Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. február 15., péntek 23:50

A homárt és szarvasost láttam, tényleg jók, egyet kell értsek. Eddig amúgy nem is annyira foglalkoztatott a dolog hogy ugyanaz ember rendezte őket, te hívtad fel rá figyelmem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Én legutóbb a Den of thieves-t láttam, szórakoztató volt bár kicsit más szint mint az említett filmek :lol: Egy a lényeg, jövőhéttől mozikban a Vice :coffee:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2019. február 15., péntek 23:02

A hetekben felfedeztem a második kedvenc rendezőmet Yorgos Lanthimos személyében.

Megnéztem az Alpeis (Alpok) című filmjét és eléggé középszerűnek tartom és nem is értem igazából. Vagyis ha jól értem akkor a témában születtek már sokkal jobb filmek - a Black Swan kenterbe veri a művész lét önmeghatározásában. De lehet hogy teljesen félrement nálam, nem tetszett. 5/10.

Nemrég megnéztem a The killing of a sacred deer (Egy szent szarvas meggyilkolása) című filmjét is, és ez már elég fasza volt. Thriller a legjavából,két órán keresztül fenntartja a feszültséget tökéletesen, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hogy aztán a végével felbasszon a picsába. Zsneiális film, nagyon jó, gyűlölöm a végét imnt a szart. Lévén hogy gyakorlatilag nincs neki. :mrgreen: 9/10

Az első Lanthimos film amit láttam az már évekkel ezelőtt volt és nem gondoltam hogy valaha fogok még hallani a színészekről vagy a rendezőről. Azt hittem csak egy random görög film a Kynodontas (Kutyafog), de ó mekkorát tévedtem. Egyébként Faust látta már - ne kérdezzétek, nem ért hozzá. :mrgreen: Zseniális film, imádom, és ajánlom mindenkinek hogy megnézze. Lehet gyűlölni de teljesen más film mint amit valaha láttál, ebben biztos vagyok. Ráadásul iolyan témát boncolgat hogy már csak amiatt is érdemes rászánni azt a másfél órát. 10/10

Januárban néztem meg a 2015-ös The Lobster (A homár) című filmet Rachel Weisszel és Colin Farellel. Ezt első pillanattól fogva imádtam. Teljesen más téma, tlejesen más szint mint a Kynodontas, mégis annyira érezhető a rendező stílusa. Amikor ezt néztem, még nem tudtam hogy mi az hogy Yorgos Lanthimos, de végig a Kynodontasra gondoltam. :mrgreen: Elég egyedi élmény és ezt a filmet pedig tényleg mindenkinek ajánlom aki valaha kommunikált már emberrel vagy tervezett már párkapcsolatban élni. Egészen egyszerűen zseniális, és a The killing of a sacred deerrel ellentétben, itt a befejezés sincs elkúrva, sőt! 10/10

És akkor itt érkeztem el a tegnap estéhez amikor már teljesen tudatosan ültem be a legújabb Lanthimos filmre, a The Favourite (A kedvenc)-re. Kosztümparty, Anglia, 18. század, királynő, szolgálók, politika, érzelmek, érdekek, hatalmi harcok, nagyjából ennyi. Trónok harca és/vagy House of Cards rajongóknak bátran ajánlom, végre egy kosztümös film aminek minden percét élveztem. Na jó, igazából kb a 20. perctől, mire kb felfogtam hogy ki kicsoda és mit akar. :mrgreen: Onnantól viszont öröm nézni minden másodpercét hogy ki kivel hogy mikor miért. :mrgreen: Kurva jó! Meg hát Emma Stone és Rachel Weisz, na, értitek. Most toltam rá imdb-n a 10/10-et.

Aaaand that kids, is the story of how I met the best director after Darren Aronofsky. :mrgreen: Szóval srácok, nézzetek Lanthimos filmeket, nagyon fasza!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 15., péntek 13:25

Breaking Bad film
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Elvileg a sztori a sorozat folytatasa lesz es Jesse lesz a foszereplo. Nem tudom elkepzelni, hogy jo lesz, de erdekel mit hoznak ki belole.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. február 11., hétfő 20:08

Widows:

A rendezőtől többet vártam, kiszámítható, lapos heist(?) movie.

Bohemian Rhapsody

Na ez tetszett, azonnal berántott. Malek a Robot után tök más karaktert hoz, de ezt is jól.
Nem illik.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2019. február 11., hétfő 13:58

Faust írta:Den skyldige

Kb. egyszereplős, egy helyszínes dán kamaradráma - picsajó. A sztori nagyon jó, a rendezés kiváló, Cedergren meg durván elviszi színészileg az egészet úgy, hogy másfél órán keresztül egy pillanat nincs, amikor "pihenhetne". Egyszerű de nagyszerű film, bátran ajánlom mindenkinek, aki kibírja, hogy másfél óráig nem robban fel semmi. Nálam sima nyócfél a cucc.

Láttam én is, nekem is bejött nagyon.


Utoya

Illetve ide kapcsolódik, hogy megnéztem az Utoyát, ami összehasonlítva a Netflix ugyanerről szóló filmjével hatalmas kontraszt, és egyértelműen a norvégok nyernek. Elképesztő, hogy mi volt azon a szigeten, egy őrült miatt.

Veszett vidék

Lassú, western, nem klisés, kiváló hangulat, Sam Neill, mi kell még? :D Imádtam.
(csak annak ajánlom, aki szereti a lassú westerneket).

The Party

ezt még nem dolgoztam fel teljesen :mrgreen: de az tuti, hogy remek színészi játék, érdekes elgondolás, amolyan színházi darab volt ez inkább. Nagyon-nagyon furcsa, és a humorára is rá kell érezni.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. február 11., hétfő 13:22

Den skyldige

Kb. egyszereplős, egy helyszínes dán kamaradráma - picsajó. A sztori nagyon jó, a rendezés kiváló, Cedergren meg durván elviszi színészileg az egészet úgy, hogy másfél órán keresztül egy pillanat nincs, amikor "pihenhetne". Egyszerű de nagyszerű film, bátran ajánlom mindenkinek, aki kibírja, hogy másfél óráig nem robban fel semmi. Nálam sima nyócfél a cucc.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 11., hétfő 9:11

Aladdin trailer

Kíváncsi leszek, hogy a Disney ezzel mennyire rúgja tökön magát. Dzsinnit konkrétan - és jogosan - utálja az internet. Katasztrófa, te jó ég! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jafar sem jobb... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. február 7., csütörtök 13:28

gunner írta:Bohemian rapsody
Hát ez nagyon jó volt, minden percét imádtam. Oscart Remi Maleknek! :)
szerintem ovarrated a film is és az alakítás is, de főleg a film. :D
Kép

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2019. február 7., csütörtök 12:59

Bohemian rapsody

Hát ez nagyon jó volt, minden percét imádtam. Oscart Remi Maleknek! :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. január 31., csütörtök 11:44

Nem is egy univerzumban léteznek. :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2019. január 31., csütörtök 10:59

P. Krisz írta:Géza nem lesz többé Batman, új színész jön. :-(
szerintem benne van a pakliban, hogy összekapcsolják valahogy a Joker filmmel.
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. január 31., csütörtök 10:49

Géza nem lesz többé Batman, új színész jön. :-(
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 29., kedd 1:01

wZoLee7 írta:Es ezt hol lehet megnezni? Mar.azt sem tudom a.sorozat hol ert veget, elegge elvesztem a db univerzum maszlagaban :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!https://nyaa.si/view/1113909?fbclid=IwA ... 0enYiT0Yr4
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. január 28., hétfő 23:21

Es ezt hol lehet megnezni? Mar.azt sem tudom a.sorozat hol ert veget, elegge elvesztem a db univerzum maszlagaban :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 28., hétfő 18:04

Azt azért tegyük hozzá, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!valószínűleg (előző 2 movienál is ez volt) azért változtatták meg Broly eredettörténetét, mert így bele fogják majd tudni illeszteni a Super folytatásába. Egy olyan karaktert kaptunk most, aki részben hű az első verziójához, részben pedig nagy lehetőségekkel bír a sorozatot tekintve. Ezek a moviek már nem csak egy önálló alkotások, hanem felvezetések a sorozathoz.

Amúgy iszonyat boxoffice számokat hoz a film, de itthon nem kell bemutatni. :lol: Gratulálok a magyar forgalmazóknak... (pedig még levelezgettem is velük, de hiába...)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 28., hétfő 17:58

DBS:Broly

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A bunyó meg az animáció orgia volt. A storyvak sem lett volna baj de nekem jobban bejött a dbz féle története.Bardockot meg aztán teljesen felesleges volt megváltoztatni annyira badass volt az eredeti bardock így az a része nemnagyon tetszett. Kellett egy film ami kiszolgálja a fanokat megkapta gogetat meg brolyt és nonstop bunyó van ami nekem bejött.Poénok is ülnek. De az már kevésbé tetszik,hogy kb már az eredeti storyba is belenyúlnak. Goku azért lett a földre küldve,hogy elpusztítsa azt, ettől volt még epicebb az egész.Ez az ócska supermen utánzat,hogy apuci meg anyuci elküldi a pusztuló bolygóról a gyermekét teljesen felesleges volt.

10/7 lekötött és nagyon rendben volt az animáció és a harc is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. január 28., hétfő 14:56

Az élet szép

Régebben roppant idegesítő filmnek gondoltam. Tegnap adta a királyi kettes.
RB még ma is idegesít, de mióta megszületett a fiam, Begninivel együtt is roppant szép filmnek gondolom. Nem vígjátek, tragédia.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. január 26., szombat 16:11

Nem, de pont a napokban írtam fel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. január 26., szombat 16:10

Ehhez azért megnéznék egy komolyabb művet is.
A 2003-as A Ted Bundy sztori -t láttad már? Nem mondom, hogy zseniális, de nem rossz.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2019. január 26., szombat 15:49

2020 júliusában jön Nolan következő filmje. Viszont semmi infó nincs még róla.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég