Madridom.hu
@madridom az Instagramon
Fórumajánló
2019-11-06 23:34 e.gergo realmadrid.com
A Galatasaray elleni győzelem jegyzőkönyve és legjobb fotói Bajnokok LigájaJegyzőkönyvKépgaléria
UEFA Bajnokok Ligája - Csoportkör 2019 NOV 06 (szerda) 21:00 Estadio Santiago Bernabéu 6-0

A Real Madrid fölényes, hatgólos győzelmet aratott a török Galatasaray elleni hazai mérkőzésen, ráadásul az ifjú titán Rodrygo mesterhármast is szerzett az este folyamán!

Zinedine Zidane és csapata boldogan mehetnek haza a lefújás után, hiszen hat gólt lőtt a csapat, és egyet sem kapott a Galatasaray elleni meccsen, ezzel pedig egy nagy lépéssel közelebb került a továbbjutás a Bajnokok Ligája következő fordulójába. Két mérkőzéssel a csoportkör vége előtt a Paris Saint-Germain száz százalékos teljesítménnyel és kapott gól nélkül vezeti az „A” csoport tabelláját, mögötte hét ponttal áll a Real Madrid, míg a Club Brugge két ponttal a harmadik, a Galatasaray pedig a sereghajtó szerepét tölti be egy ponttal.

A Real Madrid kezdőcsapata a Galatasaray ellen

Események

4'Rodrygo(Marcelo)
7'Rodrygo(Marcelo)
N'Zonzi S.13'
14'Ramos
42'Valverde
42'MendyMarcelo
45'Benzema(Rodrygo)
Donk R.Andone F.46'
Bayram O.N'Zonzi S.46'
Babel R.57'
60'ModricCasemiro
68'IscoHazard
81'Benzema(Carvajal)
Buyuk A.Nagatomo Y.88'
90+2'Rodrygo(Benzema)