Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 14., kedd 12:35

wZoLee7 írta:Nem tudom, Modrics szerintem rendben volt. Kezdeni fog szerintem, Marceloval egyutt
Biztos, hogy nem kezd, ennyi edzéssel rendkívül sérülés veszélyes, legalábbis Zizou mindig ezt mondta, gondolom Lopo sem tudatlan sportszakmailag :sly:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 14., kedd 11:49

Nem tudom, Modrics szerintem rendben volt. Kezdeni fog szerintem, Marceloval egyutt

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2018. augusztus 14., kedd 10:31

Na holnap szuperkupa. Első próbatétele Lopeteguinek, szerintem ezt a csapatot rakja fel:
Navas; Reguilón, Ramos, Nacho, Carvajal; Kroos, Ceballos, Isco, Asensio, Bale, Benzema.

Én ezt tenném fel, Casemiro és Marcelo még nagyon kóvályogtak a Milan ellen, nem kezdetném őket. Casemirot alapból használhatatlannak vélem a Lopetegui féle taktikába, alappasszokat képes elrontani, márpedig ha a labdatartásra fog épülni a játékunk akkor a közppálya közepén egy ilyen játékos alá is ássa az egészet. Marcelo-n azt láttam, hogy sütetné inkább a hasát a Copacabánán v Torinoban franc se tudja, vele lesz még bajunk ha csak a nagy meccsekre hajlandó oda tenni magát, futni már nem tud, valamit kezdeni kéne vele.

Modric fancsali képe is árulkodó volt a Bernabeuban, ilyennek nem emlékszem láttam e mióta itt van, lerítt róla hogy tényleg menne Milánóba, nem értem mi ütött be nála ennyire. Vagyis hát értem, a della. Amúgy ha el tudnánk hozni Thiago-t, én elengedném. Minden megnyert, a legfontosabb kupát 4-szer is (leírni is durva), egy motiválatlan Lukát, hiába profi nem tudom mennyire éri meg itt tartani.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 13., hétfő 0:03

ziro4vr írta:Kölcsön kell adni a norvégot, semmi értelme ennek így. Idén Ceballos robbanhat be a kp-n.
Hat nem tudom, valahogy a felallasunk korlatozza a legtobb kp sunk jatekat. Ez a 433 a keretunknek semennyire sem illik, nem jonnek ki igazan sem Ceba sem Isco erossegei, Asensio sem tipikus szelso, Modric sem ebben a legjobb, ilten nulla szelso jatek mellett meg lehet egy 4321 is jobban mukodne, de amigkeptelenek megtanulni a 1v1 et, hogy a nyert 1v1 utan legyen uresbe mozgo ember akinek oda kell rakni es nem belerohanni a vedelembe, addig akar fejre is allhatnak a kp sok, amint kikerul a szelre a labda megall a tudomany.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 12., vasárnap 23:46

Ez a Sevilla jó lenne neki. Mesa helyett például jó el lenne.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2018. augusztus 12., vasárnap 22:01

Remy írta:
Halfkey írta:Ugyan, Odegaard se a Castillabol, se semelyil cserecsapatbol nem emelkedett ki. Az a szomoru helyzet hogy igen, még Llorrente is jobb a 'csodakölyök'nél.
Eredmenyem.com stat? Gondolom sokat lattad jatszani. :)
Ha azon az 5 meccsen amit látok valaki semmit nem mutat az egy időre elég véleményt alkotni. Az is egyértelmű jel kellene hogy legyen minden fanboynak, hogy kik 'tolonganak' a kölcsön lehetőségéért. Még Championshipes csapatok edzőinek fantáziáját is alig mozgatja meg, de mondjuk te biztos jobban kielemezted a játékát :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 12., vasárnap 21:03

Kölcsön kell adni a norvégot, semmi értelme ennek így. Idén Ceballos robbanhat be a kp-n.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. augusztus 12., vasárnap 20:36

Halfkey írta:Ugyan, Odegaard se a Castillabol, se semelyil cserecsapatbol nem emelkedett ki. Az a szomoru helyzet hogy igen, még Llorrente is jobb a 'csodakölyök'nél.
Eredmenyem.com stat? Gondolom sokat lattad jatszani. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2018. augusztus 12., vasárnap 20:11

Ugyan, Odegaard se a Castillabol, se semelyil cserecsapatbol nem emelkedett ki. Az a szomoru helyzet hogy igen, még Llorrente is jobb a 'csodakölyök'nél.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 12., vasárnap 19:28

Robbanhatna vmi sztárigazolásunk ... unalom van és nihill :/
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 12., vasárnap 19:23

Én is sokat látok Ödegaardban és szerintem is az a legnagyobb baj, hogy ő nem szélső, hanem belső középpályás. Ott kéne tolni. A játék intelligenciája szerintem kiemelkedő, néha viszont körülményesnek tűnik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 12., vasárnap 19:03

wxyz írta:Ödegaard néhányszor megfordult a Heerenveenben mélységi szereperkörben is és jól megoldotta. Játszhatott volna Llorente helyén, el lenne ő a középpályán bárhol.
De Lopeteguinek fel sem tűnt, hogy középpályás lenne, mert mindig a jobbszélen játszatta.

A rugalmasság kiválasztás terén hiányosság az edzőknél.
De nem is az a gond, hogy nem számol vele, hanem az, hogy akkor mit keres még itt, miközben 20 perceket kap vagy nem is játszik. Minél hamarabb kölcsön kellene adni, hogy a felkészülést az új csapatánál töltse.
Hát ezt nem Lopi dönti el és boltolja kölcsön... Ez Perez apó akarata és asztala, azért nem játszatja csak “bohóc” szerepkörben, mert nem szerepel a terveiben kövi évre, akik szerepelnek azokra koncentrál, hogy megértsék és megtanulják a renszerét

Perezt meg most igencsak leköti Thiago megszerzése meg Marci
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 12., vasárnap 18:15

Ödegaard néhányszor megfordult a Heerenveenben mélységi szereperkörben is és jól megoldotta. Játszhatott volna Llorente helyén, el lenne ő a középpályán bárhol.
De Lopeteguinek fel sem tűnt, hogy középpályás lenne, mert mindig a jobbszélen játszatta.

A rugalmasság kiválasztás terén hiányosság az edzőknél.
De nem is az a gond, hogy nem számol vele, hanem az, hogy akkor mit keres még itt, miközben 20 perceket kap vagy nem is játszik. Minél hamarabb kölcsön kellene adni, hogy a felkészülést az új csapatánál töltse.

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 12., vasárnap 18:04

Eleve nem is mondtam,hogy ott kéne játszania,annyit mondtam,hogy kaphatott volna több időt barátságos meccseken és kész.Nem fontos okoskodni :roll:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 12., vasárnap 18:02

yeaP17 írta:
RaúlCF írta:még mindig baromira nem ugyanaz a poszt.
Ő kp-sokról beszélt.Ugye Llorente is a kp-n játszik.Lényeg,hogy menjen kölcsönbe egy közepes erősségű spanyol csapatba :)
ez alapján Casemironak kéne játszania Isco helyén mert kp-kp. ne legyünk értetlenek. Ödegaard posztjához köze nincs Llorrentének.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:59

yeaP17 írta: ja,főleg Llorente :lol:
Főleg Ő!!! Mivel A NAGY GENTO rokona a srác! És ha jól tudom Ő még vezetője is volt a klubnak, szóval bőven van hátszél és türelem, Luca Zidane protekciója már smafu ehhez képest...

Odegaard-nak viszont bizonyítania kell, tehát ki kell tudnia emelkednie egy valenciából vagy egy Sevillaból min. 1 szezonon keresztül de inkább 2. És akkor Ő lehet a jövő Madridjának agya tehát Kroos-a :)
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:58

RaúlCF írta:még mindig baromira nem ugyanaz a poszt.
Ő kp-sokról beszélt.Ugye Llorente is a kp-n játszik.Lényeg,hogy menjen kölcsönbe egy közepes erősségű spanyol csapatba :)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:55

még mindig baromira nem ugyanaz a poszt.

yeaP17
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2018. július 10., kedd 16:29
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:51

H.E.H.E. írta:
yeaP17 írta:Nem értem miért kapott Odegaard ilyen kevés lehetőséget a felkészülés alatt :-( Remélem lassan elkezdenek keresni neki egy első osztályú spanyol csapatot 1-2 évre..
talán mert mindenki jobb nála kp-n a csapatban.
ja,főleg Llorente :lol:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:37

yeaP17 írta:Nem értem miért kapott Odegaard ilyen kevés lehetőséget a felkészülés alatt :-( Remélem lassan elkezdenek keresni neki egy első osztályú spanyol csapatot 1-2 évre..
talán mert mindenki jobb nála kp-n a csapatban.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég