Fórumajánló
Kupadöntőt vesztett a Juvenil A
2016-06-26 15:59 Veidt realmadrid.comas.com
Kupadöntőt vesztett a Juvenil A Utánpótlás

Második számú utánpótlás csapatunk, a Juvenil A elvesztette a Copa del Rey döntőt.

A Real Madrid csapata június 26-án, délelőtt 11 órától csapott össze az Atlético fiataljaival.

Az exjátékosunk, Santiago Solari által vezényelt csapat jól kezdte a mérkőzést, labdabirtoklásra építkezett, de a védelmi hibákat kihasználva előnyt tudott szerezni az Atlético. Csapatunk jól reagált, ismét magához vette az irányítást, és meg sem állt 3 rúgott gólig. A félidei szünetet kihasználva változtatott a matracos gárda, agresszívabb és letámadó játékra váltottak, aminek eredményeképp végül még 3 gólt szereztek, az utolsót a 96. percben. Ezzel 4-3 arányban vereséget szenvedett a Real Madrid.

Utánpótlás csapatunk ezzel a kezdővel lépett pályára: Luca Zidane; Achraf, Manu, Alex, Dani Fernández, Jaume, Garci (Abarte, 115. perc), Seoane (Martín, 75. perc), Óscar (Fran, 88. perc) , Fidalgo (Dani Gómez, 56. perc) és Mario. Garci 1 gólig, Mario pedig 2 gólig jutott.