Marcos Llorente - 18

Archívum
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. február 7., csütörtök 12:57

Kerlon írta:Jaj bocsánat, hogy van saját véleményem és lemertem írni.
:lol: :lol:
ezt el ne kezdd már, felnőtt ember vagy gondolom.
én csak annyit mondtam, hogy bármely topicba néztem be a tegnap esti meccs után te mindenhol negatív értékeléseket adtál szinte kivétel nélkül.

ezen meg ne sértődj már jézusom.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 7., csütörtök 12:48

Kerlon írta:whoscored szerint 1 szerelése volt, nem tudom mi ez a nagy felszopás, de szerintem se ő, se Case nem volt túl jó. De igazából Kroos és Modric sem tetszett, bágyadt lókuki volt a teljesítményük.
Ha vegig olvasgatom a hsz-eidet, ket jatekos uszta meg nalad, Navas es Benzema. Mindenki mas csovesbanat volt.
:goat:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 7., csütörtök 12:45

ha rombolni kell én is case-t nyomatnám de sokkal nyugodtabb vagyok ha llorente játsszik. case egyszerűen ügyetlen, körülményes.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. február 7., csütörtök 12:42

Whoscored alapján pl:
Marcelo 6,8
Carvajal 6,5
Varane 6,8
Ramos 6,8
Vinicius 6,5
Navas 6,7
Casemiro 6,7
Llorente 6,6

Nem tudom milyen algoritmusok alapján jöttek ki ezek a számok, de ha valaki erre alapoz pont a leggyengébb teljesítményüekkel nem volt semmi gond. Casemirotól mikor 5 méteres távból feltünve elvette Messi azt hittem kidobom a tévét :-@ Llorentével én sokkal nyugodtabb vagyok, már csak a sebességéből adódóan is + nem tűnik olyan esetlennek a labdával. Mondjuk Atlético ellen pont talán inkább a brazilt tenném be verekedni, valószínű Solari is így gondolkodik
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 12:38

___Samy___ írta:Bocs már, hogy nem vagyok itt állandóan, és olvasom minden hsz-ed. Attól még a lényegen nem változtat, nagyon sokszor állsz bele a játékosokba. Most is inkább a whoscored alapján formalsz véleményt, ahelyett, hogy a meccsnet nézted volna.

Nincs a véleménnyel probléma. Csak mikor nem valós vmi, azzal van baj.
Végig néztem a meccset - hála istennek adta a szolgáltatóm -, láttam, amit te máshogy láttál. El tudjátok fogadni nem? Ti bajotok én meg nem ragozom túl. Számomra az egész középpálya tutyi mutyi volt tegnap, lehet hoztak egy közepes stabil teljesítményt, de úgy érzem sok bennük maradt. Azt is leírtam tegnap, hogy lehet Solari sara az egész, mert ennyit kért tőlük.

Na elengedtem a témát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 7., csütörtök 12:33

Bocs már, hogy nem vagyok itt állandóan, és olvasom minden hsz-ed. Attól még a lényegen nem változtat, nagyon sokszor állsz bele a játékosokba. Most is inkább a whoscored alapján formalsz véleményt, ahelyett, hogy a meccsnet nézted volna.

Nincs a véleménnyel probléma. Csak mikor nem valós vmi, azzal van baj.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 12:29

Toti írta:
Kerlon írta:whoscored szerint 1 szerelése volt, nem tudom mi ez a nagy felszopás, de szerintem se ő, se Case nem volt túl jó. De igazából Kroos és Modric sem tetszett, bágyadt lókuki volt a teljesítményük.
kezdesz azért átesni a ló túloldalára ezzel a mindenki szar volt szöveggel minden topicban lassan. de ha nem is szar, akkor sem jó, vagy legalább hozott volna ki többet, stb..

nem minden fekete-fehér jó vagy rossz
Jaj bocsánat, hogy van saját véleményem és lemertem írni. Az meg pont nem fekete-fehér, hogy valaki kihozhatna magából többet is, de Kroos meg Modric támadásban kb nem húzott semmi merészet, miközben egy Arthur Busquets kettős cselezgetett ellenük. Mondjuk Kroos még határ eset is volt az első félidő miatt.
___Samy___ írta:Az a baj Kerlon, hogy nálad ez a két faszi fejre is állhat, sosem fogod őket elismerni. Aki nézte tegnap a meccset az látta, hogy jó volt, lefelé abszolút nem lógott ki. Mondjuk nálam csak Marcelo lógott ki tegnap, negatívan.
Az a baj, hogy valótlant állítasz úgy, hogy pár sorral lejjebb pont elismerően beszéltem róla:
Kerlon írta:Kicsit kellemes meglepetés lett, de ahogy Casemironál úgy nála is van még hiányérzetem. Aminek viszont örülök, hogy kifejezetten más stílusuak és legalább a repertoár bővült. A haja meg a playboy viselkedése azért még idegesítő. :mrgreen:
Ahogy Casemiroról is írtam már elismerően, ha nem is vittem túlzásban.

És mindenkitől szeretnék elnézést kérni, amiért úgy gondolom, hogy találnánk náluk jobbat, de legalább ti boldogok vagytok velük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 12:05

Az megvan amikor az első félidőben vmikor már a védők mögött lett volna a barca a gyerek meg a semmiből olyan lendülettel szerelt, h a barcas gyerek is csak lesett :ozil:

Nem azt mondom, h meg van oldva a poszt vele évekre. De azért el lehet ismerni, h tegnap is nagyot ment.
A sebessége és az, h mindehol ott van, igenis pozitív
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. február 7., csütörtök 9:57

Kicsit gyorsabbnak tünik mint Case, ezáltal könnybben tud egy B2B szerepet játszani, támadásban sem annyira ügyetlen és vissza is ér.

Caset csak akkor játszatnám, ha darálni kell és tördelni a játékot (anélkül, hogy kisárgázódnál :mrgreen:) mert fizikailag gyengébb Llorrente
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. február 7., csütörtök 9:55

nem a szerelései miatt volt jó vagy rossz. hanem hogy ott volt mindenhol, tapadt az emberre, zavarta a barca játékát.

casemiro tegnap max a saját lábát zavarta

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 7., csütörtök 9:54

Stabil volt, és ez a legfontosabb. Pedig én aztán nem csipázom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 7., csütörtök 9:53

Case helyett ot kell nyomatni. Nem tudom hanyat szerelt, viszont vele jobban lehet jaratni a labdat. Case beallt es ra par perccel totyog a labdaval es Messi!!! siman elveszi tole. Gyorsabb, technikas csapatok ellen konkretan felek Casetol.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. február 7., csütörtök 9:42

Kerlon írta:whoscored szerint 1 szerelése volt, nem tudom mi ez a nagy felszopás, de szerintem se ő, se Case nem volt túl jó. De igazából Kroos és Modric sem tetszett, bágyadt lókuki volt a teljesítményük.
kezdesz azért átesni a ló túloldalára ezzel a mindenki szar volt szöveggel minden topicban lassan. de ha nem is szar, akkor sem jó, vagy legalább hozott volna ki többet, stb..

nem minden fekete-fehér jó vagy rossz
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 7., csütörtök 9:33

Az a baj Kerlon, hogy nálad ez a két faszi fejre is állhat, sosem fogod őket elismerni. Aki nézte tegnap a meccset az látta, hogy jó volt, lefelé abszolút nem lógott ki. Mondjuk nálam csak Marcelo lógott ki tegnap, negatívan.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 7., csütörtök 9:29

whoscored szerint 1 szerelése volt, nem tudom mi ez a nagy felszopás, de szerintem se ő, se Case nem volt túl jó. De igazából Kroos és Modric sem tetszett, bágyadt lókuki volt a teljesítményük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 7., csütörtök 9:03

Llorente > Casemiro. A brazil szerintem nincs formaban.
:goat:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 7., csütörtök 9:01

Ide senki?

Hatalmasat ment tegnap, remelem nem komoly a sérülése. Nekem(!) nagyon tetszett a jateka, rengeteg labdát szerzett és kellett a sebessége középre.

Case utána nagyon homály volt.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 1., péntek 11:35

mocsok írta:
Illuzioim nem lehetnek? :lol: Benzema is igy kezdte a karrierjet
Marmint hogy?
“Ismeretlenbol” lett a posztjan az egyik legjobb. Vicces kedvemben vagyok, bocsi. :)
:goat:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. február 1., péntek 11:33

Illuzioim nem lehetnek? :lol: Benzema is igy kezdte a karrierjet
Marmint hogy?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. február 1., péntek 11:31

Realista24 írta:
RealAsensio írta:Lassan de biztosan halad a worldclass szint felé :coffee:
Mi van? :lol:
Mi lenne? Illuzioim nem lehetnek? :lol: Benzema is igy kezdte a karrierjet, aztan nezd meg mi lett belole. Llorente is befuthat... :shifty:









:mrgreen: :D

Komolyabbra forditva a szot, nem rossz a srac, es szurkolok neki, hogy fejlodjon folyamatosan. Nekem szimpatikus a hozzaallasa, es nem egy elveszett figura. Hozza kepest Lucas Silva egy ketballabas szerencsetlenseg.

Ui: amugy Llorente tokeletesen beleillik a Nivea kampanyaba... :lol:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég