Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 12., csütörtök 18:46

dzsi91 írta:
KovaLlos írta:Ajjaj....ha 1 csapatban vagy vkivel,aki nagyon onzo,nem orul oszinten mas goljanak
meg még lest is jelez a csapattársai góljánál a szemét
Karimot is kivitte a szurkolok elé hogy könnyebben le tudjak köpni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 12., csütörtök 18:45

Realista24 írta:
KovaLlos írta:Ajjaj....ha 1 csapatban vagy vkivel,aki nagyon onzo,nem orul oszinten mas goljanak stb,de lo 50 golt,akkor a vegen azt mondanad h mekkora csapatjatekos volt??juvesok is csak nso bot kommentelok,ti meg elfogulatlan szakertok vagytoj
Es neked mi a celod?
Világbéke és cuki szandálok. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 12., csütörtök 18:43

KovaLlos írta:Ajjaj....ha 1 csapatban vagy vkivel,aki nagyon onzo,nem orul oszinten mas goljanak
meg még lest is jelez a csapattársai góljánál a szemét
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2018. július 12., csütörtök 18:46-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. július 12., csütörtök 18:42

KovaLlos írta:Ajjaj....ha 1 csapatban vagy vkivel,aki nagyon onzo,nem orul oszinten mas goljanak stb,de lo 50 golt,akkor a vegen azt mondanad h mekkora csapatjatekos volt??juvesok is csak nso bot kommentelok,ti meg elfogulatlan szakertok vagytoj
Ne csak nézz,láss is ! :angry:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 12., csütörtök 18:40

KovaLlos írta:Ajjaj....ha 1 csapatban vagy vkivel,aki nagyon onzo,nem orul oszinten mas goljanak stb,de lo 50 golt,akkor a vegen azt mondanad h mekkora csapatjatekos volt??juvesok is csak nso bot kommentelok,ti meg elfogulatlan szakertok vagytoj
Es neked mi a celod?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2018. július 12., csütörtök 18:37

Ajjaj....ha 1 csapatban vagy vkivel,aki nagyon onzo,nem orul oszinten mas goljanak stb,de lo 50 golt,akkor a vegen azt mondanad h mekkora csapatjatekos volt??juvesok is csak nso bot kommentelok,ti meg elfogulatlan szakertok vagytoj

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. július 12., csütörtök 18:28

Jól olvasom,hogy zárt ajtók közt lesz bemutatva?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 12., csütörtök 18:22

KovaLlos írta: Ronaldo egyertelmuen nem csapatjatekos,sok edzo nem szereti az ilyen oncelu jatekosokat
1 goleros csatar,mint CR,sok mindenkibol kihozhatja a klasszist,szal ezt se ertem,hogy miert vicces
Nso bot-kommentelő, te vagy az? :lol:

Nincs is annál rosszabb a csapatjáték szempontjából ha valaki elrak 50 gólt egy szezonban, a leglehetetlenebb szitukban is lehet tömni labdákkal mert tudod,hogy az egyiket majd beveri... :D elvégre ezt a sportot nem gólokra játsszák... A jelleme is milyen rosszatt tett a csapategységknek... Igazából minden edző a seggét verte a földhöz örömében amikor a csapatában tudhatta,Fergusontól Zidane-ig.

Volt szerencsém mind a 438 meccsét lekövetni nálunk.Ha valaki mond egy meccset amit azért buktunk mert "önző" annak veszek egy tűzpiros neymar mezt... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 12., csütörtök 18:12

Nem csapatjatekos. :lol: :lol: :lol: Nekem is van egy ilyen ismerősöm.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2018. július 12., csütörtök 18:05

dzsi91 írta:Adom ezeket a juvésokat :D mármint a régieket nem akiket Cr visz oda. Olyanokat írnak,hogy trezeguethez( :lol: ) hasonló legenda sose lesz,meg hogy most egy csapathoz kerül és allegri cspatban gondolkozik.ja mert mourinho ancelotti és zidane nem :lol: Mintha 4 bl-t össze lehetne kukázni 5 év alatt ha nem mindenidők legjobb csapata és stábja lenne mögötted :lol: meg hogy majd Cr kihozza dybala-ból a világklasszist. :lol:

Kicsit olyannak tűnik nekem ez a Juve-Cr kapcsolat mint amikor afrikai benszülötteknek kell hirtelen késsel villával enni. :D
Nincs 9 eve legendava valni mint nalunk..
Ronaldo egyertelmuen nem csapatjatekos,sok edzo nem szereti az ilyen oncelu jatekosokat
1 goleros csatar,mint CR,sok mindenkibol kihozhatja a klasszist,szal ezt se ertem,hogy miert vicces

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 12., csütörtök 17:56

Adom ezeket a juvésokat :D mármint a régieket nem akiket Cr visz oda. Olyanokat írnak,hogy trezeguethez( :lol: ) hasonló legenda sose lesz,meg hogy most egy csapathoz kerül és allegri cspatban gondolkozik.ja mert mourinho ancelotti és zidane nem :lol: Mintha 4 bl-t össze lehetne kukázni 5 év alatt ha nem mindenidők legjobb csapata és stábja lenne mögötted :lol: meg hogy majd Cr kihozza dybala-ból a világklasszist. :lol:

Kicsit olyannak tűnik nekem ez a Juve-Cr kapcsolat mint amikor afrikai benszülötteknek kell hirtelen késsel villával enni. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. július 12., csütörtök 17:28

Ez meg :lol:[/quote]
ez mi akar lenni? :D bocs, elsőre nem esik le[/quote]
Ronaldo Zidane távozása után:
CR: ne aggódjatok srácok
CR: van egy tervem
CR kilépett a játékból.[/quote]

Szerintem forditva történt a dolog :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 12., csütörtök 17:27

El Sie7e írta:
Kerlon írta: Vagy csak azért nem mondja, mert ő inkább hibás, de ebbe ne menjünk bele.


Ez meg :lol:
ez mi akar lenni? :D bocs, elsőre nem esik le
Ronaldo Zidane távozása után:
CR: ne aggódjatok srácok
CR: van egy tervem
CR kilépett a játékból.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2018. július 12., csütörtök 17:17

Kerlon írta:
yeaP17 írta:Szerintem ha elmondaná miért ment el abból csak balhé lenne.Neki már nincs mit bizonyitania.Egyértelmu számomra,hogy nem messi és az ujabb rekordok miatt ment el.
Vagy csak azért nem mondja, mert ő inkább hibás, de ebbe ne menjünk bele.


Ez meg :lol:
ez mi akar lenni? :D bocs, elsőre nem esik le
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 12., csütörtök 17:07

yeaP17 írta:Szerintem ha elmondaná miért ment el abból csak balhé lenne.Neki már nincs mit bizonyitania.Egyértelmu számomra,hogy nem messi és az ujabb rekordok miatt ment el.
Vagy csak azért nem mondja, mert ő inkább hibás, de ebbe ne menjünk bele.


Ez meg :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. július 12., csütörtök 16:28

Szerintem ha elmondaná miért ment el abból csak balhé lenne.Neki már nincs mit bizonyitania.Egyértelmu számomra,hogy nem messi és az ujabb rekordok miatt ment el.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. július 12., csütörtök 16:24

Amikor egy 18 eves srac emberibb levelet ir, mint egy klublegenda... :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: füst » 2018. július 12., csütörtök 16:22

Kerlon írta:Amúgy csak szerintem lett rettentően személytelen, hogy a saját közösségi média oldalain el sem köszönt? Legalább rakta volna ki azt a sablont, amit megírtak neki Perezék.
Nem csak szerinted. Többet vártam volna tőle a szurkolók irányába. Végigizgultam érte az elmúlt 9 évet, kicsit jól esett volna, ha legalább egy asztalhoz leült volna, és röviden elmondta volna a saját szavaival mit miért és hogyan tovább. A többiek képesek voltak rá, neki se esett volna nehezére, erre szimplán csak pezsgőt bontott a Juvésokkal, mint aki örült hogy végre odébb állt. Ezt, mármint hogy ő jelentse be a dolgot, már alapból elvártam volna, de ő még be is igérte, ráadásul az egyik legszarabb időpillanatban... mindegy. Továbbra is nagyon kedvelem őt, egy percig se fogok ellene szurkolni, de most azért menjen a francba.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 12., csütörtök 16:20

Kerlon írta:Amúgy csak szerintem lett rettentően személytelen, hogy a saját közösségi média oldalain el sem köszönt? Legalább rakta volna ki azt a sablont, amit megírtak neki Perezék.
wtf ez az egész.Legalább az egyik félnek lehetett volna több esze de ez van.Ha bejön neki az olaszországi kaland akkor nagyot nyer vele, leradírozza messit. Minden más esetben csak bukhat szerintem.Bátor és egyben buta döntésnek tartom a részéről, kicsit utána olvastam az ottani rekordoknak meg ránéztem a juve keretére... hát ezek a számok a prime Cr-nek modricékkal a háta mögött is necces még ha 6 évvel számolok(tehát 40 éves koráig ott játszana),nem hogy 33 évesen.

Kicsit az az érzésem,hogy hosszútávon megbánja.Nekem valahogy ez a juventusba való igazolás inkább szól messinek és az ő rivalizálásuknak mint magának a klubnak meg olaszországnak.

Nem érzek hasonlóságot a Unitedből való távozásában és ebben.Most inkább csak sértettséget látok ebben és önéletrajzbővítést. És az ilyen érdek igazolásoknak nem szokott jó vége lenni (Neymar-PSG).
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 12., csütörtök 15:57

Amúgy csak szerintem lett rettentően személytelen, hogy a saját közösségi média oldalain el sem köszönt? Legalább rakta volna ki azt a sablont, amit megírtak neki Perezék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég