Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...

Szerinted hol végez a csoportban a válogatottunk?

A szavazás 2023. december 18., hétfő 10:28-kor befejeződött.

1.
8
15%
2.
21
38%
3.
18
33%
4.
8
15%
 
Szavazatok száma: 55

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 12., péntek 6:36

dannen írta:jezusom james :| :agree:

Q7 azt neked onnan külsővel.... :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. október 12., péntek 0:28

Jim írta:Alcacer a válogatottban is elég gólerős
ha nem a Braca vette volna meg, ide is beférne jelenleg :hmmm:
Jim es a spanyolok,orok szerelem. :mrgreen:

Nekem ingyen se kene a srac, hiaba a mostani jo forma.
ZIDANE

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. október 11., csütörtök 22:51

Alcacer a válogatottban is elég gólerős
ha nem a Braca vette volna meg, ide is beférne jelenleg :hmmm:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:02

ilyen cikket megírni és lehozni de tényleg. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 12., szerda 15:47

H.E.H.E. írta:hallod sütemény neked antihehe napjaid vannak bazmeg :lol:


eszemben sem volt nézni magyar válogatott meccset, de írtátok többen, hogy milyen faszán játszik a csapat.
oké akkor belőttem a második félidőre.
és most meg leírtam róla a véleményem, hogy mindig másodiknak érnek oda,lassabbak, körülményesebbek, ügyetlenebbek.

mit nem értesz ezen?

De ha eszedben se volt nézni, meg nem is érdekel, akkor minek írsz róla 90 sort? :lol:
Ezek közül ráadásul fele legalább nem volt igaz se a finnek se a görögök ellen. 20 perc alapján közhelyekkel dobálózni meg unalmas, részletekbe belemenni megint csak nem érdemes, mert te ugye "leszarod". Ez így elég meddő.

Nem antihehe napjaim vannak, csak néha komolyan veszem amit mondasz, és muszáj beleállnom, mert felbaszkod.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. szeptember 12., szerda 15:43

Az első félidőt kellett volna nézned, az jobb volt. Viccen kívül, pedig én is kritikus vagyok velük. De ha megnézed a góljainkat, akkor is kiderül. Illetve van tudatos játék, elképzelés, labdakihozatali taktika...nyilván ettől még egy Nagyádi nem lesz Kroos, de érted.

A második félidőre teljesen elfáradtak, lépni nem tudott egy-kettő. Egyébként Kleinheisler egész jó volt, nem egy kiugró zseni, de magyar szinten jó focista.
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 12., szerda 15:37

hallod sütemény neked antihehe napjaid vannak bazmeg :lol:


eszemben sem volt nézni magyar válogatott meccset, de írtátok többen, hogy milyen faszán játszik a csapat.
oké akkor belőttem a második félidőre.
és most meg leírtam róla a véleményem, hogy mindig másodiknak érnek oda,lassabbak, körülményesebbek, ügyetlenebbek.

mit nem értesz ezen?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: géza » 2018. szeptember 12., szerda 15:10

H.E.H.E. írta:amúgy én támogatnám ezt a nemzetek ligája cuccot, ha mindig ez lenne, és a barátságos meccseket teljesen eltörölnénk a naptárból.
Ez a cél, jelenleg csak azért vannak még barátságos meccsek, mert vannak páratlan létszámú csoportok.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: matador » 2018. szeptember 12., szerda 15:06

hehe írta:mondtátok, hogy milyen derék módon játszóttak - nyilván a spanyol meccset néztem - ugyhogy belenéztem a második félidőbe. szerintem veletek van a baj.
nézhetetlen.
annyira utálom a sok balfasz magyar focistánkat, hogy ki merem jelenteni, hogy objektíven tudok róluk nyiltkaozni, mert ellensúlyozza az irántuk érzett utálat és szánalom a hazaszeretetemet.
de csak a magyar válogatottnál érzem azt, hogy sokkal gyengébbek a játékosok fizikálisan, technikailag, mindenhogy. mindig később érnek oda, mindig lassabban, mindig bajt okoz a labda, nem látnak a pályán, stb.
A másodikban fociból nem mutattunk sokat, a modern játék legnehezebb részét, az offensive transitiont nyilván egy hét közös munka után még nem tudták példaértékűen csinálni. Az a kaparásról szólt, és ez szokatlan elszántsággal, pontos és agresszív kiváltásokkal zajlott, ami dicséretes.
Ha arra vagy kíváncsi, hogy mi volt a baba része a focinknak, akkor az első félidőt nézd. Fölénőttünk a görögöknek sokszor, és egy bekkelős, minden hájjal megkent csapat ellen tudtunk számottevő támadóerőt felmutatni. Néhány támadásunk egészen pofás volt, ahogy azok a labdakihozatalok is, amiben Nagy Ádám értintett volt.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 12., szerda 14:34

Engem ott elveszítettek Magdi anyus halálával. :'(
De offbú ki. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 12., szerda 14:26

Süti írta:
H.E.H.E. írta:leírtam a szakmai részét.

a focistáinkat kutyába se nézem.
nem a válogatottól undorodom.
megszégyenítik a mezt, amit felvesznek meccsről meccsre.

poénnak szántam a hagyjadmármagad dolgot. ne szívd ennyire mellre.

A szakmai részét? Te? Eyetest? :mrgreen:

Minden körben megfutod hogy hagyjatok a válogatottal, mégis te jössz hozzászólni. :D Az egész országban ez megy, hagyjatok vele, szántsuk be, szar az egész, nem érdekel, de azért nézem, és megmondom a tutit. :shutup: :(
Feltételezem most a Barátok köztről van szó, amit senki sem néz, de mindenki képben van. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 12., szerda 14:17

H.E.H.E. írta:leírtam a szakmai részét.

a focistáinkat kutyába se nézem.
nem a válogatottól undorodom.
megszégyenítik a mezt, amit felvesznek meccsről meccsre.

poénnak szántam a hagyjadmármagad dolgot. ne szívd ennyire mellre.

A szakmai részét? Te? Eyetest? :mrgreen:

Minden körben megfutod hogy hagyjatok a válogatottal, mégis te jössz hozzászólni. :D Az egész országban ez megy, hagyjatok vele, szántsuk be, szar az egész, nem érdekel, de azért nézem, és megmondom a tutit. :shutup: :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 12., szerda 13:57

géza írta:Attól még hogy nem jutunk ki, meg szabad értenünk egy új rendszer lebonyolítását?

A lényege a rendszernek amúgy az, hogy nem lesz mostantól pótselejtező, ezt hivatott kiváltani a Nemzetek Ligája. Két módon lehet kijutni az EB-re, az első az a jól ismert selejtező, amit 2019. márciusától fognak játszani, és az 55 csapatot 10 csoportba fogják osztani, és ezeknek a csoportoknak az első két helyezettje egyenes ágon kijut a tornára. A 24 csapatból tehát 20 már megvan, és a maradék négy úgy jön ki, hogy az addig lezajlott Nemzetek Ligája csoportköreit megnézik, automatikusan kihúzzák a listáról a már kijutott 20 csapatot, és ezek után az egyes divízió nyertesek játszanak egymással egy-egy helyért. Tehát a D divízió négy győztese elődöntő-döntő rendszerben megmérkőzik, és a végső győztes garantált helyet kap. Ugyanez a C-B-A divízió esetén is megtörténik. Amennyiben már egy csapat kvalifikálta magát, és mondjuk megnyerte a saját divízióját (pl. az A div. 2. csoportja úgy ér véget, hogy 1. Belgium, 2. Svájc és 3. Izland, és a Belgák és Svájc már kijutottak, akkor amennyiben nincs más olyan második helyezett az A divben aki még nem jutott ki, akkor az izlandiak fognak játszani az eb részvételért - ilyen esetben természetesen a maradék 3 A dives helyett a B divizió legjobbjaival töltik fel).

Köszönöm. Ennyire voltam kiváncsi.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 12., szerda 13:56

leírtam a szakmai részét.

a focistáinkat kutyába se nézem.
nem a válogatottól undorodom.
megszégyenítik a mezt, amit felvesznek meccsről meccsre.

poénnak szántam a hagyjadmármagad dolgot. ne szívd ennyire mellre.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 12., szerda 13:52

H.E.H.E. írta:ne mondd ezt, fájdalmat okozol.
összetöröd a lelkem. :kivagyhe: :| :(

Nézd, én nem értelek. Nem is akarlak megérteni. Sokszor jókat röhögök a hsz-eiden, sokszor nem is értem mit akarsz és sokszor nem tudok veled egyetérteni. De ebbe most ne is menjünk bele. Nem számít. De ha ennyire undorodsz a hazád valogatottjától, ( lelked rajta) akkor mi a búbánatosfaszért kell beleszallni, egy arról folyó beszélgetésbe? Érdemben nem tudsz hozzászólni és lehet nem is akarsz, akkor minek?
Vagy csak azért, h újfent leírhatsd, h te mekkor a vagány vagy, h leszarod az itthoni futballt és ezt is jól megszakérted?
Komolyan nem értelek. De tudom, hulye vagyok, mindeki az. Csak te mész a jó sávban
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 12., szerda 13:50

Attól még hogy nem jutunk ki, meg szabad értenünk egy új rendszer lebonyolítását?
nem.







:mrgreen:


amúgy én támogatnám ezt a nemzetek ligája cuccot, ha mindig ez lenne, és a barátságos meccseket teljesen eltörölnénk a naptárból.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: géza » 2018. szeptember 12., szerda 13:48

Attól még hogy nem jutunk ki, meg szabad értenünk egy új rendszer lebonyolítását?

A lényege a rendszernek amúgy az, hogy nem lesz mostantól pótselejtező, ezt hivatott kiváltani a Nemzetek Ligája. Két módon lehet kijutni az EB-re, az első az a jól ismert selejtező, amit 2019. márciusától fognak játszani, és az 55 csapatot 10 csoportba fogják osztani, és ezeknek a csoportoknak az első két helyezettje egyenes ágon kijut a tornára. A 24 csapatból tehát 20 már megvan, és a maradék négy úgy jön ki, hogy az addig lezajlott Nemzetek Ligája csoportköreit megnézik, automatikusan kihúzzák a listáról a már kijutott 20 csapatot, és ezek után az egyes divízió nyertesek játszanak egymással egy-egy helyért. Tehát a D divízió négy győztese elődöntő-döntő rendszerben megmérkőzik, és a végső győztes garantált helyet kap. Ugyanez a C-B-A divízió esetén is megtörténik. Amennyiben már egy csapat kvalifikálta magát, és mondjuk megnyerte a saját divízióját (pl. az A div. 2. csoportja úgy ér véget, hogy 1. Belgium, 2. Svájc és 3. Izland, és a Belgák és Svájc már kijutottak, akkor amennyiben nincs más olyan második helyezett az A divben aki még nem jutott ki, akkor az izlandiak fognak játszani az eb részvételért - ilyen esetben természetesen a maradék 3 A dives helyett a B divizió legjobbjaival töltik fel).

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 12., szerda 13:46

ne mondd ezt, fájdalmat okozol.
összetöröd a lelkem. :kivagyhe: :| :(
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 12., szerda 13:39

H.E.H.E. írta:mit akarsz te megérteni hagyjadmár magadat.

nemtökmindegy, ha úgyse jutunk ki?
mit számolgatsz? :lol:

mondtátok, hogy milyen derék módon játszóttak - nyilván a spanyol meccset néztem - ugyhogy belenéztem a második félidőbe. szerintem veletek van a baj.
nézhetetlen.
annyira utálom a sok balfasz magyar focistánkat, hogy ki merem jelenteni, hogy objektíven tudok róluk nyiltkaozni, mert ellensúlyozza az irántuk érzett utálat és szánalom a hazaszeretetemet.
de csak a magyar válogatottnál érzem azt, hogy sokkal gyengébbek a játékosok fizikálisan, technikailag, mindenhogy. mindig később érnek oda, mindig lassabban, mindig bajt okoz a labda, nem látnak a pályán, stb.

pedig gecire nem atomfizika, nálunk ostobább, együgyűbb nemzetek tanultak meg jobban focizni.

ugyhogy hagyjatok a gecibe a magyar futballválogatottal. számolgassátok a semmit.

Én minden téren hagynálak, kár, h a fórumot meg te nem akarod hagyni. :|
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. szeptember 12., szerda 13:32

mit akarsz te megérteni hagyjadmár magadat.

nemtökmindegy, ha úgyse jutunk ki?
mit számolgatsz? :lol:

mondtátok, hogy milyen derék módon játszóttak - nyilván a spanyol meccset néztem - ugyhogy belenéztem a második félidőbe. szerintem veletek van a baj.
nézhetetlen.
annyira utálom a sok balfasz magyar focistánkat, hogy ki merem jelenteni, hogy objektíven tudok róluk nyiltkaozni, mert ellensúlyozza az irántuk érzett utálat és szánalom a hazaszeretetemet.
de csak a magyar válogatottnál érzem azt, hogy sokkal gyengébbek a játékosok fizikálisan, technikailag, mindenhogy. mindig később érnek oda, mindig lassabban, mindig bajt okoz a labda, nem látnak a pályán, stb.

pedig gecire nem atomfizika, nálunk ostobább, együgyűbb nemzetek tanultak meg jobban focizni.

ugyhogy hagyjatok a gecibe a magyar futballválogatottal. számolgassátok a semmit.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég