Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2018. augusztus 10., péntek 20:15

Ha valakit erdekelne, ma kezd a PL egy jo kis United-Leicester meccsel.

Utd kezdoje: De Gea; Darmian, Bailly, Lindelof, Shaw; Fred, Pereira, Pogba; Mata, Alexis, Rashford

Tetszetos kezdo, nagyon bizok Pereiraba, az eloszezonban egyedulikent az osszes meccset vegigjatszotta(es o is volt a legjobb kb mindig). Illene egy gyozelemmel kezdeni a bajnoksagot hazai palyan, mert a hangulat a csapat korul egyelore eleg siralmas, egy magabiztos win valtoztathatna ezen.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 10., péntek 13:52

H.E.H.E. írta:liverpool sose lesz bajnok, évtizedek óta megy a fejbengyengeség a bajnokságban, könnyebb ellenfelek ellen nem képesek elrakni a meccseket. tavaly is ugyanez volt, a keret 2-3 játékost eltekintve ugyanaz.

gvardiola lesz a bajnok megint, teljesen egyértelmű.

ha murinnyó az edző, mu a 4. helyért fog harcolni.
Azert a Pool szepen erositett. Harom fontos dolog volt nekik, a tamadotrio megtartasa, a keret minosegenek javitasa(kozeppalya es kapus) es a keret melyitese. Mindharom osszejott. A BL-re kevesnek erzem oket, tavaly is egy erosnek mondhato csapattal kerultek ossze a dontoig, azzal a Cityvel akik eddig is csak Angliaban tudtak dominalni. De a bajnoksag osszejohet nekik most szerintem, mert elorebb jarnak, mint a vetelytarsak es "csak" a Cityvel kell tartani a lepest.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 10., péntek 13:36

tükörsima City. a United év közben összeomlik Mou miatt 4-5ik hely, a Spurs attól függ a top 4 hogy Eriksen és Kane mennyit lesz sérült, a Pool a hype ellenére elbénázza ugyan meglesz a 2-3ik hely de a City közelébe se lesz, Arsenal kihasználhatja a bénázásokat és becsúszhat 4iknek. Chelsea meg a Morata-Giroud-Batsuhayi 3astól függ, ha valamelyik beindul megvan a bl hely amúgy csak 5-6. Everton esélytelen európai helyre kivéve ha Mou tol egy Chelseat és 10ik lesz

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 10., péntek 12:32

City-Pool-Chelsea-MU sorrendre számítok.
Nem illik.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2018. augusztus 10., péntek 12:28

Amugy en orulok, hogy nem erkezett vedo. A hirek szerint a vezetoseg akar 100 millio fontot is kiadott volna Varanert, de o ugye nem volt elerheto. Mou akart mas kozepso vedoket(Mina,Maguire,Boateng,Alderweilerd), de a nagy reszet a vezetoseg vetozta, mert vagy tul draganak veltek oket a koruk es a teljesitmenyukhoz kepest(Boa es Alderweilerd 29 evesek es serulekenyek 50-60 millaert, Maguire meg 75 milla lett volna), vagy pedig ugy gondoltak, hogy a jelenlegi csapatba nem jelentenek elorelepest(Mina).

Szoval osszessegeben en megertem a vezetoseget, mar eleve ket cb-t hozott Mourinho Bailly es Lindelof szemelyeben 65 millaert, faragjon beloluk ertelmes vedoparost. Ezert vannak a hirek, hogy osszekapott Woodward es Mourinho, aminek szemely szerint kicsit orulok, remelem ez az utolso ev amikor Mouval szenved a csapat, aztan kibasszak ev vegen/kozbe. :mrgreen:

Ja es a Cityre nyomtam, szerintem tukorsiman behuzzak a bajnoksagot.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 11:54

liverpool sose lesz bajnok, évtizedek óta megy a fejbengyengeség a bajnokságban, könnyebb ellenfelek ellen nem képesek elrakni a meccseket. tavaly is ugyanez volt, a keret 2-3 játékost eltekintve ugyanaz.

gvardiola lesz a bajnok megint, teljesen egyértelmű.

ha murinnyó az edző, mu a 4. helyért fog harcolni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 10., péntek 11:47

Vegul a Poolra nyomtam, mivel tavaly is szepen megvertek parszor a Cityt. Most a keret melyitessel talan marad ero a kicsik ellen is.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 10., péntek 11:28

Látom nem csak én bízom a Wolves sikerében. :shifty:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 10., péntek 10:50

Money spent by promoted clubs: Bundesliga: €6.350.000, La Liga: €10.600.000, Serie A: €25.600.000, Premier League: €214.900.000.

nem a PLt akarom lehuzni mert nem a PL hibaja hogy ok a legeladhatobbak es legjobb a marketing. de azert szep osszegek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. augusztus 10., péntek 10:37

nem lesz. technikailag még nem vagyunk rá felkészülve.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 10., péntek 10:21

Ma kezdodik a PL, lesz szavazas, hogy ki nyeri?
Szerintem a Cityt a Pool tudja majd megszorongatni, aztan Spurs es MU akik meg beferhetnek a BL helyekre. Arsenalban en nem hiszek, Chelsea talan osszeallhat es bekuszik M(o)U helyett a 4. helyre :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. augusztus 10., péntek 10:11

Pool, City, Arsenal hármast várok a dobogóra.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. augusztus 10., péntek 10:11

Kerlon írta:Spurs zenész? Évek óta stabilan hozzák magukat. Egyre kiforrottabb és összeszokottabb keret. Szerintem a Top4 idén is meglesz nekik.
Arra gondolok, hogy amikor komoly tét van, akkor fejben összeesnek, mint valamelyik évben, amikor megnyerhették volna, a rangadókon is gyengék, vagy lásd a BL kiesést.
Jah és amit írtam, 0 igazolás nem tűnik okosnak, minden csapaton lehet erősíteni.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 10., péntek 10:03

en is sima city bajnokci cimre szamitok. ket fullos kezdojuk van. ez boven eleg egy bajnoki cimre akarhol. blben mas. ott ket meccsen barmi lehet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 10., péntek 9:56

Spurs zenész? Évek óta stabilan hozzák magukat. Egyre kiforrottabb és összeszokottabb keret. Szerintem a Top4 idén is meglesz nekik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. augusztus 10., péntek 9:46

Elég langyi volt azért ez a PL átigazolási szezon, legalábbis a nagycsapatok részéről, kíváncsi vagyok mennyire változnak az erőviszonyok.

Top2

Manchester City
Érkezett: Mahrez.
Nem tudom mi szükség volt rá, tavaly utcahosszal nyertek, idén is csak ők tudják elbukni szerintem.

Liverpool
Érkezett: Alisson, Keita, Fabinho, Shaqiri, na ők költekeztek rendesen, 180 millára kb.
Távozni nem távozott kb. senki, bőven mélyült annyit a keret, hogy elbírják a tripla terhelést, ezután nem lehet kifogása Kloppnak, tartaniuk kell a lépést a Cityvel.

3-5 hely

Manchester United

Érkezett: Fred
Ők inkább papíron erősek most sokak szerint (szerintem is), nem igazoltak kb. senkit, Mourinho harcban áll mindenkivel, ennek nem szokott jó vége lenni. Ettől függetlenül tavaly második helyen végeztek, elég jó a keret, most is simán meg kellene legyen a BL hely.

Chelsea
Érkezett: Kepa, Jorginho, Kovacic, valamint új edző van.
Őket sem lehet hova tenni, egyrészt megtartották Hazardot, és visszatért Batsuhayi is, az új érkezőkkel együtt bőven jónak mondanám a keretüket. Náluk inkább az a gond, hogy idő kell, ameddig megszokják az új taktikát, ugyanakkor új edzővel mostanában jobbak szoktak lenni, Conteval megint nem jött ki jól a keret.

Tottenham
Érkezett: senki
A nulla mozgás az átigazolási szezonban szerintem hiba. Alapjából lúzer csapatnak tartom a Tottenhamet, de azért csak a top4-ben végeztek a tavaly, szóval könnyen lehet, hogy most is sikerül majd nekik.

5-7 hely

Arsenal
Érkezett: Lucas Torreira, Bernard Leno, Sokratis, Lichtsteiner, új edző
Nem tudom kik ezek az érkezők..
Új korszak kezdődik Wenger távozásával, Emery nem rossz edző szerintem, de ezzel a kerettel nem tudom mit lehet alkotni, ha a 6-ik helynél előbbre végeznek, az meglepetés lenne.

Everton
Érkeztek páran, kíváncsi vagyok mire lesz elég.

Az egész top6-ból igazából a Chelsea meg a Pool lesz érdekes szerintem, hogy mire mennek idén, a Citytől tudjuk mire számíthatunk, az United és a Tottenham szintén zenész, az Arsenal lehetne érdekes az új edző miatt, de ott a keret miatt nem látok erre esélyt.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. augusztus 10., péntek 9:13

ziro4vr írta:Mourinho is összeveszett a tulajokkat az igazoláspolitikán, neki sem adok 1 évnél többet ott. Pogbát is eladta volna, mondjuk örülök hogy nem hagyták a tulajok, mert idén a Barca vitte volna. Majd jövőre mi.
Jövőre be is lehetne próbálkozni. 26 éves lesz a legjobb korban lesz kb. Csak a kö..ög :cens: Raiola ne lenne. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 10., péntek 9:01

Mourinho is összeveszett a tulajokkat az igazoláspolitikán, neki sem adok 1 évnél többet ott. Pogbát is eladta volna, mondjuk örülök hogy nem hagyták a tulajok, mert idén a Barca vitte volna. Majd jövőre mi.
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 10., péntek 7:54

Tudtommal nincs olyan energiaital marka hogy fuckyouall, ugyhogy nem szamitok reklámbevételre :mrgreen:

Bar teny hogy ostoba angolok a jobbkormanyos szarjukkal, lehet inkabb olasz, kozelebb is van.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: füst » 2018. augusztus 10., péntek 7:46

H.E.H.E. írta:fulhem feljutóként kitesz 100 millió fontot 12 játékosért.
komolyan télleg minnyá bemelegítek meg dekázok párat aztán hétfőn kinézek londonba vmi másodosztályba.
Asszem most Olaszo. a menő, ott kevesebbet adózol a reklámbevételeid után vagymi, H9. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég