Madridom.hu
@madridom az Instagramon
Fórumajánló
2020-01-13 12:19 e.gergo realmadrid.com
Videón a Real Madrid – Atlético Madrid mérkőzés legfontosabb pillanatai Multimédia, videókSpanyol Szuperkupa
Supercopa de España - döntő 2020 JAN 12 (vasárnap) 19:00 King Abdullah Stadium, Jeddah 0-0 Hosszabbítás után. Rendes játékidő: 0-0Büntetők eredménye: 4-1

A Real Madrid büntetőpárbaj során győzte le az Atlético Madrid csapatát a Spanyol Szuperkupa döntőjében. A gól nélküli rendes játékidő és hosszabbítás után a higgadtság és magabiztosság győzött a büntetők során, de kellett a sikerhez Valverde szabálytalansága (és kiállítása) is az utolsó percekben.

Ha a feltöltő ezt elérhetővé tette, a HD felbontásért kattints a videó beállításaira.

Videó megtekintése ide kattintva

Ha böngésződ nem támogatja a beágyazást, kattints a fenti linkre a videó megtekintéséhez.

A hozzászólásokat keresed? Új otthonuk a Fórum! Regisztrálj és vegyél részt Te is az aktualitások és mérkőzések kibeszélésében!