Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. augusztus 3., péntek 19:45

Berti írta:
ziro4vr írta:Volt pár jó éve, amikor nálunk is szívesen láttam volna, de az már régebben volt. Jól fog illeni a kissé levitézlett, zsoldostahó állományba, amelyből szívesen mazsolázgat a Barcelona mostanság.
Ez az.
Max az elvakult Barca fanok, akik tartják, hogy minden fasza ami ott folyik.
Lényegében lehet ez is egy irány, de a mi fiatalokból építünk csapatot elképzelésünk valahogy sokkal szimpatikusabb.
az elmúlt 3 nyár barca igazolásainak átlagéletkora kb. 23-24 év. a real hány fiatal játékost épített be a csapatba az elmúlt években?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. augusztus 3., péntek 19:13

Raúlito írta:Nem is az ára a problémás, hanem a viselkedése illetve szerintem a játékstílusukhoz sem passzol... Ami pozitívum, hogy ezentúl mi kerülhetünk emberelőnybe egy El Clásicon :mrgreen:
Emberelőnybe mondjuk biztos nem kerülünk, de 10 a 10 ellen legalább fair meccsek lesznek. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 3., péntek 18:46

lesliejr írta:Ha Ronaldo ma 31 éves lenne és még nálatok játszana, ti sem a jövő csapatát építenétek, hanem a jelenben szeretnétek villogni maxon. Mi ezen majd 2-3 év múlva megyünk keresztül, de úgy tesztek mintha csak vén embereket igazolnánk. Jelenleg Vidal az egyetlen ilyen, nem értem az általánosítást.
Cucurella, Arthur, Malcom, Alena, Lenglet, Semedo, Munir, Dembélé mind 24 év vagy az alatt van. Umtiti, Coutinho, Rafinha, Roberto legjobb évei meg most jönnek. Van egy klasszis kapusunk aki még 10 évig toppon lehet.
Orio Busquets, Riqui Puig szintén szép jövő előtt állnak a maguk 18-19 évével, jövőre el fogjuk hozni Frenkie-t az Ajax-ból.
AKiket most felsoroltál, nagy része már egyszer megbukott, vagy nem sikerült beépíteni, vagy nem is biztos hogy marad.
Nem illik.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 3., péntek 18:28

Nem is az ára a problémás, hanem a viselkedése illetve szerintem a játékstílusukhoz sem passzol... Ami pozitívum, hogy ezentúl mi kerülhetünk emberelőnybe egy El Clásicon :mrgreen:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 3., péntek 18:26

lesliejr írta:Ha Ronaldo ma 31 éves lenne és még nálatok játszana, ti sem a jövő csapatát építenétek, hanem a jelenben szeretnétek villogni maxon. Mi ezen majd 2-3 év múlva megyünk keresztül, de úgy tesztek mintha csak vén embereket igazolnánk. Jelenleg Vidal az egyetlen ilyen, nem értem az általánosítást.
Cucurella, Arthur, Malcom, Alena, Lenglet, Semedo, Munir, Dembélé mind 24 év vagy az alatt van. Umtiti, Coutinho, Rafinha, Roberto legjobb évei meg most jönnek. Van egy klasszis kapusunk aki még 10 évig toppon lehet.
Orio Busquets, Riqui Puig szintén szép jövő előtt állnak a maguk 18-19 évével, jövőre el fogjuk hozni Frenkie-t az Ajax-ból.
En ugy olvasom a tobbseg jo igazolasnak gondolja :lol:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. augusztus 3., péntek 18:24

Ha Ronaldo ma 31 éves lenne és még nálatok játszana, ti sem a jövő csapatát építenétek, hanem a jelenben szeretnétek villogni maxon. Mi ezen majd 2-3 év múlva megyünk keresztül, de úgy tesztek mintha csak vén embereket igazolnánk. Jelenleg Vidal az egyetlen ilyen, nem értem az általánosítást.
Cucurella, Arthur, Malcom, Alena, Lenglet, Semedo, Munir, Dembélé mind 24 év vagy az alatt van. Umtiti, Coutinho, Rafinha, Roberto legjobb évei meg most jönnek. Van egy klasszis kapusunk aki még 10 évig toppon lehet.
Orio Busquets, Riqui Puig szintén szép jövő előtt állnak a maguk 18-19 évével, jövőre el fogjuk hozni Frenkie-t az Ajax-ból.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 3., péntek 18:20

Viselkedes? Ha Piket elviselik, Neymarral sem voltak olyan gondok amiket ne tudtak volna elsikalni, vele sem lesznek.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. augusztus 3., péntek 18:18

Raúlito írta:Addig jó, amíg Paulinho - bár rajta sokan nevettek, aztán az egyik húzóemberük lett - meg Vidal képességű játékosokat igazolnak, nem pedig Rabiot vagy Kantét :)
Én akárhogy is nézem, 30 millióért egy Vidal a mai piacon ajándék. A képességekkel meg semmi gond nincs nála, sokkal inkább a viselkedésével, de ez akkor is lófasz pénz érte.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 3., péntek 18:14

Vidal erosen serulekeny mostanaban nem? Azert spanyoloknal ott betomorulo, kozelrol vedekezo kicsit rugdosos kis csapatok vannak. Lasd Bale esete, itt jobban kijon nala

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 3., péntek 18:14

Azért 20 millióért nem rossz vásár. Balhés, nagypofájú játékos, de ha rendben van az esze, akkor nagy hasznára lehet a barcának. Amit mákoltak Paulinhoval, az lehet itt is jól elsülhet. A taktikai repertoár mindenképpen bővül majd.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 3., péntek 18:13

Vidalba sztem jol hasznalva lehet 1 2 igen jo ev meg.
Illetve azt se elfelejteni hogy ellenunk 150%on fog menni :)
ZIDANE

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 3., péntek 18:11

Addig jó, amíg Paulinho - bár rajta sokan nevettek, aztán az egyik húzóemberük lett - meg Vidal képességű játékosokat igazolnak, nem pedig Rabiot vagy Kantét :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. augusztus 3., péntek 18:03

ziro4vr írta:Volt pár jó éve, amikor nálunk is szívesen láttam volna, de az már régebben volt. Jól fog illeni a kissé levitézlett, zsoldostahó állományba, amelyből szívesen mazsolázgat a Barcelona mostanság.
Ez az.
Max az elvakult Barca fanok, akik tartják, hogy minden fasza ami ott folyik.
Lényegében lehet ez is egy irány, de a mi fiatalokból építünk csapatot elképzelésünk valahogy sokkal szimpatikusabb.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 3., péntek 17:52

Volt pár jó éve, amikor nálunk is szívesen láttam volna, de az már régebben volt. Jól fog illeni a kissé levitézlett, zsoldostahó állományba, amelyből szívesen mazsolázgat a Barcelona mostanság.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 3., péntek 16:26

Vidal elhagyta a Bayern edzőtáborát, kérdezték, hogy mizu, elmondta, hogy egyelőre nem mondhat semmit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 2., csütörtök 22:52

ziro4vr írta:Barcelona, Juventus egyértelműen feltesz mindent arra az 1-2 évre, amíg a kecskéik még tudnak legelni. A Real pedig inkább a jövő csapatát építi, illetve okosan gazdálkodik az erőforrásaival, mivel az 1-2 potenciális kecske nem elérhető emberi áron jelenleg. Nekem tetszik, amit a csapat csinál.
Teljesen egyetértek, én sem keseredem el ha most nyáron senki sem érkezik, mert egyáltalán nem olyan rossz ez a keret, mint amennyire leértékelik itt sokan...
Az Inter Modric körüli legyeskedésének véget is vetett Pérez: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2650891
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 2., csütörtök 22:26

h3x0r írta:
BlancoMark írta:Hu azert most mar hivatalosan is kijelenthetjuk, hogy a ket klub atigazolas politikaja teljesen helyet cserelt a masikeval.
De csak mert a Real Madrid tonkre vagta az egesz atigazolasi piacot!!! :mrgreen:
ez Perez hosszútávú terve. galaktikusokkal belengette a mézes madzagot aztán okosan behúztuk a bl-eket és most a Barca csődbe viszi magát az igazolásokkal.

Grande Perez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. augusztus 2., csütörtök 20:45

Nem hiszem, hogy jönni fog Vidal. Én már nem is alakÍtgatnék a kereten(oké a felesleges embereken nem lenne rossz elpasszolni viszonylag jó áron), max egy Rabiot-féle kp-s igazolás de az meg már nem valószínű.

Biztos csak én érzem így de Busquets hasonlóan meg lett bélyegezve mint Pepe anno. A '12-es "kukucskálós" eset óta én speciel nem emlékszem tőle kirívó esetre, főleg az utóbbi 3-4 évben kinőtte a szinészkedést és visszafogodtabb lett a pályán. Na de nem akarom őt szimpibbé tenni, csak szúrta kicsit a szemem, hogy Suárezzel van egy lapon emlÍtve.. :/ :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 2., csütörtök 20:43

Barcelona, Juventus egyértelműen feltesz mindent arra az 1-2 évre, amíg a kecskéik még tudnak legelni. A Real pedig inkább a jövő csapatát építi, illetve okosan gazdálkodik az erőforrásaival, mivel az 1-2 potenciális kecske nem elérhető emberi áron jelenleg. Nekem tetszik, amit a csapat csinál.
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 2., csütörtök 20:39

h3x0r írta:
BlancoMark írta:Hu azert most mar hivatalosan is kijelenthetjuk, hogy a ket klub atigazolas politikaja teljesen helyet cserelt a masikeval.
De csak mert a Real Madrid tonkre vagta az egesz atigazolasi piacot!!! :mrgreen:
meg ramos eltörte káróuszt
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég