Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 14., hétfő 9:11

___Samy___ írta:Egyébként az, hogy a második félidőben összeomlott a támadójátékunk, az nagyrészt köszönhető annak is, hogy Karim már nem jött ki. Nagyot ment a francia, jól tette vette. Viniciussal egész jó párost alkottak.

Ez a Christo gyerek nem tudom honnan jött, de sztem két labdaerintese nem volt. Értem én, hogy utálja Iscót, de azért elég nagy luxus volt most ez, hogy nem dobta be.
Karimnak ez kell, hogy mellette legyen két gyors, kaput támadó játékos. Asensioékkal meg csak elpasszolgat.

Isco esete érdekes, mert ő is gőggel ment ki az elmúlt meccseken a pályán, ahelyett, hogy megmutatta volna, hogy akar és b*ssza meg Santiago.

Mondjuk a tegnapi győzelem egy csodával határos dolog volt. Ennyi szánalmas felfogású csapatot mióta az eszemet tudom még nem láttam és mindezt egy Betis ellen láthattuk.

Aztán sokan azt mondják, hogy stabilak voltunk. Én ezt nem stabilnak és szervezettnek láttam, hanem szimplán soknak. Volt, hogy Valverde hátrébb volt mint Regulión. Gyakorlatilag Solari meccsről meccsre bebizonyítja, hogy "ki ő, hogy a sztároknak tanácsot adjon". Teljesen súlytalan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 14., hétfő 8:59

Ezt a Cristot tényleg nem kellett volna, eddig nem is hallottam róla.
És közben ott volt Brahim, aki csiszolódhatott volna egy kicsit Vinivel.

Isco megalázta a csapatot az utóbbi teljesítményével, vagyis hozzáállásával, nem is érdemelte meg, hogy pályára lépjen.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 14., hétfő 8:39

nem szabadott volna cristot becserelnie. semmi ertelme nem volt meg egy rutintalant betenni egy betis ellen. volt ott meg ceba vagy brahim is aki jobb lett volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 14., hétfő 8:23

Süti írta:
Realista24 írta:Ez a Christo cserével durván megalázta Iscot. A gyerek azt sem tudta hogy hol van.

Én nem tudom, hogy erre mi szükség volt. Ha tudja, hogy a masszőrt előbb pályára küldi, akkor hagyja ki a keretből fegyelmezési célokkal, senki nem kérdőjelezné meg. De így megalázni? Gyanítom hogy jót tesz a csapatnak/kapcsolatuknak/öltözőnek. :kivagyhe:

Én sem értem Solarit. Pedig meglehetősen idegesítő Isco is ebben a történetben, játsza itt a sértődött áldozati bárány világklasszist, pedig hosszú távon nem tudott stabil húzóemberré válik, ha tetszik, ha nem. Viszont ez már tényleg felesleges farokméregetésnek hat.

Nem fogom sajnálni, ha elmegy a spanyol, de azért részese volt a sikereknek, nem ilyen búcsú illene.

Solari amúgy tegnap legalább úgy tett, mintha edző lenne, próbált belenyúlni a csapatba, akkor is, ha ez nagyrészt a körülmények miatt alakult így.

Csatár helyett csatár, posztra cserélt, nem látok ebben megalázót. Semmi ertelme nem lett volna behozni támadónak egy lassú, más poszton játszó játékost.
Ott volt Ceballos is, aki később nyerő ember lett, de ott is jöhetett volna Isco, egyébként ezzel a Cristo gyerekkel nem posztra cserélt, hanem emberhátrányba kerültünk. És neki pontosan tudnia kellene mire képes a gyerek (a jelek szerint csere szintre sem elég), ráadásul nem egy parázs meccsen dobom be.
Amiért védhető az annyi, hogy Isco a kontrákhoz lassú, de amikor Ceballos vagy a nullkilométeres, alig pár napja itt lévő, tizenéves Brahim beállt, már nekünk is sürgős volt, ott már nem lehetett (volna) kontrákra építeni...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 14., hétfő 8:16

Csatár helyett csatár, posztra cserélt, nem látok ebben megalázót. Semmi ertelme nem lett volna behozni támadónak egy lassú, más poszton játszó játékost.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 14., hétfő 8:10

Realista24 írta:Ez a Christo cserével durván megalázta Iscot. A gyerek azt sem tudta hogy hol van.

Én nem tudom, hogy erre mi szükség volt. Ha tudja, hogy a masszőrt előbb pályára küldi, akkor hagyja ki a keretből fegyelmezési célokkal, senki nem kérdőjelezné meg. De így megalázni? Gyanítom hogy jót tesz a csapatnak/kapcsolatuknak/öltözőnek. :kivagyhe:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. január 14., hétfő 7:44

Egyébként az, hogy a második félidőben összeomlott a támadójátékunk, az nagyrészt köszönhető annak is, hogy Karim már nem jött ki. Nagyot ment a francia, jól tette vette. Viniciussal egész jó párost alkottak.

Ez a Christo gyerek nem tudom honnan jött, de sztem két labdaerintese nem volt. Értem én, hogy utálja Iscót, de azért elég nagy luxus volt most ez, hogy nem dobta be.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 14., hétfő 6:30

Ez a Christo cserével durván megalázta Iscot. A gyerek azt sem tudta hogy hol van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2019. január 14., hétfő 1:00

Jim üzenetét olvasva megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül :)
Értem én a fanyalgást - hiszen nemrég Kijevben még a harmadik BL trófeát nyerték zsinórban kedvenceink - és részben jogos is, de most már próbáljuk meg értékelni az ilyen meccseket, mint a mai vagy amilyen a hétközi kupatalálkozó volt.
E fiatalok - Vini, Reguilon, Valverde, Ceba - többet mutattak, mint a sérült sztárok az elmúlt hónapokban!
Posztjukon akad náluk jobb játékos szerte a topligákban és nyártól majd többségük csere lesz vagy kölcsönbe kerül, de jelenleg én speciel gyakrabban játszatnám Őket a bajnokikon, mint a gálakezdő néhány tagját :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. január 13., vasárnap 23:24

1-2 játékostól el kell köszönni
legalább 2 jót igazolni és nem lesz baj :salute:

azért vannak ígéretes fiatalok is , nem csak tucatspanyolok :mrgreen:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2019. január 13., vasárnap 23:17

Kerlon írta:Hany ilyen szar meccs itan gondoltuk ezt mar iden. :lol: :lol: :lol:

Roppant szanalmas volt ez, de legalabb nyertunk es egyre kozelebb a szezon vege. :mrgreen:
egyszer csak eszhez ternek. :mrgreen:
mondjuk nem tudom az lenne-e jobb, vagy inkabb maradjon a szar forma, hatha nyaron tenyleg igazolunk egy (vagy tobb) nagyot.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 13., vasárnap 22:58

En jobban orultem a tv elott mint ok a kispadon.

Vegre nem mi voltunk broki rossz oldalán a végén. Megerdemeltuk.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 13., vasárnap 22:52

Úgy örült a kispad a 4. Helynek mintha meglett volna az újabb bl
dehogy a 4. helynek örültek. eszükben sincs ilyenkor hanyadikok. itt a győzelem a fontos. ki-ki meccsen végre összejött nekünk a lépés a meccs végén és nem mi nyaljuk be végre. 2 meccse nem nyertünk a ligában. persze hogy örülnek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. január 13., vasárnap 22:52

Kiköttetem a digit, ezért kár volt. Remy film kritikái szórakoztatóbbak ennél .
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 13., vasárnap 22:52

hala real írta:ez a gyozelem remelem kicsit rendbe teszi a fejeket. a liganak mar annyi, de a kupa meg ott van, es a bl-ben is legalabb az ajaxon tul kell jutni.
Hany ilyen szar meccs itan gondoltuk ezt mar iden. :lol: :lol: :lol:

Roppant szanalmas volt ez, de legalabb nyertunk es egyre kozelebb a szezon vege. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 13., vasárnap 22:51

Calma fiúk, jövő csapata épül. Igazolunk még 3 u14-es srácot, és 2025-ben már februárban bajnokok leszünk. :coffee:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. január 13., vasárnap 22:50

Úgy örült a kispad a 4. Helynek mintha meglett volna az újabb bl. Ez a legszomorúbb és a legnevetségesebb sérültek ide vagy oda. Sevilla meg az espanyol is meg fog minket csapni ugyh még nem bontanák pezsgôt. 3 front, sose kerültek el minket a sérüléshullámok ugyh tovabbra sem ertem a vezetôséget

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 13., vasárnap 22:49

jólvan, átgondoltam. mehet a 433

kurtoá-odri-ramos-varane-regi-ceba-casemiro/valverde-modric-brahim-vini-benzema

szarráverjük a béellt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2019. január 13., vasárnap 22:45

ez a gyozelem remelem kicsit rendbe teszi a fejeket. a liganak mar annyi, de a kupa meg ott van, es a bl-ben is legalabb az ajaxon tul kell jutni.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. január 13., vasárnap 22:45

1. félidő rendben volt ma, stabilan, magabiztosan játszottak. Benzema labdatartása, szervezése hiányzott a 2. felesben , nagyon érződött. Eléggé értékelhetetlen sikeredett így a második 45 perc. Lényeg a 3 pont, erre kell rámenni, hogy bármi áron meglegyen. Aztán nyártól teljes vérfrissítés kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég