OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 17., hétfő 22:10

KAG írta: Autot hol bereltetek?
Oktoberben megyek en is 1 hetre
A kocsit Cala D’Or-ban béreltük ki. Az “Autos d'or Rent A Car & Excursions”-nél.

Cím: Av. de’n Fernando Tarragó 4, Cala d’ Or

Nagyon jól ment minden. Baromi jó kocsijaik vannak. Felveszed, használod, benzinkútnál átveszik, viszik egyből tisztítani és adják tovább. Jól meg van szervezve nekik minden, a kocsijaik pedig ígényesek.

Jóval olcsóbb volt, mint a többi kölcsönző, amit néztünk..Kivéve ahol régebbi alsó kategóriás kocsik voltak csak.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. szeptember 17., hétfő 20:19

Steve írta:
Remy írta:Kis kutatást szeretnék végezni, ötleteket várok a következőre.

Adott egy 12 fős társaság. All inclusive és/vagy félpanzió játszik. Hova mennétek nyaralni jövő júniusban, ahol lehet strandolni a tengeren + kicsit nézelődni is a környéken (város, esetleg kisebb buszos túrák). Van rá 150-200 ezretek.

Mallorca + Athén van eddig érdemben felírva a listársa. Egyiptomot sajnos kihúzták már...

Nem játszik Horvátország, Albánia, Bulgária, Montenegró.

Mallorca fantasztikus hely. Imádom. Cala Dorban tudok ajánlani egy hotelt..fantasztikus volt, a legjobb amiben valaha voltam és nem is volt elmebeteg drága.De gyerekkel nem engednek be.

Palma városa mint kb barcelona, a sziget meg gyönyörű.

Mi béreltünk egy cabrio Mini Morrist(ez még a gyerek születése előtt volt) és azzal utaztuk be a szigetet.Fantasztikusan szép a természet.

Palmaban pedig megkapod a nyüzsgést, vagy a luxust, vagy amire vágysz, közben meg ott strand a város mellett.

Egy strand van aminek most nem jut eszembe a neve, oda ne menjetek ha Palman vagytok, mert konstans olyan szeles, hogy kibírhatatlan.

Autot hol bereltetek?
Oktoberben megyek en is 1 hetre
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 17., hétfő 19:45

kierkegaard írta:https://www.youtube.com/watch?v=-d9PO2SZxLY

szokásos 5* videó és még mindig vérlázító a sztori.
Van a piacon most is egy csomó dolog, ami arra utal, hogy itt lehet a következő válság.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1667
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2018. szeptember 17., hétfő 19:33

https://www.youtube.com/watch?v=-d9PO2SZxLY

szokásos 5* videó és még mindig vérlázító a sztori.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 16., vasárnap 15:03

Remy írta:Kis kutatást szeretnék végezni, ötleteket várok a következőre.

Adott egy 12 fős társaság. All inclusive és/vagy félpanzió játszik. Hova mennétek nyaralni jövő júniusban, ahol lehet strandolni a tengeren + kicsit nézelődni is a környéken (város, esetleg kisebb buszos túrák). Van rá 150-200 ezretek.

Mallorca + Athén van eddig érdemben felírva a listársa. Egyiptomot sajnos kihúzták már...

Nem játszik Horvátország, Albánia, Bulgária, Montenegró.

Mallorca fantasztikus hely. Imádom. Cala Dorban tudok ajánlani egy hotelt..fantasztikus volt, a legjobb amiben valaha voltam és nem is volt elmebeteg drága.De gyerekkel nem engednek be.

Palma városa mint kb barcelona, a sziget meg gyönyörű.

Mi béreltünk egy cabrio Mini Morrist(ez még a gyerek születése előtt volt) és azzal utaztuk be a szigetet.Fantasztikusan szép a természet.

Palmaban pedig megkapod a nyüzsgést, vagy a luxust, vagy amire vágysz, közben meg ott strand a város mellett.

Egy strand van aminek most nem jut eszembe a neve, oda ne menjetek ha Palman vagytok, mert konstans olyan szeles, hogy kibírhatatlan.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:51

San sebastian.

Az egyik legszebb óceán part a világon. Lehet túrázni is, vagy héderelni. Tökéletes választás B-)
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:44

Pipita írta:
RaúlCF írta:törökökhöz nem mennék. elmebeteg népség. a listából egyértelműen görög utat választanék. tenger+jóidő+kultúra+ételek+kirándulások minden van
? Turistaként ott nem kell félni semmitől, kb a legbarátságosabb emberek, főleg ha megtudják hogy turini testvérek mennek oda :D Az ország keleti részét messZe kerulni kell, egyébként nincs semmi gáz ott sem.

Amúgy én Eilatba mennék, de ha Törökország veszélyes, akkor az izraeli tipp lehet nem a nyertes. :lol: Spanyolország bármelyik tengerparti része király lehet még (én északot jaánlom ha túrázni akartok, gyönyörű, csak ott ugye megleshet hogy leszakad az ég, és a tenger sem feltétlenul negyven fok :mrgreen: ) De Barcelona sem rossz, csak sok a nacionalista gyökér :mrgreen:
Barcelonát hagyjuk, Európa egyik legdrágább helye lett, ráadásul valamiért tele van furcsa fociszurkolóval. :hmmm: :mrgreen:

Észak valóban jó, de akkor a strandolást nagyjából ki is lehet lőni, bár aki szereti a 20 fokos vizet, annak ideális :mrgreen:

Spanyolba kb bármi lehet, Valencia és környéke, Andalúzia, de hát ekkora társaságnál a kirándulások leszervezése sem egyszerű.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:40

RaúlCF írta:törökökhöz nem mennék. elmebeteg népség. a listából egyértelműen görög utat választanék. tenger+jóidő+kultúra+ételek+kirándulások minden van
? Turistaként ott nem kell félni semmitől, kb a legbarátságosabb emberek, főleg ha megtudják hogy turini testvérek mennek oda :D Az ország keleti részét messZe kerulni kell, egyébként nincs semmi gáz ott sem.

Amúgy én Eilatba mennék, de ha Törökország veszélyes, akkor az izraeli tipp lehet nem a nyertes. :lol: Spanyolország bármelyik tengerparti része király lehet még (én északot jaánlom ha túrázni akartok, gyönyörű, csak ott ugye megleshet hogy leszakad az ég, és a tenger sem feltétlenul negyven fok :mrgreen: ) De Barcelona sem rossz, csak sok a nacionalista gyökér :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. szeptember 16., vasárnap 14:02

Portugál tapasztalatok valakinél? Bár ott, ha jól tudom a víz nem az igazi.

Köszi az eddigi válaszokat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:57

Ciprus is jo, sok eve oda járunk. Pláne hogy júniusban olyan a tenger mint máshol augusztusban. Árban viszont nem tudom hogy hogyan fér bele, nem a legolcsóbbak köze tartozik.

Athén erre a célra nem jo sztem. Korfu ko választás lehet, Mallorca szinten nem egy olcsó uticel ezekkel a paraméterekkel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:50

törökökhöz nem mennék. elmebeteg népség. a listából egyértelműen görög utat választanék. tenger+jóidő+kultúra+ételek+kirándulások minden van

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:43

kiserik írta:
Realista24 írta:Mondjuk En nem mennek törökbe, az ottani kiszámíthatatlan állapotok miatt. De kb ott a legolcsóbb az ilyen jellegű utazás.
Az üdülő övezetekben nem engedik, hogy bármi legyen. Oda lehet menni nyugodtan, csak látnivaló nincs túl sok.
Végülis csak reptéren, nevezetességeknel, meg nagyobb helyeken van veszélyben az ember. Megnyugtató :D

De ha hozzáteszem hogy tobb török iroda is becsődölt, akkor pláne nem mennek arra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:42

Törökök már szóba jöttek, de megmondom őszintén úgy vagyok vele, mint R24. Nem szívesen. Pedig kolléga most volt Alanyiában 2 hetet, imádta. De nem tudom...

Barcelona?

Bár ugye anno mondtam, hogy elvbl nem mennék.... de ha a másik 11 fő menne, nyilván nem tudok mit csinálni. :kivagyhe: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2018. szeptember 16., vasárnap 13:44-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:34

Realista24 írta:Mondjuk En nem mennek törökbe, az ottani kiszámíthatatlan állapotok miatt. De kb ott a legolcsóbb az ilyen jellegű utazás.
Az üdülő övezetekben nem engedik, hogy bármi legyen. Oda lehet menni nyugodtan, csak látnivaló nincs túl sok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:26

Mondjuk En nem mennek törökbe, az ottani kiszámíthatatlan állapotok miatt. De kb ott a legolcsóbb az ilyen jellegű utazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: OFF

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:23

törökök. miután bedőlt a líra különösen olcsó. és eddig sem volt drága. rengeteg all inclusive hotellel. bodrum, antalya, alanyia kedvelt helyek
korfu, rodosz, mükonosz, ciprus. így elsőre ezek jutottak eszembe
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:23

Remy írta:Kis kutatást szeretnék végezni, ötleteket várok a következőre.

Adott egy 12 fős társaság. All inclusive és/vagy félpanzió játszik. Hova mennétek nyaralni jövő júniusban, ahol lehet strandolni a tengeren + kicsit nézelődni is a környéken (város, esetleg kisebb buszos túrák). Van rá 150-200 ezretek.

Mallorca + Athén van eddig érdemben felírva a listársa. Egyiptomot sajnos kihúzták már...

Nem játszik Horvátország, Albánia, Bulgária, Montenegró.
Török, ha AI.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. szeptember 16., vasárnap 13:14

Kis kutatást szeretnék végezni, ötleteket várok a következőre.

Adott egy 12 fős társaság. All inclusive és/vagy félpanzió játszik. Hova mennétek nyaralni jövő júniusban, ahol lehet strandolni a tengeren + kicsit nézelődni is a környéken (város, esetleg kisebb buszos túrák). Van rá 150-200 ezretek.

Mallorca + Athén van eddig érdemben felírva a listársa. Egyiptomot sajnos kihúzták már...

Nem játszik Horvátország, Albánia, Bulgária, Montenegró.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Culé1899
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018. január 25., csütörtök 13:59
Kedvenc csapatod: Fc Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Culé1899 » 2018. szeptember 13., csütörtök 13:33

Realista24 írta:Ezek szerint akkor feketét vettél. :D Az patent nagyon.
Nem, még nem vettem meg. De hazait akarok venni, abban "egyeztünk meg". Bár szerintem az idei fekete csíkokkal jobban néz ki, mint a tavalyi kék csíkos (hazai) :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 13., csütörtök 11:29

Culé1899 írta:
Realista24 írta:Ha nem idei kell, akkor adidas outletben van a tavalyi éppen, 12K.
Köszönöm, végül erre esett a választás, miután megtudakoltam melyik tetszik neki jobban.
Ezek szerint akkor feketét vettél. :D Az patent nagyon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég