Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 30., vasárnap 16:58

Jo, hogy szepited minden hszben a velemenyed. Eloszor leirod, hogy Messi a jobb jatekos. Aztan, hogy a Clasicon mindig nagyon jo volt es Ce csak neha nott fel hozza. Aztan hozunk ellenerveket, hogy mennyi Clasicot hozott Ce is nekunk. De biztos velunk van baj. Miota elment szinte csak ekezed, szoval felesleges veled rola beszelni.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 30., vasárnap 16:21

2/13-ban is biztos, hogy Ce lott tobbet. Szoval nezz utana tenyleg. Azt meg ne felejtsuk el, hogy 2011-ben dontoben gyoztes golt fejelt Ce es 2012-ben kis tulzassal bajnoksagot ero golt lott a Nou Campban. Mondjuk meg az ertelmesebb Barcasok se huzzak le igy Ronaldot, mint te
Hát te hülye vagy már ne haragudj. :lol: :lol:
Én nem húzom le, sőt azt írtam, hogy a rendkívül nagy munkamorálnak köszönhetően tűnt el kettejük között a különbség.
Azt elfogadom amit Sierra ír, és erre én is így emlékszem, hogy CR mintha kiegyensúlyozottabb lett volna, tehát sokszor lőtt 1-1 gólt, amit mutatnak is a számok, Messinek ezzel szemben volt pár brutális meccse.
Gólpasszokban is messze felülmúlta CR, a góljai milyenségében is. Sokat a semmiből vert egyedül megcsinálva a lehetőséget magának. Amikor Messi kikopik vagy már nem lesz akkor kell 5 év alatt 4 bajnokságot verni a Barcára mert mi függöttünk CRtől, ugyanis látjuk hogy nincs aki befejezze a helyzeteket (mondjuk ezt 1-2 klasszis igazolással meg lehetett volna oldani khm) de ott meg kb az argentin aki megcsinálja, és még be is fejezi bazze.
Szabadrúgásból is nyesett jópárat. Szlalomozva is, 11esből, mindenhogy.
Egyedül ezzel az átokkal vagyunk mi megverve, ezért nem nullázzuk a szezonjait 2-3 éve keresztül.

http://www.goal.com/en/news/ronaldo-vs- ... 32p8d3sp1b

Itt még az is benne van hogy a kupában nem is lőtt, míg CR 4et. Holott a kupában 2013 óta nem találkoztunk velük. Ennek ellenére is ekkora a különbség.
Bajnokságban nagyon nagy volt.
De pl: 1 gólpassz vs 14.. :ozil: Hát ez pl még engem is meglep.

Ez pedig CR-t dícséri, hogy innen visszahozta a díjakat, kupákat xre. Ez az ő nagysága.
Az kruva gáz, ha te így emlékszel CR-re Messivel szemben. Majd más kioszt.
Ja látom. Ne erőltesd inkább.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. szeptember 30., vasárnap 16:21

Kinek mi. A 18-28. Eves CR nel nem lattam szorakoztatobbat. Maximum meg Zidane
Persze, kinek mi. Az én szemszögemből mondtam. Mert amúgy egy örökös vita lenne. De nálam a Zidane, Messi, Modric, Iniesta féle játékosok a legjobbak. Nem a CR, Neymar féle cselgépek. Az ész, a kreativitás, szervező készség, technika. Nekem ez a nagybetűs foci. :)

Ettől még ugyanúgy élveztem CR sprintjeit, nagyobbnál nagyobb bombáit, csak nem nem ez az elsődleges.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára M1Ö 2018. szeptember 30., vasárnap 16:22-kor.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 30., vasárnap 16:08

petiamadridista írta:14/15ös meg a 15/16os szezont leszámítva idényenként mindenhol többet ütött Messi ide, mint CR oda.
Nem néztem ennek pontosan utána, de rákeresek már én is mindjárt.
12/13-ban is biztos, hogy Ce lott tobbet. Szoval nezz utana tenyleg. Azt meg ne felejtsuk el, hogy 2011-ben dontoben gyoztes golt fejelt Ce es 2012-ben kis tulzassal bajnoksagot ero golt lott a Nou Campban. Mondjuk meg az ertelmesebb Barcasok se huzzak le igy Ronaldot, mint te :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. szeptember 30., vasárnap 16:07

Mea culpa, én is rosszul emlékeztem.

2009 óta, mióta Ronaldo nálunk játszott az arány:
Ronaldo: 16 gól
Messi: 18 gól

2013 óta (direkt innentől, mert kb ettől a szezontól fordult a kocka kettejük között)
Ronaldo: 6 gól
Messi: 8 gól

Szóval sajnos tényleg többet szerzett Messi, valamiért nekem úgy rémlett, hogy Ronaldo kiegyensúlyozottabban teljesített a klasszikusokon. Aztán eszembe jutott miért: Messi ebből a 8-ból 5-öt két meccsen szerzett, egy mesterhármas a Bernabeuban (3-4), meg a bajnoki éves 2-3 otthon (uccsó perces gólja, ott duplázott). De összességében Ronaldo sztem kiegyensúlyzottabb volt az elmúlt 5 év Clásicoin.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:57

14/15ös meg a 15/16os szezont leszámítva idényenként mindenhol többet ütött Messi ide, mint CR oda.
Nem néztem ennek pontosan utána, de rákeresek már én is mindjárt.

Hát csak az elmúlt 2 szezonban amit együtt pályán voltak vmi 5-2 az arány az argentin javára, ha jól számolok.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:51

Az kruva gáz, ha te így emlékszel CR-re Messivel szemben. Majd más kioszt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:50

pheco írta:Kapasbol beugrik 5 Clasico amin Ce golt/golokat szerzett es nyertunk is. Szoval mar bukik az allitasod, hogy mindegy mi volt Messi szopatott.
Tényleg rosszul emlékszik, utóbbi években kb Cé több gólt rúgott a Clásicokon mint Messi. Ennek mindjárt utananézek, mert kíváncsi vagyok.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:46

petiamadridista írta: Csak nézzétek meg az ElClassicókat, Messi mindig megszopatott minket, kulcshelyzetkben, tökmindegy mi volt, CR meg se közelítette őt amikor 2en együtt voltak a pályán, pár meccsre igen, de hosszűtávon lóf.szt.
Ennek ellenére leesett 4 BL vele 4 aranylaszti, temérdek CR góllal, szal a vége egál, ez pedig a portugált dicséri.
Kapasbol beugrik 5 Clasico amin Ce golt/golokat szerzett es nyertunk is. Szoval mar bukik az allitasod, hogy mindegy mi volt Messi szopatott. Plusz szerintem Messi is elcserelne par Clasicot ertelmes BL teljesitmenyre mondjuk egy Atletico, Juve, Roma ellen... De mindegy.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:31

Memoriaddal is baj van :lol:

Inkabb bele sem megyek.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:30

Akkor jó. legyen szánalmas. :D

Nekem igazából mindig is kurva mindegy volt, hogy melyik a jobb, vagy rosszabb, én összességében a csapatot, és a csapatok keretének összehasonlítását véltem csak fontosnak, edzőstül, kapustól, csatárig tokkal vonóval, hogy azon belül 1-1 játékos jobb vagy nem, vagy minben jobb, az engem specie sosem érdekelt, az összkép inkább.
Nálam Messi mindig is jobb volt mint CR, de CR ezt a különbséget ahogy már leírtam a megfelelő hozzáállással hosszútávon el tudta tüntetni.
Csak nézzétek meg az ElClassicókat, Messi mindig megszopatott minket, kulcshelyzetkben, tökmindegy mi volt, CR meg se közelítette őt amikor 2en együtt voltak a pályán, pár meccsre igen, de hosszűtávon lóf.szt.
Ennek ellenére leesett 4 BL vele 4 aranylaszti, temérdek CR góllal, szal a vége egál, ez pedig a portugált dicséri.

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:29

Tevez nyilatkozta talán pár hete, hogy Cr úgy dolgozik meg a sikereiért mint senki más, felfoghatatlan sok munka van benne, Messinek meg ösztönből jön minden.

(Bocsánat a dupláért, szuper intelligens a telefonom..)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HusDen2 2018. szeptember 30., vasárnap 15:30-kor.

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:27

chronic írta: Mondjuk normális emberek közt az nem vita,hogy melyikük nagyobb.. :ike:
:lol: :lol: :lol:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:24

Hat jo nagy bullshit amit irsz Peti. kifejezetten szanalmas.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:16

Cristiano Ronaldoban pont az a nagy szám, hogy egy nála jobb játékost tudott végül is címekben, díjakban, statisztikákban egalizálni. Mindig is Messi volt a jobb, ő az abszolút csúcs, de CR-ben az a plusz hogy ennek ellenére kihozta xre a dolgot.
Mindenki ezt emeli ki vele kapcsolatban a hihetetlen nagy akaratot és munkabírást.

Most már hogy elment ezt nyugodtan le lehet írni itt is, nem lesz belőle problem. :D

De ez tény, Messi aki egyértelműen jobb, CR a szorgalmasabb, az alázatosabb.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:15

M1Ö írta:
lestat írta:Csak azert mert elment attol meg ő a
Attól mert elment nem köpködök rá, nem sértődöttségből írom. De nálam mindig is Messi volt a jobb. Példátlan akarás és munka ide vagy oda. Ha megnézem, hogy melyik játékos szórakoztat jobban (mondjuk ezen Messinél sokat ront, hogy Barcás :mrgreen: ) melyik játékos tényleges foci tudása a komolyabb, akkor ha objektíven nézem "simán" Messi. Statistikában kb egyenlő, de inkább Messi, játékban teljesen egyértelmű. Viszont a vezér szerep is CR felé.

Kinek mi. A 18-28. Eves CR nel nem lattam szorakoztatobbat. Maximum meg Zidane.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:09

lestat írta:Csak azert mert elment attol meg ő a
Attól mert elment nem köpködök rá, nem sértődöttségből írom. De nálam mindig is Messi volt a jobb. Példátlan akarás és munka ide vagy oda. Ha megnézem, hogy melyik játékos szórakoztat jobban (mondjuk ezen Messinél sokat ront, hogy Barcás :mrgreen: ) melyik játékos tényleges foci tudása a komolyabb, akkor ha objektíven nézem "simán" Messi. Statistikában kb egyenlő, de inkább Messi, játékban teljesen egyértelmű. Viszont a vezér szerep is CR felé.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. szeptember 30., vasárnap 14:58

M1Ö írta:Magasságra egyértelmű, foci tudásra annyira már nem.

Csak azert mert elment attol meg ő a :goat:

:coffee:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. szeptember 30., vasárnap 14:50

Magasságra egyértelmű, foci tudásra annyira már nem.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. szeptember 30., vasárnap 14:47

chronic írta:Hihetetlen az ember, tegnap is ő volt a különbség. Még 33 évesen is aprópénz volt az a 100misi érte.
Remélem megnyeri a Juvéval is a BL-t idén, nekünk sanszunk se lesz rá úgysem.
Az álmom egy Juve-Barca döntő, Juve winnel,ahol pont kerülne a CR v Messi dologra.
Mondjuk normális emberek közt az nem vita,hogy melyikük nagyobb.. :ike:
:fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég