2019-08-24 23:38 d.gergo realmadrid.com
VIDEÓ: Az utolsó percekben esett el a győzelemtől a Real Madrid Spanyol Bajnokság

A spanyol bajnokság második fordulójában közel volt a győzelem egy késői góllal, de a koncentráció nem tartott a lefújásig, és egy későn kapott gól miatt elestek a három ponttól a madridiak.

A Real Valladolid ellen Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Kroos, Casemiro, James, Isco, Bale és Benzema kapott helyet a kezdőcsapatban, akik közül legelőszőr James hagyta el a pályát, az ő helyére az 57. percben állt be Vinicius Jr. Zidane mindhárom cseréjét kihasználta a meccsen, a 68. percben Isco helyére Jovic érkezett, a 90. percben, akkor már 1-1-es állásnál pedig a Real Madrid egyetlen gólját jegyző Benzema hagyta el a pályát, helyére Lucas Vázquez állt játékba a hosszabbítás perceire. A meccsen a hazaiak közül Toni Kroos és Casemiro kaptak sárga lapot, a mérkőzés két góljáért pedig Karim Benzema és Sergi Guardiola feleltek, előbbi a 82., utóbbi a 88. percben volt eredményes.

A hazaiak legfontosabb momentumait, illetve a vendégek egyenlítő találatát az alább beágyazott három perces összefoglalóban tudjátok visszanézni (amennyiben készülékeden nem támogatott a beágyazás, kattints ide).

9045109e-1306-4e8f-9d63-fbfb0a1a1e6a_1000k

A La Liga hivatalos, másfél perces összefoglalóját pedig alább, vagy ide kattintva tekinthetitek meg.

Highlights Real Madrid vs Real Valladolid (1-1)
Spanyol bajnokság - 3. forduló 2019 SZE 01 (vasárnap) 21:00 Estadio de la Cerámica 2-2

Események

12'Moreno G.
(Carvajal)Bale45+1'
52'Quintilla X.
55'Ontiveros P. J.Chukwueze S.
62'Zambo Andre-FrankEkambi K.
ModricJovic68'
73'Bacca C.Cazorla S.
74'Gomez M.(Ontiveros P. J.)