Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. július 9., hétfő 21:40

Jamesről más is érdeklődött, róla van valami hír esetleg? Én is olvastam, hogy új edző lehet nem számol vele.
Beteg geci vagyok, ha nem bánnám Cé távozása esetén ha visszajönne? :mrgreen: Azért gólpontban vagy miben elég jó. :D
emelett Bale maradását továbbra sem indokolja semmi...
Cé távozása esetén szerintem fixen túléli még ezt a nyarat is. Ha mondjuk nem lenne sérült gyakran, és úgy játszana mint a szezon utolsó pár hetében, akkor nagyot nyerhetnénk vele, de én már lemondtam róla.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 9., hétfő 21:34

szerintem nem ez a 3 távozó lesz...
Mayoral megy biztosan pl :mrgreen:

LLorente vagy Ceballos is esélyes
emelett Bale maradását továbbra sem indokolja semmi...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. július 9., hétfő 21:27

SzB írta:VB után mindig óriási a mozgás, s most kérdés, hogy ki dönti meg először a dominót. Lopetegui-nak nagyon valószínű, hogy nem kell majd sem Benzema, sem Bale, s ha Ronaldo is megy, akkor igen változatos lesz a nyarunk. Egyébként a PSG-nek valakit el kell adnia Neymar és Mbappe közül, s vásárlóként mi, a City, a MU és esetleg a Chelsea jöhet szóba (a Barcának egyik sem kell). A Tottenham állítólag minden erővel a befagyasztáson dolgozik, a Chelsea viszont új csapatot épít. Tőlünk Vaskéz szintén el fog menni (Arsenal), és valószínű a Kova is, és szerintem Lopetegui-nak James lassú, tehát nem fogja őt sem favorizálni. Ő Thiago-t szeretné nagyon.
Nem tudom, honnan szűrted le ezeket. Szerintem nem várható ekkora mozgás. Ahogy már lejjebb írták is, Vasquez marad, szerintem Benzema és Bale is Ronaldo távozása miatt. Jamest szerintem meg fogja tartani a Bayern legalább a következő szezonig. Remélhetőleg Kovát is rábeszélik a maradásra.

Kell legalább egy, de inkább kettő klasszis támadó. Ha most kéne megtippelni ki jön, ki megy akkor:
Megy Ronaldo, Hakimi, Casilla
Jön Hazard, Courtois, (Odriozola), és nem esélytelen még egy támadó, ha Hazardot 120 körül el tudják hozni, ami könnyen lehet Lewa. Ha viszont véletlen bejönne egy Neymar vagy Mbappé az egyenletbe, akkor szerintem más nagyobb nevű csatár nem fog érkezni és persze Hazard se. Talán egy Mariano eshet be.

A legoptimálisabb szerintem Mbappé-Mariano duó lenne.
Yuri Berchiche to Athletic Bilbao for €24M
Yurit elvileg csak július 2-án adták el, legalábbis akkor lett nyilvános.
Amúgy azt olvastam, hogy újra vizsgálódik az UEFA a PSG háza táján. Nem tudom mennyire valós hír.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 9., hétfő 21:17

dannen írta:
SzB írta:Egyébként a PSG-nek valakit el kell adnia Neymar és Mbappe közül, s vásárlóként mi, a City, a MU és esetleg a Chelsea jöhet szóba
nem kell. mar eladtak 5-6 jatekost es ennyi volt a story.

lucas vazquez meg nem megy sehova.
Szerintem az a baj a ket igazolassal, hogy mellettuk nem tudnak ujat venni, sot el kell adniuk. Az eladott 5-6 meg igazabol két fiatal tehetseg, pastore es yuri.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. július 9., hétfő 20:56

VB után mindig óriási a mozgás, s most kérdés, hogy ki dönti meg először a dominót. Lopetegui-nak nagyon valószínű, hogy nem kell majd sem Benzema, sem Bale, s ha Ronaldo is megy, akkor igen változatos lesz a nyarunk. Egyébként a PSG-nek valakit el kell adnia Neymar és Mbappe közül, s vásárlóként mi, a City, a MU és esetleg a Chelsea jöhet szóba (a Barcának egyik sem kell). A Tottenham állítólag minden erővel a befagyasztáson dolgozik, a Chelsea viszont új csapatot épít. Tőlünk Vaskéz szintén el fog menni (Arsenal), és valószínű a Kova is, és szerintem Lopetegui-nak James lassú, tehát nem fogja őt sem favorizálni. Ő Thiago-t szeretné nagyon.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 9., hétfő 20:28

