Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 14., szombat 8:18

Nagyon kivancsi leszek perez apánk mit hoz ki ebbol a nyarbol. Az almom nekem is a hazard mbappe paros lenne, sokkal inkabb mint a brazil spagetti.
De mbappera ugysincs lofasznyi esely sem, ezert hoznam hazardot. Gyors, jo 1-1ezo kellene elore a szelre. Benzema bale parosbol en szerintem az egyik tavozni fog, es ha benzema akkor hiaba nem a kedvencem ki fogok borulni h a mar reg nem letezo bbcbol pont bale marad itt.
Cr tavozasaval potolni kell 50golt, ha benzema is elmegy akkor osszesen 53mat :mrgreen: lewandowskit nem szeretnem, nagy meccseken folyamatosan flop, es o sem lesz fiatalabb ehhez kepest baromi draga lenne. Mandzukicot is irtatok, o viszont nem golvago csatar, es hazard sem a golerossegerol hires.
En elhoznam icardit az interbol, ugyis megvettek lautaro martinezt argentinabol. Lopi csapataban isco alap lesz szerintem, illetve amig van ra lehetosegunk courtoist is hoznam, navas nagyon jo, az egyik legjobb de courtois is es egy jo par evvel fiatalabb.
Kezdobe meg osszeraknek egy
---------------------courtois------------------
Car/odri--vilagbajnok 2kh--marcelo
---------------------case/kova--------------
------------modric--------toni-------------
-----isco-------------------------hazard------
----------------------icardi-----------------
Talan meg aguero is szoba johetne vagy jesus. Csak ne lewa, mert ha ilyen tipus akkor is ar/ertekben talalhatnank nala jobb opciot. Aztan lehet odegaard meg vini lehoz egy olyan eloszezont h maradnak lopinal.
A hirek szerint kantera is lenne eselyunk de ketlen h abra eladna 3legjobb jatekosat egyszerre raadasul casemiro nem fog padozni annal mostmar sokkal ertekesebb nemzetkozi szinten.

RealG
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018. július 13., péntek 20:32
Kedvenc játékosaid: Isco
Kedvenc csapatod: RealMadridcf

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: RealG » 2018. július 13., péntek 20:55

Mindenki szélsőkben,csatárokban gondolkodik de ha megnézitek Lopbetegi spanyol válogatotját 4-2-3-1 ben játszanak és gyakorlatilag 5 kp-ás van fent egyszerre 3 atm és szélső egyse. Persze lehet azért mert nincs igazán jó spanyol szélső. Kicsit tikitaka szagot érzek.

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. július 12., csütörtök 21:55

Navas/courtois
Carvajal/odriozola Varane/nacho Ramos/Vallejo Marcelo/Theo


Kroos/casemiro

Modric/Kovacic? Isco/casemiro




Benzema/Mbappe?

Bale/lucas vázquez Hazard/Asensio

Szerintem ez igy nem lenne gyenge.Csak tul sok a kérdés :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 12., csütörtök 21:32

1 csatár kelleni fog, ha nem jön Neymar és Mbappé sem :hmmm:
Rashfordtól isten ments, hagyjuk a briteket Angliában, ott a helyük

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 12., csütörtök 20:06

Rashford gondolom azért nem játszott többet, mert gyenge volt amikor lehetőséget kapott. Tegnap még jobban visszaestek, amikor beállt Sterling helyett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 12., csütörtök 8:43

Sokan menni akartak mar, es megis itt vannak. Na mindegy is, meg nem o az alfa es az omega, szóval nem akkora érvágás a távozása, de meg azzá válhat, ha minden klappol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 12., csütörtök 8:32

Ha menni akar, akkor el lesz adva.

Lopi nagyon felült a spanyol wagonra, remélem azért a külföldieket is számba veszi.
Realista24 írta: Egyik brazil még nem jön, a másik meg már az előszezonban el fog hullani szerintem.
Persze, ők még fiatalok, de ha leigazolsz egy 24-26 éves csatárt, akkor 3 év múlva sem lesz helyük.

Lassan lepörög a vb, kíváncsian várom a kamion pénzt mire költjük :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 12., csütörtök 8:29

Anthony írta:
Realista24 írta:A nagy kérdés Kovacic. Ha elvágyódik és az új projekt nem győzi meg, akkor el kell adni, de drágábban, mint Ronaldót. Főleg, ha egy angol csapat viszi, le kell rántani őket, mint a szart.
Nem fog senki 50-nél többet adni. Alig játszik, ezért egyrészt nem tudott sokat mutatni, másrészt ha nem fér be, akkor lehet nem is annyira jó. A vb-n sem fért be, sokszor még cserének sem.
Realista24 írta: Kapus, ha tudjuk hozni a belgát, ámen, ha nem, akkor sem vagyunk gondban.
Remélhetőleg Perez mostmár megnyugodott kapus ügyben, de ha nem akkor valóban a belga top1 volt a vb-n.

Mandzu, hát nem tudom, ilyen második opciónak jó. Marcival meg ne is viccelődjünk :(

Én Hazardot hoznám, és ha lehet Mpabbét, ha nem lehet, akkor megnézném Rashfordot, szerintem elég penge srác, nem értem miért kapott ilyen kevés lehetőséget az angoloknál.

Viszont a csatároknál ne felejtsük el, hogy belefektettünk két brazil csikóba vagy 80 millát, ezért nem várok nagy csatár igazolásokat, bár szerintem nem fognak beválni hehe csapattársai.
Ha nem fizetnek 50nél többet, akkor meg nem kell eladni, egyszerű ez, mint az egyszeregy.

Egyik brazil még nem jön, a másik meg már az előszezonban el fog hullani szerintem. Abszolút nem Lopi kompatibilis szerintem.

ManUból nem fogunk tudni igazolni most szerintem, meg képben sincs Rasci. Bár az idei híreknek én már nem hiszek :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 12., csütörtök 8:26

Átmeneti 1-2 éves megoldás, nem tudom hogy annyira diszkontáron jönne e. 32, de az ő játékához nagyon kell a fizikum, ami ilyenkor rohamosan elkezdhet kopni. Ha idén nincs Mbappé, akkor az érkezéséig mondjuk jó lehet.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 12., csütörtök 8:26

Realista24 írta:A nagy kérdés Kovacic. Ha elvágyódik és az új projekt nem győzi meg, akkor el kell adni, de drágábban, mint Ronaldót. Főleg, ha egy angol csapat viszi, le kell rántani őket, mint a szart.
Nem fog senki 50-nél többet adni. Alig játszik, ezért egyrészt nem tudott sokat mutatni, másrészt ha nem fér be, akkor lehet nem is annyira jó. A vb-n sem fért be, sokszor még cserének sem.
Realista24 írta: Kapus, ha tudjuk hozni a belgát, ámen, ha nem, akkor sem vagyunk gondban.
Remélhetőleg Perez mostmár megnyugodott kapus ügyben, de ha nem akkor valóban a belga top1 volt a vb-n.

Mandzu, hát nem tudom, ilyen második opciónak jó. Marcival meg ne is viccelődjünk :(

Én Hazardot hoznám, és ha lehet Mpabbét, ha nem lehet, akkor megnézném Rashfordot, szerintem elég penge srác, nem értem miért kapott ilyen kevés lehetőséget az angoloknál.

Viszont a csatároknál ne felejtsük el, hogy belefektettünk két brazil csikóba vagy 80 millát, ezért nem várok nagy csatár igazolásokat, bár szerintem nem fognak beválni hehe csapattársai.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 12., csütörtök 8:23

Süti írta:Mandzuval rendesen megleptél, de előbb megvárom wxyz reakcióját a dologra. :mrgreen:
Ő régóta olyan, mint az a bizonyos szükséges rossz :mrgreen:
2020-ig van szerződése, Cé odament a nyakára, tud mindent a fociról, amit kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 12., csütörtök 8:20

Mandzuval rendesen megleptél, de előbb megvárom wxyz reakcióját a dologra. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 12., csütörtök 7:58

Na, akkor akiket én igazolnék.

Támadókkal kezdem, az a legaktuálisabb. Mbappé és Mandzukic.
Előbbit nem kell magyarázni. Utóbbi sosem volt igazán szimpatikus, nyilván azért, amit a pályán képvisel, viszont ilyen mentalitás (balkáni) nélkül nem lehet nyerni semmit. Nézzük csak meg Modricot, ha ő nincs ott középen, akkor Kroos ide, forrófejű Casemiro oda, langyos a középpálya. De elég megnézni Madzu játékát, vagy Pjanicét. Egyszerűen kell legalább egy ilyen ember a csapatba. Valószínű továbbra is a széljáték és a beton középpálya lesz az alap, ezért Mbappé, Mandzi és Karim. Ez lenne a támadótrióm. Többnyire gondolom egy csatárunk lesz, de ha kettő kell, akkor legyen három teljesen különböző.

Középpálya. Modric és Kroos alap, hogy kellenek, ahogy Casemiro is, Isco pedig ott lesz Lopi miatt, ha esik, ha fúj. A nagy kérdés Kovacic. Ha elvágyódik és az új projekt nem győzi meg, akkor el kell adni, de drágábban, mint Ronaldót. Főleg, ha egy angol csapat viszi, le kell rántani őket, mint a szart. De továbbra is szeretném, ha maradna. Ha marad Kova, akkor még nem látom nagy értelmét igazolni középre, persze egy Kanté atom lenne.

Ott van Asensio és Lucas, mind a kettő kell az én csapatomba. Előbbit viszont meg kell fűszerezni, és ezt a színtelen-szagtalan játékot fel kell tüzelni, mert különben elmarad a szintlépés. Nagy szerencséje / szerencséjük, hogy Lopi lett az edző.

Védelem. Ramos, Varane, Ordi, Carvajal, Vallejo és Nacho. Idáig frankó, Theo kuka, a kérdés, ha egyáltalán van kérdés, Marcelo. Középen és jobboson megvagyunk, szerintem balra is, a brazillal és Nachóval. Ha megy Marcelo, akkor egyrészt tökönszúrom magam, másrészt lövésem sincs, hogy kit lehetne oda igazolni.

Kapus, ha tudjuk hozni a belgát, ámen, ha nem, akkor sem vagyunk gondban.

Valahogy így alakítanám a keretet, arról nem írok, hogy idén Hazardnak van realitása, mindenki más esélytelen, mert 2 hónapja senki nem gondolta volna, hogy CR lép, Marcelo gondolkodik a távozáson, Zidane lemond. Tele vagyunk pénzzel, ismerjük Pérezt, Cé elment, ha eddig azt mondtuk, hogy bármi megtörténhet a fociban, akkor ez idén duplán igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 11., szerda 12:34

Isco alap lesz, az edzo szemelye ezt garantalja. 433 vagy 4231 lesz, ket ember nem fog elore erkezni, bar en iden nemes egyszeruseggel jo ajanlat eseten eladnam Benzemat a napolynak, Bale t valakinek, es mivel televagyunk ramennek ket jo tamadora. A Bappe Hazard pack nagyon eros lenne, tartalekba meg elhoznam Marianot, es itt lesz meg Asensio es Lucas. 5-6 emberunk lenne 3-4 poziciora, ahol a szeleken es a 10-es pozicion atfedesek is lejetnek, a kp val. A kp n megvagyunk. Hatul egyedul balra kell ember, a kapus posztot meg hagyjuk. Nekem az is jo ha Navas marad, de az is ha elhozunk egy Courtoist peldaul. Nagy kiadasok, de szerintem mindent egubevetve 400-450 millabol kilehet jonni, az esetleges eladasokbol meg 200-250 siman bejohetne. Csak nem kellene sokat vakarozni, juliusban a legtobb uzletet le kell zarni

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. július 11., szerda 12:26

Kerlon írta: Hol írjam alá? még anyámmal is aláíratnám
Ha nem Al-Khelaifi a neve, akkor igazából mindegy. :(


Ha esetleg igen, azt se írd le, mert mostanában veszélyes itthon külföldinek lenni. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 11., szerda 12:22

Faust írta:Muszaj valami peticiot inditani worldwide, hogy Bappe jojjon a cirkuszi bohoc helyett. :mrgreen: Igy, hogy vilagbajnok lesz, talan felcsillan Perez papa szeme. :D
Hol írjam alá? még anyámmal is aláíratnám
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 11., szerda 12:16

Isco Zidanenak is a kedvence volt aztán néhány hét alatt kikopott a kezdőből. Várnék azzal a kijelentéssel, hogy nélküle nem lesz csapat.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. július 11., szerda 12:15

Muszaj valami peticiot inditani worldwide, hogy Bappe jojjon a cirkuszi bohoc helyett. :mrgreen: Igy, hogy vilagbajnok lesz, talan felcsillan Perez papa szeme. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 11., szerda 12:11

ziro4vr írta:Navas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Casemiro-Kroos-Modric-Bale-MBappe-Hazard

Navas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Kovacic-Kroos-Modric-Isco-MBappe-Bale

Navas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Casemiro-Kroos-Modric-Bale-Benzema-Hazard

Navas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Kovacic-Kroos-Modric-Isco-Benzema-Bale

Ezeket tudom elképzelni.
express gyors vonat, adja
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. július 11., szerda 12:04

Nalam jovore ez lenne a kezdo 11 nagy meccseken:


———————————-navas——————————
—-carvajal—-varane—-ramos—-marcelo—-
—————modric—————kroos———————-
————————————isco——————————-
—-asensio———-benzema——-hazard———-

Aztan kiscsapatok ellen lehet varialni


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég