Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. augusztus 4., szombat 0:03

flori írta:
pheco írta:Ter Stegen - SR(?) Pique Umtiti Alba - Vidal Busquets Coutinho - Messi Suarez Dembele
Azert ez nem lenne gyenge kezdo, ha Valverde jatszatna Dembelet. Elol egy par fokkal golerosebbek, mint mi :roll: Viszont a tobbi poszton siman jobbak lehetnenk a nevek alapjan.
Na mondjuk ez a kezdő meleg. Szerintem nagyon jól jártak, én az Atleticoban jobban el tudtam volna képzelni.

Felköthetjük a gatyát, mert ha ebben az évben nem jön ki Asensióból/Iscóból/Benzemából/Baleből amit eddig "elnyomtak" bennük, akkor nagyon ráb.sztunk. :D
Elég borúlátó vagyok, egyetértek azzal a politikával, hogy kivénhedt cémegoldásokat nem igazolunk százmilliókért, de az a probléma, hogy aki előrelépést jelentene, két év múlva sem lesz hozható...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2018. augusztus 3., péntek 23:54

par eve bombaigazolas lett volna, most egy kicsit olyan, mint mikor hoztatok a zeniten tul levo essient.
hasznos lehet meg, de csak rovidtavon.

melosabb, kemenyebb meccseken, mikor oda kellene tenni a csontot jobban, szerintem hasznara valhat a csapatnak, de sokat nem varok tole.

szep lett volna a 2 vidallal es a 2 suarezzel a kezdoben felallni. :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2018. augusztus 3., péntek 23:39

pheco írta:Ter Stegen - SR(?) Pique Umtiti Alba - Vidal Busquets Coutinho - Messi Suarez Dembele
Azert ez nem lenne gyenge kezdo, ha Valverde jatszatna Dembelet. Elol egy par fokkal golerosebbek, mint mi :roll: Viszont a tobbi poszton siman jobbak lehetnenk a nevek alapjan.
Na mondjuk ez a kezdő meleg. Szerintem nagyon jól jártak, én az Atleticoban jobban el tudtam volna képzelni.

Felköthetjük a gatyát, mert ha ebben az évben nem jön ki Asensióból/Iscóból/Benzemából/Baleből amit eddig "elnyomtak" bennük, akkor nagyon ráb.sztunk. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. augusztus 3., péntek 23:32

Hú bakker...nagy fogás volt ez a Barcának :kivagyhe:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 3., péntek 23:27

En vmiert azt erzem h nagyon be fog nekik valni arra az 1 2 evre amig ott lesz
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 3., péntek 23:26

Keci,hogy lehet Ilyen emberekkel egyaltalan azonosulni mint akik a barszaban megfordulnak ebben az évtizedben :D hát a gyomrom kifordul a kezdőjük háromnegyedétől :D

Amúgy ennyiért ajándék,bukni nem nagyon lehet rajta 1-2 évre be is válhat de azért ő tényleg az a gyökér akit soha nem hív senki focizni mégis megjelenik délután a pályán és elbassza mindenki szórakozását. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 3., péntek 23:26

Ter Stegen - SR(?) Pique Umtiti Alba - Vidal Busquets Coutinho - Messi Suarez Dembele
Azert ez nem lenne gyenge kezdo, ha Valverde jatszatna Dembelet. Elol egy par fokkal golerosebbek, mint mi :roll: Viszont a tobbi poszton siman jobbak lehetnenk a nevek alapjan.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. augusztus 3., péntek 23:21

Csabi írta:ezzel a pike suarez páros triumviratussa nőtte ki magát :salute:
Albát se felejtsed ki. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. augusztus 3., péntek 23:16

ezzel a pike suarez páros triumviratussa nőtte ki magát :salute:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. augusztus 3., péntek 22:57

Na végre akkor összeállt egy teljesen saját nevelésű kp náluk Arthurral meg vele :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 3., péntek 22:20

Faust írta:https://index.hu/sport/futball/2018/08/ ... a_america/

Ezt most csak így idebiggyesztem, óriási aranyköpések vannak benne. :lol: Az egy dolog, hogy már a első mondatban zseniális csatárnak van beállítva, na de hogy Aranyfog tehet róla, hogy Messi semmit nem nyert a válogatottal... :lol:

A pofám leszakad, komolyan.
Higu - és ezt mi, Madrid-drukkerek tudjuk a legjobban - nem csak a válogatott meccseken képes hibázni, a BL egyenes kieséses szakaszában sem remekel: a Lyon elleni ziccer rontása szimbolizálja a legjobban, miért nem lehet klasszisnak tekinteni.
A cikk pedig tipikusan Index színvonalú, gyenge fércmű, nagyon erőltetett következtetésekkel :lol:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. augusztus 3., péntek 21:51

https://index.hu/sport/futball/2018/08/ ... a_america/

Ezt most csak így idebiggyesztem, óriási aranyköpések vannak benne. :lol: Az egy dolog, hogy már a első mondatban zseniális csatárnak van beállítva, na de hogy Aranyfog tehet róla, hogy Messi semmit nem nyert a válogatottal... :lol:

A pofám leszakad, komolyan.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 3., péntek 20:10

kuszkusz írta:
H.E.H.E. írta:egyet se geci :mrgreen:
ő melyik évben volt alapember? :mrgreen:
ahányszor kupadöntőn vagy béelldöntőn bebaszta léc alá :mrgreen:

castillából nacho és carvajal az utolsó két ember.

la masiából volt az a pár, amig összenyerészkedett a barca pár béellt, pont ugyanott jár a két klub, hébehóba vagy 1-2 játékos, aki saját nevelésként húzóember lesz, de az elmúlt 100 évben az extrát mindig a külföldi megasztárok tették oda.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. augusztus 3., péntek 20:03

Berti írta:Nem az életkorról beszéltem, hanem amblok az átigazolási politikákról. Milyen tipológiájú embereket igazol a csapat.
az átlagéletkort igazából a levitézlettnek titulált igazolásokra írtam. nekem a coutinho, umtiti, dembélé, semedo és az arthur, lenglet, malcom vonallal nincs problémám. persze volt jó pár félre sikerült igazolás, kétségtelen.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 3., péntek 19:59

lesliejr írta:Ha Ronaldo ma 31 éves lenne és még nálatok játszana, ti sem a jövő csapatát építenétek, hanem a jelenben szeretnétek villogni maxon. Mi ezen majd 2-3 év múlva megyünk keresztül, de úgy tesztek mintha csak vén embereket igazolnánk. Jelenleg Vidal az egyetlen ilyen, nem értem az általánosítást.
Cucurella, Arthur, Malcom, Alena, Lenglet, Semedo, Munir, Dembélé mind 24 év vagy az alatt van. Umtiti, Coutinho, Rafinha, Roberto legjobb évei meg most jönnek. Van egy klasszis kapusunk aki még 10 évig toppon lehet.
Orio Busquets, Riqui Puig szintén szép jövő előtt állnak a maguk 18-19 évével, jövőre el fogjuk hozni Frenkie-t az Ajax-ból.

Valverde focijába illik és valóban addig kell facsarni Messit ameddig csak lehet.

ez a Cucurella,Arthur,Alena,Munir,Rafinha sor nem tudom mennyivel több mint kósza remény.
Lenglet korrekt igazolás, Semedo egy lassú középpályás ellen nem kezd a saját posztján ez elég érdekes, Dembele eltűnt az éterben az sem lepne meg ha most nyáron elmenne, Malcom most jött majd meglátjuk mi lesz vele. Coutinho jól kezdett Umtiti meg egyértelműen bevált ez nem kérdés. megmondom őszintén ebben a névsorban én nem látom a jövő Barcáját így szerintem ezek az igazolások félrementek.

Umtiti,Coutinho,Roberto,Ter Stegen akikről azt gondolom hogy pár év múlva is ott lesznek, talán Lenglet ha beválik.

az meg hogy a Real hány fiatalt épített be az Carvajal,Varane és Casemiro a többiek öregebbek és most voltak csúcsra járatva és lassan lehet cserélgetni.

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. augusztus 3., péntek 19:56

H.E.H.E. írta:egyet se geci :mrgreen:
ő melyik évben volt alapember? :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. augusztus 3., péntek 19:53

Nem az életkorról beszéltem, hanem amblok az átigazolási politikákról. Milyen tipológiájú embereket igazol a csapat.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 3., péntek 19:49

egyet se geci :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

kuszkusz
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2015. április 10., péntek 12:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kuszkusz » 2018. augusztus 3., péntek 19:45

Berti írta:
ziro4vr írta:Volt pár jó éve, amikor nálunk is szívesen láttam volna, de az már régebben volt. Jól fog illeni a kissé levitézlett, zsoldostahó állományba, amelyből szívesen mazsolázgat a Barcelona mostanság.
Ez az.
Max az elvakult Barca fanok, akik tartják, hogy minden fasza ami ott folyik.
Lényegében lehet ez is egy irány, de a mi fiatalokból építünk csapatot elképzelésünk valahogy sokkal szimpatikusabb.
az elmúlt 3 nyár barca igazolásainak átlagéletkora kb. 23-24 év. a real hány fiatal játékost épített be a csapatba az elmúlt években?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. augusztus 3., péntek 19:13

Raúlito írta:Nem is az ára a problémás, hanem a viselkedése illetve szerintem a játékstílusukhoz sem passzol... Ami pozitívum, hogy ezentúl mi kerülhetünk emberelőnybe egy El Clásicon :mrgreen:
Emberelőnybe mondjuk biztos nem kerülünk, de 10 a 10 ellen legalább fair meccsek lesznek. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég