Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 19., vasárnap 21:00

petiamadridista írta: Nekünk azért kell imádkozni h ne valamelyik spanyol riválisunk nyerjen, és közben pörgessük be a bajnokságot, aztán meg hozzunk 2 galaktikust, és vissza a BL győzelemre :D
Kivancsi vagyok, hogy kiejt majd ki minket 4 ev utan. Jobban orultem volna annak, ha azt is meg ZZ-vel es Ronaldoval eljuk meg es mondjuk a Bernabeuban tortenik a kieses es allva tapsolta volna a csapatot az egesz stadion. Vagy ez tul szentimentalis? :D

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. augusztus 19., vasárnap 20:49

Juve BL témához:

Megnyerhetik, miért ne. esélyesek.
De szerintem nem fogják. Generációváltást érzek a világ focijában nagyon. Azért nem gondolhatja azt senki, hogy egy PSG, City majd csak hagyja h továbbra is égjenek mint a reichstag, vagy h az Atletico, ha már házi döntő kibukik a csoportkörből újra...
És akkor az elmúlt 3 év miatt teljesen BLre izguló Barcaról nem is beszéltem még., Ott lesz a Pool is. Ezek az újramenedzselt angolok, meg pénzesek, arabok ott lesznek a végelszámolásnál, ahogy a mi 2 riválisunk sem akar most nagyon lemaradni.

Nyerjen a Juve, bánom én, de sztem nem fog. Közelébe sem lesz a trófeának. Aztán lehet tévedek

Nekünk azért kell imádkozni h ne valamelyik spanyol riválisunk nyerjen, és közben pörgessük be a bajnokságot, aztán meg hozzunk 2 galaktikust, és vissza a BL győzelemre :D

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. augusztus 19., vasárnap 20:02

Kluivert jr. egész jól tolja. vannak tökei, nem fél játszani a focit. Üde színfoltja a Torino - Róma meccsnek.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. augusztus 19., vasárnap 18:21

Randy22 írta:
dzsi91 írta:Cr beindíthat valamit de ez a keret lófasz nem bl győztes alapanyag.Nagyon elvannak tévedve a juventus szurkolói és maga a klub akik szerint Cr volt a hiányzó láncszem.
Ez a csapat az utolsó 4 évben kétszer döntőt játszott.
Egyszer Bayern verte ki egy 91.percben szerzett góllal, egyszer a Real egy 97.percben szerzett góllal.
Ronaldo győztes mentalitása meghozhatja a sikert, persze hogy meg van az önbizalom, de nem fikázzuk le az ellent legyen szó Realról, Barcaról, Cityről stb..
Mondjuk összesen nem volt 3 bl győzelmünk nem hogy sorozatban :D
Ezt akartam én is írni, mire fel van így lenézve ez a Juventus? :roll:
Mert nyilván egy szezonnyitó bajnoki meccs mérvadó ugye :lol: :lol: :lol:
Ennyi erővel ha a mi tavalyi kb bármelyik bajnoki meccsünket vesszük alapul még a csoportból sem jutunk tovább a BL-ben.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. augusztus 19., vasárnap 12:45

Na akkor icardirol is lecsusztunk, nem erdekel h argentin meg nem felkapott sztar de o legalabb nyomas alatt tartana az ellenfel vedoit. Mert ez is hianyzik.. Cr legalabb 2 vedot folyamatosan lekotott most meg az ellenfel vedoi nem tudjak hogy a vak csatarunkat, vagy a mozgasserult serultunkre koncentraljanak.

Internek ugyis ott marad lautaro.
Mayoral meg kb vidi szint.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 19., vasárnap 12:34

haszi írta:Serie A-ban is lezárult teljesen az átigazolási szezon, vagy már csak az olasz csapatok nem igazolhatnak és tőlük viszont lehet? :hmmm: Kérdem azért, hogy van még vajmi halvány esély egy Icardi bejelentésre a napokban, vagy már kivitelezhetetlen teljesen? :D :mrgreen:
Nem az átigazolások vannak megtiltva, hanem az új játékosok beregisztrációja. Ergo még ők is vehetnek, de akkor fél évig nem játszanak. Venni tőlük meg miért ne lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 19., vasárnap 12:33

Kerlon írta:
KAG írta:https://en.as.com/futbol/imagenes/2018/ ... grande.jpg


Cr heatmap.
Pont ami nálunk volt teljesen ures, az atma ellen.
Kell egy mariano legalabb, nincs mese.
Hasonlíts egy Chievot az Atma ellen. :lol:

Fogadni mernek veled, hogy egy Getafe ellen is hianyos lesz ott a heatmap.
Nincs centerunk, nem csoda, hogy hianyos az a resz... :)
Ahogy irtam is,kell center mert kurva nagy szarban leszünk
ZIDANE

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 19., vasárnap 12:30

Kerlon írta:
KAG írta:https://en.as.com/futbol/imagenes/2018/ ... grande.jpg


Cr heatmap.
Pont ami nálunk volt teljesen ures, az atma ellen.
Kell egy mariano legalabb, nincs mese.
Hasonlíts egy Chievot az Atma ellen. :lol:
Ne bassza már meg. Egy csatár pozíciót hasonlít egy olyan támadó 4eshez, ahol nincs CSATÁR.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: haszi » 2018. augusztus 19., vasárnap 12:26

Serie A-ban is lezárult teljesen az átigazolási szezon, vagy már csak az olasz csapatok nem igazolhatnak és tőlük viszont lehet? :hmmm: Kérdem azért, hogy van még vajmi halvány esély egy Icardi bejelentésre a napokban, vagy már kivitelezhetetlen teljesen? :D :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 19., vasárnap 11:24

KAG írta:https://en.as.com/futbol/imagenes/2018/ ... grande.jpg


Cr heatmap.
Pont ami nálunk volt teljesen ures, az atma ellen.
Kell egy mariano legalabb, nincs mese.
Hasonlíts egy Chievot az Atma ellen. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 19., vasárnap 10:27

https://en.as.com/futbol/imagenes/2018/ ... grande.jpg


Cr heatmap.
Pont ami nálunk volt teljesen ures, az atma ellen.
Kell egy mariano legalabb, nincs mese.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 19., vasárnap 0:32

Randy22 írta:
dzsi91 írta:Cr beindíthat valamit de ez a keret lófasz nem bl győztes alapanyag.Nagyon elvannak tévedve a juventus szurkolói és maga a klub akik szerint Cr volt a hiányzó láncszem.
Ez a csapat az utolsó 4 évben kétszer döntőt játszott.
Egyszer Bayern verte ki egy 91.percben szerzett góllal, egyszer a Real egy 97.percben szerzett góllal.
Ronaldo győztes mentalitása meghozhatja a sikert, persze hogy meg van az önbizalom, de nem fikázzuk le az ellent legyen szó Realról, Barcaról, Cityről stb..
Mondjuk összesen nem volt 3 bl győzelmünk nem hogy sorozatban :D
Én egy szóval nem írtam,hogy nem bl döntős alapanyag a Juve :D a bl győzteshez már más összetevők kellenek azért. Cr beindíthat valamit,ha jó szezont fog ki és a csapattal megtalálja a közös hangot sokat segíthet.De szrintem inkább majd az utolsó juvés éveiben lesz meg a bl, akkor már kevésbé főszereplőként mint nálunk vagy a Mu-ban. Addig még érkeznek majd oda nagyobb nevek.

A másik ez a bajnokság dolog,tempo nem nagyon van de azért akkor is 33 éves, szétvan már menve a térde évek óta,szarrá kéne rotálni a ligában mint Zizu tette,de mégis játszania kell mert aranycipő,rekordok stb meg hát gondolom nem lenne olyan jó reklám az olasz bajnokságnak,hogy van egy CéRonaldójuk aki 10 fordulóban lép csak pályára :D

Érdekes lesz amúgy, szerintem ha mourinho nem rugatná ki magát még szezon közben a Unitedtől nyártól már Zidane lesz allegri helyén,aki ha nem sikerül a bl azért ha meg sikerül akkor azért fárad majd el.

Összességében marketing szempontból ez mind Cr-nek, mind a Juve-nak kb jackpot üzlet volt. Sport szempontból nekem a juve részéről kicsit rögeszmének tűnik mint nálunk volt a tizedik.(bár zsinórban 5 bukott döntő után nem csodálom :D )
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. augusztus 18., szombat 23:46

Kerlon írta:Ez a mulinkovic savic meg 20 milliot sem er.

Igen. Szerintem az egyik legtúlfújtabb játékos manapság
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 18., szombat 22:21

Ez a mulinkovic savic meg 20 milliot sem er.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Randy22
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. augusztus 18., szombat 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Randy22 » 2018. augusztus 18., szombat 21:44

dzsi91 írta:Cr beindíthat valamit de ez a keret lófasz nem bl győztes alapanyag.Nagyon elvannak tévedve a juventus szurkolói és maga a klub akik szerint Cr volt a hiányzó láncszem.
Ez a csapat az utolsó 4 évben kétszer döntőt játszott.
Egyszer Bayern verte ki egy 91.percben szerzett góllal, egyszer a Real egy 97.percben szerzett góllal.
Ronaldo győztes mentalitása meghozhatja a sikert, persze hogy meg van az önbizalom, de nem fikázzuk le az ellent legyen szó Realról, Barcaról, Cityről stb..
Mondjuk összesen nem volt 3 bl győzelmünk nem hogy sorozatban :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. augusztus 18., szombat 21:18

Cr beindíthat valamit de ez a keret lófasz nem bl győztes alapanyag.Nagyon elvannak tévedve a juventus szurkolói és maga a klub akik szerint Cr volt a hiányzó láncszem.Mármint ő fasza láncszem lehet de ilyen kp-val meg ilyen fgy Cuadradokkal valami elképesztőt kéne menjenek a bl-ben és Cr is legalább a 28-9 éves formáját kéne hozza.

Én szerintem összejöhet a bl nekik a következő években, de idén nagyon erőn felül kéne nyomni. Nekünk is hány év volt amíg összeálltak a dolgok a csúcs Cr-el meg a csapattal.És velünk ellentétben a juvét sürgeti az idő aztán még ott van,hogy ők az elit legnagyobb lúzercspata,simán bukhatnak megint egy döntőben.

Ha kiesünk szorítok Cr-nek de idén bl győzelmet várni tőle és ilyen arcoktól elég faszság a juvénál.(legalább is a szurkolóknál) Mondjuk ez jellemző,hogy más szurkolók nem nagyon képesek felmérni,hogy egy Ramos mennyire más univerzum mint chiellni vagy Modric és pjanic stb... a csoatevységről nem is beszélve ami nálunk volt olyan soha nem volt a juvénál de a szurkolók meg jellemzően abban a tudatban élnek,hogy a Real csak sztárok gyülekezete az övék meg valami hatalmas család.

Ebbe a hígfosba amit alig bírtam végignézni simán le lehet épülni,majd lövi a gólokat zsákszámra kocogva aztán a bl-re meg nem fog tudni visszapörögnk.

És akkor arról nem is beszéltünk,hogy mi a terv, mert jó foci ott nem lesz a korlátolt képességek miatt, Cr-el viszont a szokásos Juve focit sem kéne játszani mert azért kár volt oda vinni.

Na mind1,még a következő meccsüket megnézem de ha ott is ez lesz hazain akkor ez nekem nem fog menni.Majd a bl meccseiket nézem :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. augusztus 18., szombat 21:13

Randy22 írta:
flori írta:Lassú a Juve és rémesen szar futballt játszanak. CR nagyon akart, kiváncsi vagyok meddig tart ez ki nála. A mentalitásával sokat nyerhetnek, de már ott is kb. állandóan őt keresték.

BL-ben ez bőven kevés lehet, aki áttörést és lendületet hozhatna, az meg nem tud kitörni a középszerűségből.
Nagyon magas a ló egyeseknél.. Eddig is csak nüanszok döntöttek a két csapat meccsein, de te már megmondod a szezon első meccse után hogy a Juve szar...
Jaja, olyan magas a lo, hogy csak a szurkoloink harmada szerint leszunk bajnokok.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 18., szombat 21:04

azigen immobile. 3 embert kuldott el tejert az atvetellel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Randy22
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018. augusztus 18., szombat 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Randy22 » 2018. augusztus 18., szombat 21:03

flori írta:Lassú a Juve és rémesen szar futballt játszanak. CR nagyon akart, kiváncsi vagyok meddig tart ez ki nála. A mentalitásával sokat nyerhetnek, de már ott is kb. állandóan őt keresték.

BL-ben ez bőven kevés lehet, aki áttörést és lendületet hozhatna, az meg nem tud kitörni a középszerűségből.
Nagyon magas a ló egyeseknél.. Eddig is csak nüanszok döntöttek a két csapat meccsein, de te már megmondod a szezon első meccse után hogy a Juve szar...

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. augusztus 18., szombat 20:59

Nincs írta:Nézhetetlen olasz foci, viszont a spanyolhoz képest jó bíráskodás! CR miatt megnéztem, de ez volt az utolsó! Ha CR a foci miatt ment olaszba nem tudom, ez mennyire fog tetszeni neki??? :roll:
Azert mert, mert megadjak a fizeteset, es mert megtapsoltak ot par honapja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég