Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 23., vasárnap 20:17

Dupla D írta:Bár csak a látványterveket láttam, meg a videót nem vagyok azért maradéktalanul elégedett a projekttel. Az látszik, hogy nem balfasz építészek alkotják az irodát, aki tervezi.

A koncepció alapvetően jó szerintem, hogy valamelyest le akarják takarni az eddig pőrén kilátszó épületelemeket, amik nem adnak semmit hozná a látványához az épületnek, sőt el is vesznek belőle.
Viszont ez egy teljesen más stadion lesz, mint a mostani. Meg se próbál belőle megtartani elemeket, mint például az elég ikonikus tornyok. Ezt sajnálom.

De összességében nem rossz, baromi futurisztikusnak tűnik, ami tetszeni fog a sok ázsiai turistának, akik majd hozzák a sok lóvét.

Amit egyelőre nem értek, hogy jön ki a +150 millió évente. Úgy tudom szálloda nem lesz, talán a bevásárló központot belezsúfolják, az pedig mindig nagy profitot tud termelni, de ezen felül kíváncsian várom, mivel fogják lehúzni az odalátogatókat.
30%kal dragabb jegyek :mrgreen:
Gondolom extra szponzori felületek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. szeptember 23., vasárnap 19:59

Bár csak a látványterveket láttam, meg a videót nem vagyok azért maradéktalanul elégedett a projekttel. Az látszik, hogy nem balfasz építészek alkotják az irodát, aki tervezi.

A koncepció alapvetően jó szerintem, hogy valamelyest le akarják takarni az eddig pőrén kilátszó épületelemeket, amik nem adnak semmit hozná a látványához az épületnek, sőt el is vesznek belőle.
Viszont ez egy teljesen más stadion lesz, mint a mostani. Meg se próbál belőle megtartani elemeket, mint például az elég ikonikus tornyok. Ezt sajnálom.

De összességében nem rossz, baromi futurisztikusnak tűnik, ami tetszeni fog a sok ázsiai turistának, akik majd hozzák a sok lóvét.

Amit egyelőre nem értek, hogy jön ki a +150 millió évente. Úgy tudom szálloda nem lesz, talán a bevásárló központot belezsúfolják, az pedig mindig nagy profitot tud termelni, de ezen felül kíváncsian várom, mivel fogják lehúzni az odalátogatókat.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. szeptember 23., vasárnap 19:19

A mostani megvolt, szóval áldámosat adom az új stadionra én is. :D B-) Szokni kell majd, de brutális a tervezet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 23., vasárnap 18:50

És az öreg ezzel jó vastag végleg beírja a nevét a történelemkönyvekbe Bernabéué mellé. Le a kalappal, elhozott nekünk egy zsák kupát okosan, most pedig, a kiárusított stadionok és stadionnevek világában megoldja, hogy nálunk ilyen ne legyen. :salute:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. szeptember 23., vasárnap 17:52

kár hogy a tornyok nem látszanak

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. szeptember 23., vasárnap 17:35

ferni írta:https://youtu.be/muGyJEu12A8

Az új stadion.
Az a 360°os kivetítő komoly lesz :)
Fúúú, nagyon jó ez a videó.
Mindenesetre érdekesen fog kinézni. :D

ferni
Hozzászólások: 8257
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. szeptember 23., vasárnap 17:27

https://youtu.be/muGyJEu12A8

Az új stadion.
Az a 360°os kivetítő komoly lesz :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 14., péntek 11:51

KAG írta:99,9%-val hosszabbítanak úgyis, de azért érdemes végigfutni a listán.

http://www.goal.com/en/lists/out-of-con ... vhipe8japx

Vannak rajta bőven nagy nevek, akik az utolsó évüket tapossák az aktuális kontraktusukban.
ManUnal van gond, nem kezelik jol a szerződéseket.
Rabiot jo lesz a Barcanak ingyen, mi meg húzunk egy Herrarat. :lol: mar ha Lopi lesz meg az edző.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. szeptember 14., péntek 11:26

99,9%-val hosszabbítanak úgyis, de azért érdemes végigfutni a listán.

http://www.goal.com/en/lists/out-of-con ... vhipe8japx

Vannak rajta bőven nagy nevek, akik az utolsó évüket tapossák az aktuális kontraktusukban.
ZIDANE

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2018. szeptember 12., szerda 17:55

tavaly már közel sem voltak akkora sérüléskitolódások, szóval nem csodálom, hogy már nem hat meg annyi embert a hír, lehet a cég maradt de közben sunyiban cserélődtek az emberek amikor Zidane szóvá tette, hogy WTF megy ott :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 12., szerda 14:28

na, Sanitast újabb három évre leszerződtette Pérez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. szeptember 9., vasárnap 22:39

[quote="Toky"]Bennem az a kérdés merült fel, hogy rendben, hogy még 2 évig nem kapunk ezért többet, de jelenleg ki az, aki annyira eladható szrtár a keretben, hogy bármely sportszergyártó megadja a 100-ast. Mert szép, hogy mi Real szurkolók elvárjuk, mert hogy "hol van a ManU hozzánk képest", de erre nagyon egyszerű a válasz, szerte Ázsiában. Sajnos a La Ligának és így talán a Realnak sincs akkora marketingje, és most még a reklámarc is elment (...) Szóval kell egy Beckham, CR vagy Kaká a csapatba, mert arab nélkül a hátunk mögött, pusztán győzelmekkel nem fogunk tudni megküzdeni a többi pénzeszsákkal a piacon. Ha ez kell a pénzcsapokhoz, akkor ez kell.[quote]

Ezért is akarja Neymart vagy Mbappét elhozni Párizsból, mert a nagy duó után Ők képviselnek ma komoly marketing értéket, nem mellesleg mindkettő a Nike-val áll szerződésben :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. szeptember 9., vasárnap 12:29

Az öreg úgy kalkulál, hogy benne van a korban és inkább utolsó nagy dobásnak egy új stadiont tervez, mint egy újabb galaktikust. Elhozta Figot, Zidanet, Ronaldot, Kroost, Modricot, Courtoist stb. De ha 70-80 év múlva valaki Madridban jár és ott lesz az új Bernabeu, akkor tudni fogják, hogy a Real legendás 21. századbeli elnöke építtette. Így lesz igazán halhatatlan a pali, ha még nem tartja magát annak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 9., vasárnap 5:34

wZoLee7 írta:
én mondjuk örülnék ha sikerülne megtartani a stadion nevét és nem kellene "eladni".
Mondjuk ha elnökbá megoldja ezt saját zsebből szponzor nélkül és még 1-2 bl-t berántunk regnálása alatt csak időkérdése,hogy mikor lesz az átépült bernabeuból Estadio Florentino Perez stadion :D szerintem az öreg is így kalkulál :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2018. szeptember 9., vasárnap 2:13

Raúlito írta:Ha az Adidas nem akar éves szinten 80-100 millió eurót - vagy többet - fizetni a szerződés meghosszabításáért, akkor más mezbesszállítót kell keresni, hiába tart 99’ óta ez az együttműködés...
Az elmúlt évek mezszponzorációi alapján a Nike-val lenne érdemes tárgyalásokba bocsátkozni, mert az amerikai óriáscég nagy harcot vív a német mezgyártóval az európai dominanciárt. :hmmm:
Ha jól rémlik, akkor a ManU kap 120-at, de nem részesedik az eladott mezekből. Nálunk ez 40+részesedés. Tehát azért több, mint 40.
Bennem az a kérdés merült fel, hogy rendben, hogy még 2 évig nem kapunk ezért többet, de jelenleg ki az, aki annyira eladható szrtár a keretben, hogy bármely sportszergyártó megadja a 100-ast. Mert szép, hogy mi Real szurkolók elvárjuk, mert hogy "hol van a ManU hozzánk képest", de erre nagyon egyszerű a válasz, szerte Ázsiában. Sajnos a La Ligának és így talán a Realnak sincs akkora marketingje, és most még a reklámarc is elment a csapattól. Játszhatunk mi kurva jól, nyerhetünk mi BL(eke)t még, a marketinghez ez még nem lesz elég. És a mezszponzor ezt nagyon is nézni fogja. Szóval kell egy Beckham, CR vagy Kaká a csapatba, mert arab nélkül a hátunk mögött, pusztán győzelmekkel nem fogunk tudni megküzdeni a többi pénzeszsákkal a piacon. Ha ez kell a pénzcsapokhoz, akkor ez kell.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. szeptember 8., szombat 23:02

Ha az Adidas nem akar éves szinten 80-100 millió eurót - vagy többet - fizetni a szerződés meghosszabításáért, akkor más mezbesszállítót kell keresni, hiába tart 99’ óta ez az együttműködés...
Az elmúlt évek mezszponzorációi alapján a Nike-val lenne érdemes tárgyalásokba bocsátkozni, mert az amerikai óriáscég nagy harcot vív a német mezgyártóval az európai dominanciárt. :hmmm:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 8., szombat 14:35

realistahuni írta:
Csabi írta:na, 2020 az nem vészes. majd a puma megadja a 100+ milliót

Én egy under armourt vagy niket adnék, szerintem fasza kis mezeket lehetne csinálni a csíkok nélkül.
Én New Balance és Nike között variálnék, de gondolom nálunk csak a Nike Adidas vonal lehetséges. Amúgy jelenlegi trendeknek megfelelően szerintem az új mezszponzor 80-120 millió per évet fog jelenteni, de még lehet többet is.

Egy Nikeval mondjuk egy Mbappet is idecsábítanék.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. szeptember 8., szombat 14:17

Halfkey írta:
Realista24 írta:Ez mondjuk évi 30 millio egy 20 éves futamidő eseten. Az nem vészes talan tekintve a klub helyzetet.
Hitelt is rég vehettél fel :D Éves 60ra is jó az, persze az is elviselhető.
Milyen otthonosan mozgol a 100 millio euros spanyol hitelekben. :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. szeptember 8., szombat 14:08

Én egy under armourt vagy niket adnék, szerintem fasza kis mezeket lehetne csinálni a csíkok nélkül.
Vagy egy fasza kis 2rule. :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2018. szeptember 8., szombat 13:55

El Sie7e írta: inkább te vettél fel régen hitelt :D régen valóban így volt, ma már a "0" %-os hitelek korszakát éljük
Nade nem 20 évre. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég