OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 12., hétfő 16:16

Mas parlamentekben konkretan osszeverekednek, angolok, eszakiak, mindegy, a politikus egy kutya mindenutt
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. november 12., hétfő 15:52

Yazid írta:én nem is értem ki nézi ezt? azt tudom elképzelni hogy a nyugdíjasok meg 1-2 elvetemült.

volt már hogy belenéztem 2percet már csak azért hogy hányan nyomkodják a laptopot meg a telefonjukat vagy hányan alszanak vagy bambulnak kifele a fejükből. Amúgy oda hogy lehet bekerülni? kell diploma vagy valami?

én arra lennék kíváncsi ilyen full fejlett országokban is ez van? teszem azt svéd norvég meg ilyenekre gondolok, ahol működnek is a dolgok nagyjából
EP-ben is ez megy, laptop, telózás ha számukra érdektelen ember vagy téma van.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. november 12., hétfő 15:35

én nem is értem ki nézi ezt? azt tudom elképzelni hogy a nyugdíjasok meg 1-2 elvetemült.

volt már hogy belenéztem 2percet már csak azért hogy hányan nyomkodják a laptopot meg a telefonjukat vagy hányan alszanak vagy bambulnak kifele a fejükből. Amúgy oda hogy lehet bekerülni? kell diploma vagy valami?

én arra lennék kíváncsi ilyen full fejlett országokban is ez van? teszem azt svéd norvég meg ilyenekre gondolok, ahol működnek is a dolgok nagyjából

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 12., hétfő 14:54

amugy egy parlamenti közvetítést is megnézve, kibaszott nagy szégyen ami folyik, teljesen hülyének van nézve mindenki.
és tökmindegy, hogy fidesz vagy bárki más, bicskanyitogató, hogy milyen stílus és milyen témák mennek a parlamentben.

csak tudnám mik azok a lényegi érdemleges kérdések és dolgok, amikor lehetne látni, hogy tényleg dolgoznának és ez látszik is.

mindez havi milliókért.
de ez nem újdonság ugye.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. november 12., hétfő 14:50

Nagyon vicces ez az egész, ahogy a magyar politika teréz anyája, fekete szakáll is kijelentette, ők nem szavaznak puzsira. Mint egy durcás ovis csoport. Semmi koncepció.
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 12., hétfő 14:42

az egész magyar politika ilyen bulvár, lényegi gazdasági és politikai dolgok már nem jutnak el a nagyátlaghoz, és nem is érdekel senkit.
akit igen, az utána tud olvasni.

gyanítom roberto is arra hajaz, hogy elég keményen megmondja, a szövege miatt sokan szeretik, és így rá fognak szavazni.

de kérem ilyen van a programjában - már amennyiben komolyan gondolja:
belváros egy nagy darab sétálóutca lesz, és aki ott lakik sem viheti be a verdát, le kell tenni a város szélén.
még elektromos autóval se.

szóval ezek alapján kizárt hogy legyen belőle bármi is

az is lehet, csak meg akarja mutatni, hogy itt is lehet trumpkodni, mindenféle politikusi előélet nélkül.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. november 12., hétfő 14:37

Mindkettőnket kompromitálsz te orálfantom. :mrgreen: :lol:

Nekem ez a Puzsér vs Tarlós ilyen Godzilla vs King Kong japán csodamúvi beütésű. :lol:
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 12., hétfő 14:32

nálad csak a szopás igaz te kis cuncimókus.












:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. november 12., hétfő 14:28

H.E.H.E. írta: azt érzem, hogy csak mondja mondja, beszél, de nincs hatása a mondanivalójának.
nyilván ezért nem tudom őt hibáztatni, nála sokkal nagyobb emberek is szopták már be és lehetetlenítették el őket.
Nem tudom ezzel rám gondolsz vagy RMCF-re, de megtisztelő, köszönjük. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: OFF

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. november 12., hétfő 10:23

abban messzemenőkig az öreg robi mellett vagyok, amikor ezt a sok semmirekellő, nulla tehetségből jól megélő senkit - akár művészt akár politikust, akár sportolót (focistát) - mindenféle pécéség nélkül elküld a kurvaanyjába.

a baj az, hogy az egész társadalom van annyira elbutulva, hogy egy fecske nem csinál nyarat.

azt érzem, hogy csak mondja mondja, beszél, de nincs hatása a mondanivalójának.
nyilván ezért nem tudom őt hibáztatni, nála sokkal nagyobb emberek is szopták már be és lehetetlenítették el őket.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. november 12., hétfő 10:17

még egy Puzsér :D
Puzsér Róbert a Kossuth Rádióban
Kép

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. november 9., péntek 18:37

kierkegaard írta:
füst írta: Az imént írtad hogy nem mindig objektívak, meg olykor befolyásolják az olvasót, mégis függetlennek tartod őket, mert arról írnak amiről akarnak. Erre nem tudok mit mondani, csak annyit hogy akkor jó.
Jó, akkor nem tudom a független szó fogalmát. Te minek nevezed azt az esetet mikor x tulajdonában van a lap és y csak xről ír szépeket z-ről pedig csak negatív hangvételű cikkeket.

Illetve minek nevezed azt mikor x tulajdonában van a lap és y negatív hangvételű cikkeket ír xről is és zről is.

mert szerintem az első esetben valaki függ valakitől. a második esetben pedig nem. mivel arról ír amiről szeretne. Az meg megint egy tök más kategória, hogy szakmailag szégyen amit művelnek olykor a direkt befolyásolással/lejáratással.
Nem szívesen állok politikai kérdésben füst mellé, de most kénytelen vagyok. :mrgreen: Nem keverném össze a függeltenséget a szabadsággal. Az index szépen elküldi a kurva anyjába a KDNP-t, viszont mihelyst olyan cikket fog írni, amivel láthatóan, kimutathatóan, tényszerűen árt a kormánypártnak (Igen, ez volt a Népszabadság bűne), hirtelen *évek óta tartó pénzügyi válságba* fog kerülni és azonnali hatállyal be lesz zárva. Ettől még megírják indexék, hogy a kdnp egy köcsög szar, mert szabadon írnak amit íakarnak, de ha ártanak is az írásukkal és érzékeny pontra tapintanak, akkor be lesznek szüntetve. Mert függenek a kormánytól.

Puzsérról meg tudnék sok rosszat mondani, de ez most egy egészen zseniális szereplés volt. Négy évente 7 értékes perc a közmédiában, ritkaság.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. november 9., péntek 15:50

dannen írta:
tobb ilyen arc kene a kozeletbe, mint o. :agree:
Nagyon sok esetben idegesit a Puzser, de ez zsenialis volt :D

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: OFF

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. november 9., péntek 13:28

Puzsér Róbert a köztévében :lol:
Kép

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. november 8., csütörtök 6:45

füst írta: Az imént írtad hogy nem mindig objektívak, meg olykor befolyásolják az olvasót, mégis függetlennek tartod őket, mert arról írnak amiről akarnak. Erre nem tudok mit mondani, csak annyit hogy akkor jó.
Jó, akkor nem tudom a független szó fogalmát. Te minek nevezed azt az esetet mikor x tulajdonában van a lap és y csak xről ír szépeket z-ről pedig csak negatív hangvételű cikkeket.

Illetve minek nevezed azt mikor x tulajdonában van a lap és y negatív hangvételű cikkeket ír xről is és zről is.

mert szerintem az első esetben valaki függ valakitől. a második esetben pedig nem. mivel arról ír amiről szeretne. Az meg megint egy tök más kategória, hogy szakmailag szégyen amit művelnek olykor a direkt befolyásolással/lejáratással.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. november 7., szerda 20:35

kierkegaard írta:
az is érdekes, hogy a többi elől kitérsz és csak arra reagálsz ami támadható.
Mert bizonyos részeivel egyetértek.
A többi meg... most komolyan, evidenciákat máshogy értelmezünk. Hogy vitatkozzak veled arról, hogy van-e független média, és ha van, akkor melyik az, ha már eleve mást értesz alatta? Az imént írtad hogy nem mindig objektívak, meg olykor befolyásolják az olvasót, mégis függetlennek tartod őket, mert arról írnak amiről akarnak. Erre nem tudok mit mondani, csak annyit hogy akkor jó.


kodo írta:
Kollege leirta korábban.

A seggnyalas a különbség a ket oldal kozott.
Igen, ez nyilván különbség. De a csúsztatás, manipuláció, dezinformálás bőven mindegyiknél megvan, mindnél a saját érdeke mentén.
Teszem hozzá szerintem egyikkel sincs gond, nyugodtan ki is írhatnák a fejlécükre hogy ki kinek nyal, kit ás el. A gond nekem ott kezdődik, hogy az egyik kijelenti hogy ő független, a többi meg nem.
Mert: független újságírás egyszerűen nem létezik, definíciószerűen függ attól, aki működteti.
A nemkívánatos híreket elhallgatják, a nekik előnyöseket eltúlozzák. Aztán ha túltolják és lebuknak, és kötelezik őket, akkor valami apró betűs részben elrejtve leírják hogy tévedtek és korrigálnak. Ez alól egyik sem kivétel, legyen origo, amelyik nyal, vagy index, amelyik rombol.

Persze az indexes cikkeket én is szívesebben olvasom, bár sokszor csak végigfutok a címeken, mert már annyitól megvan a dózis. :)
A tudományos cikkeket kifejezetten szívesen olvasom, kivéve ha energetikáról írnak, ami nekem szakmába vág. Mert az megint politikába fordul, pedig anélkül is szeretnek ordas nagy baromságokat írni, ami nagyon bántja a szemem.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. november 7., szerda 19:55

füst írta: Mi?? Jaj nekem. :)
A függetlenség alapfeltétele a tárgyilagosság. Innentől kezdve nem tudom mit mondhatnék, evidenciákon én nem akarok vitatkozni, tök értelmetlen.
Úgy függetlenek ők mint én a kezemtől. :)
az is érdekes, hogy a többi elől kitérsz és csak arra reagálsz ami támadható.

A függetlent arra írtam, hogy arról írnak amiről akarnak. Senki se szól bele az adott újságíró munkájába.
Értsd: Ha most az indexnél kis jozsika a kdnpről szeretne írni egy negatív felhangú cikket akkor ő megírhatja annak ellenére is, hogy kdnp-s kötődésű az oldal.

888nál Nagy Jozsika meg ki lesz vágva ha egy picit is negatívat mer írni a kormányról és egy jó szót is a libsikről.

Faustal pedig teljesen egyetértek és abból talán az utolsó része a legszomorúbb: "kontrollt nelkulozo tartalomfosas, barminemu kovetkezmeny nelkul."

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. november 7., szerda 19:34

Nem a seggnyalas a baj, hanem a mindenfele moralitast, etikat, tenyszeruseget es legfokepp, ami a legrosszabb, kontrollt nelkulozo tartalomfosas, barminemu kovetkezmeny nelkul.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. november 7., szerda 19:30

füst írta:
Nem azt mondom, hogy tökéletesen és mindig objektívak, nem azt mondom, hogy mindig az igazat írják és nem céljuk az olvasók befolyásolása
Mi?? Jaj nekem. :)
A függetlenség alapfeltétele a tárgyilagosság. Innentől kezdve nem tudom mit mondhatnék, evidenciákon én nem akarok vitatkozni, tök értelmetlen.
Úgy függetlenek ők mint én a kezemtől. :)

Kollege leirta korábban.

A seggnyalas a különbség a ket oldal kozott.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: füst » 2018. november 7., szerda 19:22

Nem azt mondom, hogy tökéletesen és mindig objektívak, nem azt mondom, hogy mindig az igazat írják és nem céljuk az olvasók befolyásolása
Mi?? Jaj nekem. :)
A függetlenség alapfeltétele a tárgyilagosság. Innentől kezdve nem tudom mit mondhatnék, evidenciákon én nem akarok vitatkozni, tök értelmetlen.
Úgy függetlenek ők mint én a kezemtől. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég