz ig szam nem letezik. (3honapos az uj szemelyim...) megadom a jogsit. Tolt.. Tolt..tolt es kidobja hogy sikertelen. Ramegyek hogy ujraregisztracio es nem engedi.
Felhivtam oket hogy ez megis mi, mondja hogy nincs hibakodjuk semmire ezert mindenre a szemelyit fogja hibanak beadni. Akkor is ha az jo. Jo ezt elengedtem. Nagy nehezen regisztraltam.
Penz feltoltes az egyetlen ami zokkeno mentesen mukodott. Belepek fogadnek es kiirja hogy elobb kell nekik 2okmany masolata.
Lefotozom feltoltenem.. Sikertelen mert 2mbnal nagyobb a fajl. Hazamegyek geprol feltoltom... Ennek 3oraja es azota elbiralas alatt van es nem enged fogadni. Felhivtam oket es nem tudja hogy mikor lesz jo,fogalma sincs azt mondta erkezesi sorrend.

Kabare. El lehetetlenitik meg ezt is, leszarom h magyar v kulfoldi oldalon jatszok. De ha mar rakenyszeritenek erre akkor csinaltak volna egy versenykepes modern rendszert.

Amugy mara marokko w.
Tegnap ugyanez volt nálam is, regeltem, mondom mobilról megcsinálom a tippeket a csoportmeccsre, de bazzeg, amilyen lassú és körülményes és nem jól optimalizált, lemerül a telefonom, mire oda vissza lépegetek :lol:
Hagytam is a 'csába.
Most kaszálhattam volna, ha így marad. 3-3-at mondott a gyerek, mindet meg akartam tenni, amit mondott. De mivel szar volt a rendszer, így félbehagytam :lol: :lol:
110szeres szorzó volt rá
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 15., péntek 14:30

Galacticos írta:Szinte az osszes kulfoldi sportfogado oldalt kiprobaltam annak idejen most gondoltam regisztralok a tippmixprora hogy ne legyen problema.
De hogy ez az oldal meg az egesz mennyire amator az hihetetlen. Betre regisztralsz korulbelul 2perc alatt es fel perc mulva fent van a penzed (abba mar nem megyek bele hogy semmifele kezdobonusz nincs a tippmixpron)es csak a kifizetes van lekorlatozva hogy amig okmany masolattal nem erosited meg a regisztraciodat addig nem engedi.
Mondom ki volt a tippmixel ma:
Regisztralnek kitoltom azt is amit sehol mashol nem kernek majd visszadob hogy nem jo a szemelyim mert ilyen sz ig szam nem letezik. (3honapos az uj szemelyim...) megadom a jogsit. Tolt.. Tolt..tolt es kidobja hogy sikertelen. Ramegyek hogy ujraregisztracio es nem engedi.
Felhivtam oket hogy ez megis mi, mondja hogy nincs hibakodjuk semmire ezert mindenre a szemelyit fogja hibanak beadni. Akkor is ha az jo. Jo ezt elengedtem. Nagy nehezen regisztraltam.
Penz feltoltes az egyetlen ami zokkeno mentesen mukodott. Belepek fogadnek es kiirja hogy elobb kell nekik 2okmany masolata.
Lefotozom feltoltenem.. Sikertelen mert 2mbnal nagyobb a fajl. Hazamegyek geprol feltoltom... Ennek 3oraja es azota elbiralas alatt van es nem enged fogadni. Felhivtam oket es nem tudja hogy mikor lesz jo,fogalma sincs azt mondta erkezesi sorrend.

Kabare. El lehetetlenitik meg ezt is, leszarom h magyar v kulfoldi oldalon jatszok. De ha mar rakenyszeritenek erre akkor csinaltak volna egy versenykepes modern rendszert.

Amugy mara marokko w.
Tegnap ugyanez volt nálam is, regeltem, mondom mobilról megcsinálom a tippeket a csoportmeccsre, de bazzeg, amilyen lassú és körülményes és nem jól optimalizált, lemerül a telefonom, mire oda vissza lépegetek :lol:
Hagytam is a 'csába.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. június 15., péntek 14:27

Szinte az osszes kulfoldi sportfogado oldalt kiprobaltam annak idejen most gondoltam regisztralok a tippmixprora hogy ne legyen problema.
De hogy ez az oldal meg az egesz mennyire amator az hihetetlen. Betre regisztralsz korulbelul 2perc alatt es fel perc mulva fent van a penzed (abba mar nem megyek bele hogy semmifele kezdobonusz nincs a tippmixpron)es csak a kifizetes van lekorlatozva hogy amig okmany masolattal nem erosited meg a regisztraciodat addig nem engedi.
Mondom ki volt a tippmixel ma:
Regisztralnek kitoltom azt is amit sehol mashol nem kernek majd visszadob hogy nem jo a szemelyim mert ilyen sz ig szam nem letezik. (3honapos az uj szemelyim...) megadom a jogsit. Tolt.. Tolt..tolt es kidobja hogy sikertelen. Ramegyek hogy ujraregisztracio es nem engedi.
Felhivtam oket hogy ez megis mi, mondja hogy nincs hibakodjuk semmire ezert mindenre a szemelyit fogja hibanak beadni. Akkor is ha az jo. Jo ezt elengedtem. Nagy nehezen regisztraltam.
Penz feltoltes az egyetlen ami zokkeno mentesen mukodott. Belepek fogadnek es kiirja hogy elobb kell nekik 2okmany masolata.
Lefotozom feltoltenem.. Sikertelen mert 2mbnal nagyobb a fajl. Hazamegyek geprol feltoltom... Ennek 3oraja es azota elbiralas alatt van es nem enged fogadni. Felhivtam oket es nem tudja hogy mikor lesz jo,fogalma sincs azt mondta erkezesi sorrend.

Kabare. El lehetetlenitik meg ezt is, leszarom h magyar v kulfoldi oldalon jatszok. De ha mar rakenyszeritenek erre akkor csinaltak volna egy versenykepes modern rendszert.

Amugy mara marokko w.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 15., péntek 8:54

Szerintem az uruk kettőt odapörkölnek Salahnak, és elmegy a kedve az élettől. Sima győzelmet várok, ami esetükben egy 1-0 vagy 2-1.
Nem illik.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. június 15., péntek 8:41

Marokkót én is adom, jobbak, viszont Egyiptomban nem hiszek, nemtudom milyen állapotban lesz "a mószálá", de ha nemtud játszani, vagy nem lesz teljesen egészséges, akkor lőttek nekik, mint a poolnak, nincs más húzóemberük, Elneny van ott még, de ő nem az a szint, a többiek meg pláne. Felkészülésük is pocsék volt, 5 meccsen, nyeretlenül, össz-vissz 2 gólt lőttek, még egy Kuvaitot sem bírtak megverni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. június 15., péntek 8:26

Santi írta:A vártnál bántóan simább volt a tegnapi, mára már nem is merek mondani csak egy viszonylag biztosabb(nak tűnő) tippet a portugál-spanyolra, sztem egy over 2,5 góllal meglehet próbálkozni, 2,20 körüli az odds. Egymás ellen kell eldönteniük a csoportelsőséget, ugyanakkor nem nagyon lehet itt még tudni, hogy az 1. vagy a 2. helyen érdemesebb-e végezni az ágak szempontjából. Szerintem mindketten győzni akarnak ma, hogy adott esetben az utolsó meccsüket letudják adni a már kieső irán és marokkó ellen, ha arra kerül a sor, hogy helyezkedni kell a csoportban.
viszont egymás ellen nem nagyon szoktak gólzáporos meccseket játszani.
én mára marokkóra raknék, kocsit házat mindent. és szerintem még az uruguay-egyiptom mindkét cs lő gólt is jó lehet. de marokkó sokkal jobb csapat mint irán és 9meccse veretlenek.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. június 15., péntek 8:10

A vártnál bántóan simább volt a tegnapi, mára már nem is merek mondani csak egy viszonylag biztosabb(nak tűnő) tippet a portugál-spanyolra, sztem egy over 2,5 góllal meglehet próbálkozni, 2,20 körüli az odds. Egymás ellen kell eldönteniük a csoportelsőséget, ugyanakkor nem nagyon lehet itt még tudni, hogy az 1. vagy a 2. helyen érdemesebb-e végezni az ágak szempontjából. Szerintem mindketten győzni akarnak ma, hogy adott esetben az utolsó meccsüket letudják adni a már kieső irán és marokkó ellen, ha arra kerül a sor, hogy helyezkedni kell a csoportban.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. június 14., csütörtök 15:45

Tubatibi, igen.
Ha magyar oldalon (tippmixpro) vagy irodanal (szerencsejatek zrt) nyersz az nem adokoteles. Ha kulfoldin nyersz az az.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. június 14., csütörtök 15:40

RealAsensio írta:
tubatibi írta:Üdv!

Online hol szoktatok mostanában fogadni?(TippmixPro-n kívül)
Olyan lehetőség érdekelne, ami Mastercard-dal is megoldható. :mrgreen:
Csak arra figyeljetek, hogy július 1-tol nagyon komolyan veszik azt hogy a nyeremények után adózol e. Bank által lekövethető penzmozgasokra gondolok.

Ezt valahogy úgy kell érteni, ha pl kiveszek 25.000 Ft-ot a Bwin számlámról akkor azt Nekem kötelességem bevallani, de ha tippmix szelvényen nyerek, akkor nem?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. június 14., csütörtök 13:02

Tippem mára, rizikós, de szerintem van benne ráció:

Félidő/végeredmény - Döntetlen/Oroszország (fogadóirodától függően 3-4-es szorzó)

Első csoportmeccs, nem fognak rögtön egymás torkának ugrani, ugyanakkor mindkét csapat számára, ha valamit akarnak, akkor ez az az ellenfél, akit könnyebb lehet elkapni a csoportban, mint az Uruguay-Egyiptom kettőst, úgyhogy az első félidei tapogatózás után, a 2. félidőre már nyíltabb lesz a játék, és Putin intézi a hazai győzelmet. :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 13., szerda 17:12

___Samy___ írta:A július elsejére gondoltam :mrgreen:
Jaaaaa, az csak belsos információ
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 13., szerda 15:50

A július elsejére gondoltam :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 13., szerda 15:28

___Samy___ írta:Erről már van valami konkrétum is?
Már régen nyertem online felületen, szóval a menetet nem ismerem pontosan, annyit tudok hogy a kiutalt nyeremény SZJA mértéket kell megfizetni.

https://jogaszvilag.hu/rovatok/a-jovo-j ... ek-adozasa
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 13., szerda 15:21

Erről már van valami konkrétum is?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 13., szerda 14:47

tubatibi írta:Üdv!

Online hol szoktatok mostanában fogadni?(TippmixPro-n kívül)
Olyan lehetőség érdekelne, ami Mastercard-dal is megoldható. :mrgreen:
Csak arra figyeljetek, hogy július 1-tol nagyon komolyan veszik azt hogy a nyeremények után adózol e. Bank által lekövethető penzmozgasokra gondolok.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég