Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 30., szerda 12:25

wZoLee7 írta:van abban logika hogy ha Khedirát el akarják adni jó pénzért akkor játékban kell tartani, de legalább nyilatkoznának valamit hogy Case miért nem játszik
nyilatkoztak.
olvasd el a legújabb ancelotti interjút.
CRonika írta:Ha a vezetőségnek megér pár milliót az h a csapat megint (Istenem nee!) trófea nélkül maradjon,akkor ledobom a hajam...
úgy írod, mintha casemiroval a kezdőben sokkal nagyobb esélyeink lennének címet nyerni.
annyira még nem ismerjük őt, hogy ennyire istenként várjuk.

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 12:17

wZoLee7 írta:van abban logika hogy ha Khedirát el akarják adni jó pénzért akkor játékban kell tartani, de legalább nyilatkoznának valamit hogy Case miért nem játszik
Ha a vezetőségnek megér pár milliót az h a csapat megint (Istenem nee!) trófea nélkül maradjon,akkor ledobom a hajam...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 30., szerda 12:13

van abban logika hogy ha Khedirát el akarják adni jó pénzért akkor játékban kell tartani, de legalább nyilatkoznának valamit hogy Case miért nem játszik

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. október 30., szerda 12:02

Jogos kérdés, hogy miért lett elfelejtve Casemiro. Pedig amikor bizonyítási lehetőséget kapott élt is vele. Nálam Inkább Ő játszana, mint Khedira:S

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. október 28., hétfő 19:59

Mi az Isten van Casemiroval??? Nekem nagyon bejött a gyerek, (jók voltak a hosszú labdái (olyan Xabi Alonso)).

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 5., szombat 22:57

Kölcsön akarjuk adni ezt az embert a Sociedadnak? De miért? Miért nem játszik? :/

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 27., péntek 21:44

Ennyi a lényeg. Aki nézte a meccseket, az ezt látta. Akik Casemirot éltetik, azok csak Khedirát akrják a kezdőből kint látni.
Nézd Matt...én lehet hogy többet látok bele Casemiroba,mint amennyi van benne,ahogy te is Khediraba...ennyi.
Amúgy meg,mindenki a kezdőn kívül szeretné látni a herceget,akár élteti Kázmért,akár nem.... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 27., péntek 21:20

morientes írta:
Hát, én azért nem sok Gattuso futballmomentumra emlékszem..
Oke Isti akkor korrigálok,Gattuso futballozni is valamivel jobban tudott... :)
Egyébként nemtom,nekem ez a gyerek egy csiszolatlan gyémánt,igen szkeptikus voltam mikor hozták,de amit láttam eddig tőle,azt kell mondjam,nagyon nagy lehetőségek rejlenek benne...
Azért Gattuso annyival nem futballozott jobban, hogy az számottevően meglátsszon a csapata játékában. Ő volt az, aki verekedett a sztárok helyett, ez volt a lényeges szerepe. A támadójátékot rábízta a csapattársaira.

Ez a csiszolatlan gyémánt meg honnan jön? Semmit nem mutatott, csak jobban hasonlít a játéka egy futballistára, mint Khediráé, és már csiszolatlan gyémánt? Hűha, akkor Khedira a top vkp. :mrgreen:
Kázmér azért nem játszik, mert még nem elég jó, és ezt lehetett latni azokon a meccseken is, amikor szóhoz jutott.
Ennyi a lényeg. Aki nézte a meccseket, az ezt látta. Akik Casemirot éltetik, azok csak Khedirát akrják a kezdőből kint látni.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 27., péntek 20:02

Hát, én azért nem sok Gattuso futballmomentumra emlékszem..
Oke Isti akkor korrigálok,Gattuso futballozni is valamivel jobban tudott... :)
Egyébként nemtom,nekem ez a gyerek egy csiszolatlan gyémánt,igen szkeptikus voltam mikor hozták,de amit láttam eddig tőle,azt kell mondjam,nagyon nagy lehetőségek rejlenek benne...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. szeptember 27., péntek 19:09

istimester írta:Hát, én azért nem sok Gattuso futballmomentumra emlékszem....
Nekem Gattusoról az maradt meg nagyon, amikor 2006/07-es szezonban a BL-ben leszedte Ronaldót a pályáról. Ha csak nem csal az emlékezetem. :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. szeptember 27., péntek 18:40

Hát, én azért nem sok Gattuso futballmomentumra emlékszem....

Kázmér azért nem játszik, mert még nem elég jó, és ezt lehetett latni azokon a meccseken is, amikor szóhoz jutott. Optikailag azért tűnt jobbnak a hercegnél, mert technikásabb(ez önmagában Khedirához képest nem nagy kunszt) és a mozgása sokkal inkább emlékeztet egy futballistára. Megvan benne a lehetőség, de akárhogy is fáj leírni, a Rambóra idén még akkor is szükségünk lesz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 27., péntek 17:53

Nem azt magyaráztam meg, hogy miért van szükség Khedirára. Abszolút nincs szükségünk Khedirára. Én egyet értek azokkal, akik szerint ő ide kevés. Én azt írtam le, hogy miért hasznosabb a jelenlegi szituációban, mint Casemiro. Akármennyire is szeretnénk azt hinni, Casemiro még Khedira szintjét sem üti meg,
Én nem tudom...de láttam focizni már mindkettőt,és Casemiro nagyobb hatással volt rám,az alatt a rövid idő alatt,mint Khedira bármikor az elmúlt években...
Hogy miért játszatja Ance mégis Khedirat...gondolom mert mindig szerette az ilyenfajta robotolós játékosokat,akik mennek,mennek...de Khedirabol Gattuso a büdös életbe nem lesz,mert az olasz azért futballozni is tudott...
Remélem előbb-utóbb a mester is rájön,és teret ad a fiatalabb generacionak...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 27., péntek 16:06

Azért az nagyon látványos, hogy inkább Carvajalt cseréli be Ancelotti támadó játékos helyett, mint Casemirot.
akkor a jobb oldalon arbeloának volt sok a támadó meg a felhúzódó védő egyszerre, ezért kellett carvajal, hogy levegye róla a terhet
tulajdonképpen ő nem vkp-ként szállt be a meccsbe, hanem mint jobbhátvéd, és arbeloa visszábbzárt
engem továbbra is azok gyökér murinnyós beidegződések zavarnak, hogy céronaldo vagy benzema is sokszor elfele fut a labdától, ahelyett, hogy pl isco tehetné nekik piciben.
na igen, ezek a legutóbbi meccsen nagyon feltűnően elő is jöttek, de akár lehetne említeni pepe ívelgetéseit is
viszont mikor erről feledkeztek meg, akkor voltak nagyon szép gurigázások, egyértelmű, hogy azért döcög még a szekér többek között, mert még a mourinho berögződések benne vannak a játékosokban
- Mi a gond Casemiroval? Fizikálisan nincs rendben? Az hogy lehet? Végigcsinálta a felkészülést velünk, ha fizikailag problémái vannak, akkor az nagyobb részt a saját felelőssége. Én nem hiszem el, hogy 8-9 hónap alatt nem lehetett fizikálisan rendbe rakni Casemirot. Ha pedig nem lehetett, akkor sürgősen el kell felejteni, mert akkor motivációs gondok vannak.
szerintem egyáltalán nincs fizikailag elmaradva a többiektől
sztem az van, hogy ancelotti egyenlőre a tutira akar menni, nem meri megkockáztatni ezt a posztot, végülis ha megnézzük a jelenlegi gálacsapatot, akkor abban még csak isco helye fix az újak közül, meg carvajal néha, meg egyszer-kétszer illarra is szóhoz jutott már
most nagyon úgy néz ki, hogy bale fog következni, utána szerintem sor kerül casemirora is
biztos vagyok benne, hogy le fog nekik esni, hogy hosszabb távon khedira használhatatlan arra a játékra, amit mi játszani akarunk
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. szeptember 27., péntek 15:58

a Clásicóra vagyok nagyon kíváncsi. Feladjuk e a kontrát. PSG vel, a mester megtudta szorítani a Katalánokat, Mouval meg egyenesen esélyesebbé léptünk elő ellenük. Labdatartós, kis passzos játékunkat erőltetjük, ami úgy látszik a módi lesz a jövőnket illetően, vagy a tutira, a jól begyakorolt és a tökéletesig fejlesztett kontrát hozzuk előtérbe, ami az előző 5-6 klasszikuson halálos fegyvernek bizonyult.
Szerintem a mester valahol a kettő között akarja megtalálni a megoldást, legalábbis én ezt vettem ki 1-2 nyilatkozatából, főleg amikor mondta, hogy 3 passz is elég a támadás véghezviteléhez, nem kell 30 passz. Nekem teljesen ez jön le, hogy ez a cél, a csapat tudjon váltani a meccs adott periódusában, ha szükséges. Nekem tetszene a dolog. :)
#happyshitting

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 27., péntek 15:49

hehe írta:
Ezt adom. Nem csak védekezésnél, de támadás(építésnél) is szembetűnő, hogy rendkívül távol vannak az emberek. Mindig van egy nagy üres részünk. Nem tudjuk rendesen, úgy isten igazából "megszállni" a pálya közepét, hiába lép fel Ramos&Pepe, a legtöbb esetben megy vissza Lopezig a labda és próbálkozunk újra. Bár a jó védekezés az ellenféltől is szerepet játszik a tanácstalanságban, de sűrűn előfordul a nincs a közelben társ problémánk is.
engem továbbra is azok gyökér murinnyós beidegződések zavarnak, hogy céronaldo vagy benzema is sokszor elfele fut a labdától, ahelyett, hogy pl isco tehetné nekik piciben. teljes memóriatörlés és agymosás kéne nekik és a nulláról indulni, grundfoci és örömjáték felfogással. remélem tavaszra menni fog, mert tudom, hogy zidane és ancelotti is ilyet akar látni.
Igen, a Tavasz. Azért már lehet egyre sűrűbben látni az Ance&Zidane duó munkáját, de még kevés. Jó lenne egy stat, de van olyan sanda gyanúm, hogy az előszezont is beleszámítva, a góljaink többségét, kontra, vagy ahhoz hasonló, sebességkihasználós akciókból rúgtuk<------"gyökér murinnyó beidegződés.
Szóval tavasz. Addig szerintem hagyni kell a picsába és nem kell ilyeneken problémázni. Illetve nem érdemes. Jól látható, hogy még mindig próbálgat Ance, lásd Elche elleni cserék. Tavasszal, a komolyabb szakaszban majd ítéletet mondok, de addig is türelmes vagyok. Jah még annyi, hogy (Off) a Clásicóra vagyok nagyon kíváncsi. Feladjuk e a kontrát. PSG vel, a mester megtudta szorítani a Katalánokat, Mouval meg egyenesen esélyesebbé léptünk elő ellenük. Labdatartós, kis passzos játékunkat erőltetjük, ami úgy látszik a módi lesz a jövőnket illetően, vagy a tutira, a jól begyakorolt és a tökéletesig fejlesztett kontrát hozzuk előtérbe, ami az előző 5-6 klasszikuson halálos fegyvernek bizonyult.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 27., péntek 15:38

Ezt adom. Nem csak védekezésnél, de támadás(építésnél) is szembetűnő, hogy rendkívül távol vannak az emberek. Mindig van egy nagy üres részünk. Nem tudjuk rendesen, úgy isten igazából "megszállni" a pálya közepét, hiába lép fel Ramos&Pepe, a legtöbb esetben megy vissza Lopezig a labda és próbálkozunk újra. Bár a jó védekezés az ellenféltől is szerepet játszik a tanácstalanságban, de sűrűn előfordul a nincs a közelben társ problémánk is.
engem továbbra is azok gyökér murinnyós beidegződések zavarnak, hogy céronaldo vagy benzema is sokszor elfele fut a labdától, ahelyett, hogy pl isco tehetné nekik piciben. teljes memóriatörlés és agymosás kéne nekik és a nulláról indulni, grundfoci és örömjáték felfogással. remélem tavaszra menni fog, mert tudom, hogy zidane és ancelotti is ilyet akar látni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 27., péntek 15:36

Nem Khedira miatt nem stabil a csapatunk. A 3 kkp-s túl távol játszik egymástól
Ezt adom. Nem csak védekezésnél, de támadás(építésnél) is szembetűnő, hogy rendkívül távol vannak az emberek. Mindig van egy nagy üres részünk. Nem tudjuk rendesen, úgy isten igazából "megszállni" a pálya közepét, hiába lép fel Ramos&Pepe, a legtöbb esetben megy vissza Lopezig a labda és próbálkozunk újra. Bár a jó védekezés az ellenféltől is szerepet játszik a tanácstalanságban, de sűrűn előfordul a nincs a közelben társ problémánk is.
ha egyáltalán számított valamit az edzői stábnak az előszezon, akkor kázmér jelenleg a kezdőben kapna helyet minden meccsen.
egyetértek.
Mi a gond Casemiroval? Fizikálisan nincs rendben? Az hogy lehet?
Ezekre én is keresem a válaszokat. Nem értem.
Azért az nagyon látványos, hogy inkább Carvajalt cseréli be Ancelotti támadó játékos helyett, mint Casemirot
Az eddigi legnagyobb melléfogása volt a mesternek. Összekeverte Lahm-al biztos.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 27., péntek 15:27

Casemiro jelenleg nincs a kezdő közelében.
ha egyáltalán számított valamit az edzői stábnak az előszezon, akkor kázmér jelenleg a kezdőben kapna helyet minden meccsen.
mondjuk özil esetében jól döntöttek, tehát csak van a focihoz valami közük.
mindegy, én nyugodtan várom a tavaszt, addig nem mondok semmit, nem szidok senkit, tavaszra kell összeállnia a képnek.
a biztos helyek a kezdőben:
diego, marcelo, ramos, modric, isco, bale, cé és benzema.
tehát 3 hely kiadó a 2 védőnek és 1 kp-snak, ezért megy a harc.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 27., péntek 15:22

Pár dolog:

- Khedira nem szaladgált soha szembetűnően sokat előre, voltak meccsek, amikor ezt az utasítást kapta Mou-tól, de amikor nem ez az utasítása, akkor ez nem nagyon fordul elő meccsen. Amúgy meg 1-1 fennragadás belefér, és Casemiro is fog fent ragadni.

- Khedira alapkezdő volt Mounál, most jelenleg alapkezdő Ancelottinál is. Lehet arra fogni, hogy nincs jobb játékosunk, de ha ez így van, akkor jelenleg nem kell megkérdőjelezni Khedira helyét. Vagy szerintetek Ancelotti saját magát szopatja, hogy gyengébb játékost játszat?

- Mi a gond Casemiroval? Fizikálisan nincs rendben? Az hogy lehet? Végigcsinálta a felkészülést velünk, ha fizikailag problémái vannak, akkor az nagyobb részt a saját felelőssége. Én nem hiszem el, hogy 8-9 hónap alatt nem lehetett fizikálisan rendbe rakni Casemirot. Ha pedig nem lehetett, akkor sürgősen el kell felejteni, mert akkor motivációs gondok vannak.
A másik lehet itt tudományosan megmagyarázni,hogy miért is van szükség Khedirara,de az a gyerek egyszerűen nem tud futballozni....ilyen szinten nem.
Nem azt magyaráztam meg, hogy miért van szükség Khedirára. Abszolút nincs szükségünk Khedirára. Én egyet értek azokkal, akik szerint ő ide kevés. Én azt írtam le, hogy miért hasznosabb a jelenlegi szituációban, mint Casemiro. Akármennyire is szeretnénk azt hinni, Casemiro még Khedira szintjét sem üti meg, és ha fizikálisan vagy mentálisan gondjai vannak, akkor nem is fogja soha megütni. Azért az nagyon látványos, hogy inkább Carvajalt cseréli be Ancelotti támadó játékos helyett, mint Casemirot. Ancelotti valamiért nem bízik benne, és személy szerint én sem láttam tőle olyat, ami engem meggyőzött volna arról, hogy a kezdőben a helye. Védekezésben gyengébb Khediránál sokkal, ha meg a támadójátéka miatt rakjuk be, akkor egyértelműen Xabi vagy Illara a választás. Casemiro jelenleg nincs a kezdő közelében.
szóval ha most nem látják edzőbáék, hogy ez így nem lesz túl stabil,
Nem Khedira miatt nem stabil a csapatunk. A 3 kkp-s túl távol játszik egymástól, asszimetrikusan elhelyezkedve, Isco folyamatosan hátrafelé sprintelve védekezik, Carvajal sokat ragad fent, és nincs Marcelo, aki bhv-ként negyedik kkp-s játszva megszerzi a lecsorgó/kivágott labdákat. Persze Khedira is ludas ebben, de max 20% az ő gyenge játékának a sara.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 27., péntek 15:15

merem remélni, hogy ancelotti ilyenkor ősszel, amikor még keresi a csapatot, keresi a megfelelő stratégiát és hozzá az embereket megnézi kedirát és lassan-lassan leesik neki, hogy kevés az ember.
nem hiszem el, hogy a zidane-nal való olyan igazolások után, hogy isco és bale tényleg nem látják, hogy ennyire botlábú és szerencsétlen legyen vki, mint a l.fejű.
szóval ha most nem látják edzőbáék, hogy ez így nem lesz túl stabil, akkor lassan el kell kezdeni gondolkodni, hogy illarramendi és kázmér előtérbe kerüljön, kedirától meg meg kell szabadulni.
nyáron meg jön gündögan. :D
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég