2018-04-11 09:06 Tromposch Ádám realmadrid.com
Nincs meglepetés a Juve elleni keretben Bajnokok Ligája

Zidane 19 játékost nevezett a Juventus elleni visszavágóra.

A Real Madrid 19 játékossal vág neki a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágójára, nincs a keretben az eltiltott Ramos és a sérült Nacho sem, ott van viszont Vallejo, aki Varane párja lehet a védelemben. A keretből hiányzik még Ceballos, ami nem meglepő, ahogy az sem, hogy Achraf és Mayoral sem lesz ott a csapattal. A teljes BBC készen áll a bevetésre, ám valószínűleg újra Isco kap majd lehetőséget Bale kárára a kezdőben.

A REAL MADRID KERETE: Kapusok: Navas, Casilla és Luca. Védők: Carvajal, Varane, Vallejo, Theo, Marcelo. Középpályások: Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Kovacic, Asensio, Llorente. Támadók: Benzema, Bale, Lucas Vázquez, Cristiano Ronaldo.

Mérkőzés: Real Madrid – Juventus Versenysorozat: Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó Kezdőrúgás: 2018.04.11. (szerda), 20:45 Helyszín: Estadio Santiago Bernabéu, Madrid TV: M4Sport (élő)

A várható kezdőcsapatok:

Real Madrid: Keylor; Carvajal, Varane, Casemiro (Vallejo), Marcelo; Kovacic, Modric, Kroos; Isco, Benzema, Cristiano Ronaldo.

Juventus: Buffon; Sandro, Chiellini, Benatia, De Sciglio; Khedira, Matuidi, Pjanic, Costa, Mandzukic; Higuaín.

Játékvezető: Michael Oliver

Újonc a Bernabéuban 2018.04.11. 13:40
Sergio Ramost eltilthatják 2018.04.12. 06:56