Egyébként James-el mi lesz? Lehet tudni? Niko Kovac úgy tudom nem számol vele. Belőle is gondolom Perezék pénzt csinálnak ígyis-úgyis.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. július 9., hétfő 20:20

Realista24 írta:Meg En sem várom a megváltást a 31 éves Karimtol :lol:

Mint a jó bor...
Kapuban mondjuk el tudnám képzelni, hogy Navas még egy év, aztán ingyen a belga, de ezzel a tröténetszállal már egyszer megszívtuk...
Chelsea sem lesz annyira jófej, hogy ingyen elengedi. Szerintem idén vált vagy hosszabbít. A vb tökéletes lehetőség volt neki, hogy felkeltse pár csapat érdeklődését. Azt is el tudom képzelni, hogy Navassal felváltva védenek egy szezont. De ez nem biztos, hogy jó ötlet új edzővel és egy klublegenda távozása utáni újjáépülő csapatban. Plusz akkor Kikonak is lefőtt.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. július 9., hétfő 20:18

Realista24 írta:Meg En sem várom a megváltást a 31 éves Karimtol :lol:
Nyilván alap elvárás hogy tíz helyett 20 gólja legyen, de Cevel kiesik 50, de nem is ez a lényeg.

Leírtuk mar sokszor. Ha egy ötszörös aranylabdás képes megszakadni az edzésen, akkor mindenki.
Ha képes a padra leülni, akkor mindenki. Es igy tovább.

En is inkabb a lentebb irtak eltűnésétől tartok.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 9., hétfő 20:17

ziro4vr írta:Hazard jó benyomást tett rám a vb-n, de azért továbbra is távolságtartó vagyok vele. Asensiot kéne kimaxolni, meg még Isco szerepét tisztázni Lopi alatt, inkább egy gyilkos szélső támadó kéne, mint amit Salah tolt idén a poolban, de ő ugye hosszabbított. Vagy egy maxos Bale egy egész szezonon át, dehát az olyan mint shutter újra megjelenése a fórumon. Vártuk-vártuk, de elég volt a jóból. :mrgreen:

Kapuban mondjuk el tudnám képzelni, hogy Navas még egy év, aztán ingyen a belga, de ezzel a tröténetszállal már egyszer megszívtuk...
Hallod haver, pont nem rég írt ide. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. július 9., hétfő 20:16

Hazard jó benyomást tett rám a vb-n, de azért továbbra is távolságtartó vagyok vele. Asensiot kéne kimaxolni, meg még Isco szerepét tisztázni Lopi alatt, inkább egy gyilkos szélső támadó kéne, mint amit Salah tolt idén a poolban, de ő ugye hosszabbított. Vagy egy maxos Bale egy egész szezonon át, dehát az olyan mint shutter újra megjelenése a fórumon. Vártuk-vártuk, de elég volt a jóból. :mrgreen:

Kapuban mondjuk el tudnám képzelni, hogy Navas még egy év, aztán ingyen a belga, de ezzel a tröténetszállal már egyszer megszívtuk...
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 9., hétfő 20:09

Meg En sem várom a megváltást a 31 éves Karimtol :lol:
Nyilván alap elvárás hogy tíz helyett 20 gólja legyen, de Cevel kiesik 50, de nem is ez a lényeg.

Leírtuk mar sokszor. Ha egy ötszörös aranylabdás képes megszakadni az edzésen, akkor mindenki.
Ha képes a padra leülni, akkor mindenki. Es igy tovább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 9., hétfő 20:00

Én azért Benzemát féltem, mert 9 év után megújulni nem egyszerű dolog és azért nyomás is lenne rajta az idei éve után. Plusz már 1-2 helyzet után támadni fogja mindenki. Mindenképpen kell előre ember CR távozás ide, CR távozás oda. Tehát Mbappe. 250-ért. Is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. július 9., hétfő 19:57

Lewát nem akarom itt látni, nem rossz csatár, de nagy tétnél valahogy sose tud előlépni.
BLben is ellenünk jó volt, aztán a döntőben meg kikaptak a Bayerntől.
Bayernesek is azt mondják, hogy a BLben mikor kéne nagyon nudli.

Karimot se temessük, ha esetleg elmegy Cé ő is új erőre kaphat és lehet végre csatár és nem kell folyamat CR alá játszania, csodákra lehet még képes, mert a képességek meg vannak, csak eddig CR alá rendelték/rendelte magát folyamat, mert ez kellett a csapatnak.

Icardi talán, fiatal még, ahhoz képest tapasztalt, itt talán ugorgat még egy szintet.
Ha nincs más vissza Marianot, Karimmal megoldják, ez se egy rossz opció.

Balra meg jöhet Hazard, Neymar nem kell, úgy kellett volna csak, ha CRrel tolta volna 1-2 évet, így nem fog sztem észhez térni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 9., hétfő 19:55

Mégse igazan hatott rá a gravitáció, mikor Messi elrugta alatta a labdat. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 9., hétfő 19:53

dannen írta:
Ladislao Suarez írta: 91 kg.
ezen valamiert felnevettem, sosem lattam meg, hogy egy focistanal megemlitik hany kg. :mrgreen:
:mrgreen:

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 9., hétfő 19:45

Courtois-t én is adnám. Imádom Navast de a belga kapus nálam a másik, aki szóba jöhet. 26 éves 199 cm 91 kg. Jók az adottságai nagyon. A másik ember, akit hoznék az Mbappé, ha ő nem, akkor Hazard.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 9., hétfő 19:40

Szerintem meg még mindig tök feleslegesen foglalkozunk a sztárkapus igazolással. Ezt a Lunint se láttam, de gondolom nem véletlenül nézték ki. 21-22 lesz mire Navas igazán benne lehet a korban, utána is ráérünk ilyennel foglalkozni.

Csatárok, szélsők kellenek. Tehát MBappe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. július 9., hétfő 19:32

Nalam kurtoá a favorit a kapus posztra. Ot lehetne megszerezni a legkonnyebben. Jonni is akar. Szerzodese is a veget jarja. Nem kellene ilyen allison meg degea dramakat folytatni horrorosszegekert hanem elhozni a belgat aztan kesz. Ha sikerul akkor tok fasza van ket klasszis kapusunk. Ha nem akkor van egy klasszis kapusunk es jon egy csere moge. Ennyi figyelmet es energiat er jelenleg a kapusposzt.

Hazardot en jo opcionak tartom. Kell lenduletes ember. Szerintem jojatekos,sztar alluroktol mentes, szinten jonni akar es a szerzodese a vege fele kozeledik. Cselszinek nincs BL es vannak bajok ott. Le kell. Csapni ra es nem baszakodni a psg-vel ilyen 300millios arakkal. Dugjak fel Neymart es Bappet.

Csatarbol venni kell valami faeket akirol bepattannak a golok, nem draga es elvan a padon is. Igy is 200 milla korul lennenk kiadasban also hangon. Cr eladasaval -100. Az korrekt, tarthato.aztan ha Bappe vagy egy masik ertelmes csatar felszabadul lerakni erte a penzt. Vagy addig bevalik valamelyik a ket gizda brazilunkbol es mutathatjuk a fakkot a sejkeknek.

Na. Hat ennyi... :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. július 9., hétfő 18:14

kodo írta:Courtiosról volt már szó?

Amennyire nem volt meggyőző nekem az elmúlt időszakban, a vbn annyira tetszik. Nem hinném, hogy mindenáron hajlana a hosszabbításra, ha érdeklődnénk iránta. Nem tudom Perezéknek, mi a terve Luninnal, Navast pedig nagyon csipázom, de a csibót diszkont áron lehet érdemes lenne.
És lenyilatkozta a hogy a jövőjét tekintve a gyermekei fontos tényezők lesznek, akik ugyebár Madridban vannak. Ebből vagy mi leszünk vagy Atleti, ha Oblakot viszi valami nagy csapat.

Vagy Getafe :D

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. július 9., hétfő 18:07

Courtiosról volt már szó?

Amennyire nem volt meggyőző nekem az elmúlt időszakban, a vbn annyira tetszik. Nem hinném, hogy mindenáron hajlana a hosszabbításra, ha érdeklődnénk iránta. Nem tudom Perezéknek, mi a terve Luninnal, Navast pedig nagyon csipázom, de a csibót diszkont áron lehet érdemes lenne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég