Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 15., szombat 10:26

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... aign=nsofb


Nem a történettel van bajom, hanem a cikk írójával. Mindjárt elhanyom magam.

“ mikor unja meg a válogatottsággal a szenvedést. “
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 6., csütörtök 7:44

Steve írta:
H.E.H.E. írta:közbe rájöttem, hogy youtubeon egyben fenn van az egész.

2014es a cucc, de én lemaradtam róla.

teljesen nyilvánvaló, hogy pepperóni a meszkeunklubbal együtt milyen emberek voltak.

na de mindenki látta a pályán is.
Nem leszek népszerű ezzel, de leszarom. Nem is akarok az lenni..

De az egész pep kultúra akkor egy kibaxott ujefa kreálmány volt..

Uaz mint most moszalaval.Nem élek a facebookon, mert van munkám és valódi életem, de bármikor végig pörgetem a facebook appot jön az ujefa moszalah reklám gyárja..what a player..és egy poszt arról, hogy belerúgott egy focilabdába és ez az egyiptomicsoda..

Nos uez a tudatos hisztéria keltés volt anno a pep féle meszkueenklubbal is..

Amúgy semmi bajom senkivel, de a hányinger kerülget amikor emberek magukat felsőbbrendűnek tartják, vagy pedig e szerint kreálnak tudatosan valamit hazugságokra építve.
Salahék unszimpatikusan viselkednek a BL óta, de nem gerinctelen görény módon, mint Guardiola, aki egy álszent fasz.

A sztárokat meg ki kell emelni, kellenek a reklámarcok és erre tökéletes egy PL rekordot megdöntő egyiptomi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 6., csütörtök 1:25

HusDen2 írta:Szerintem te nem tudod, hogy működik a google adds. :)
Egyébként a ló másik oldala, amit leírsz.
Mosalah ide vagy oda, én nem kedvelem, se a PL-t, de nem megdöntött mindenféle gól rekordot, egy rakat assistal? Illetve a Pep-éra is lehet "ujefa", de csak a modern kor legsikeress pár éve, a 2014-18 Real Madrid mellett. Tripla 2x .6kupa 1x.
Igazad van, nem tudom. Köszönöm viszont, hogy itt vagy és értelmet viszel az életembe.

5 év pr-marketing tanulás, értelmetlen diploma után és pár a szakmában eltöltött év után szerencsére teljesen mást tanultam és mással dolgozok. Szóval szívesen veszem , ha engem mint buta halandó real drukkert kioktatsz. Mindig van mit tanulni, hosszasan, bőven várom az érvelésed, a topic témájánál maradva. Jó időtöltést. :-* :sziv:

Viszont ha már RealvsBarca topic. Tényleg érdekes lenne szerintem ha idén is alkotna vmit a Real, miután a CR hisztéria elszállt, mindenki Messije elmondta, a héten, hogy a Real gyengült, mellé ujefa.com bestof moszalah videok naponta.. mi pefig szépen sunnyogva, lesajnálva behúznánk egy BL-t újra..tetszene na.

Remélem nem voltam kellemetlen hangvételű és nem bántottam meg a világ moszalaját és messijét sem.Ha igen sry és töröljük, csak egy vélemény volt.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 6., csütörtök 0:27

1 darab rekordot döntött meg úgy,hogy még aranycipős se lett de cserébe nullkupázott is egy jót.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. szeptember 6., csütörtök 0:18

Steve írta:
H.E.H.E. írta:közbe rájöttem, hogy youtubeon egyben fenn van az egész.

2014es a cucc, de én lemaradtam róla.

teljesen nyilvánvaló, hogy pepperóni a meszkeunklubbal együtt milyen emberek voltak.

na de mindenki látta a pályán is.
Nem leszek népszerű ezzel, de leszarom. Nem is akarok az lenni..

De az egész pep kultúra akkor egy kibaxott ujefa kreálmány volt..

Uaz mint most moszalaval.Nem élek a facebookon, mert van munkám és valódi életem, de bármikor végig pörgetem a facebook appot jön az ujefa moszalah reklám gyárja..what a player..és egy poszt arról, hogy belerúgott egy focilabdába és ez az egyiptomicsoda..

Nos uez a tudatos hisztéria keltés volt anno a pep féle meszkueenklubbal is..

Amúgy semmi bajom senkivel, de a hányinger kerülget amikor emberek magukat felsőbbrendűnek tartják, vagy pedig e szerint kreálnak tudatosan valamit hazugságokra építve.
Szerintem te nem tudod, hogy működik a google adds. :)
Egyébként a ló másik oldala, amit leírsz.
Mosalah ide vagy oda, én nem kedvelem, se a PL-t, de nem megdöntött mindenféle gól rekordot, egy rakat assistal? Illetve a Pep-éra is lehet "ujefa", de csak a modern kor legsikeress pár éve, a 2014-18 Real Madrid mellett. Tripla 2x .6kupa 1x.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 5., szerda 23:32

H.E.H.E. írta:közbe rájöttem, hogy youtubeon egyben fenn van az egész.

2014es a cucc, de én lemaradtam róla.

teljesen nyilvánvaló, hogy pepperóni a meszkeunklubbal együtt milyen emberek voltak.

na de mindenki látta a pályán is.
Nem leszek népszerű ezzel, de leszarom. Nem is akarok az lenni..

De az egész pep kultúra akkor egy kibaxott ujefa kreálmány volt..

Uaz mint most moszalaval.Nem élek a facebookon, mert van munkám és valódi életem, de bármikor végig pörgetem a facebook appot jön az ujefa moszalah reklám gyárja..what a player..és egy poszt arról, hogy belerúgott egy focilabdába és ez az egyiptomicsoda..

Nos uez a tudatos hisztéria keltés volt anno a pep féle meszkueenklubbal is..

Amúgy semmi bajom senkivel, de a hányinger kerülget amikor emberek magukat felsőbbrendűnek tartják, vagy pedig e szerint kreálnak tudatosan valamit hazugságokra építve.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 5., szerda 22:33

közbe rájöttem, hogy youtubeon egyben fenn van az egész.

2014es a cucc, de én lemaradtam róla.

teljesen nyilvánvaló, hogy pepperóni a meszkeunklubbal együtt milyen emberek voltak.

na de mindenki látta a pályán is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. szeptember 5., szerda 22:30

H.E.H.E. írta:csak úgy szerda estére:

https://twitter.com/twitter/statuses/10 ... 1674179585

:mrgreen:

Hm, ez kurva jó volt, köszi!
Kár, hogy nem nyilatkoznak többen, több csapatból.
ZIDANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 5., szerda 22:04

csak úgy szerda estére:

https://twitter.com/twitter/statuses/10 ... 1674179585

:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. szeptember 3., hétfő 0:57

Kántóná nem a labdát bikázta a közönség soraiba á lá messi, hanem saját magát :D
Csendes-rendes, háttérben szart kavaró messi istennél még kihagytátok a jó kis edzőbuktatásokat. Ha lemondja a válogatottságot és végre csak a szeretett barszájának élhet, talán az argentin válogatott számára is feltűnik a fény az út végén és elkezdhetik a normális munkát a kijelölt szakvezetők, feltéve ha nem a kokóshoz hasonló figurákat fognak találni :D

Amúgy meg nem különb egyik sem a Deákné vásznánál. Ha Spanyolhonban is becsuknák az adócsalókat német mintára, a Primera Divisiónt toronymagasan a börtönválogatott nyerné meg akár egykori, jelenlegi és várományos aranylasztis sztárok, valamint meghatározó játékosok tömött sorainak felmutatásával. :D
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 2., vasárnap 23:12

Ez mind oké de mi volt a baj cantona-val :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. szeptember 2., vasárnap 23:06

Messi és Ronaldo a pályán és azonkívül sem teljesen makulátlanok, de egyes sajtóorgánumok és “megmondóemberek” - itthon az NSO és Vincze Ottó, külföldön a katalán Sport és az olyan “tárgyilagos” szakírók, mint Graham Hunter - kilakították a csendes és feddhetetlen Messi vs. az önző és arrogáns CR ellentétpárt... Ez ugye sok kattintást és olvasót, ezáltal polémiát és hírverést szül...
A legendák sosem voltak szentek - Maradona drogfogyasztása, Pelé nőügyei - de a “szerepet” és az embert külön érdemes kezelni.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. szeptember 2., vasárnap 23:03

Eszem ágában nincs provokálni, ezért jeleztem egyértelműen, hogy normális, hogy mindenkinek megvan a sajat véleménye. Meg hogy mindkettőjük rendelkezik pozitív es negatív dolgokkal is. :mrgreen: Mindegy, felesleges azon vitázni, melyikük milyen ember, amíg ilyen szezonokkal és akár meccsekkel kápráztatnak el minket(mint a mai). Főleg addig, amíg egyikük sem egy Cantona vagy egy John Terry.

Inkább élvezzük mert max 3-3 szezonig láthatjuk ilyen szinten őket.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:58

Mondjuk Cronaldo mióta elment a gonosz Real Madridból, ahol a sátán Perez az elnök, azóta, természetesen jogosan, a médiában is sokkal jobb emberré vált. Már nem szennyezik a lelkét azok a szemetek Madridban.
Szerintem még a pöcse is megnőtt vagy 10 centivel egyébként.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:55

Emberileg az is fasza, hogy kopkod az ellenfél után, törleszt, bebikazza a közönségbe a labdát, meg már nem tudom hányszor visszavonult a válogatottól?

Nincs azzal baj, ha vkinek Messi személyisége a szimpatikusabb, de azért az nem egy mérvadó összehasonlítás, hogy az egyik oldalon csak a pozitív dolgot emelem ki, a másikon meg csak a negatívat.

De igazából ez folyik a médiából már több, mint 10 éve a kettejük összehasonlításakor. Nem kell ezen meglepődni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:51

HusDen2 írta:ui: szerintem nem áll jol a túltol irónia, mindenki tudja, hogy CR-nek is ugyanúgy megvannak az érdekes dolgai
Ronaldo sokkal emberibb Messinél.

ui.: idejössz provokálni, és van képed egy ilyennel zárni? :lol: :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:51

HusDen2 írta:Jogos egyébként, igazatok van CR is egyszer odaadta pár éve. Hát igazából szerintem pro kontra fel lehet hozni az emberi oldalra negatívumot és pozitívumot is.
Mindketten jótékonykodnak (bár ilyen szinten ki nem?) , de szerintem a beállítottságuk teljesen más. Ronaldo nem titkoltan szeret a mediának élni, illetve bér anya, stb. ,amig az argentin inkabb csendben családapa a gyerekkori szerelmével. De mindenkinek leher véleménye, en is tiszteletben tartom :mrgreen:

Ez semmit nem von le abból,hogy a pályán a két legnagyobb zseniről beszélünk.

ui: szerintem nem áll jol a túltol irónia, mindenki tudja, hogy CR-nek is ugyanúgy megvannak az érdekes dolgai
Attol valaki jobb ember hogy a gyerekkori szerelmevel van? :lol:
Akkor nem sok jo ember van a vilagon. Ezek nagyon gyenge ervek. Es amugy ez fel eve volt nem par eve.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:50

Vidd már innen azt a Messit pls. Köszi.

Emberi... az. :lol: Mondjuk ja.. emberből is van sokféle...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:48

Jogos egyébként, igazatok van CR is egyszer odaadta pár éve. Hát igazából szerintem pro kontra fel lehet hozni az emberi oldalra negatívumot és pozitívumot is.
Mindketten jótékonykodnak (bár ilyen szinten ki nem?) , de szerintem a beállítottságuk teljesen más. Ronaldo nem titkoltan szeret a mediának élni, illetve bér anya, stb. ,amig az argentin inkabb csendben családapa a gyerekkori szerelmével. De mindenkinek leher véleménye, en is tiszteletben tartom :mrgreen:

Ez semmit nem von le abból,hogy a pályán a két legnagyobb zseniről beszélünk.

ui: szerintem nem áll jol a túltol irónia, mindenki tudja, hogy CR-nek is ugyanúgy megvannak az érdekes dolgai

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 2., vasárnap 21:46

nekem az amikor visszavonult a válogatottól. Mindegyik visszavonulás.
Tudta, hogy már nem segíthet, nem lehet terhére egy egész nemzetnek, így föláldozta önmagát.
Csodás volt. Sírtam.
Ő nem isten fia, ő maga az Isten.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég