Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 1., szombat 12:18

Egy jó nagy karót.Ne vicceljünk már jött egy lutri edző 2 csere játékos meg egy tök felesleges kapus.

Távozott Céronaldo Zz és Kovacic.De cáfoljanak rám és nyerjenek meg mindent ezzel a kerettel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nincs » 2018. szeptember 1., szombat 10:08

Ebben a nyárban ésszerű keretek között ennyi volt, + 1 az osztályzaton hogy CR-t el merték adni, ellentêtben a Barca Messi esettel! Most meglátjuk csapatként mit érünk, amikor nem egy lefenfát kell kiszolgálni, védekezésben segíteni!

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. szeptember 1., szombat 10:03

Hozzátenném azt is, hogy közben mindenki egy évvel idősebb lett. Van, akinek ez a javára vált, de a csapat gerincének nem. Az évek óta csak kényszerből változó kezdőcsapatunk lassan leamortizálódik, a padon cserélgetjük az embereket minden nyáron. Végre olyan kellene, aki olyan képességű, hogy a triplázó első csapatunkból képes embereket kiszorítani. Persze, tudom, hogy nem könnyű, de ez marad el évről évre.
Nem mindig ezt mondtam, de Perez szerintem sem rossz elnök. Józanul gondolkodik, de a világ bolond lett körülötte, mindenkinekmindentszabad korrupt psgk meg egyáltalán nem meszkéunklub barcák mellett az úriemberkedés most öngyilkossággal ér fel. Nem csinálja rosszul az öreg, de lassan teljesen súlytalanná válik a nemzetközi porondon, ami nem jó. Sorra sülnek be a projektjei, ez nem volt rá jellemző (nem feltétlenül az ő hibájából). A klub anyagi helyzete viszont stabil a hírek szerint, ezzel alkalomadtán élni kell. A már lassan a lelkét is eladó, ész nélkül költekező barsza politikája nem tudni hova vezet.
Lopi kinevezése jó döntés volt tőle, szerintem a lehetőségekhez mérten a legjobban jöttünk ki a dologból. CR távozása már lassan időszerű volt, max. 1-2 év van benne, védhető, hogy nem marasztaltuk. Zidán hátterét valószínűleg sosem tudjuk meg. Lopi focija meg, bízok benne, nem feltétlenül lesz "barszás", eddig legalább is tetszik. AZért a tavalyi játék nem volt nagy élmény az ezer oldalpassz helyett az ötszáz beadással.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2018. szeptember 1., szombat 10:01

Süti írta:Szerintem meg nem véletlen hogy soha sehol nem volt alapember. És ha lehet rá fogadnom, még cselszkiben se lesz az.
Az Interben alapember volt. Itt nem volt az Kroos és Modric mögött, a válogatottban meg nem lehet alapember, ha nem játszik a klubjában, mert ott is Modric, Rakitic meg Brozovic a vetélytársai.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 1., szombat 9:54

Szerintem meg nem véletlen hogy soha sehol nem volt alapember. És ha lehet rá fogadnom, még cselszkiben se lesz az.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 1., szombat 9:44

Süti írta:
Kerlon írta:Na lehet értékelni a nyári igazolásokat.

CR elment, én úgy voltam vele, hogy ha marad, ha megy mi nem veszítünk vele. Ezt továbbra is tartom, főleg akkor igazolódik be, ha Benzema és Bale továbbra is ennyire előtérbe tud maradni.

Kovacic kölcsöne nekem fájó, Ceballos átveheti így a helyét, mint 4. számú középpályás, viszont a horvát kétségtelenül jobb és sokoldalúbb játékos nála. Itt gyengülést érzek.

Vinicius leigazolása már most buktának tűnik, annak ellenére, hogy mutatott bizakodásra okot adó dolgokat a felkészülés során.

Odriozolával szerintem erősödtünk, jó kis menet lesz az ott a jobb oldalon.

Courtois bár felesleges igazolás, de a jövőre tekintettel meg kellett lépni.

Marianonak örülök, tavaly is maradhatott volna már csere csatárnak.

Hiány érzet 1 szélső támadó, valamint a balhátvéd poszt, de ahogy elnézem Reguilón kap egy Achraf féle szerepet idén.

Összességében inkább 3-as, mivel valahol erősödtünk, valahol gyengültünk, de egy nagy érkezőre számítottam volna. Jövőre menni kell Mbappeért, az sem érdekel, ha 400 milliót kérnek érte. Bár a Benzema aranylabda után úgy sem fog ennyit érni.
Kovacic részen kívül mindenben egyetértek. Se a válogatottba, se itt nem tudta beverekedni magát, fontos meccseken flop volt, nekem az a pár jó megindulás kevés. A hiszti meg csak rátett egy lapáttal, nekem nem fog hiányozni.
Az nem igazi, hogy flopp volt. Nincs kedvem most sorolni, de voltak igazán jó meccsei is nagy csapatok ellen. Plusz ő tud keményen védekezni, Ceballoson ezt nem látom.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 1., szombat 9:39

gyenge 2-es. perez ezt a nyarat is lespórolta ahogy illik. mariano miatt csúszott fel 2-esre, de azt sem nagyon érdemel miután nem is akarta marianot csak épp adódott egy lehetőség elhozni... hány évig fog várni és spórolni a neymar / bappe valamelyikére? egyik sem eladó. hazard jönni akart, motivált lett volna de nem, ő nem fizet érte 200at... marhára szűk a keret, egyértelműen gyengültünk még tavalyhoz képest is, láttuk tavaly novemberig kellett várni mire tiszta lett hogy a bajnokságnak annyi.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 1., szombat 9:37

nyilván a csúcsról lefelé vezet az út, de amiket olvastam, az alapján bappénak itt kéne játszania, neymarra kisebb esély volt.
hazardért a kora miatt megértem, hogy nem adtunk 200at, de ha nagyon akartuk volna, ő is itt játszana most.

nem akartuk eléggé.

céronaldo ha elmegy valahonnan, gyengül a csapat, ezt kellett volna pótolni robbanékonysággal, sebességgel.

nagyon szépek lopper elképzelései, hogy a külföldieket, akik mindig is a különbséget jelentették a klub 100 éves történelme során kibassza és helyette spanyol vér van, csak ugyanolyan impotens, egy sebességi fokozatú, lassú fos a játékunk emiatt, mint a válogatottnak.

2 ember , talán 3 jelentette volna, hogy a bajnokság, béellből vmelyiken esélyesek legyünk, nem jött egyik se.

nem lehet nálam máshogy értékelni, vagy igen, vagy nem, vagy 1, vagy 5.
eggyes.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. szeptember 1., szombat 9:32

Èn is azt mondom mint hehe.
Már tavaly is gyengült a keret,amit idén nem sikerült megint erősíteni.
Ez bizony nagyon gyenge.
Egyedül Odriozolának lehet örülni meg itt van Courtois.

Gyenge.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 1., szombat 9:26

Kerlon írta:Na lehet értékelni a nyári igazolásokat.

CR elment, én úgy voltam vele, hogy ha marad, ha megy mi nem veszítünk vele. Ezt továbbra is tartom, főleg akkor igazolódik be, ha Benzema és Bale továbbra is ennyire előtérbe tud maradni.

Kovacic kölcsöne nekem fájó, Ceballos átveheti így a helyét, mint 4. számú középpályás, viszont a horvát kétségtelenül jobb és sokoldalúbb játékos nála. Itt gyengülést érzek.

Vinicius leigazolása már most buktának tűnik, annak ellenére, hogy mutatott bizakodásra okot adó dolgokat a felkészülés során.

Odriozolával szerintem erősödtünk, jó kis menet lesz az ott a jobb oldalon.

Courtois bár felesleges igazolás, de a jövőre tekintettel meg kellett lépni.

Marianonak örülök, tavaly is maradhatott volna már csere csatárnak.

Hiány érzet 1 szélső támadó, valamint a balhátvéd poszt, de ahogy elnézem Reguilón kap egy Achraf féle szerepet idén.

Összességében inkább 3-as, mivel valahol erősödtünk, valahol gyengültünk, de egy nagy érkezőre számítottam volna. Jövőre menni kell Mbappeért, az sem érdekel, ha 400 milliót kérnek érte. Bár a Benzema aranylabda után úgy sem fog ennyit érni.
Kovacic részen kívül mindenben egyetértek. Se a válogatottba, se itt nem tudta beverekedni magát, fontos meccseken flop volt, nekem az a pár jó megindulás kevés. A hiszti meg csak rátett egy lapáttal, nekem nem fog hiányozni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 1., szombat 9:26

eggyes.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. szeptember 1., szombat 9:19

Nem kérnek érte semmit, nem eladó. Ezen mit nem lehet felfogni?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 1., szombat 9:15

Na lehet értékelni a nyári igazolásokat.

CR elment, én úgy voltam vele, hogy ha marad, ha megy mi nem veszítünk vele. Ezt továbbra is tartom, főleg akkor igazolódik be, ha Benzema és Bale továbbra is ennyire előtérbe tud maradni.

Kovacic kölcsöne nekem fájó, Ceballos átveheti így a helyét, mint 4. számú középpályás, viszont a horvát kétségtelenül jobb és sokoldalúbb játékos nála. Itt gyengülést érzek.

Vinicius leigazolása már most buktának tűnik, annak ellenére, hogy mutatott bizakodásra okot adó dolgokat a felkészülés során.

Odriozolával szerintem erősödtünk, jó kis menet lesz az ott a jobb oldalon.

Courtois bár felesleges igazolás, de a jövőre tekintettel meg kellett lépni.

Marianonak örülök, tavaly is maradhatott volna már csere csatárnak.

Hiány érzet 1 szélső támadó, valamint a balhátvéd poszt, de ahogy elnézem Reguilón kap egy Achraf féle szerepet idén.

Összességében inkább 3-as, mivel valahol erősödtünk, valahol gyengültünk, de egy nagy érkezőre számítottam volna. Jövőre menni kell Mbappeért, az sem érdekel, ha 400 milliót kérnek érte. Bár a Benzema aranylabda után úgy sem fog ennyit érni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 7., kedd 1:21

Zidane’98 írta:Egyèbként az összkép tényleg olyan mintha a jó öreg Florentino “madárijesztő” lenne azok számára akiket le szeretnénk szerződtetni. A pénz, hogy máshol is megkapják az álomfizut nyilván benne van, de biztosan van más oka is...
Ne haragudj, de Pérez - minden hibájával együtt - az egyik legjobb klubelnök a világon... Múltbeli hibáiból tanult és felismerte a Galaktikus-projekt zátonyra futásának okait.
Tavaly nyáron csak Mbappét akarta, mint sztárigazolás leszerződtetni, de az ifjú tálentum a magasabb bérezést és a hazai környezetet választotta... Idén Hazard és Courtois a két fontos kiszemelt, mindketten - főleg a kapus - megfelelő pótlás esetén, még “be is eshet” Londonból, de ha mégsem, az nem az elnök személye miatt lesz :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 4., szombat 18:48

Egyèbként az összkép tényleg olyan mintha a jó öreg Florentino “madárijesztő” lenne azok számára akiket le szeretnénk szerződtetni. A pénz, hogy máshol is megkapják az álomfizut nyilván benne van, de biztosan van más oka is...
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. augusztus 4., szombat 14:14

RaúlCF írta:az u21es csapat se tötymörgött minusz Deloufeumeg Sandro. a többiek jó focit toltak
Tovább megyek, a spanyol válogatott is mást játszott Lopival a padon, mint nélküle Oroszországban...
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 4., szombat 13:55

az u21es csapat se tötymörgött minusz Deloufeumeg Sandro. a többiek jó focit toltak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 4., szombat 11:55

Lopi direkt focit akar, nem azt a fost.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 4., szombat 11:54

wxyz írta:
Babinho írta:Celades lett Lopi asszisztense
Az u21es válogatott élén olyan színtelen, szagtalan figurának tűnt, mint Hierro. Nem örülök neki.
mint xavi barcelonája. ugyanaz az iskola ez is.

de itt nagy fütyülés lesz, ha 800. oldalpassz megy majd 2 méterre...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 4., szombat 10:23

Babinho írta:Celades lett Lopi asszisztense
Az u21es válogatott élén olyan színtelen, szagtalan figurának tűnt, mint Hierro. Nem örülök neki.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 171 regisztrált és 0 vendég