OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. augusztus 28., kedd 13:04

Hahaha. Ezeket az ügyeket sokkal jobban szereti forgatni a média, ezért tűnnek mindennaposnak. Ettől még nem azok. Bosszúból egy bizonyos Göebbels bácsi kezdte el szisztematikusan összekapcsolni és felnagyítani a témát, amikor Piusz pápa elítélte a nácizmust.
Lehet nem mindennaposak, de azért ha rákeresel katolikus barátaink szexuális visszaéléseiről, akkor elég könnyen találni fogsz jónéhány esetet. És kitudja, még mennyi van, ami nem derült ki. Arról ne is beszéljünk, hogy szépen megpróbálták eltussolni ezeket az ügyeket.

:)

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. augusztus 28., kedd 11:55

Petr írta:Nem adnak fizut ezekre a pozíciókra, vagy hogy gondolod? Vagy csak szemkiszúrós pénzmennyiséget?
Így értettem. Véletlenül belefutottam néhány ilyen ajánlatba
Kerlon írta:Amúgy azt vettem észre, hogy az autóipar minden mérnököt (gépész, villamos) beszippant és a többi most kezd rájönni, hogy fizetni is kéne.
És ez nagyon jól van így.
ateeemadrid írta:A papok mondjuk jobban buknak a kis srácokra, szóval lehet alapja. :D
Hahaha. Ezeket az ügyeket sokkal jobban szereti forgatni a média, ezért tűnnek mindennaposnak. Ettől még nem azok. Bosszúból egy bizonyos Göebbels bácsi kezdte el szisztematikusan összekapcsolni és felnagyítani a témát, amikor Piusz pápa elítélte a nácizmust.
Pipita írta:Azt állítod, hogy a pedofilok inkább melegek, mint heterók?
K. Freund - R. I. Watson: The Proportions of Heterosexual and Homosexual Pedophiles Among Sex Offenders Against Children - An Exploratory Study, Journal of Sex and Marital Therapy 18

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 27., hétfő 20:06

Kerlon írta:Én most találtam egy nagyszerű álláshirdetést. 1-3 év tapasztalatra elég durva nettóval hirdetik.

Amúgy azt vettem észre, hogy az autóipar minden mérnököt (gépész, villamos) beszippant és a többi most kezd rájönni, hogy fizetni is kéne.
Én most éppen Egerben keresgélek, de elég nehéz mert nem vagyok se gépész se villanyosméérnök...
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. augusztus 27., hétfő 20:00

Azt állítod, hogy a pedofilok inkább melegek, mint heterók?
A papok mondjuk jobban buknak a kis srácokra, szóval lehet alapja. :D

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. augusztus 27., hétfő 19:42

istimester írta:
Pipita írta: A homoszexualitás ne megyenlő a pedofíliával.
.
.
És nem, a meleg párok nem fognak kisfiúkat erőszakolni, még ha te azt gondolod, akkor sem. Mert melegek, nem pedig erőszaktevők vagy pedofilok vagy minkettő.
Valóban nem az, de mérhetően nagyobb arányban vezet hozzá.
Azt állítod, hogy a pedofilok inkább melegek, mint heterók?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 27., hétfő 18:09

Én most találtam egy nagyszerű álláshirdetést. 1-3 év tapasztalatra elég durva nettóval hirdetik.

Amúgy azt vettem észre, hogy az autóipar minden mérnököt (gépész, villamos) beszippant és a többi most kezd rájönni, hogy fizetni is kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. augusztus 27., hétfő 18:02

istimester írta:Mit éreznek azok a cégek, akik meghirdetnek egy diákmunkás pozit - jó, oké gyakornak nevezik el - bármiféle ellenszolgáltatás nélkül? Főleg villamosmérnöki területen, ahol eleve lasszóval kell fogdosni a népet. :hmmm:
Ellenszolgáltatás nélkül? Nem adnak fizut ezekre a pozíciókra, vagy hogy gondolod? Vagy csak szemkiszúrós pénzmennyiséget?

Budapesten IT-területen is vannak hasonló helyek, de ahogy hallom, egész korrekt fizetést adnak a gyakornokoknak, ami több, mint jó kiegészítő pénz egyetem mellé. Lakótárssal szerintem meg is lehet élni belőlük, amíg tanul az ember.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. augusztus 27., hétfő 17:31

Mit éreznek azok a cégek, akik meghirdetnek egy diákmunkás pozit - jó, oké gyakornak nevezik el - bármiféle ellenszolgáltatás nélkül? Főleg villamosmérnöki területen, ahol eleve lasszóval kell fogdosni a népet. :hmmm:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. augusztus 27., hétfő 14:08

Pipita írta: A homoszexualitás ne megyenlő a pedofíliával.
.
.
És nem, a meleg párok nem fognak kisfiúkat erőszakolni, még ha te azt gondolod, akkor sem. Mert melegek, nem pedig erőszaktevők vagy pedofilok vagy minkettő.
Valóban nem az, de mérhetően nagyobb arányban vezet hozzá.
BlancoMark írta: Es abban sem hiszek, hogy a meleg lobbi a tudomanyos ertekezeseket barmilyen formaban is befolyasolna.
Nézz körül az USA-ban.
Pipita írta:És igen, ugyanolyan emberek mint te meg én, és ugyanazon jogok illetik meg őt is, mint téged meg engem
Most is ugyanolyan jogok illetik meg őket. Tilos a diszkrimináció.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. augusztus 27., hétfő 13:00

lestat írta:
füst írta:A házasság nem arról szól ki kit és mennyire szeret. A házasság egy társadalmi konstrukció. A házasság egy férfi és nő szövetsége utódok felnevelésére. Mert azonos neműek nem tudnak utódokat létrehozni, ha meg örökbefogadnak, az utód lelkileg sérül, és ez hosszútávon a közösségnek rossz. Nekem ez a véleményem, ezért nem látom értelmét a melegek közötti házasságnak. Nem a szeretet mértékének kifejezéséről szól az intézmény.

Erre csak ennyit.

1. "Az okok amiért az emberek házasodnak széles körben változnak, de általában a következők: törvényes, társadalmi és gazdasági stabilitás; egy családi egység létrehozása; gyermeknemzés és gyermekek nevelése; szexuális kapcsolat legitimizálása; a szeretet nyilvános nyilatkozata."

2. "Az, hogy egy kapcsolatból nem születhet gyerek, a heteroszexuálisok esetében sem jelenti a házasság akadályát, hiszen meddő és idős emberek is házasságot köthetnek."
Igen, tudom, kivételek persze amúgy is mindig mindenhol vannak, az életben maradáshoz is szükség van táplálkozásra, mégse mindig csak azért eszek mert éhes vagyok, néha azért, mert jól esik.

Na de. A házasság intézménye egy bizonyos okkal jött létre anno, melyet leírtam. Ez egy dolog.
Az, hogy manapság milyen indokokkal kötnek házasságot, egy másik dolog, nem cáfolja meg az előbbit. Meg ugye amióta nem csak az egyház joga az esketés, azóta eléggé felpuhultak már a szabályok, lehet ötször válni, hatszor esküdni, stb. de szerintem érezhető hogy nem innen indult ez az egész. Sok mindenért lehet támadni az egyházat, de az egyik legjobb dolog, hogy konzerválták az egyházi esküvőt, nagyon keveset változott az évszázadok során. És a ott, a szertartás során elhangzanak bizonyos kérdések, melyek csak férfi-nő felállásban értelmezhetőek. Nempláne, hogy válás után nem tudják a felek másokkal megismételni a szertartást, ilyen értelemben tényleg egyszeri dolog. Én személy szerint inkább hiszem azt a házasságot magaménak, mint két úriember egybekelését. Kinek mi.

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2018. augusztus 26., vasárnap 16:23

Ja, csak a homiknál eleve kizárt az utódnemzés.

Jól beért azért a tudjukkik által orrba-szájba nyomatott buzilobbi....

A (Ny-)Római Birodalom is akkor bukott el végleg, amikor az aberráció és az ebből következő immunreakció-hiány belülről fellazította.

Csak most nem Odoaker jön, hogy kívülről véget vessen az egésznek, hanem Omar és társai.
A vadlibsi beteg beengedőket és simogatókat fogják először felkoncolni egyébként.

A liberalizmus azért zsákutca, mert ahogyan elér egy társadalombomlasztó dolgot(terjesztői, élharcosai szerint egy nagy vívmányt), úgy megy el egyre betegebb és betegebb irányba.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. augusztus 26., vasárnap 12:13

füst írta:A házasság nem arról szól ki kit és mennyire szeret. A házasság egy társadalmi konstrukció. A házasság egy férfi és nő szövetsége utódok felnevelésére. Mert azonos neműek nem tudnak utódokat létrehozni, ha meg örökbefogadnak, az utód lelkileg sérül, és ez hosszútávon a közösségnek rossz. Nekem ez a véleményem, ezért nem látom értelmét a melegek közötti házasságnak. Nem a szeretet mértékének kifejezéséről szól az intézmény.

Erre csak ennyit.

1. "Az okok amiért az emberek házasodnak széles körben változnak, de általában a következők: törvényes, társadalmi és gazdasági stabilitás; egy családi egység létrehozása; gyermeknemzés és gyermekek nevelése; szexuális kapcsolat legitimizálása; a szeretet nyilvános nyilatkozata."

2. "Az, hogy egy kapcsolatból nem születhet gyerek, a heteroszexuálisok esetében sem jelenti a házasság akadályát, hiszen meddő és idős emberek is házasságot köthetnek."
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. augusztus 25., szombat 16:51

A házasság nem arról szól ki kit és mennyire szeret. A házasság egy társadalmi konstrukció. A házasság egy férfi és nő szövetsége utódok felnevelésére. Mert azonos neműek nem tudnak utódokat létrehozni, ha meg örökbefogadnak, az utód lelkileg sérül, és ez hosszútávon a közösségnek rossz. Nekem ez a véleményem, ezért nem látom értelmét a melegek közötti házasságnak. Nem a szeretet mértékének kifejezéséről szól az intézmény.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. augusztus 25., szombat 15:30

lestat írta:Es neked miert fáj ha házasságot kötnek?

Mert engem kurvara hidegen hagy.
Nekem miért fájna?
Felesleges a hszem hangneme után ilyen provokatívan visszakérdezni, amikor pontosan kifejtettem, hogy mi a véleményem a helyzetükkel kapcsolatban. Véleményem van róla. Nekem nem fáj semmi, nem érdekelnek ilyen szinten.

De ha azt akartad kérdezni hogy miért gondolom úgy hogy nem kellene például házassági jogot adni nekik, akkor a választ megtalalod a hszben.
Én alapvetően vallásos családból jövök, így az ertekrendemre is komolyabb hatással van a hit. Így nekem egy férfi - férfi vagy nő - nő kapcsolat nem család. Amellett még egyszer mondom szerintem abberacio ami a normálistól eltérő.
Így azokkal a jogokkal felruházni egy meleg párt mint egy heterot az súlyos hiba. Éljenek együtt, legyenek boldogok... De miért kell normálisnak követelni és egyenrangú jogokat kérni a család szintjén? A házasság logikailag még bele is férhetne, hiszen az valóban senkinek nem fáj. Csak az elv, hogy ezzel a lépéssel már normálisnak állítjuk be,pedig nem az. Ez egy határvonal, amit tartani kellene. A házasság megcsúfolása.

Az örökbefogadáshoz pedig... Pontosan jól ismerem a procedúra menetét ismerősök által. Itt is azzal van a baj, hogy egy szintre rakunk egy meleg párt egy heteroval, mert onnan hogy örökbe fogadhatnak nem lesznek hátrébb papíron, mert ők melegek. Tehát egy jó anyagi korulmennyel például simán előzhetnek egy tisztességes körülmények között élő hetero családot. Na és ez a baj.

Mert ne legyünk álszentek, illetve legyünk valamivel tisztában... Nagyon idős vagy sérült vagy retek gyereket senki nem akar hazavinni. Először amikor a szülők atjutnak a rostán, elkezdhetnek válogatni! Infókat kapnak először a lehetséges gyerekekről. Aztan már fotót is... Aztán már lathatja is, úgy hogy őt még a gyerek nem. Aztán talalkozhatnak... És a szülő bármikor visszaléphet, hogy köszi nincs meg a kémia. Úgyhogy innen indítsuk az örökbefogadást, senki nem akar (nagyon kevesen), 10en éves sérült bűnöző cigányt hazavinni. Ezek a gyerekek már csak nevelő szülőkhöz kerulhetnek maximum általában. Mindenki kicsi ártatlan gyerekre vágyik.

És tudjátok hány magyar/európai hetero párnak nem lehet saját gyereke? Szerintem túl soknak is. Akik varnak egy ilyen lehetőségre, hónapokig évekig járják ennek a helyzetnek a velejáróit. És akkor egy kiszemelt kis tündérke azért nem mehet hozzájuk mert papíron jobb körülmények várják a melegeknél.... Háhh...na ez a szívás. Ez nem játék. Ez önzés ilyen szinten. Az hogy a gyerek pedig milyen mintát lát a meleg szülőknél,az pedig nem tanítani való.
De lényegtelen amúgy mert a lombikkal ugyanolyan joguk van már így is közös gyereket vállalni. És terjed a nézet miszerint ez normális. Mármint a másság. Szupi.


Pipita te meg pont az gondolod hogy mivel nem adnék neki jogokat azzal már támadom is őket. Le se szarom hogy vannak és h mit csinálnak. Képzeld nem üldözöm őket mert normálisnak akarnak látszani, csak nem értek vele egyet. Az meg h mindig is léteztek hogy jön ide?
Az baj ha vannak sérelmeik,dehát arra rá kell tudni, hogy az emberiségnek kellett néhány század hogy elfogadják őket... Ma már ilyenek nincsenek vagy egyre kevesebb. És ez jó. Az nem, hogy elfelejtjük hogy mi is ez valójában.
Én nem támadok senkit, úgyhogy legyetek szívesek engem se kőkorszakizzatok a vélmenyemért. Egyelőre nem buziztam :lol: :mrgreen:
Egyébként attól még hogy valaki meleg, nem az egész lénye abberált... Hanem a szexualitása. Az ember lehet normális. Nekem is van meleg ismerősöm. Úgyhogy nem kell betonfallal védeni az ellentétes velemenytol őket mert az nem támadás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 25., szombat 15:08

Pipita írta:Azt értem, agyilag beteg emberekben nem is bízom, szerencsére a homoszexuális emberek és az agyilag beteg emberek nem egy halmazba tartoznak.

Az a baj, hogy ha majd a fiam vagy a lányom meleg lesz, én akkor sem fogok tudni arról, hogy mit csinál. Mert a szex magánügy és (jobb esetben) csak két emberre tartozik. Pl az én apám se tudja hogy én mit csinálok a barátnőimmel, hálistennek. Így van ez jól, semmi köze hhozzá senkinek.

Azért mire megszületik az a drága fiam, remélem adigra már nem lesznek róla ilyen képzeteid. :( :| :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Értem hogy nem tudja hogy hogyan csinálod, de azt igen hogy csinálod.

Es de, aki homoszexuális, az beteg valamilyen szinten.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. augusztus 25., szombat 15:05

Azt értem, agyilag beteg emberekben nem is bízom, szerencsére a homoszexuális emberek és az agyilag beteg emberek nem egy halmazba tartoznak.

Az a baj, hogy ha majd a fiam vagy a lányom meleg lesz, én akkor sem fogok tudni arról, hogy mit csinál. Mert a szex magánügy és (jobb esetben) csak két emberre tartozik. Pl az én apám se tudja hogy én mit csinálok a barátnőimmel, hálistennek. Így van ez jól, semmi köze hhozzá senkinek.

Azért mire megszületik az a drága fiam, remélem adigra már nem lesznek róla ilyen képzeteid. :( :| :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 25., szombat 14:53

Pipita írta:Ne haragudj, de ennek semmi értelme. :mrgreen: És ennek sincs köze a pedofíliához. Egyébként biztos van ilyen is, ahogy heteroban is van ilyen. Úgy is szánalmas szerintem. :mrgreen:
Nem haragszom. De ha nem erted hogy egy agyilag beteg emberben nem lehet megbízni, akkor ez van. De majd ha a fiad egy 50 éves farkát nyalogatja, beszélgessünk ujra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. augusztus 25., szombat 14:52

Ne haragudj, de ennek semmi értelme. :mrgreen: És ennek sincs köze a pedofíliához. Egyébként biztos van ilyen is, ahogy heteroban is van ilyen. Úgy is szánalmas szerintem. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 25., szombat 14:48

Pipita. En abból indulok ki hogy betegek. Ma meleg, holnap lecseréli a szőrös, dagadt kopasz faszijat egy fiatalra. Majd az 50 éves gazdag meleg bácsi egy 18 evest kezelget, mert közben alátesz egy audit is. Aztán ki tudja hol all meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. augusztus 25., szombat 14:40

Hű, azért volt pár szomorú vélemény. Amúgy én nem hiszem hogy cska génekkel lehetne magyarázni a homoszexualitást, van ezer más hatás ami éri és formálja az embert élete során, pl a környezete és a szocializáció is. Mint ahogy pélául a South Parkban a Tweek - Craig párost összehozták a japánok :mrgreen: :mrgreen: Nade.
Babinho írta:A homoszexualitás abberacio. Az hogy géneltérés vagy szocializáció miatt az teljesen mind1. Ezért őket utálni nem kell, hiszen ez nem döntés kérdése a legtöbb esetben.

Az hogy milyen botrányokat okoznak az őket ért támadások miatt az gáz, mert nem gondolnak bele, hogy ezzel nem csak az őket tamadoknak adnak választ, hanem az utca emberét, normális családokat, gyerekeket tesznek ki ennek a szarságnak.
És itt fordul át az egész, hogy le kell nyomni az emberekben - mert olyan kurva 21. századiak vagyunk - hogy ez az egész normális. Nem azt akarják lenyomni, hogy el kell fogadni, hogy vannak ilyen abberáltak, és nem érheti őket ezért támadás. Hanem, hogy ez normális. És úgy kellene szerintük kezelni jogi szinten is mintha ez nem egy evolúciós zsákutca, egy hiba lenne.
Ez a legnagyobb gáz.
És az a hetero aki szintén nem elfogadást kér nekik, hanem a normalitás bélyegét és azonos jogokat (házasság, család-gyerek..) na az nálam ugyanolyan bűnbak.
Joguk van boldognak lenni. De ezt akkor sem tehetjük egy polcra a heteroszexualitással. Abberáció. Így kell kezelni. De nem fogjuk. Normális lesz. Aki pedig nem így gondolja, az bunkó, korlátolt, múlt századi, szemellenzős.
A homoszexualitás nem aberráció. Utálni valóban nem kell őket és valóban nem döntés kérdése. A botrányokozás is gáz, ahogy embereket megtámadni még nagyobb gáz. Azt nem tudom hogy kit minek tesznek ki, a normális emberek akik történetesen éppen melegek is, azok senkit semminek. És igen bazmeg, nem érheti őket támadás, ahogy engem sem érhet támadás és téged sem érhet támadás, még eakkor sem, amikor ilyen faszságokat beszélsz, ez egy alapvető emberi jog, faszomat, komoly ez ellen kell érvelni hogy miért ne érhet támadás embereket? :lol:
Evolúciós zsákutca, egy hiba, de ez volt már a 20. században is, volt a 18. században is, volt a 10. században is, volt a 3. században is, volt a krisztus előtti 5. században is, mindig volt homoszexualitás amikor ember volt. Bővebb infóért nézz utána mondjuk az ókori görögöknek. És igen, ugyanolyan emberek mint te meg én, és ugyanazon jogok illetik meg őt is, mint téged meg engem, ha ettől szerinted bűnbak vagyok, hát nem az én bajom, lehet hogy nem leszel attól felsőbbrendá lény, hogy annak tartod maga, bár szíved joga, semmi közöm hozzá. És igen, aki szerint a homoszexualitás egy bűn, vaagy egy aberráció, az még csak nem is múlt századi, hanem ilyen 18-19. századi. Oscar Wildeokat gyilkolt az emberiség azért, mert szerette a seggébe kapni. Közben meg nőverő hős alfahímeket istenítünk mert ők pináéba rakják. Ne az alapján ítéljük már meg a férfiakat, hogy hova dugják a faszukat, mert az pl olyan Magyarországhoz vezet, ahol most élünk. :lol: sarkított példa, mielőtt valaki elkezd komolyan venni, de azt valóban felháborítóanszomorúnak tartom, hogy Oscar Wildenak konkrétan buziságért kellett börtönbe mennie elpusztulni.
Nekem van az ismeretségi körömben olyan, aki elvált, mert anyu leszbi volt. Összehoznalak a gyerekukkel es megmutathatnad neki a kimutatásokat. Érzelmi roncs lett belőle, mert ket anyuval kell élnie.
Remélem az érzelmi roncs kislányt már örökbefogadta a két anyuka, és ezért tudod ezt ilyen jól megítélni. Hiszen mind tudjuk hogy egy rossz házasság és egy válás mindig minden gyermek életére hatással van, és általában nem pozitívval.
Realista24 írta:BBeno.
En hozok egy szélsőséges példát.

Igen, En nem adnám nekik oda mert alapból aberráltak. Ket férfi örökbe fogad mondjuk egy fiút. Akarva akaratlanul ket dolog jut eszembe, egy hogy fix meleg lesz, kettő hogy szexuális molesztalasban lesz része.

De ennyi erővel akkor adjuk a gyerekeket oda pedofiloknak is, ha ott amúgy jobb mint egy árvaházban? Mert jo eséllyel ott is bántalmazzák, de ott nem jók a körülmények.
Ez meg már túlment egy határon. A homoszexualitás ne megyenlő a pedofíliával. Ezt azért lássuk be: a homoszexualitás két azonos nemű ember megegyezésen alapuló együttléte. A kisgyerekekkel való szex az mindig bántalmazás, azt sohasem vehetjük megegyezésnek, ilyen nincs és ezt a kettőt nem lehet egy szinten kezelni. És nem, pedofiloknak ne gyereket ajunk, hanem zárkát, mert ott a helyük. És nem, a meleg párok nem fognak kisfiúkat erőszakolni, még ha te azt gondolod, akkor sem. Mert melegek, nem pedig erőszaktevők vagy pedofilok vagy minkettő.

Egyébként sokáig én is azon a véleményen voltam, hogy gyerekeket ne nevelhessenek, mert a gyerekek gonoszak és a csoporttársak túl keményen jutalmaznák azt a furcsa gyereket, akinek két anyja vagy két apja van. De hülyeség. Aki bullying áldozata lesz, azt bármivel megtlaálják úgyis, aki meg le tudja magáról vetkőzni, annak lehet két anyja is, akkor sem fogja meghatni. Egyébként a bullying egy bizonyos mértékig teljesen jó jellemformáló tud lenni a későbbiekben, nyilván az iskolaévek alatt elég nagy szopás tud lenni. Nade a lényeg: a homoszexuális ember nem gyerekeket, hanem azonos neműeket basz, ergo a homoszexualitás nem bűncselekmény és főleg nem pedofília.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég