@madridom az Instagramon
Fórumajánló
2019-09-14 20:36 e.gergo realmadrid.com
A Levante elleni mérkőzés képekben KépgalériaSpanyol Bajnokság

A Real Madrid 3-2-re legyőzte ma a Levante csapatát a spanyol bajnokság negyedik fordulójában.

Karim Benzema két gólt szerzett a Levante elleni összecsapáson, az első félidőben pedig Casemiro szerezte a csapat utolsó gólját, akkor még nem gondoltuk, hogy az egész mérkőzésen is ez lesz az utolsó momentum, amikor Zidane csapata megzörgeti a Levante hálóját. A második játékrész kicsit nehezebben alakult a Királyi Gárda számára, a vendégek feljöttek 3-2-re, a Levante csapatából Borja Mayoral és Melero voltak eredményesek. Az utolsó percekben aztán Courtois védett hatalmasat, ezzel megmentve csapatát egy döntetlentől.

A mérkőzés legjobb fotói

A mérkőzés jegyzőkönyve

Spanyol bajnokság - 4. forduló 2019 SZEP 14 (szombat) 13:00 Estadio Santiago Bernabéu 3-2

Események

25'Benzema(Carvajal)
28'Casemiro
31'Benzema(James)
40'L. Vázquez
40'Casemiro(Vinicius Jr.)
(Clerc C.)Mayoral B.49'
Bardhi E.Vukcevic N.56'
60'HazardCasemiro
60'MilitaoRamos
Roger M.Rochina R.68'
Melero G.Duarte O.68'
(Campana J.)Melero G.75'
Vezo R.80'
83'JovicBenzema