Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. november 5., hétfő 9:50

We keep on working. Sacrifice, effort and calm.

Így tette ki instára a csövesbánat.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. november 5., hétfő 9:49

Gondolom a meditációra utal. Lelki nyugalom, önkontroll, stb..csak amik jellemzik Ramost. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. november 5., hétfő 9:41

Babinho írta:Ha nem ilyen lenne a nehéz helyzetekben, akkor lehet nem lenne ennyi BL-ünk, mert az elődöntős kudarcok után (főleg a bayern elleni) nem állt volna fel. Emiatt az arc és mentalitás miatt, több Ő, mint a védők 98%-a.
Most tényleg egy ilyen gólöröm miatt is le kell húzni? Már semmi nem jó?
De amúgy, mi a gond ezzel a gólörömmel? Mi a jelentése?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. november 5., hétfő 9:37

Ha nem ilyen lenne a nehéz helyzetekben, akkor lehet nem lenne ennyi BL-ünk, mert az elődöntős kudarcok után (főleg a bayern elleni) nem állt volna fel. Emiatt az arc és mentalitás miatt, több Ő, mint a védők 98%-a.
Most tényleg egy ilyen gólöröm miatt is le kell húzni? Már semmi nem jó?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. november 5., hétfő 9:07

Neki is megvannak a csövesbánat manőverei, a kis feltűnési viszketegségekkel :roll:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 30., kedd 12:21

http://www.sportbible.com/football/news ... 9.amp.html

Lehet fake.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 28., vasárnap 23:25

Csabi írta:lopi haver, bro. ő ezzel kivívta a tiszteletét. conte az anyjába fogja visszaordítani, ha felmegy.
Magyarul Lopi egy szerencsétlen is. Azért rohadtul rá kellett volna szóljon, ha látja miért kapjuk a gólokat, Ramos mit művel..de nem.
Azért nehogy már egy játékos diktáljon.. :hmmm:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 28., vasárnap 23:20

lopi haver, bro. ő ezzel kivívta a tiszteletét. conte az anyjába fogja visszaordítani, ha felmegy.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 28., vasárnap 23:08

Én bírom Ramost, de ez az ámokfutás, amit idén csinál ez már kezd kicsit sok lenni..

Rohangál össze-vissza a pályán, védekezés nulla, beáll csatárnak..

Értem én, hogy jót akar, látja, hogy szar a helyzet.Látja, hogy senki nem képes gólt lőni.De ezzel a vehemenciával, csak azt érte el, hogy a védelem is nulla lett.

Remélem jön egy új edző és tendbe teszi.Lopi nem képes erre, úgy tűnik.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. október 28., vasárnap 22:30

Ez az ember totál homály. :lol:
Casemiro elmondta,hogy egy lusta disznó az összes.
Ennyi.
Nem Lopi vot itt a fő rossz ebben a történetben.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. október 28., vasárnap 22:20

Casemiro szépen elmondta mi van. Ők vannak a pályán. Ideje hogy felelősség is legyen. Ramos meg már Conte ellen beszél. Jó lenne ha visszatérne legalább ebbe a galaxisba

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 21:29

rashidm írta:
Realista24 írta:Nehéz igazságot tenni. Kroos is például elmondta, hogy soha nem idegesíti fel magát egy rossz eredmény miatt, mert ez csak foci.
Ezt adom, de azért nehéz megmagyarázni ezt egy szurkolónak. Ha soha nem idegesíti fel magát a meccs miatt, a szurkoló szemében ez akár lehet az hogy nem érdekli a csapat. Szerintem.
Itt egyébként azt tenném, hogy akik elmentek a meccsre, kifizették a közel 140 eurós!!! belépőt, azoknak azonnal visszafizetném.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. október 28., vasárnap 21:28

Realista24 írta:Nehéz igazságot tenni. Kroos is például elmondta, hogy soha nem idegesíti fel magát egy rossz eredmény miatt, mert ez csak foci.
Ezt adom, de azért nehéz megmagyarázni ezt egy szurkolónak. Ha soha nem idegesíti fel magát a meccs miatt, a szurkoló szemében ez akár lehet az hogy nem érdekli a csapat. Szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 21:21

ELSiete írta:
Realista24 írta:A meccs után akkor sikerült beleállnia Pérezbe, Contéba és Casemiroba is, de azért elmondta, hogy egységesek vagyunk :lol: :lol: :lol:
én is most olvasom. hihetetlen ez az ember, mindig is tudtam, hogy nem az eszéért szeretjük, de azért az elmúlt pár évben azt hittem sikerült némi kultúrát magára szednie, de úgy látszik tényleg teljesen elszabadult ZZ és Ronaldo távozása óta. :-( Szerinte Casemiro túl erősen fogalmazott és ilyen nehéz időszakban ezt nem lett volna szabad. Ezek szerint már az is baj, ha valaki őszinte, vagy ha egy picit negatívabb hangnemben fejezi ki magát egy totális leégés után. Én az ilyen őszinte nyilatkozatokat amúgy is sokkal jobban kedvelem, mert így azt látom, hogy a játékosokat is érdekli a meccs végeredménye, de amit Ramos megint csinál az nem más, mint a takarózás, meg az üres sablonos duma, amiből már rohadtul elegem van. Meg ilyen amatőrséget, ilyen szinten, hogy a tuti biztos új edzőjelöltnek így...ilyet beüzenni. :lol: Hát tényleg mutatnám neki amit Isti írt, hogy a kezdőtagságot is ki kell érdemelni, de jobbat mondok, a CSK karszalagot is, mert az idei évi teljesítményével és mentalitásával csak a klubot járatja le, ami nem CSK-hoz méltó. Na mindegy, te hónapsportolója.
Nehéz igazságot tenni. Kroos is például elmondta, hogy soha nem idegesíti fel magát egy rossz eredmény miatt, mert ez csak foci.

A teljesítményét és a csk szalagot nincs értelme felhozni. A legjobb helyen van az utóbbi, előbbi meg megbocsátható, nálam. Bőven.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2981
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 21:20

Realista24 írta:A meccs után akkor sikerült beleállnia Pérezbe, Contéba és Casemiroba is, de azért elmondta, hogy egységesek vagyunk :lol: :lol: :lol:
én is most olvasom. hihetetlen ez az ember, mindig is tudtam, hogy nem az eszéért szeretjük, de azért az elmúlt pár évben azt hittem sikerült némi kultúrát magára szednie, de úgy látszik tényleg teljesen elszabadult ZZ és Ronaldo távozása óta. :-( Szerinte Casemiro túl erősen fogalmazott és ilyen nehéz időszakban ezt nem lett volna szabad. Ezek szerint már az is baj, ha valaki őszinte, vagy ha egy picit negatívabb hangnemben fejezi ki magát egy totális leégés után. Én az ilyen őszinte nyilatkozatokat amúgy is sokkal jobban kedvelem, mert így azt látom, hogy a játékosokat is érdekli a meccs végeredménye, de amit Ramos megint csinál az nem más, mint a takarózás, meg az üres sablonos duma, amiből már rohadtul elegem van. Meg ilyen amatőrséget, ilyen szinten, hogy a tuti biztos új edzőjelöltnek így...ilyet beüzenni. :lol: Hát tényleg mutatnám neki amit Isti írt, hogy a kezdőtagságot is ki kell érdemelni, de jobbat mondok, a CSK karszalagot is, mert az idei évi teljesítményével és mentalitásával csak a klubot járatja le, ami nem CSK-hoz méltó. Na mindegy, te hónapsportolója.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. október 28., vasárnap 21:14

ziro4vr írta:Cé És ZZ azért olyan tekintély és legenda volt még mellette, akik földön tartották, így hármuk között eloszlott az öltöző és az arc. De most, hogy egyedül hagyták, elszabadult, nincs aki visszafogja.
Valahol itt az igazság amit ez a szemét mond. Plusz egy.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62864
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 21:13

A meccs után akkor sikerült beleállnia Pérezbe, Contéba és Casemiroba is, de azért elmondta, hogy egységesek vagyunk :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. október 28., vasárnap 21:06

Cé És ZZ azért olyan tekintély és legenda volt még mellette, akik földön tartották, így hármuk között eloszlott az öltöző és az arc. De most, hogy egyedül hagyták, elszabadult, nincs aki visszafogja.
Nem illik.

ELSiete
Hozzászólások: 2981
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2018. október 28., vasárnap 20:01

De miért pont most szállt el? Mármint kellett neki még ez az egy plusz BL serleg, hogy így eleressze magát? Vagy CR távozásával úgy érzi ő lett az egyetlen góré? A héten is látom, hogy megkapta a legjobb sportembernek járó kamudíjat, hogy aztán összeállhasson egy pózőr képre Perez apóval. Megy a kifele mosolygás, de a teljesítmény nulla.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2018. október 28., vasárnap 19:50

Nagyobb lett az arc, mint a teljesítmény.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég