A Le Parisien szerint a PSG vezetősége idén nyáron csak 200 millió euró fejében hajlandó elengedni Kylian Mbappét. Mindezt akkor, ha nem hajlandó meghosszabbítani a jövőre lejáró szerződését.
Mbappé jövő nyáron ingyen igazolhatóvá válik, ha nem hosszabbítja meg a mostani kontraktusát. Így ha a PSG vezetősége még pénzt szeretne belőle látni, akkor idén nyáron kell tőle megválniuk.
Mivel a 200 millió euró hatalmas összeg, a jelenlegi helyzetben meg főleg, így a Real Madrid vezetősége arra kérheti majd a fiatal francia labdarúgót, hogy ne hosszabbítsa meg a szerződését, maradjon még egy évet Párizsban, így 2022. nyarán ingyen érkezhetne Madridba.
Hiába szeretne Mbappé csatlakozni a Real Madridhoz, így ebben a formában nem valószínű, hogy meg fog történni. Innentől kezdve meg érdekes lesz a történet, hogy a franca támadó elhagyja-e jelenlegi klubját vagy sem.