2019-10-31 16:20 d.gergo laliga.es
Hivatalosak a 15. forduló kezdőrúgásai Spanyol Bajnokság

A spanyol labdarúgó szövetség kihirdette a pontvadászat tizenötödik játéknapjának pontos dátumait, a Real Madrid ebben a fordulóban az Alavés ellen játszik majd.

A spanyol bajnokság tizenötödik fordulójában a Real Madrid a Mendizorroza stadionba látogat az Alavés csapatához, ahol tavaly októberben egy hosszabbításban szerzett utolsó perces góllal a hazaiak 1-0-ra legyőzték a Királyi Gárdát. Az Alavés elleni idegenbeli összecsapás idén november 30-án, szombaton kerül majd megrendezésre, kora délutáni kezdőrúgással (13:00). A forduló további kiemelt mérkőzései közé tartozik majd az Atlético Madrid – FC Barcelona találkozó, míg a Real Madridnak kötelező lenne majd a győzelem az Alavés otthonában.

A 15. forduló összes hivatalos kezdőrúgása

A Real Madrid novemberben hat mérkőzést játszik majd, kezdve a Betis elleni összecsapással most szombaton. Ezután a török Galatasarayt fogadja majd a csapat a Bernabéuban, majd két bajnoki meccs következik: előbb az Eibar ellen idegenben, majd a Sociedad ellen hazai pályán játszik a Real Madrid. A hónap utolsó előtti mérkőzése a Paris Saint-Germain ellen lesz november 26-án, majd a most hivatalossá vált Alavés – Real Madrid találkozó zárja a hónapot a blancók számára.