Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 21., kedd 17:22

nyugi, még alakul a csapat
én 1 évet adok nekik, nem 2 meccset :lol:
most nem nagyon foguk, de jövő nyáron hozni kell egy gólerőst csatárt
addig oldják meg a mostaniak :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. augusztus 21., kedd 14:21

inkább az a valószínűtlen hogy bárkit is akarunk venni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

AdamTaylor
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 2018. augusztus 21., kedd 14:19

Kerlon írta:Nekünk most annyival jobb, hogy németből, spanyolból és franciából úgy tudunk igazolni, hogy egy gyökér angol sem veri fel közben az árat.
Valószínűtlen, hogy ez csökkent az áron. Szűkült a kínálat is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 21., kedd 13:37

Sierra írta:
Kerlon írta:A két érintett bajnokság vezetői, valamint klubok is elfogadták, hogy csak a bajnokság kezdetéig regisztrálhatnak be új játékost a nyári időszakban. Igazolni tudnak, eladni tudnak, de a rajt után csak a következő átigazolási időszakban tudják regisztrálni a játékosokat. Szerintem ez nagyon nem hülyeség, mert mindenki intézze csak el szépen az igazolásait 1,5-2 hónap alatt.
Ahhaaa, így már világos. Csak fura. És ez mióta megy így? idéntől? Egyébként érthető, csak az ember hozzászokott a 31.-ei atombombákhoz. :D Így már azért jóval kevesebb lesz.
Aha, idéntől lett bevezetve. Csoda, hogy a német, spanyol, francia 3-as nem hozta meg ezt a döntést. Amúgy ugyanannyi utolsó napos bomba lenne, de így most 2 részletbe eloszlik.

Nekünk most annyival jobb, hogy németből, spanyolból és franciából úgy tudunk igazolni, hogy egy gyökér angol sem veri fel közben az árat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 21., kedd 13:36

Sierra írta:
Kerlon írta:A két érintett bajnokság vezetői, valamint klubok is elfogadták, hogy csak a bajnokság kezdetéig regisztrálhatnak be új játékost a nyári időszakban. Igazolni tudnak, eladni tudnak, de a rajt után csak a következő átigazolási időszakban tudják regisztrálni a játékosokat. Szerintem ez nagyon nem hülyeség, mert mindenki intézze csak el szépen az igazolásait 1,5-2 hónap alatt.
Ahhaaa, így már világos. Csak fura. És ez mióta megy így? idéntől? Egyébként érthető, csak az ember hozzászokott a 31.-ei atombombákhoz. :D Így már azért jóval kevesebb lesz.
Idén vezették be, igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. augusztus 21., kedd 13:34

Kerlon írta:A két érintett bajnokság vezetői, valamint klubok is elfogadták, hogy csak a bajnokság kezdetéig regisztrálhatnak be új játékost a nyári időszakban. Igazolni tudnak, eladni tudnak, de a rajt után csak a következő átigazolási időszakban tudják regisztrálni a játékosokat. Szerintem ez nagyon nem hülyeség, mert mindenki intézze csak el szépen az igazolásait 1,5-2 hónap alatt.
Ahhaaa, így már világos. Csak fura. És ez mióta megy így? idéntől? Egyébként érthető, csak az ember hozzászokott a 31.-ei atombombákhoz. :D Így már azért jóval kevesebb lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 21., kedd 13:33

Sierra írta:
Realista24 írta:Az olasz piac bezárt. Már eladni sem tudnak, nem?
Tudom off, de ezt már múltkor is akartam kérdezni a fórumon. Ezt hogy? Régen nem aug 31/szept 1 volt a határidő? Idén meg mintha Angliát is olvastam volna, hogy augusztus elején/közepén zárnak. Mióta van ez így, és miért?
A két érintett bajnokság vezetői, valamint klubok is elfogadták, hogy csak a bajnokság kezdetéig regisztrálhatnak be új játékost a nyári időszakban. Igazolni tudnak, eladni tudnak, de a rajt után csak a következő átigazolási időszakban tudják regisztrálni a játékosokat. Szerintem ez nagyon nem hülyeség, mert mindenki intézze csak el szépen az igazolásait 1,5-2 hónap alatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. augusztus 21., kedd 13:27

Realista24 írta:Az olasz piac bezárt. Már eladni sem tudnak, nem?
Tudom off, de ezt már múltkor is akartam kérdezni a fórumon. Ezt hogy? Régen nem aug 31/szept 1 volt a határidő? Idén meg mintha Angliát is olvastam volna, hogy augusztus elején/közepén zárnak. Mióta van ez így, és miért?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. augusztus 21., kedd 10:18

Dzeko se lenne rossz opcio amugy az idei évre.
ZIDANE

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. augusztus 21., kedd 10:02

Maradékot tekintve nalam is Cavani lenne talan a legélhetőbb opció. :|
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 21., kedd 9:25

Realista24 írta: ...
Aspas, Dzeko, Werner egy rossz vicc.
...
Miért lennének rossz vicc? (kivéve Wernert, ő tényleg az

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 21., kedd 8:53

Petr írta:
Realista24 írta:Az olasz piac bezárt. Már eladni sem tudnak, nem?
Eladni meg tudnak. Sot, venni is, csak ugye nem regisztralhatnak jatekost.

Mondjuk meglepodnek, ha nem minimum haromszoros arral kellene kopogtatni ugy, hogy potlas csak fel ev mulva erkezhetne. :D

Szerintem is Cavani lenne a legjobb opciotok, mondjuk ahhoz kellene egy nagyot igazolniuk, hogy vele balanszoljanak es muszaj legyen valakit eladni, akar olcsobban is. Csak ne Dembele vagy Rakitic menjen oda...
Menjenek csak, nekünk az a fontos, hogy a Barca gyengüljön. Rakéta 125 milliós kivásárlási ára nem egy életbiztosítás amúgy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. augusztus 21., kedd 8:47

Realista24 írta:Az olasz piac bezárt. Már eladni sem tudnak, nem?
Eladni meg tudnak. Sot, venni is, csak ugye nem regisztralhatnak jatekost.

Mondjuk meglepodnek, ha nem minimum haromszoros arral kellene kopogtatni ugy, hogy potlas csak fel ev mulva erkezhetne. :D

Szerintem is Cavani lenne a legjobb opciotok, mondjuk ahhoz kellene egy nagyot igazolniuk, hogy vele balanszoljanak es muszaj legyen valakit eladni, akar olcsobban is. Csak ne Dembele vagy Rakitic menjen oda...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 21., kedd 8:39

pheco írta:
Realista24 írta:Visszajutunk oda hogy kit?
Icardi, Lewa, Cavani, Mandzu, Mariano, Lacazette, Dzeko, Werner, Aspas... Ezt a nevsort mar irtam par napja egy masik topikba es tartom most is. Akkora lutri arra varni, hogy na majd jovore jon Mbappe. Ha meg nem jon, akkor jovore is a mar 32 eves Benzema es Mayoral lesz? Belegondolni is rossz, hogy amikor majd eg a haz, akkor egy Mayoral all be, akar egy Barca ellen is, plusz, ha kiesik hosszabb idore Benzema vagy siman pihentetni kell, akkor plane nagyon keves.
Ha igazolni nem is, de kolcsonbe talalni kellene valakit, aki annyira hasznos tud lenni, mint Adebayor es Chicha volt. Erre akar Batshuayi, akar Andre Silva is jo lett volna, de lehetne talalni meg embert.
Lewa ügynöke négy vagy ötször akart tárgyalni Ulival, aki annyi mondott neki, hogy szeptember másodikára van időpont. :lol: :lol:
Az olasz piac bezárt. Már eladni sem tudnak, nem?
Aspas, Dzeko, Werner egy rossz vicc.
Lacazettét nem adják el, miért tennék? Horror pénzt fizettek érte. Meg amúgy sem ilyen játékosra van szükségünk.
Mandzut adtam volna én is, ezt írtam többször is.
Mariano elmondom, hogy miért nem opció szerintem. Itt nem kapna sok lehetőséget, inkább eladtuk apróért, és azért, hogy az újabb eladásból 45% a miénk legyen. Ha hoz egy ilyen évet megint, akkor egy angol csapat elviszi 60-100 millió körül.
Cavani diszkont áron jöhetne, őt adnám, még akkor is, ha rosszul vagyok tőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. augusztus 21., kedd 8:21

Miért jönne még egy balszélső? Pláne egy meccshiányos középszer Martial.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 21., kedd 8:16

Realista24 írta:Visszajutunk oda hogy kit?
Icardi, Lewa, Cavani, Mandzu, Mariano, Lacazette, Dzeko, Werner, Aspas... Ezt a nevsort mar irtam par napja egy masik topikba es tartom most is. Akkora lutri arra varni, hogy na majd jovore jon Mbappe. Ha meg nem jon, akkor jovore is a mar 32 eves Benzema es Mayoral lesz? Belegondolni is rossz, hogy amikor majd eg a haz, akkor egy Mayoral all be, akar egy Barca ellen is, plusz, ha kiesik hosszabb idore Benzema vagy siman pihentetni kell, akkor plane nagyon keves.
Ha igazolni nem is, de kolcsonbe talalni kellene valakit, aki annyira hasznos tud lenni, mint Adebayor es Chicha volt. Erre akar Batshuayi, akar Andre Silva is jo lett volna, de lehetne talalni meg embert.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. augusztus 21., kedd 1:52

Realista24 írta:Visszajutunk oda hogy kit?
Hát most már kb bárki jöhet, aki ismert. :D Tényleg mindegy, csak ne Mayoral legyen a csere. Más kérdés, hogy kb senki nem mozdítható/csilliárdokat kéne fizetni értük :-(

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2018. augusztus 21., kedd 1:27

Én nem értem miért nem merül fel Martial semmilyen hír keretében. Mou utálja, és még lehetőség is van benne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 20., hétfő 13:11

pheco írta:
tibi18 írta:Ha nem látjátok, hogy sok-sok éve nem az a Madrid játéka, hogy a legelső ember robbanjon a kapu elé és nyomják labdával, hogy mindent bepiszkáljon.. Tök mindegy, hogy Mayoral vagy Lewandowski lesz ott, nem ez a feladat.
Csak mar nincs itt Ronaldo, aki bevert 40-60 golt szezononkent, ugy, hogy Karim csinalta neki is a helyet. Siman hozni kell egy csatart, aki Benz helyett es akar Benzzel egyutt is tud jatszani. Remelem ezt azert eszreveszi Lopi es kommunikalja Perez fele.
Visszajutunk oda hogy kit?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toky » 2018. augusztus 20., hétfő 11:10

"Big Benz" ahogy a kommentátor a Bein Sporton nevezte, többször is volt a 16-oson belül, a kapu előterében, várva a labdákat. Csak ilyenkor a labdák elmentek a felezővonalig... Párszor sikerült Marcelonak beívelnie rá, de ott mindig kifejelték a védők. Szóval választhatott, vagy visszajár és besegít, vagy fenn áll, és várja, hogy talán egyszer eljut hozzá a labda.
Arról nem beszélve, hogy én nem igazán emlékszem Asensiotól vagy Bale-től valami kombinatívra. Az hogy vissza-vissza járnak, és megengednek maguknak egy visszapasszt, néha oldalpasszt, nem az. És ha már ketten állnak elől, Benzema minek álljon ott harmadikként? Én szívesen megnézném Bale vagy Asensio helyett a brazilunkat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég