Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. október 18., csütörtök 11:23

ateeemadrid írta:Ez a Better Call Saul évadzáró iszonyat zseniálisra sikeredett. :salute:
Nem csak az utolso resz, hanem az egesz evad nagyon eros volt. Tortenetileg es hangulatilag is egyre kozelebb vagyunk a Breaking Bad esemenyeihez.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 17., szerda 20:49

csak fura hogy így szezon közepén. főleg hogy elvileg már tavaly óta tudta hogy elég lesz neki. na mindegy.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. október 17., szerda 20:47

Bucsu uzenetebol nem igazan derult ki,hogy miert. Szerintem filmes karrier miatt. Eleg felkapott lett, igy a gotham utan foleg. Es a shameless elegge lefoglalta az egesz evet,gothamba is ezert szerepelt ilyen keveset csak. Shameless mellett semmi masra nem volt ideje. Lehet komolyabb szintet akar.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 17., szerda 19:55

én is imádom a shamelesst és pont ma néztem az 5. részt de már lent van a 6. is. Emmy Rossumról már az év elején tudni lehetett hogy neki ez az utolsó évad neki és producerként folytatja a sorozatban de Cameronról nem tudtam. mi az ok?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. október 17., szerda 19:52

kierkegaard írta:Nem tudom, hogy rajtam kívül nézi más is a shamelesst, de most olvasom, hogy Cameron Monaghan lelép a sorozatból és a nem rég megjelent rész volt az utolsó. Ezt konkrétan nem igazán tudom feldolgozni. top 3 karakter volt nálam és még is csak 9. évadig élvezhettem a zseniálisan megírt karakterét és színészi játékát.

az élet kegyetlen.
En is kovetem, habar az uj reszt meg nem lattam. De nem csak Cameron Monaghan hagyja abba, hanem Emmy Rossum is. Raadasul a megszokott 12 helyett 14 reszt kapunk iden, szoval en abban sem vagyok biztos, hogy egyaltalan lesz kovetkezo evad.

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. október 17., szerda 19:21

Nem tudom, hogy rajtam kívül nézi más is a shamelesst, de most olvasom, hogy Cameron Monaghan lelép a sorozatból és a nem rég megjelent rész volt az utolsó. Ezt konkrétan nem igazán tudom feldolgozni. top 3 karakter volt nálam és még is csak 9. évadig élvezhettem a zseniálisan megírt karakterét és színészi játékát.

az élet kegyetlen.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. október 16., kedd 20:42

sebydani írta:Srácok, valami jó új-újabb sitcomot (1-2 max 3 évad) tudtok ajánlani? :)
- Man Seeking Woman: nekem is nagy kedvencem volt
- Norsemen: talan kevesbe ismert sorozat, egy viking faluban eloket parodizalja ki
- Master of None: mar csak Aziz Ansari miatt is meglesnem
- Man With a Plan: Matt LeBlanc a foszereplo
- The Mick

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. október 16., kedd 20:31

A Man seeking womant én is ajánlom :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. október 16., kedd 20:18

sebydani írta:Srácok, valami jó új-újabb sitcomot (1-2 max 3 évad) tudtok ajánlani? :)
Future Man, Wrecked.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. október 16., kedd 20:06

South Park az alap :-* Köszi a tippet amúgy, rápillantok :agree:
Csak vadásznék valami újabbat, mert állandóan ugyanazokat a sitcomokat nézem újra és újra amint végére érek egynek, egymás után :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 16., kedd 20:01

Nekem a Man seeking woman az egyik kedvencem az elmúlt évekből, kurva vicces és nagyon okos szerintem. Hárnom évad, sajnos úgy néz ki egyelőre hogy nem is lesz negyedik.

Amúgy meg South Park. B-) :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. október 16., kedd 19:58

Srácok, valami jó új-újabb sitcomot (1-2 max 3 évad) tudtok ajánlani? :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 15., hétfő 12:53

Tádám írta:Aranyélet S03




Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jankát én sem hoztam volna vissza, de végül is, értem, hogy mit akarnak. Szenvedjen mindenki. Azért ez messze van a happy endtől. Janka szenved, Renátó életének annyi, Miráék nevelik a kishugit, vissza a panelba... Szerintem ez elég szenvedés az életük hátralévő részére, főleg ha még Bius öngyilkosságát, illetve Mira tetteit is belevesszük. :| :| :kivagyhe:


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nyilván én sem arra a klasszikus Happy_(Endre :mrgreen: ) gondolok, de végül is igazad van szenved mindenki rendesen, van akinek inkább a halál lenne a megváltás.. :)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. október 15., hétfő 12:35

Aranyelet S03

B*sszátok meg, hogy mar ledaraltatok nekem eddig egy reszre volt idom. :mrgreen:


Majd ma.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. október 15., hétfő 12:14

reeed_ati írta:
Tádám írta:Aranyélet S03


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Talán az első két résznél éreztem csak azt, hogy kicsit unalmas a story, aztán minden rész nagyon pörgős lett. Nyilván sok helyen már tényleg kicsit sok volt... a szülős rész, miközben fent meg verekednek, meg leesnek, az kicsit erőltetett volt már, néha talán a kevesebb több lett volna. De összességében szerintem jobb, mint a 2. évad. Ültek a poénok, az áthallásos dolgok, a párhuzamok a mai politikai élettel. A befejezés is tetszett. Ott egy kérdés viszont, a végén akkor a kislányt "átadták" Miráéknak, és ők nevelik végül, ugye? Már éjfél után voltam... :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy voltam vele, hogy mondom a 4. után szünetet tartok és ma befejezem, de basszus annyira beindult és olyan jó lett, hogy nem lehetett abbahagyni. 4-től 7-ig az valami kegyetlen jól sikerült. Nekem a zárás nem volt az igazi, eléggé szürreális lett, nyilván értem a mondanivalóját, de egy nem happy-end-nek jobban örültem volna. Jankát pl. nem hoztam volna vissza, sztem sokkal nagyobb súlya lett volna az egésznek. Független ettől, hogy máshogy képzeltem a zárást, hatalmas volt az egész.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jankát én sem hoztam volna vissza, de végül is, értem, hogy mit akarnak. Szenvedjen mindenki. Azért ez messze van a happy endtől. Janka szenved, Renátó életének annyi, Miráék nevelik a kishugit, vissza a panelba... Szerintem ez elég szenvedés az életük hátralévő részére, főleg ha még Bius öngyilkosságát, illetve Mira tetteit is belevesszük. :| :| :kivagyhe:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2018. október 15., hétfő 11:54

Tádám írta:Aranyélet S03


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Talán az első két résznél éreztem csak azt, hogy kicsit unalmas a story, aztán minden rész nagyon pörgős lett. Nyilván sok helyen már tényleg kicsit sok volt... a szülős rész, miközben fent meg verekednek, meg leesnek, az kicsit erőltetett volt már, néha talán a kevesebb több lett volna. De összességében szerintem jobb, mint a 2. évad. Ültek a poénok, az áthallásos dolgok, a párhuzamok a mai politikai élettel. A befejezés is tetszett. Ott egy kérdés viszont, a végén akkor a kislányt "átadták" Miráéknak, és ők nevelik végül, ugye? Már éjfél után voltam... :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy voltam vele, hogy mondom a 4. után szünetet tartok és ma befejezem, de basszus annyira beindult és olyan jó lett, hogy nem lehetett abbahagyni. 4-től 7-ig az valami kegyetlen jól sikerült. Nekem a zárás nem volt az igazi, eléggé szürreális lett, nyilván értem a mondanivalóját, de egy nem happy-end-nek jobban örültem volna. Jankát pl. nem hoztam volna vissza, sztem sokkal nagyobb súlya lett volna az egésznek. Független ettől, hogy máshogy képzeltem a zárást, hatalmas volt az egész.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. október 15., hétfő 10:57

Aranyélet S03


Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Talán az első két résznél éreztem csak azt, hogy kicsit unalmas a story, aztán minden rész nagyon pörgős lett. Nyilván sok helyen már tényleg kicsit sok volt... a szülős rész, miközben fent meg verekednek, meg leesnek, az kicsit erőltetett volt már, néha talán a kevesebb több lett volna. De összességében szerintem jobb, mint a 2. évad. Ültek a poénok, az áthallásos dolgok, a párhuzamok a mai politikai élettel. A befejezés is tetszett. Ott egy kérdés viszont, a végén akkor a kislányt "átadták" Miráéknak, és ők nevelik végül, ugye? Már éjfél után voltam... :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. október 11., csütörtök 23:48

Süti írta:Csak marketingfogás, dw. Mai rész után pláne kijött. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A crying PC babies rész zseni volt, igazán találó tüske.
Hát nem tudom, nem vagyok benne biztos. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az első részben elhintettek egy Stan-halált, ma Kulabá't írták ki gyakorlatilag a sorozatból... az egész évad mintha ebbe az irányba menne egyelőre, de majd kiderül, remélem tényleg csak marketing fogás. Viszont a #cancelthesimpsons kurvajó volt. :lol: meg a crying pc babies is, jah. :mrgreen: :mrgreen: "sometimes these pc babies don't even know why they cry" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. október 11., csütörtök 23:41

Ez a Better Call Saul évadzáró iszonyat zseniálisra sikeredett. :salute:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. október 11., csütörtök 22:03

Csak marketingfogás, dw. Mai rész után pláne kijött. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A crying PC babies rész zseni volt, igazán találó tüske.

Mayans is pörög, szintén nem fogom elengedni, SoA is 1. évad végére kezdet összeállni, ebben is nagyon sok a potenciál, pedig féltem tőle. SoA fanoknak megér egy próbát.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég