Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Hány kupával zárjuk a szezont?

A szavazás 2018. szeptember 11., kedd 12:56-kor befejeződött.

Csak a bajnoki cím lesz meg.
10
15%
Bajnokság es Kupa.
19
28%
Triplázunk.
12
18%
Csak a BL.
0
0 szavazat
Csak a Kupa.
9
13%
Kupa es BL.
1
1%
Bajnokság es BL.
6
9%
Nulla kupás szezon.
10
15%

Szavazatok száma: 67

Pad'em
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Lopetegui)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2018. augusztus 14., kedd 10:31

Na holnap szuperkupa. Első próbatétele Lopeteguinek, szerintem ezt a csapatot rakja fel:
Navas; Reguilón, Ramos, Nacho, Carvajal; Kroos, Ceballos, Isco, Asensio, Bale, Benzema.

Én ezt tenném fel, Casemiro és Marcelo még nagyon kóvályogtak a Milan ellen, nem kezdetném őket. Casemirot alapból használhatatlannak vélem a Lopetegui féle taktikába, alappasszokat képes elrontani, márpedig ha a labdatartásra fog épülni a játékunk akkor a közppálya közepén egy ilyen játékos alá is ássa az egészet. Marcelo-n azt láttam, hogy sütetné inkább a hasát a Copacabánán v Torinoban franc se tudja, vele lesz még bajunk ha csak a nagy meccsekre hajlandó oda tenni magát, futni már nem tud, valamit kezdeni kéne vele.

Modric fancsali képe is árulkodó volt a Bernabeuban, ilyennek nem emlékszem láttam e mióta itt van, lerítt róla hogy tényleg menne Milánóba, nem értem mi ütött be nála ennyire. Vagyis hát értem, a della. Amúgy ha el tudnánk hozni Thiago-t, én elengedném. Minden megnyert, a legfontosabb kupát 4-szer is (leírni is durva), egy motiválatlan Lukát, hiába profi nem tudom mennyire éri meg itt tartani.

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. augusztus 13., hétfő 0:03

ziro4vr írta:Kölcsön kell adni a norvégot, semmi értelme ennek így. Idén Ceballos robbanhat be a kp-n.

Hat nem tudom, valahogy a felallasunk korlatozza a legtobb kp sunk jatekat. Ez a 433 a keretunknek semennyire sem illik, nem jonnek ki igazan sem Ceba sem Isco erossegei, Asensio sem tipikus szelso, Modric sem ebben a legjobb, ilten nulla szelso jatek mellett meg lehet egy 4321 is jobban mukodne, de amigkeptelenek megtanulni a 1v1 et, hogy a nyert 1v1 utan legyen uresbe mozgo ember akinek oda kell rakni es nem belerohanni a vedelembe, addig akar fejre is allhatnak a kp sok, amint kikerul a szelre a labda megall a tudomany.
Online, jó minőségű stream, csak h ne keressétek sokáig :D KATT

IN: Nacho 2.0, Mariano
OUT: Hakimi, Theo, Bale, Llorente

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 12., vasárnap 23:46

Ez a Sevilla jó lenne neki. Mesa helyett például jó el lenne.

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2018. augusztus 12., vasárnap 22:01

Remy írta:
Halfkey írta:Ugyan, Odegaard se a Castillabol, se semelyil cserecsapatbol nem emelkedett ki. Az a szomoru helyzet hogy igen, még Llorrente is jobb a 'csodakölyök'nél.

Eredmenyem.com stat? Gondolom sokat lattad jatszani. :)

Ha azon az 5 meccsen amit látok valaki semmit nem mutat az egy időre elég véleményt alkotni. Az is egyértelmű jel kellene hogy legyen minden fanboynak, hogy kik 'tolonganak' a kölcsön lehetőségéért. Még Championshipes csapatok edzőinek fantáziáját is alig mozgatja meg, de mondjuk te biztos jobban kielemezted a játékát :)

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. augusztus 12., vasárnap 21:03

Kölcsön kell adni a norvégot, semmi értelme ennek így. Idén Ceballos robbanhat be a kp-n.
Nem illik.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. augusztus 12., vasárnap 20:36

Halfkey írta:Ugyan, Odegaard se a Castillabol, se semelyil cserecsapatbol nem emelkedett ki. Az a szomoru helyzet hogy igen, még Llorrente is jobb a 'csodakölyök'nél.

Eredmenyem.com stat? Gondolom sokat lattad jatszani. :)
Tarantino ● Nolan ● Eastwood ● Cronenberg ● Kubrick ● Cameron ● Spielberg ● Scorsese ● Villeneuve

2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou! :sziv:

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2018. augusztus 12., vasárnap 20:11

Ugyan, Odegaard se a Castillabol, se semelyil cserecsapatbol nem emelkedett ki. Az a szomoru helyzet hogy igen, még Llorrente is jobb a 'csodakölyök'nél.

Zidane’98

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 12., vasárnap 19:28

Robbanhatna vmi sztárigazolásunk ... unalom van és nihill :/
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 12., vasárnap 19:23

Én is sokat látok Ödegaardban és szerintem is az a legnagyobb baj, hogy ő nem szélső, hanem belső középpályás. Ott kéne tolni. A játék intelligenciája szerintem kiemelkedő, néha viszont körülményesnek tűnik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Zidane’98

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 12., vasárnap 19:03

wxyz írta:Ödegaard néhányszor megfordult a Heerenveenben mélységi szereperkörben is és jól megoldotta. Játszhatott volna Llorente helyén, el lenne ő a középpályán bárhol.
De Lopeteguinek fel sem tűnt, hogy középpályás lenne, mert mindig a jobbszélen játszatta.

A rugalmasság kiválasztás terén hiányosság az edzőknél.
De nem is az a gond, hogy nem számol vele, hanem az, hogy akkor mit keres még itt, miközben 20 perceket kap vagy nem is játszik. Minél hamarabb kölcsön kellene adni, hogy a felkészülést az új csapatánál töltse.

Hát ezt nem Lopi dönti el és boltolja kölcsön... Ez Perez apó akarata és asztala, azért nem játszatja csak “bohóc” szerepkörben, mert nem szerepel a terveiben kövi évre, akik szerepelnek azokra koncentrál, hogy megértsék és megtanulják a renszerét

Perezt meg most igencsak leköti Thiago megszerzése meg Marci :Đ
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 12., vasárnap 18:15

Ödegaard néhányszor megfordult a Heerenveenben mélységi szereperkörben is és jól megoldotta. Játszhatott volna Llorente helyén, el lenne ő a középpályán bárhol.
De Lopeteguinek fel sem tűnt, hogy középpályás lenne, mert mindig a jobbszélen játszatta.

A rugalmasság kiválasztás terén hiányosság az edzőknél.
De nem is az a gond, hogy nem számol vele, hanem az, hogy akkor mit keres még itt, miközben 20 perceket kap vagy nem is játszik. Minél hamarabb kölcsön kellene adni, hogy a felkészülést az új csapatánál töltse.

yeaP17
Kedvenc játékosaid: Raul,Cristiano

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 12., vasárnap 18:04

Eleve nem is mondtam,hogy ott kéne játszania,annyit mondtam,hogy kaphatott volna több időt barátságos meccseken és kész.Nem fontos okoskodni :roll:

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric, Iniesta, Isco, Asensio, Varane

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 12., vasárnap 18:02

yeaP17 írta:
RaúlCF írta:még mindig baromira nem ugyanaz a poszt.

Ő kp-sokról beszélt.Ugye Llorente is a kp-n játszik.Lényeg,hogy menjen kölcsönbe egy közepes erősségű spanyol csapatba :)

ez alapján Casemironak kéne játszania Isco helyén mert kp-kp. ne legyünk értetlenek. Ödegaard posztjához köze nincs Llorrentének.
a jövő:

-------------------Courtois
Odriozola---Varane---De Ligt---Lato
--------------------Rabiot
--------------Saúl---------Pogba
---Pulisic----------------------Sané/Asensio
------------------Mbappé

Zidane’98

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:59

yeaP17 írta:ja,főleg Llorente :lol:

Főleg Ő!!! Mivel A NAGY GENTO rokona a srác! És ha jól tudom Ő még vezetője is volt a klubnak, szóval bőven van hátszél és türelem, Luca Zidane protekciója már smafu ehhez képest...

Odegaard-nak viszont bizonyítania kell, tehát ki kell tudnia emelkednie egy valenciából vagy egy Sevillaból min. 1 szezonon keresztül de inkább 2. És akkor Ő lehet a jövő Madridjának agya tehát Kroos-a :)

yeaP17

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:58

RaúlCF írta:még mindig baromira nem ugyanaz a poszt.

Ő kp-sokról beszélt.Ugye Llorente is a kp-n játszik.Lényeg,hogy menjen kölcsönbe egy közepes erősségű spanyol csapatba :)

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric, Iniesta, Isco, Asensio, Varane

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:55

még mindig baromira nem ugyanaz a poszt.
a jövő:

-------------------Courtois
Odriozola---Varane---De Ligt---Lato
--------------------Rabiot
--------------Saúl---------Pogba
---Pulisic----------------------Sané/Asensio
------------------Mbappé

yeaP17

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:51

H.E.H.E. írta:
yeaP17 írta:Nem értem miért kapott Odegaard ilyen kevés lehetőséget a felkészülés alatt :-( Remélem lassan elkezdenek keresni neki egy első osztályú spanyol csapatot 1-2 évre..

talán mert mindenki jobb nála kp-n a csapatban.

ja,főleg Llorente :lol:

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:37

yeaP17 írta:Nem értem miért kapott Odegaard ilyen kevés lehetőséget a felkészülés alatt :-( Remélem lassan elkezdenek keresni neki egy első osztályú spanyol csapatot 1-2 évre..

talán mert mindenki jobb nála kp-n a csapatban.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

yeaP17

HozzászólásSzerző: yeaP17 » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:21

Nem értem miért kapott Odegaard ilyen kevés lehetőséget a felkészülés alatt :-( Remélem lassan elkezdenek keresni neki egy első osztályú spanyol csapatot 1-2 évre..

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 12., vasárnap 17:06

Bale a jobb oldalon játszik, bal oldalra van Asensio. Ha nem igazolunk senkit szükségünk lesz Viniciusra. Lehet annyi perce, hogy rutinosodjon.

Vissza: “Labdarúgás”