Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2018. november 22., csütörtök 11:37

Remy írta:Kubica hivatalosan is visszatér 2019-ben!!!! :sziv: :salute:

Most már csak az kéne, hogy a Williams egy kicsit fejlődjön...
Ennél jobb hír nem is jöhetett volna! :salute: Engem nem érdekel, ha gyengén fog teljesíteni, akkor is megérdemel egy esélyt, mert nagyon tehetséges pilóta, és hatalmasat küzdött azért, hogy újra az F1-ben versenyezhessen. Persze valóban az lenne az igazi tündérmese, ha a Williams építene egy versenyképes(ebb) autót, Kubicán pedig nem igazán látszana a sérülés és a 8 év kihagyás, de már az is hatalmas dolog, hogy vissza tud térni. Nem értek egyet azokkal, akik azért sírnak, hogy a fiatalok elől veszi el a helyet. Nézzük meg a jövő évi rajtrácsot, 3 újonc Russel (20), Norris (19), Giovinazzi (24) (+1, mert a Toro Rosso is egy újoncot fog beültetni valószínűleg Kvyat mellé), Verstappen (21), Leclerc (21), Gasly (22), Stroll (20), illetve ott van még Sainz és Kvyat akik szintén még csak 24 évesek. Persze, nyilván Oconnak lenne helye a rajtácson, de ezért hülyeség Kubicát hibáztatni, miért nem fizette be a Merci, ha annyira támogatja. Szóval így is rengeteg 20 év körüli pilóta lesz a mezőnyben, én hiányolom a régi motorosokat, többek közt ezért is örülök a lengyel visszatérésének, amellett persze hogy az egyik kedvencem volt annak idején.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. november 22., csütörtök 10:33

Kubica hivatalosan is visszatér 2019-ben!!!! :sziv: :salute:

Most már csak az kéne, hogy a Williams egy kicsit fejlődjön...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. november 15., csütörtök 18:11

Ennek akkor örülök.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. november 15., csütörtök 18:07

Remy írta:

Továbbra sem érted. Nem baj, olvasd el még egyszer Wéber írását.

Én értem. És egyre jobban szorakozom rajtad :)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. november 15., csütörtök 17:55

lestat írta: Remy meg :roll: Igaza van persze de attol még a kiskedvenced hagyhatott volna több helyet ha már látta hogy Ocon keménykedik. Nem. Ment a sajat feje után mint akinek alanyi jogon jár a pálya mindegy egyes szeglete.Az utána valo lökdösödés meg inkabb komikus volt.

Továbbra sem érted. Nem baj, olvasd el még egyszer Wéber írását.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. november 15., csütörtök 16:35

Köszi Hehe a felvilagositast. :agree:

Remy meg :roll: Igaza van persze de attol még a kiskedvenced hagyhatott volna több helyet ha már látta hogy Ocon keménykedik. Nem. Ment a sajat feje után mint akinek alanyi jogon jár a pálya mindegy egyes szeglete.Az utána valo lökdösödés meg inkabb komikus volt.

Amugy Ocon belső kameras vidije fent is van a csapat rádiokkal együtt. Ott minden látszik és hallatszik, csekkold le.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 15., csütörtök 15:59

Steve írta:De, vén fasz vagy. :mrgreen:

Csak nem akarsz az lenni.De az már más kérdés.
első mondatot így akartam kezdeni, hogy nem vagyok én olyan vén fasz, mint pl Steve :lol:

gondoltam rendes gyerek leszek.
de oké, akkor kicsapom a verőalubézbózütőt aztán indulhat a baszatás.
Pólyás, meg infó foszlányok, de olyan tényként kezeled a dolgokat, hogy elképesztő. Legalább, ha végig tudtad volna követni a brazilt, de nem...
lövésed nincs mit tudok és mit nem sennáról, miafaszt beszélsz bele? :lol:

leszarom mi volt most braziliában, maximilian helyében, ahogy mondtam, szájba is taposom a faszfejt, én itt viszont direkt pont gabikának pont sennára, és arra az alpári szégyentelenségre reagáltam, amit gabika oda mert írni minden idők legnagyobb (de minimum top3) emberéről, ami az autóvezetést illeti.

gabikának mindenben igaza van, de ezzel a senna nyakonöntötte maszlaggal, számomra legalábbis kiverte a biztosítékot.

@Sütemény: lehet rosszul emlékszem, de ott keményen ment csapaton belül a buli, hogy prost a legjobb embereket és újabb fejlesztéseket is kapott és kivételezést.
ettől függetlenül emberileg prost egy lófasz, de versenyzőként ő is etalon.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. november 15., csütörtök 15:07

Szerencsére a lényeg itt pont Senna, nem pedig a valós tény, hogy mi zajlott most brazíliában. :roll: Hehe ezt túltoltad. Pólyás, meg infó foszlányok, de olyan tényként kezeled a dolgokat, hogy elképesztő. Legalább, ha végig tudtad volna követni a brazilt, de nem...

Wébernek igaza van a helyzetet illetően. Végre valaki ki is mondta, és nem sokadik komment formájában egy fröcsögő poszt alá.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. november 15., csütörtök 14:53

H.E.H.E. írta:
Gabika arrol beszel hogy senna nyakonontotte vallasos maszlaggal a dolgot.
Egyreszt braziloknal ket sport van ami szent, a foci es a formaeggy, szo szerint vallas mindketto.
Masreszt gabika ugy beszel sennarol, mintha egy noname senki lenne es csak a lelkibeszed miatt imadjak annyian.
"Nyakonontotte maszlaggal"
Azt elfelejti gabika, pedig szakertokent nem igazan illik az ilyesmit, hogy bizonyitott teny, hogy senna azon kevesek egyike, sot sztem az egyetlen, ahol feketen feheren lehetett latni a kulonbseget kozte es a tobbiek kozt vezetoi tudasban.
Gyengebb autoval, esoben, tokmindegy volt, zongorazni lehetett a kulonbseget. Meggyozodesem, hogy o van a mai napig a legkozelebb ahhoz, hogy hogyan tud eggyevalni vki az autoval, a negy gumi mintegy negy erzekszervkent mukodik, es a leheto legkozelebb van emberkent az optimalis ivekhez es megoldasokhoz, amivel a leheto legjobbat lehet elerni.
Nem hiaba legendas a vele kozosen fejlesztett nsx sem.
Pár dologba belekötök, mert g*ci vagyok. :mrgreen: de alapvetően egyetértek veled.

Egyrészt a feketén fehéren lehetett látni a különbséget részbe, mert azért volt abban az időszakban egy Prost is, aki pl. csapattársként megverte.
Nálam a legjobb pilóta például simán Gilles, de nyilván ez nem mérvadó. (Mégha sok szakértő egyet is ért ezzel.) Ahogy pl. Schumacher is olyan kivezetőket tudott hideg gumikon menni, mint senki más.
Az NSX-et pedig már "kész" állapotban adták alá, bár tény, hogy állítólag nagyon kellett, hogy még csiszoljanak rajta a tanácsára. Erről van egy jó cikk is roadandtracken.


Egyébként nehéz elvitatni, hogy a valaha volt egyik legjobb f1-es pilóta, a többi résszel pedig én személy szerint nem foglalkoznék, de nyilván nem véletlenül volt nemzeti hős.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. november 15., csütörtök 14:47

De, vén fasz vagy. :mrgreen:

Csak nem akarsz az lenni.De az már más kérdés.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 15., csütörtök 14:13

En sem vagyok olyan ven fasz, meg polyasbaba voltam kb, nagyon csak foszlanyokra emlékszem. De a Zinternet segitsegevel azert az evek soran sok infohoz jutottam.
Azonkivul olvastam a konyveket, megneztem a dokufilmeket, amik elerhetoek.

Gabika arrol beszel hogy senna nyakonontotte vallasos maszlaggal a dolgot.
Egyreszt braziloknal ket sport van ami szent, a foci es a formaeggy, szo szerint vallas mindketto.
Masreszt gabika ugy beszel sennarol, mintha egy noname senki lenne es csak a lelkibeszed miatt imadjak annyian.
"Nyakonontotte maszlaggal"
Azt elfelejti gabika, pedig szakertokent nem igazan illik az ilyesmit, hogy bizonyitott teny, hogy senna azon kevesek egyike, sot sztem az egyetlen, ahol feketen feheren lehetett latni a kulonbseget kozte es a tobbiek kozt vezetoi tudasban.
Gyengebb autoval, esoben, tokmindegy volt, zongorazni lehetett a kulonbseget. Meggyozodesem, hogy o van a mai napig a legkozelebb ahhoz, hogy hogyan tud eggyevalni vki az autoval, a negy gumi mintegy negy erzekszervkent mukodik, es a leheto legkozelebb van emberkent az optimalis ivekhez es megoldasokhoz, amivel a leheto legjobbat lehet elerni.
Nem hiaba legendas a vele kozosen fejlesztett nsx sem.

Tehat elobb jott a teljesitmeny, utana milliok imadata, es igen ide lehet keverni a vallast, es tokmindegy, hogy letezik e az Isten vagy nem, az a lenyeg, hogy o elhitte, ez adott neki erkt es kepesseget a koncentraciohoz, amikor fel se birt allni a dobogora braziliaban, mert a verseny nagy reszeben szervo nelkul nyomta vegig es nyerte meg, odahaza, hivhatjuk vallasnak, Istennek, vagy csupan színtiszta akaratnak.

Balfasz megfogalmazas ez gabikatol, az a lenyeg.
Abba nem is megyek bele, hogy verstappenhez vagy barkihez hasonlitja, nekem itz nem ez baszta ki a biztositekot.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. november 15., csütörtök 13:43

H.E.H.E. írta:gáborka úgy látszik nem értette meg miről is szólt a senna mítosz és jelenség.
Ezt fejtsd már ki légyszi.
alapbol én sem értem ezt az isten mitosz dolgot de nem is éltem még mikor Senna még versenyzett.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 15., csütörtök 12:37

gáborka úgy látszik nem értette meg miről is szólt a senna mítosz és jelenség.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. november 15., csütörtök 12:28

A Verstappen-Ocon eset margójára

Wéber facebookjáról

Nem mindig értek amúgy egyet vele, de most minden pontjával.

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. november 11., vasárnap 22:00

De amúgy itt Ocon támadta a hollandot,mert a friss lágy gumikon gyorsabb volt és vissza akarta venni a körét.
Szóval nem Verstappen körözte volna le Ocont.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. november 11., vasárnap 21:59

ziro4vr írta: Mintha értenél.hozzá..de te minden sporthoz, tudjuk. :lol:
Hallod, Te most mit kötözkötsz? De komolyan. :|
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. november 11., vasárnap 21:58

Remy írta:Szomorú, ha továbbra sem értitek azt, hogy egy profi autóversenyben ilyen hibát nem lehet elkövetni, mint amit ma Ocon elkövetett, de hasonlítgassuk csak össze egy versenybalesettel. :agree:

1. Fogadd el hogy mindketten hibaztak

2. Karma
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. november 11., vasárnap 21:58

Remy írta:Szomorú, ha továbbra sem értitek azt, hogy egy profi autóversenyben ilyen hibát nem lehet elkövetni, mint amit ma Ocon elkövetett, de hasonlítgassuk csak össze egy versenybalesettel. :agree:
Mintha értenél.hozzá..de te minden sporthoz, tudjuk. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. november 11., vasárnap 21:56

Szomorú, ha továbbra sem értitek azt, hogy egy profi autóversenyben ilyen hibát nem lehet elkövetni, mint amit ma Ocon elkövetett, de hasonlítgassuk csak össze egy versenybalesettel. :agree:

Haxor pls ne, Jézus. Azon a pályarészen ilyet nem lehet csinálni. Nem 1 kanyaros rész volt, jó, hogy nem Max megy le majd a pályáról.

Amúgy gyönyörű, hogy Hamilton úgy nyerte meg a futamot, hogy az időmérőn nem kapott büntetés az eléggé extrém manőverei miatt, illetve itt meg kilökték előle az élmenőt. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2018. november 11., vasárnap 21:58-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. november 11., vasárnap 21:54

Remy írta:Egyik benne van, a másik meg NEM LEHET BENNE.
Mintha ez lett volna az elso alkalom, hogy a lekorozendo versenyzo nem figyel oda vagy tulzottan kemenykedik. Csak a tobbiek mar megszoktak, hogy ilyenkor extran oda kell figyelni, mert nekik van nagyobb vesziteni valojuk (egyebkent Vettelnel te is mindig ezt hozod fel), addig Verstappen azt csinalta, mint maskor, csak sajat magara figyelt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég