Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 14., hétfő 11:25

istimester írta:
BBeno írta:btw az utolsó kommentemben 4 mondatot írtam 4 nagybetűt használva és 6 vesszőt is odatettem
Azokat én javítottam bele utólag.
Egyébként nincs mit.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Visítok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. január 14., hétfő 11:24

BBeno írta:btw az utolsó kommentemben 4 mondatot írtam 4 nagybetűt használva és 6 vesszőt is odatettem
Azokat én javítottam bele utólag.
Egyébként nincs mit.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 14., hétfő 11:13

Benő fiam, a magyar nyelv ismeri a nagybetű és a vessző fogalmát!
wat? egy fórumon? btw az utolsó kommentemben 4 mondatot írtam 4 nagybetűt használva és 6 vesszőt is odatettem, tudom lehetett volna többet is, de itt igazán nem számít.
Nem hiszem, hogy engem kéne ezekre figyelmeztetni a magyar nyelvvel kapcsolatosan. Az inkább érthetetlen számomra, hogy miért kell négerezni és algírfranciázni pl. a megy a meccs topicban, lehet iróniának szántad ki tudja, de akkor nem nagyon jött át a poén. itt is brazilnéger. nem értem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 14., hétfő 11:06

A második félidőben jóval gyengébben játszottunk mint az elsőben. Ott már voltak kidolgozott helyezetek a betisnek is.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. január 14., hétfő 10:49

Én sem értem az érfelvágós hangulatot.

Adott egy gerincét tekintve kiöregedett keret és még az is a végletekig lerongyolódva, egy Getafénál alig jobb teljesítménnyel.

Tudtuk mit akar a Betis és teljesen jól válaszoltunk rá. Szép ez a 25-75, csak épp nulla kidolgozott helyzetet jelentett a hazaiaknak (amíg én néztem a meccset). Pedig a másodikban szinte 10 emberrel játszottunk. A fociban nincs ha, de csak egy kicsit kellett volna tapasztaltabb brigád és a félidőre lezárjuk az egészet.

Nekem nincs kifogásom a tegnapival, okosan kihasználtuk az ellen stílusának gyenge pontjait. Gyakran úgy sem fogunk így felállni.

Ami tökéletesen látszik a jövővel kapcsolatban:

- nagyon kellenek a gyors játékosok a csapatba. Minden meccsen és minden csapatrészbe kell gyors játékos.
- Benzema teljesen alkalmatlan csatárnak, egy kapura törő szélsővel és egy kaput támadó csatár mögött van értelme játszatni. Jelen alapanyagból talán a Vinicius - Benz - Mariano trió lenne az "ideális". Erősen időzőjelben.
- Modrič még tud hasznos leesni, ha van mögötte futónéger.
- a Kázmér-Kroos- Modrič triót nyugodtan felejtsük el.
- a brazilnégerünket minél többet kell játszatni. Tanulja az európai focit.
- Reguliónban és Valverdében ott van legalább egy kiegészítő potenciál. Játéklehetőséget kell biztosítani nekik, ahogy Carvajallal és most Hakimivel is megtettük.

Nem annyira siralmas a helyzet, amint az sokan láttatják. Legfeljebb két éves ciklusban le lehet futtatni egy olyan vérfrissítést, amellyel ismét a legmagasabb szint közelében lehetünk. Csak ne csapjunk át megint a szélsőségbe, hogy összerakunk egy batár kezdőt cserepad nélkül.

Benő fiam, a magyar nyelv ismeri a nagybetű és a vessző fogalmát!

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. január 14., hétfő 10:40

Amióta bevezették a VAR-t, a Real ellen minden szar kétes szitut visszanéznek. Tegnap is már eltelt vagy két perc, a másik térfélen kiment a labda, amikor visszanéztek egy kezezésgyanús esetet a tizenhatoson belül. Modric sárgája is mi volt? Tiszta szerelés, nemhogy sárga, de még szabálytalan sem volt. Ramosé szintúgy, de azt azért be lehetett fújni feltartásnak.
Bezzeg a Sociedad elleni tizenegyesgyanús eseteket nem nézték vissza véletlen sem. Nem akarok itt bírózni, de ha már bevezették a videóbírót, akkor lehetne normálisan is használni. Tegnap nekem nagyon úgy tűnt, hogy bírói ellenszélben játszanak a srácok..

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 14., hétfő 9:55

Ezért írtam a 0-2-t mert kimaradt de gólt ért. Ha ott lezárjuk a meccset akkor védhető lett volna de onnan, hogy nem zártuk le és jött a gól teljesen reménytelen volt, hogy újra betalálunk, mert totál alkalmatlan volt rá a 2. félidős elkepzelésünk.
A bíró meg bekaphatja, ha nem csalják be a VAR-al a gólt, akkor lehoztuk volna simábban.

Persze itt jön a képbe undiano, akit sokszor mondtam tegnap, hogy ellenünk mindent megtesz, hát persze, hogy les gólt megadatta a sporival. Nekem akkor egyértelmű volt hogy lesen volt Canales.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 14., hétfő 9:53

Dupla D írta:Jól ki volt ez találva, ezt a meccset szerintem nagyrészt Solari hozta. Azon meg még egyszer mondom felesleges vitatkozni, hogy jó volt-e ez a kontra rendszer, de most az eredmény a fontos.
Főleg azért sem, mert ez nem egy Mourinho féle egész szezonra szóló koncepció, hanem egy kényszermegoldás, nem az a terv, hogy így toljuk egész évben.
BBeno írta:
igen, megvan, mind láttuk hogy lett meg. ha nem kapunk gólt és 0-1 esetleg 0-2vel elmegy a meccs akkor védhető lenne a tegnapi de így egy óriási mák hogy összejött a 3 pont.
A bíró meg bekaphatja, ha nem csalják be a VAR-al a gólt, akkor lehoztuk volna simábban. Mezőnyben is miket fújkált már?
Nem is kaptunk tiszta gólt, + az első félidőben kihagytunk szokás szerint 2-3 nagy helyzetet.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. január 14., hétfő 9:51

BBeno írta:
Most azért meg kell védjem Solarit. Volt koncepció a tegnapi meccsen, ami lehet, hogy nem tetszett sok embernek, de most nem vagyunk olyan helyzetben, hogy amiatt rinyáljunk, hogy 26 vagy 45 százalékban can nálunk a labda. A 3 pont a lényeg, ami megvan.
igen, megvan, mind láttuk hogy lett meg. ha nem kapunk gólt és 0-1 esetleg 0-2vel elmegy a meccs akkor védhető lenne a tegnapi de így egy óriási mák hogy összejött a 3 pont.
Igen, mert nekünk nem maradt ki 100%-os ziccerünk az első félidőben, amivel le lehetett volna zárni a meccset. Ennyit ér a ha.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 14., hétfő 9:49

Most azért meg kell védjem Solarit. Volt koncepció a tegnapi meccsen, ami lehet, hogy nem tetszett sok embernek, de most nem vagyunk olyan helyzetben, hogy amiatt rinyáljunk, hogy 26 vagy 45 százalékban can nálunk a labda. A 3 pont a lényeg, ami megvan.
igen, megvan, mind láttuk hogy lett meg. ha nem kapunk gólt és 0-1 esetleg 0-2vel elmegy a meccs akkor védhető lenne a tegnapi de így egy óriási mák hogy összejött a 3 pont.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 14., hétfő 9:48

https://twitter.com/DaniCarvajal92/stat ... 5937383424
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. január 14., hétfő 9:46

Most azért meg kell védjem Solarit. Volt koncepció a tegnapi meccsen, ami lehet, hogy nem tetszett sok embernek, de most nem vagyunk olyan helyzetben, hogy amiatt rinyáljunk, hogy 26 vagy 45 százalékban can nálunk a labda. A 3 pont a lényeg, ami megvan.

Több fologra is reagálnék, amit leírtatok. Egyrészt Benz nagyot ment, de látni kell, hogy a második félidőben már nem támadott le szinte egyáltalán a csapat, ami még az első félidőben nagyjából megvolt. Ez lehet a fáradtság miatt, vagy a totál összeszokatlanság miatt is. Cristo feljött egy olyan csapatba, ami beállt a 16-osa elé. Nem vagyok benne biztos, hogy Benzemának sokkal több lehetősége lett volna a második félidőben, mert kb. labda se volt nálunk, meg se akartuk szerezni. Cristonak láttam egy-két meccsét a Castillában, és egyáltalán nem mozgott balfaszul, neki szerintem jót fog tenni egy kölcsön.

Másik, hogy nem véletlen, hogy Valverde néha hátrébb volt, mint Regu, mert nem egyvonalban volt legtöbbszőr az 5 védő. Ez sokkal inkább volt 3-5-2, mint 5-3-2. Ráadásul a játékosok még nemigen játszottak ilyen formációban, ilyen feladatokkal. Ahhoz képest szerintem szervezettek voltunk. Solari jól ismerte fel, hogy a Betis mindig rámegy a labdatartásra, és a szűkös keretünk miatt nem is akart velük ebben versenyezni. Minden posztra a lehető leggyorsabb játékosunkat dobta be (Regu>Marcelo, Valverde>Ceballos>Isco), ami tökéletesen illett a koncepcióba. Jól ki volt ez találva, ezt a meccset szerintem nagyrészt Solari hozta. Azon meg még egyszer mondom felesleges vitatkozni, hogy jó volt-e ez a kontra rendszer, de most az eredmény a fontos.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 14., hétfő 9:26

mi volt a különbség? a labda akkor sem volt nálunk csak éppen el tudtunk futni 3szor kontrára. ők meg nem találtak kaput. ha nem egy rutintalant hoz be solari hanem egy cebat akkor bőven lehetett volna ugyazazt a semmit hozni mint az első félidőben csak 11 emberrel, így cristo miatt csak 10en voltunk a pályán.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 14., hétfő 9:22

Ennyi castillassal, elsoszezonos jatekossal csoda hogy behuztuk a meccset. Lezarhattuk volna az elso felidoben, nem tettük ismeros tortenet.
Aki lenezi benz mezőnymunkajat az elemezze nyugodtan a ket felido közti különbségeket.
A jelenlegi helyzetben ha csúnyán nyerunk azt is értékelni kell. Szerintem nem volt az sem szanalmas hogy örültek a gyoztes golnak a kispadon, legalabb latszott hogy nem szarjak telibe az egészet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 14., hétfő 9:15

arról azért megkérdezném ramosékat hogy milyen mikor a labda sincs nálunk a meccsen, mnennyire tetszett nekik ez a felfogás. lehet terelnének rendesen. 26% akkor is gáz ha engem nem érdekel túlzottan a labdabirtoklás, de egy 40-45 alá ne adjuk már. a 80% os lopinál sem történt semmi mikor nálunk volt de ez a 26 több mint gáz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. január 14., hétfő 9:13

Jo kis meccs volt...vegre nem aludtam be :D Szidjatok itt Solarit de csoro ember nincs konnyu helyzetbe (ettol meg szerintem is keves ide hosszabb tavon) de most kivetelesen volt toke varatlant huzni be is jott. Az elso felidoben ha a tamadoknak lett volna egy kis rutin akar 2-3 is vordulhattunk volna. Benz nagyot ment szervezte a bugit rendesen, Vini is tobbnyire jo volt. A masodik na az homaly de valszinu ha lett volna Benz nem dominalt volna ennyire a Betis. Amugy nekem lesnek tunt Canales golja de mindegy vegul. Isco kapcsan tenyleg jobb lett volna nem nevezni viszont valoszinu nyomos oka van annak hogy ennyire bunteti. Mondjuk ha motivalatlan es dekoncentralt akkor egy ilyen teperos Betis ellen nem sok ertelme lett volna behozni. Csak az a szivas hogy igy a piaci erteke is hetrol hetre esik. Christo nem szint meg egyelore viszont itt is vedheto nemileg mert posztra cserelt ugy hogy meg vezettunk gondolom azert hogy kontrara jatszunk. De az is lehet hogy burkoltan igy uzen Pereznek hogy bakker nincs csatar akivel dolgozhatna. Mondjuk en az o helyeben szunet utan inkabb Brahimot dobtam volna be. Vegul is az o allasaval orosz rulettezik nem az enyemmel es ez a kezdo meg a cserek eleg ketsegbeesett/elkeseredett huzasoknak tunnek tole az lesz az erdekes hogy a kovi meccsen milyen felallassal futunk ki.

Azert az nem semmi hogy Lopival a szezon elejen egy tiki-taka szeru millio pasz es labdatarto taktikatol eljutottunk egy Mou sotet korazakara jellemzo bunker+kontra komboig :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 14., hétfő 9:11

___Samy___ írta:Egyébként az, hogy a második félidőben összeomlott a támadójátékunk, az nagyrészt köszönhető annak is, hogy Karim már nem jött ki. Nagyot ment a francia, jól tette vette. Viniciussal egész jó párost alkottak.

Ez a Christo gyerek nem tudom honnan jött, de sztem két labdaerintese nem volt. Értem én, hogy utálja Iscót, de azért elég nagy luxus volt most ez, hogy nem dobta be.
Karimnak ez kell, hogy mellette legyen két gyors, kaput támadó játékos. Asensioékkal meg csak elpasszolgat.

Isco esete érdekes, mert ő is gőggel ment ki az elmúlt meccseken a pályán, ahelyett, hogy megmutatta volna, hogy akar és b*ssza meg Santiago.

Mondjuk a tegnapi győzelem egy csodával határos dolog volt. Ennyi szánalmas felfogású csapatot mióta az eszemet tudom még nem láttam és mindezt egy Betis ellen láthattuk.

Aztán sokan azt mondják, hogy stabilak voltunk. Én ezt nem stabilnak és szervezettnek láttam, hanem szimplán soknak. Volt, hogy Valverde hátrébb volt mint Regulión. Gyakorlatilag Solari meccsről meccsre bebizonyítja, hogy "ki ő, hogy a sztároknak tanácsot adjon". Teljesen súlytalan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 14., hétfő 8:59

Ezt a Cristot tényleg nem kellett volna, eddig nem is hallottam róla.
És közben ott volt Brahim, aki csiszolódhatott volna egy kicsit Vinivel.

Isco megalázta a csapatot az utóbbi teljesítményével, vagyis hozzáállásával, nem is érdemelte meg, hogy pályára lépjen.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 14., hétfő 8:39

nem szabadott volna cristot becserelnie. semmi ertelme nem volt meg egy rutintalant betenni egy betis ellen. volt ott meg ceba vagy brahim is aki jobb lett volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. január 14., hétfő 8:23

Süti írta:
Realista24 írta:Ez a Christo cserével durván megalázta Iscot. A gyerek azt sem tudta hogy hol van.

Én nem tudom, hogy erre mi szükség volt. Ha tudja, hogy a masszőrt előbb pályára küldi, akkor hagyja ki a keretből fegyelmezési célokkal, senki nem kérdőjelezné meg. De így megalázni? Gyanítom hogy jót tesz a csapatnak/kapcsolatuknak/öltözőnek. :kivagyhe:

Én sem értem Solarit. Pedig meglehetősen idegesítő Isco is ebben a történetben, játsza itt a sértődött áldozati bárány világklasszist, pedig hosszú távon nem tudott stabil húzóemberré válik, ha tetszik, ha nem. Viszont ez már tényleg felesleges farokméregetésnek hat.

Nem fogom sajnálni, ha elmegy a spanyol, de azért részese volt a sikereknek, nem ilyen búcsú illene.

Solari amúgy tegnap legalább úgy tett, mintha edző lenne, próbált belenyúlni a csapatba, akkor is, ha ez nagyrészt a körülmények miatt alakult így.

Csatár helyett csatár, posztra cserélt, nem látok ebben megalázót. Semmi ertelme nem lett volna behozni támadónak egy lassú, más poszton játszó játékost.
Ott volt Ceballos is, aki később nyerő ember lett, de ott is jöhetett volna Isco, egyébként ezzel a Cristo gyerekkel nem posztra cserélt, hanem emberhátrányba kerültünk. És neki pontosan tudnia kellene mire képes a gyerek (a jelek szerint csere szintre sem elég), ráadásul nem egy parázs meccsen dobom be.
Amiért védhető az annyi, hogy Isco a kontrákhoz lassú, de amikor Ceballos vagy a nullkilométeres, alig pár napja itt lévő, tizenéves Brahim beállt, már nekünk is sürgős volt, ott már nem lehetett (volna) kontrákra építeni...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég