Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. október 9., kedd 16:58

Realista24 írta:Daily Mail szerint Pérez Mourinhót is leigazolná újra :D
Csak akkor ha magával hozza Fellanit és Lukakut :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 9., kedd 16:49

Daily Mail szerint Pérez Mourinhót is leigazolná újra :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 8., hétfő 16:54

Fordítva olvastam le :lol:

#nevergofullretard
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 8., hétfő 16:48

még kevés meccsszám áll rendelkezésre, hogy kilehessen mondani bármit is. mindenesetre azt nem mondanám amit KAG mondott.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. október 8., hétfő 16:08

KAG, ezt sikerult kiolvasni a tablazatbol? :lol:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 8., hétfő 16:06

KAG írta:
Amióta nincs CR, azóta többen mernek kimenni meccsekre. :mrgreen:
De hát kevesebb, vagyis inkább ugyanannyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 8., hétfő 16:03

Realista24 írta:
BBeno írta:idei és tavalyi hazai nézőszámok:

getafe - 48.466 - 55.106
leganes - 59.255 - 59.905
espanyol - 67.658 - 71.205
atma - 78.642 - 78.769
Tehát? Mi a Benőkövetkeztetés?

Amióta nincs CR, azóta többen mernek kimenni meccsekre. :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 8., hétfő 15:49

BBeno írta:idei és tavalyi hazai nézőszámok:

getafe - 48.466 - 55.106
leganes - 59.255 - 59.905
espanyol - 67.658 - 71.205
atma - 78.642 - 78.769
Tehát? Mi a Benőkövetkeztetés?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 8., hétfő 15:07

idei és tavalyi hazai nézőszámok:

getafe - 48.466 - 55.106
leganes - 59.255 - 59.905
espanyol - 67.658 - 71.205
atma - 78.642 - 78.769
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 8., hétfő 14:49

Persze, ezt bele is írtam. A marketing téma csak közelítésekkel becsülhető, de a te variációd ilyen szempontból jóval erősebbnek tűnik. Bár szerintem CRt ilyen szempontból is eléggé kimaxoltuk, szerintem a játékereje csökkenni fog gyorsan, ezzel együtt pedig, kis spéttel a reklámértéke is, ahogy jönnek majd az új arcok. Továbbra is tarom, hogy jókor adtuk el, a klubváltás kavarta fel a port körülötte mocskosul, ha maradt volna, nem lett volna ennyire látványos a dolog. De minden csoda három napig tart, még Torinóban is.
Viszont ha megint csak a számokat nézem, úgy buktunk volna 200+ gurigát, hogy még a fiatalítás sem jött volna össze. CR(33), Eden (27), szemben Bale(29), Karim (30). Sőt egy évet még buktunk volna. Floren inkább a fiataloknak szavazott bizalmat, egyenlőre nem jött be, de ebben szerintem nem kis szerepe van annak is, hogy egy gyenge kezű (szakmailag átlagos) edzőt választott, akinek még ezek a sztárocskák is a fejére nőttek. A mostani játékerőnk csalóka, mindenki messze a tudása alatt teljesít.

Nézőszám csökkenés. Nincs adatom, de talán R24 írta le, hogy eddigi évekhez hasonlóan alakul. Rangadón tele volt most is, a bérletesek pénze bejön, ha beülnek, ha nem, japán turista meg mindig lesz. Ha van teljesítmény és szép játék, van és lesz néző is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. október 8., hétfő 14:48

Én úgy gondolom,hogy a stadionra szükség van. Mindenképp előrelépést jelent majd egy új,modern nézőcsalogató aréna.

Viszont szerintem szponzorra szükség lenne egy ilyen beruházáshoz. Egyik csapat sem tudta/akarta ezt a projektet zsebből kivitelezni.

Spurs,Atletico,Juve,Bayern,Arsenal...

Mindegyik igen komoly szponzori háttérrel megtámogatva tudta csak kivitelezni.

Ha,belevágunk főleg hitelből és önerőből az visszavetheti az igazolásainkat ez boritékolható.
Valahogy úgy érzem erre készül is Perez. Ceballos,Odri,Curtoa,Vini,Rodrygo,Asensio pakkal.

Hazard ára elvileg 200 millió lett volna. Brutális összeg főleg úgy,hogy a Chelsea ennyiért sem tuti,hogy eladta volna.

Őt Ronaldo 100 millája és a 2 brazil titán árából meg is tudtuk volna venni.

És még Bale-hez hozzá sem nyúltunk... Őket érzem hibának főleg ennyi pénzért. Persze ha az egyik már befut behozza mind a kettő árát de egyelőre nem látom bennük ezt. Ők a jövő ez tény. Nem akartuk,hogy elhozza őket is a Barca vagy a City. Túl sok brazilt buktunk be az utóbbi időben. Gabriel Jesus,Neymar pl.

Mané is egy nagyon jó opció lett volna 100 milla körül. A pool legjobbja szerintem.

Nincsen igazi szélsőnk és befejezőnk sem.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. október 8., hétfő 14:18

Ez egy elég pesszimista számolgatás, de lehet hogy így nézett volna ki, de minimum kihagyod belőle, a marketing növekedést, a bukás helyett. Elég csak a nézőszámra gondolni, de nem tudni hogy alakulnak a mezeladások, online marketing stb azóta.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 8., hétfő 14:07

Elég egyszerűen néz ki itt a végén a matek, a végeredmény tetszik nekem is. Csak az a bökkenő, hogy nem olyan olcsó, mint elsőre tűnik. Ebbe a felállásban buktuk volna CR 100+ vételárát, valamit szépített volna rajta az esetleges Karimért kapott pénz. A Hazard-Bale bulin ott lett volna megint egy százas bukó, és a belga vagy megelégedett volna Béla pénzével, vagy nem. CR régi vagy új fizuja megint plusz kiadás. Ha CR megkapta volna pluszba Karim pénzét is, akkor aztán indult volna a lavina. Modric még pofátlanabb lett volna és lehet, hogy mások is beálltak volna kéregetni. Mindent összeszámolva kb. 200-250 gurigával lennénk lejjebb, de tény, hogy a támadósor vélhetően valamivel erősebb lenne. De nem ennyivel. Sosem tudjuk meg, hogy Hazard nálunk is kivirágzott volna. Erre semmi garancia nincs. Annyi pénzt meg CR sem érdemelt, amennyit követelt. (Csak a számokkal játszottam, most az előre kalkulálhatatlan marketinges pénzekkel nem)
Tényleg nem jó, ahogy most van, de nem nagyon tudtunk volna mély zsebbenyúlás nélkül jól kijönni a dologból. Floren meg pont ezt akarta elkerülni. Persze, ha PSG vagy barsza vagyunk, akkor működött volna ez a képlet, zsebből kivágjuk, de itt és most sajnos nem. (Amúgy meg ha Hazard nagyon jönni akart volna, akkor tehetett volna ő is érte, vannak azért mocskos eszközök a játékosok kezében is, de ezeket már tényleg hagyjuk meg a barcának. Ők több, mint egy klub és az átigazolási politikájuk is kicsit más, mint másnak, lásd neymar, Dembele, Kuti.)
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 8., hétfő 13:13

Babinho írta:A stadion szükséges, nagyon kezd már elhasználódni. Egy ilyen beruházás pedig hatalmas eredmény és lendület lenne a klubnak. Nagyobb mint egy sztárigazolás...És a tervek alapján ez lesimáz minden európai stadiont, szolgáltatásban, kinézetben, infrastruktúrában.
Amerikában NFL-ben épülnek ilyen stadionok, mint a Falcons arénája pl.

DE, ettől függetlenül, ha eladtuk volna Benzemát, rádobjuk a fizuját CR-ére, és ráfizetéssel kivitelezünk egy Hazard-Bale cserét, kicsit más lenne e leányzó fekvése. Úgyhogy nem minden a stadion miatt van, lehetne ezt jól is csinálni.
De szep lett volna... :kivagyhe: :-(
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. október 8., hétfő 13:00

Toky írta:
RealMadridFanatic írta:Ha jól olvastam 2020-ig van szerződés az Adidas-szal. Nyilván köthetik az ebet a karóhoz, de Perez is mondhatja, hogy vagy emelnek szépen a világ legnagyobb, legsikeresebb, legaladhatóbb klubjának a pénzén, vagy lesz bőven jelentkező a helyükre (a szerződés lejárta után persze). Mondjuk én nem sírnék, vannak egész jó mezeink, de a sárkány-pizsi, meg az ocsmány betűtípusok után nem elleneznék egy Nike-t.
Ez ugyanaz, mint amikor egy játékos panaszkodik a fizetésemelésért. Élő szerződésünk van. Ha nem akarnak, nem emelnek. Az Adidasnak ez egy nagyon is jövedelmező szerződés, nincs okuk változtatni még.
Azzal meg, hogy emiatt pusztán gőgből (mert ez nem más) elvágjuk a jövőbeni esetleges sikeres üzletek lehetőségét is megint csak magunk alatt vágnánk a fát.
Nyilván tolnia kell Pereznek, hogy módosítsák, de amíg a másik fél nem hajlandó rá, és felbontani meg nem éri meg, akkor nincs más mód, mint kivárni a végét. Ha pedig ez történik, akkor meg az Adidas akkori ajánlatát igenis meg kell hallgatni, és ha jobb, mint a többieké, azt elfogadni. Ha pedig nem jobb, így jártak.
Én nem számítok érdemi előrelépésre jövő nyárig. 1 évvel a lejárat előtt lesz csak érdeke az Adidasnak tárgyalni. Akkor meg már kérdés, hogy van-e értelme újat kötni, ne várjuk-e meg a lejáratot inkább.
(a szerződés lejárta után persze)
Kb. ezt írtam én is, legalábbis erre gondoltam. Nyilván amíg él a szerződés, addig az Adidas kezében vannak az aduk, de jövőre már be lehet szellőztetni a sajtóban pár ajánlatot sportszergyártóktól, fű alatt érdeklődni is náluk, hogy ne teljesen légbőlkapottak legyenek a pletykák és ezzel nyomást helyezni az Adidasra, hogy tényleg az övék legyen a legjobb ajánlat majd.
Olyanról sehol nem írtam, hogy bontsunk fel élő megállapodást, a valószínűsíthető súlyos kötbérek mellett.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2018. október 8., hétfő 12:08

RealMadridFanatic írta:Ha jól olvastam 2020-ig van szerződés az Adidas-szal. Nyilván köthetik az ebet a karóhoz, de Perez is mondhatja, hogy vagy emelnek szépen a világ legnagyobb, legsikeresebb, legaladhatóbb klubjának a pénzén, vagy lesz bőven jelentkező a helyükre (a szerződés lejárta után persze). Mondjuk én nem sírnék, vannak egész jó mezeink, de a sárkány-pizsi, meg az ocsmány betűtípusok után nem elleneznék egy Nike-t.
Ez ugyanaz, mint amikor egy játékos panaszkodik a fizetésemelésért. Élő szerződésünk van. Ha nem akarnak, nem emelnek. Az Adidasnak ez egy nagyon is jövedelmező szerződés, nincs okuk változtatni még.
Azzal meg, hogy emiatt pusztán gőgből (mert ez nem más) elvágjuk a jövőbeni esetleges sikeres üzletek lehetőségét is megint csak magunk alatt vágnánk a fát.
Nyilván tolnia kell Pereznek, hogy módosítsák, de amíg a másik fél nem hajlandó rá, és felbontani meg nem éri meg, akkor nincs más mód, mint kivárni a végét. Ha pedig ez történik, akkor meg az Adidas akkori ajánlatát igenis meg kell hallgatni, és ha jobb, mint a többieké, azt elfogadni. Ha pedig nem jobb, így jártak.
Én nem számítok érdemi előrelépésre jövő nyárig. 1 évvel a lejárat előtt lesz csak érdeke az Adidasnak tárgyalni. Akkor meg már kérdés, hogy van-e értelme újat kötni, ne várjuk-e meg a lejáratot inkább.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. október 8., hétfő 11:27

Toky írta:Élő szerződésünk van az Adidasszal, akik meg hülyék lennének változtatni rajta. Ki tudja, mibe fájna azt felmondani.
Ha jól olvastam 2020-ig van szerződés az Adidas-szal. Nyilván köthetik az ebet a karóhoz, de Perez is mondhatja, hogy vagy emelnek szépen a világ legnagyobb, legsikeresebb, legaladhatóbb klubjának a pénzén, vagy lesz bőven jelentkező a helyükre (a szerződés lejárta után persze). Mondjuk én nem sírnék, vannak egész jó mezeink, de a sárkány-pizsi, meg az ocsmány betűtípusok után nem elleneznék egy Nike-t.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2018. október 8., hétfő 11:16

A nagy igazolásokhoz pénz kell.
Ha hosszú távon gondolkozunk, a stadionra pont azért költünk, hogy a későbbiekben több pénzt hozzon. Vagy ez, hogy üzleti alapon próbálunk pénzt szerezni, és ehhez igen is szükség van a stadionra, vagy eladjuk magunkat egy arabnak.
Mindenki döntse el, melyik a jobb.

Most adott a pénzügyi háttér (Realé és a hiteleké), hogy jövedelmezően meg tudjuk ezt ejteni. Nem ezen múlik szerintem az átigazolási piacon tanúsított viselkedésünk. Rendben, hogy "a legdrágább igazolások a legolcsóbbak", de eddig minden drága igazolás (vélhetően még Kaká is) visszahozta az árát a marketingen keresztül. Hazard nem biztos, hogy visszahozta volna azt a 200-at. És igen, mivel nem arab adja a pénzt, így ez is számít.

Meg természetesen nekünk szurkolóknak az a fontos, hogy a csapat nyerjen és nyerjen. De a bevételek nem igazán ebből jönnek. És ha innen nézem, akkor igenis jobb vétel egy Neymar mint egy Hazard.
A mezszponzoráció meg... Élő szerződésünk van az Adidasszal, akik meg hülyék lennének változtatni rajta. Ki tudja, mibe fájna azt felmondani.

Szóval összegezve, igen, szerintem nagyon is fontos ez a stadion átépítés. De ez csak az én véleményem.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. október 8., hétfő 10:28

A stadion szükséges, nagyon kezd már elhasználódni. Egy ilyen beruházás pedig hatalmas eredmény és lendület lenne a klubnak. Nagyobb mint egy sztárigazolás...És a tervek alapján ez lesimáz minden európai stadiont, szolgáltatásban, kinézetben, infrastruktúrában.
Amerikában NFL-ben épülnek ilyen stadionok, mint a Falcons arénája pl.

DE, ettől függetlenül, ha eladtuk volna Benzemát, rádobjuk a fizuját CR-ére, és ráfizetéssel kivitelezünk egy Hazard-Bale cserét, kicsit más lenne e leányzó fekvése. Úgyhogy nem minden a stadion miatt van, lehetne ezt jól is csinálni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. október 8., hétfő 10:24

Persze, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nyilván nincs pénzügyi rálátásom és nyilván jobban ért hozzá az öreg, de azért nem minden arany, amihez hozzányúl, sokaknak rövidtávú a memóriája ezzel kapcsolatban. Mindenesetre én nem vagyok ellene, de a keret frissítése szerintem mindig fontosabb. Én jobban örülnék, hogy ha mondjuk a Barca zsinórban négy meccsen bukik pontokat, akkor legalább gólt lőjünk, szarok a stadionra ha beelőznek bajnoki címek tekintetében. Hosszútávon biztos jövedelmező vállalkozás, de ha nincsenek sportszakmai sikerek pár évig (nyilván ez hipotetikus dolog), akkor egyenes az út egy új Calderónhoz.

Lopehoz: igen, makacs, bár túl sok lehetősége nincs a vérciki paddal és a sérült kezdőkkel. Mindenképp hagynám év végéig, kell a tosznak az idegbeteg Conte.

A brand kérdéshez pedig: egy normális mezszponzorációt tessék először összehozni, az kissebb falatnak tűnik...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég